Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3165021 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1580 dnia: Listopada 26, 2004, 07:36:56 pm »
tja....ale oni beda mieli sesdje a my dopiero za tydzoien :(
ehhhh W_w nie mogles wrocic jutro? -_- :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1581 dnia: Listopada 26, 2004, 07:49:11 pm »
eeee ja niewiem czy to ważne ale jak pamiętam to sam kiedyś apelowałeś że twój team jest za bardzo do przodu i chciałeś aby inni pierw nadrobili dystans... nie wiem czy mówiłeś to tak żeby innym było miło ale... masz co chciałeś :P  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1582 dnia: Listopada 26, 2004, 07:51:32 pm »
heheehe racja ale sesja byla juz prawie ustalona i sie na nia przygotowalem psychicxmie a tu taki wal :(

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1583 dnia: Listopada 26, 2004, 07:55:31 pm »
"wał" - ale to szczegół :P

zygam najebalem sie i nie wiem jak sie trzymnam na nogah... kapapa jakih maolo ledwo zje pozdr o do jutara;]

EDIT::

dwa posty pod rząd? Czyżbyś Gipsi przechodził na złą stronę mocy, czy tylko mnie sprawdzasz?
« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2004, 01:50:19 pm wysłana przez Tantalus »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1584 dnia: Listopada 27, 2004, 09:03:21 am »
mscisz sie :P woesz ze ja nie pisze polskich znakow a Ty popelniles blad ortograficzny :P
 

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1585 dnia: Listopada 27, 2004, 11:35:08 am »
ale wczoraj był lajtowy dzień.....nie dość ze do szkoły miałem na 13 to jeszcze tylko 3 lekcje......w tym godz. wychowawcza, technika-zastępstwo bo gośćia nie było :P i fizyka-kartkówke pisałem prawie przez całą lekcje ( wogóle sie do niej nie uczylem :P ) i wróciłem do domku......fajnie nie?:P



Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #1586 dnia: Listopada 27, 2004, 02:12:23 pm »
A ja się bardzo cieszę z powrotu W_W (może w końcu ruszy nasza Niekończąca^^)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1587 dnia: Listopada 27, 2004, 02:58:10 pm »
ja psialem w NSHu posta to kuzyn przyszedl i mi skasowal :angry:

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #1588 dnia: Listopada 27, 2004, 03:14:46 pm »
Cytuj
ja psialem w NSHu posta to kuzyn przyszedl i mi skasowal :angry:
To masz fajnego kuzyna...nie ma co,ja swojemu to nie pozwalam nawet koło mnie siedzieć jak piszę,a co dopiero patrzeć czy pozwalać by coś ruszał :/  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1589 dnia: Listopada 27, 2004, 03:59:33 pm »
nie no ja pszlem do kibla i on wylaczyl mi SZ :/
ale tearz od nowa napsilem....ale po mnei zaraz wszyscy zaczba jechac -_-

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1590 dnia: Listopada 27, 2004, 04:22:35 pm »
ja cie nie pojade w sumie podoba mi sie ze w koncu ktos zginal... a ze jest to najpotezniejszy z "dobrych" to tym lepiej i dramatyczniej... chociaz pewnie znajac wuwu w nastepnym poscie go wskrzesi  <_<  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1591 dnia: Listopada 27, 2004, 05:21:23 pm »
właśnie kończe pisać posta w topicu "Asian Cinema" i naprawde polecam przeczytać jak ktoś interesuje się wogóle jakimi kolwiek filmami (nie tylko japonskimi)... może post będzie długi... ale film który tam opisałem jest wart obejżenia... ie spojlowałem fabuly :)  oszalałem z powodu tego filmu


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #1592 dnia: Listopada 27, 2004, 07:26:19 pm »
Cytuj
ja cie nie pojade w sumie podoba mi sie ze w koncu ktos zginal... a ze jest to najpotezniejszy z "dobrych" to tym lepiej i dramatyczniej... chociaz pewnie znajac wuwu w nastepnym poscie go wskrzesi  <_<
Pewnie tak...ale co tam^^....w sumie zrobiło się ciekawie(ale prosze mi następnym razem nie wybijać Sajrusa....i może narazie nikogo,bo mam pewien plan do tego gościa....albo co to tylko mocno ranić....Serdż to tyczy się ciebie ;) [i reszty oczywiście też])

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1593 dnia: Listopada 27, 2004, 07:38:13 pm »
Cytuj
chociaz pewnie znajac wuwu w nastepnym poscie go wskrzesi
Szczerze mówiąc to ja też nie mam pojęcia, co W_w może wymyślić w następnym poście. Pożyjemy zobaczymy.
Cytuj
w sumie zrobiło się ciekawie(ale prosze mi następnym razem nie wybijać Sajrusa....i może narazie nikogo,bo mam pewien plan do tego gościa
W_w raczej nie planuje narazie nikogo zabijać...... Ale nigdy nic nie wiadomo... w końcu W_w jest nieobliczalny

A swoją drogą to jestem z siebie dumny, bo po długich pertraktacjach w końcu udało mi się namówić rodziców na zakup skanera na gwiazdkę. No i cieszę się, że wreszcie będę mógł pokazać wszystkim swoje rysunki
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1594 dnia: Listopada 27, 2004, 07:45:03 pm »
to jak dziala mi net to zwykly banan
to jakie mam lacze to czikita
-_-

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1595 dnia: Listopada 27, 2004, 07:57:36 pm »
Rany, robisz problem z niczego... Pomyśl sobie, ze zawsze mogło być gorzej
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1596 dnia: Listopada 27, 2004, 08:10:03 pm »
Cytuj
EDIT::

dwa posty pod rząd? Czyżbyś Gipsi przechodził na złą stronę mocy, czy tylko mnie sprawdzasz?
nie... poprostu miałem wczoraj taką bombe że nie wiedziałem co robie... posta pisałem około 2 w nocy i zaraz potem poszłem spać bo się nie fajnie trzymalem... a jak rano wstałem o 10 to nadal byłem na kapie więc poszedłem spać z powrotem...

Cytuj
ale wczoraj był lajtowy dzień.....nie dość ze do szkoły miałem na 13 to jeszcze tylko 3 lekcje......w tym godz. wychowawcza, technika-zastępstwo bo gośćia nie było  i fizyka-kartkówke pisałem prawie przez całą lekcje ( wogóle sie do niej nie uczylem  ) i wróciłem do domku......fajnie nie?
zajebiście :D  ja miałem prawie tak fajnie jak ty... do szkoły na 9.40 i do 1745, fajnie co? :D

Wizard czemu cię nie było? Rodzice cie niechcieli od kaloryfera odepnąć?
« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2004, 08:10:44 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1597 dnia: Listopada 27, 2004, 08:22:41 pm »
Cytuj
Wizard czemu cię nie było? Rodzice cie niechcieli od kaloryfera odepnąć?

Raczej nie. Rodzice nie przypinają mnie do kaloryfera...... Tylkoc zasami matka zakłada leteksowe ciuszki i smaga mnie pejczem, ale to taki drobiazg. Ojciec też mnie nie pzypiął do niczego... Bo mójego taty nigdy nie ma w domu, bo wyjeżdża łowić. Zawsze łowi takie panie, co stoją pod latarniami.
W gruncie rzeczy to nie było mnie z dwu powodów. Po pierwsze musiałem sobie zrobić odwyk od internetu, żeby znowu nie przyszło bonusowe 200 złotych na rachunku telefonoicznym. Drugi powód jest taki, że taraz zapamiętale gram w Kingdom Hearts.
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1598 dnia: Listopada 27, 2004, 09:32:35 pm »
eeee a podobno to lipne jest :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1599 dnia: Listopada 27, 2004, 09:37:13 pm »
jakie lipne? ja słyszałem że bardzo fajne^^ tylko ludzie się montują że tam są z disneya postacie :/  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?