Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3160519 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14960 dnia: Czerwca 08, 2006, 01:26:19 pm »
Nie martw sie... kiedys na pewno nauczysz sie malowac.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14961 dnia: Czerwca 08, 2006, 01:37:35 pm »
Tyle że od 9ciu lat jest bez zmian :\

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14962 dnia: Czerwca 08, 2006, 01:43:20 pm »
Nie martw sie nawet Vegeta myslal ze juz osiagnal swoj maksyalny poziom mocy i byl zrezygnowany... a tu prosze nagle stal sie Super Sayanem ;]

Nie no rysujesz calkiem elegancko. Moze jeszcze sie poprawisz a moze nie, ale i tak juz bardzo ladne prace tworzysz. Kazdy ma jakis kres chyba i moze ty juz osiagnelas swoje maksimum, ale tez niekoniecznie... se keep tryin' jak spiewa pewna fajna hinska spiewaczka.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14963 dnia: Czerwca 08, 2006, 01:49:06 pm »
Sierżant Grzebyk melduje się ! :F

Znalazłem ciekawe forum do zaatakowania... ale Tant.. stwierdzil ze za dobrze chronione ale czemu nie można by było spróbowac :P

KLIK!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14964 dnia: Czerwca 08, 2006, 01:55:55 pm »
patrzcie, taki maly a juz stopien sierżanta ma... no no no, nic tylko pogratulowac.

skoro jest dobrze chronione to po co probowac -przeciez podobno jestescie tymi no... robin hoodami czy innymi szlachetnymi ziomami ktorzy pomagaja ludziom ukazujac im ich bledy... w smie bym bardziej okeslil to zej estescie debilami, no ale jeszcze byscie wzieli to jako obraze albo jakis akt mojego nazekania, a przeciez tak naprawde mnie to poprostu je*ie.

Anyway pojde do qiaxa z prosba zeby robil wiecej tych hakerskich atakow zemsty bo widac lubicie ukazywac jacy to jestescie zabezpieczeni i dobrze przygotowani na atak
« Ostatnia zmiana: Czerwca 08, 2006, 01:56:19 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14965 dnia: Czerwca 08, 2006, 02:09:02 pm »
Cytuj
Być częścią takich projektów, dawać ludziom takie szczęście
Takich artystow potrzeba naszemu światu... Całe życie jeszcze przed tobą i życze w nim spełnienia takich pragnień. Naprawdę, coś mnie chwyciło jak to przeczytałem i myśle, ze na pewno swoją sztuką wpłyniesz jakoś na czyjaś duszę, kogoś być może uszczęśliwisz, natchniesz..


Tak mi się przypomniało, jak tego Shirowowego avka zobaczyłem.  

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #14966 dnia: Czerwca 08, 2006, 02:37:39 pm »
Grzebyk.... ;/ to tyle odnośnie tej propozycji ;]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14967 dnia: Czerwca 08, 2006, 02:40:59 pm »
Cytuj
Czyli ten naszyjnik to z plastiku raczej jest.
Cytuj
made of high quality alloy metal
zreszta mnie to raczej srednio obchodzi z czego to jest... wazne ze dobrze wyglada, a po scianach to chyba tym nie bede rzucal :F


a co do tych atakow na fora, to cytujac wizarda jestescie jebnieci...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 08, 2006, 02:42:17 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14968 dnia: Czerwca 08, 2006, 11:05:28 pm »
damn.... czy wam się chłopcy już naprawdę nudzi, ze napadacie nadal na inne fora..... W sumie to nie byłoby śmiesznie gdyby taka banda spamerów napadła na nasze kochane sz....... nie, wróć. Gdyby banda spamerów napadła na sz to wreszcie miałbym co robić heh
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14969 dnia: Czerwca 08, 2006, 11:13:15 pm »
ej.. czy tylko mnie naszła taka refleksja? Codzennie późnym wieczorem przychodzi do nas W_W i mówi jacy to jesteśmy jebnięci i wogóle się z nas śmieje. Zrzędzisz W_W i, jak to by powiedział mój kumpel Mleczny, "nie umiesz się bawić".

Skoro mowa o zabawie, to nie ma to jak wieczorny maraton... mam jeszcze niecałe 20 godzin na przeczytanie i nauczenie się 160 stron wykładów z mikrobiologii... a to i tak relaks przy tym co mnie za tydzień czeka... Mommy! The God is making fun of me again!!!! Tell him to cut it out!!!!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14970 dnia: Czerwca 08, 2006, 11:14:24 pm »

damn ;/ tylko nie moj kochany wystep lajv... to est genialne to co ci chlopaki zaprezentowali ta piosenka a tu ich od geyow wyzywaja... tam jest jeden z nich delfinem ;]
Yatta!


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #14971 dnia: Czerwca 08, 2006, 11:14:53 pm »
każdy musi jakoś leczyc kompleksy...my czasami atakujemy inne fora :F
pozatym Tant ma rację, zrzędzisz ;]

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14972 dnia: Czerwca 08, 2006, 11:53:12 pm »
Skoro juz jesteśmy ogarnięci kalkomanią, to pozwole sobie, co następuje:
Cytuj
damn.... czy wam się chłopcy już naprawdę nudzi, ze napadacie nadal na inne fora..... W sumie to nie byłoby śmiesznie gdyby taka banda spamerów napadła na nasze kochane sz....... nie, wróć. Gdyby banda spamerów napadła na sz to wreszcie miałbym co robić heh


Cytuj
Skoro mowa o zabawie, to nie ma to jak wieczorny maraton... mam jeszcze niecałe 20 godzin na przeczytanie i nauczenie się 160 stron wykładów z mikrobiologii... a to i tak relaks przy tym co mnie za tydzień czeka... Mommy! The God is making fun of me again!!!! Tell him to cut it out!!!!


Ale i tak was kocham :*
« Ostatnia zmiana: Czerwca 08, 2006, 11:54:31 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14973 dnia: Czerwca 09, 2006, 12:38:57 am »
Cytuj
ej.. czy tylko mnie naszła taka refleksja? Codzennie późnym wieczorem przychodzi do nas W_W i mówi jacy to jesteśmy jebnięci i wogóle się z nas śmieje. Zrzędzisz W_W i, jak to by powiedział mój kumpel Mleczny, "nie umiesz się bawić".

Ja zrzędzę? ..... nie no co ty. A po prostu na podsumowanie dnia wystawiam komentarz awekwatny do zachowania userów 4um. A że userzy 4um nie zmieniają swojego postępowania specjalnie często, toteż ja nie zmieniam swojego komentarza
A swoją drogą, Gipson też wszystkich wyzywa od dałnów i nie narzekasz Tant, że on narzeka :F

Cytuj
Skoro mowa o zabawie, to nie ma to jak wieczorny maraton... mam jeszcze niecałe 20 godzin na przeczytanie i nauczenie się 160 stron wykładów z mikrobiologii... a to i tak relaks przy tym co mnie za tydzień czeka... Mommy! The God is making fun of me again!!!! Tell him to cut it out!!!!
hipokryta heh





 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14974 dnia: Czerwca 09, 2006, 12:40:59 am »
Cytuj
damn.... czy wam się chłopcy już naprawdę nudzi, ze napadacie nadal na inne fora..... W sumie to nie byłoby śmiesznie gdyby taka banda spamerów napadła na nasze kochane sz....... nie, wróć. Gdyby banda spamerów napadła na sz to wreszcie miałbym co robić heh
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14975 dnia: Czerwca 09, 2006, 12:45:03 am »
Cytuj
A swoją drogą, Gipson też wszystkich wyzywa od dałnów i nie narzekasz Tant, że on narzeka :F
Ja nie zżędze... ja polemizuje ;] cokolwiek to slowo oznacza.

Cytuj
http://img129.imageshack.us/img129/1936/notagain7yv.png
o pieknie. Takiego zdjecia tez szukalem,. Ogolnie jak maie takie zdjecie wlasnie z jakims mietkiem opartym glowa o reke to nie wachajcie sie zucac bo szukam.. albo ze smutna mina badz tez ze zrezygnowana...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14976 dnia: Czerwca 09, 2006, 01:54:22 am »
Cytuj
o pieknie. Takiego zdjecia tez szukalem,. Ogolnie jak maie takie zdjecie wlasnie z jakims mietkiem opartym glowa o reke to nie wachajcie sie zucac bo szukam.. albo ze smutna mina badz tez ze zrezygnowana...


…… ……………..__
…… ……..,-~*’`—llll ll`*~,
……… .,-~*`llllll lllllllll llllllllll—`*-,
……,-~*llllllll llllllllll llllllllllll lllllllllll*-,
…,-*lll lllllllll llllllllll lllllllllllll lllllllllllllll.
.;*`lllllll lllllllllll lllllll,-~*~-,lllllll llllllllllll
..lllllllll lllllllllllll lll/………;;;;ll lllllllll,-`~-,
...llllll lllllllll llll,-*……… .`~-~-,… (.(—`*,`,
….lllll llllll,-~*………… ..……)_-. *`*;..)
…..,-*`—,*`) ..………,-~*`~.…… ..….../.
…...|/.../.. /~,….. -~*,-~*`; ..………… /.
… ./.../…/. ./..,-,..*~,.`*~*… ..……….*...
… |.../…/…/.*` .....… ..………… ..…)….)—`~,
….|./…/…./ ..….) ..…,.)`*~-,… ..….../….|..)…`~-,
…/./.../ ..,*`-,… .`-, ..*`….,--- .....…./… ./..|…….. —```*~-,,,,
...(… ..….)`*~-, ...`*`.,-~*.,-*… ..|…/.…/…/… ..…………..
. ..*-,…….`*-,...`~,..``.,,,-* .…….| ,*...,*…|……… ....……..
… ...*,… ..…`-,…)-, ..…… ....,-*`...,-* ...(`-,… ..………….
...... ....f`-,… ..…`-,/…*-,___,,-~*….,-* ..…|…`-, ..…….…….

Offline Miyone

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 81
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #14977 dnia: Czerwca 09, 2006, 09:49:41 am »
Witam wszystkich po dość długiej przerwie. Nie było mnie jakiś czas z trochę niezależnych ode mnie przyczyn... Ale już jestem i myślę, że od dziś wpadać na forum będę częściej.
A teraz mykam czytać fanfiki bo widzę, że sporo update'ów było.  ^_^

Offline Ignatius Fireblade

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 214
  • Ten, który bywa
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14978 dnia: Czerwca 09, 2006, 09:57:40 am »
Witaj spowrotem :] Nio, sporo tego sie nazbierało XD
Gdy rozum śpi, budzą się upiory.
Goya

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14979 dnia: Czerwca 09, 2006, 12:43:12 pm »


To coś siedzi na moim parapecie od godziny. To jeszcze pisklę i chyba troszkę za wcześnie wypadła z gniazda. Ja wiem, że wrona to głupi szkodnik, ale żal mi zwierzaka. Zaraz będzie lało, i co ja mam zrobić? :\