Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162010 razy)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14640 dnia: Maja 29, 2006, 02:40:07 am »
Cytuj

Może powinienem w tej wypowiedzi się czegoś doszukiwać, ale za późno na tak dogłębne analizy. Ja od telewizji wymagam, a raczej chciałbym, żeby dawała mi rozrywkę i przyjemność. Obecnie czerpie z niej tylko wiadomości oraz programy publicystyczne( w których i tak wirtuozi Lis czy Pospieszalski zamiast zdawać relacje, sami mi interpretują fakty, a w wiadomościach dowiaduje się że zmarł WIELKI POLAK Jeziorański, czy też BOHATER kukliński). Reszta jej oferty to bagno i kicz, na który nie mam zamiaru tracić czasu. Telewizja daje taki substytut rozrywki i kształtuje tą kulturę masową, która zabija jakąkolwiek indywidualnośc

w końcu telewizja publiczna jest w rękach partii (rządzącej :P ) nie uwierzę w teksty o odpolitycznieniu instytucji publicznych - nie w naszym chorym systemie.

prawda jest taka, że telewizja pokazuje nam to co chce pokazać, bez zbędnych rewelacji. telewizje prywatne pokazują nam kupę filmów i reklam, ale taka ich rola - w końcu z tego się utrzymują i nie mają obowiązku informować nas o wszystkim - tą rolę pełnić powinna telewizja publiczna. a w rzeczywistości to telewizje prywatne na cyfrowych stacjach i kablówkach prezentują sensowne programy informacyjne, a nie ten medialny szajs. rydz narzeka na tvn, ale tvn24 to chyba jedyna sensowna opcja informacyjna na naszym rynku nie nastawiona na jeden temat - religię ....

Cytuj
Skutki mamy na ulicy, mnóstwo "skejtów", jarających się "raperami" w stylu mezo. I właśnie widzisz, drogi dowgirdzie, wiekszość osób z którymi rozmawiam, ma takie samo podejście. A co mnie to obchodzi, sam świata nie zmienie. Tylko, ze gdyby te wszystkie osoby zebrałyby się do kupy.. A tak...

nieśmiało zapytam - do jakiej grupy mnie zaliczasz szefie robercie ??.... :P od jutra naprawiamy świat. a co :P



oki, spiący jestem, oczy mi się powoli zamykają, jutro mam na 8, do yego około 11 mam koło na które nic nie umiem ;) życie jest piękne. :F
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2006, 02:40:20 am wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14641 dnia: Maja 29, 2006, 02:53:48 am »
Cytuj
prawda jest taka, że telewizja pokazuje nam to co chce pokazać, bez zbędnych rewelacji. telewizje prywatne pokazują nam kupę filmów i reklam, ale taka ich rola - w końcu z tego się utrzymują i nie mają obowiązku informować nas o wszystkim - tą rolę pełnić powinna telewizja publiczna. a w rzeczywistości to telewizje prywatne na cyfrowych stacjach i kablówkach prezentują sensowne programy informacyjne, a nie ten medialny szajs. rydz narzeka na tvn, ale tvn24 to chyba jedyna sensowna opcja informacyjna na naszym rynku nie nastawiona na jeden temat - religię ....
Widzisz, jednak w Polakach wciąż tkwi socjalizm :) Telewizja państwowa, jest do bani, bo jest państwowa. Ta "prywatna" też jest do bani, bo jest też kontrolowana przed państwo. Mało "wolnych mediów" jest w Polsce, ale jest nim na pewno imperium Rydzyka, tak lubianego w innych mediach. Ideologia TVN, Polsatu nieznacznie odbiega od TVP (ale to się zmieni niedługo :) ) Co do filmów - dobrze wiemy jak z nimi jest, codziennie hity typu 48 godzin, szklana pułapka itp. Jako w pewnym sensie zwolennik liberalizmu (prawdziwego, a nie maskowanego socjalizmu) uwazam wszelkie "dobro państwowe" za z reguły złe, bo jest kontrolowane. Powinno się znieść wszelką państwowość, ograniczyć ją do minimum- dzięki czemu mielibyśmy możliwosc wybierania i ogladania tego co chcemy i nie byłoby przymusu płacenia na TVP. Bo nawet jak jej nie oglądam- muszę płacić abonament (chyba, że nie mam telewizora/radia).

Cytuj
w końcu telewizja publiczna jest w rękach partii (rządzącej tongue.gif ) nie uwierzę w teksty o odpolitycznieniu instytucji publicznych - nie w naszym chorym systemie.
No wlaśnie- odpolitycznić można dopiero coś niepaństwowego. Ale wszystko będzie, w jakimśtam stopniu upolitycznione- jak TVN który promuje "liberalne" PO.

Cytuj
nieśmiało zapytam - do jakiej grupy mnie zaliczasz szefie robercie ??....
Śmiej się, śmiej. Każdy narzeka, a robic nie ma komu. Na wybory nikt nie chodzi (bo co to da?), protestu nikt nie robi, inicjatyw nikt się nie podejmuje. Samo sie nie zrobi nic. To tkwi w naszej mentalności, narzekać każdy potrafi.
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2006, 03:00:37 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14642 dnia: Maja 29, 2006, 07:50:27 am »
Cytuj
Cytuj
czekam na sprawny emulator ps2
Na razie nawet Dreamcast nie doczekal się sprawnego emulatora(najbardziej zaawansowany stanął na poziomie 0,25), a co dopiero ps2
Bulszit. Ja grałem na nim w Soul Calibura mając 40-50fps mając drobne przekłamania graficzne, Marvel vs. Capcom 2 na 60fps z drobnymi błędami dźwiękowymi i w Power Stone na 50-60fps. Chankast jego imię.
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2006, 07:53:30 am wysłana przez Dark Butz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14643 dnia: Maja 29, 2006, 09:24:32 am »
Ja tez czasami pykam sobie w SC, czy inne bijatyki. Co nie zmienia faktu, ze w większości gier nie mam muzyki i zawsze występują jakieś, jak to nazwałeś, przekłamanai graficzne. Chankast jego imię, tylko ze od roku nikt nic nie robi :)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14644 dnia: Maja 29, 2006, 09:38:40 am »
Cytuj
Widzisz, jednak w Polakach wciąż tkwi socjalizm
stare nawyki nigdy nie mijają, co ?? zawsze tkwią w ludziach podświadomie... a ponoć komuna odeszła wraz z ostatnim pułkiem/dywizją/łotewa radziecką, która opuściła nasze skromne granice około 1991 roku ....

Cytuj
Powinno się znieść wszelką państwowość, ograniczyć ją do minimum- dzięki czemu mielibyśmy możliwosc wybierania i ogladania tego co chcemy i nie byłoby przymusu płacenia na TVP. Bo nawet jak jej nie oglądam- muszę płacić abonament (chyba, że nie mam telewizora/radia).
masz wybór - kup sobie cyfrówkę, płac abonament i oglądaj niepaństwowe telewizje... ale nie polskie, tylko te zagraniczne. i po sprawie. sęk w tym, że taki abonament za oglądanie tv nawet w przypadku cyfrowej tv to dla mnie ch***a na maksa. niedługo będziemy płacić abonament za czyste powietrze....

Cytuj
Śmiej się, śmiej. Każdy narzeka, a robic nie ma komu. Na wybory nikt nie chodzi (bo co to da?), protestu nikt nie robi, inicjatyw nikt się nie podejmuje. Samo sie nie zrobi nic. To tkwi w naszej mentalności, narzekać każdy potrafi.
nie rozumiem.... :P

oki misiaczki, ja lece na zajęcia, bawcie się dobrze i nie rozrabiajcie za duzo pod moją nieobecność :* :* :*
Kame Hame Ha

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14645 dnia: Maja 29, 2006, 10:11:32 am »
Cytuj
niedługo będziemy płacić abonament za czyste powietrze....
Ponoć jest już coś takiego jak podatek klimatyczny w niektórych miejscowościach ;/
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14646 dnia: Maja 29, 2006, 10:35:02 am »
O ,to ciekawe. sami zmuszają nas do zanieczyszczania środowiska (mam w domu "centralne" palone, bo się nie zgadzają na zalożenie gazociągu) i jeszcze każą od tego płacić podatek? >_>

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #14647 dnia: Maja 29, 2006, 11:36:29 am »
gazu nie zezwala ci zapewnie spółdzielnia mieszkaniowa załozyć a podatek leci do BP wiec to 2 rozne sprawy ;p (chyba ze sie zmowili XD)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14648 dnia: Maja 29, 2006, 12:09:29 pm »
Cytuj
gazu nie zezwala ci zapewnie spółdzielnia mieszkaniowa załozyć a podatek leci do BP wiec to 2 rozne sprawy ;p (chyba ze sie zmowili XD)
Nie do BP, ale do KP ;] Kieszeni Polityków ;f
W polsce podoba mi się sposób myślenia ludzi - jeśli są dziury w drogach to jest spoko dopóki ktoś się na niej nie zabije. Coś jak z odśnieżaniem dachów. Musiał jeden rypnąć i zabić kilkadziesiąt osób żeby się wszyscy zabrali za odśnieżanie.
Dlatego najbardziej ze wszystkich ludzi nienawidzę polityków. Dostają naszą kasę (ciężko zarobioną) za to, że sobie siedzą od czasu do czasu w sejmi i pierdzą w stołki naciskając od czasu do czasu jakiś guziczek. Oni za to od siebie nic nie dają...o przeprawszam dają ! Wyższe podatki i gorsze werunki do życia. Jak trzeba dac kasę np. na w/w naprawdę dróg to poprostu podnoszą na chwilę podatki i posługują się prostym wzorem jeśli chcą wrócić do starych podatków - "stary podatek=obecny podatek - 0%". Ale i tak tylko jakieś 20% z tych podatków idzie na drogi, które po 2 miesiącach wracają do poprzedniego stanu, bo robotnicy dostają za mało kasy na sprzęt, mało kasy za robotę i robią wszystko na odwal. A dlaczego tak jest ? Bo politycy mają tą całą kasę. Błędne koło.
Tak, ten post jest przepełniony sarkazmem, więc nie warto się z nim sprzeciwiać ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14649 dnia: Maja 29, 2006, 12:38:25 pm »
Cytuj
nie rozumiem....
Czyli chcesz naprawiać Polskę? :F

Cytuj
a ponoć komuna odeszła wraz z ostatnim pułkiem/dywizją/łotewa radziecką, która opuściła nasze skromne granice około 1991 roku ....
Wiesz, komuna to teoretycznie fajny ustroj. Wszystko jest za darmo, wszyscy są równi, wspólnota itp. Szkoły darmowe, opieka medyczna darmowa- muszą być lepsze niż wszystko prywatne- PŁATNE. A u nas teraz jest tak pół na pół, niby wolny rynek, ale jednak zniewolony koncesjami itp.

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14650 dnia: Maja 29, 2006, 01:55:50 pm »
Cytuj
gazu nie zezwala ci zapewnie spółdzielnia mieszkaniowa załozyć a podatek leci do BP wiec to 2 rozne sprawy ;p (chyba ze sie zmowili XD)
Jesteśmy we wspólnocie, nie społdzielni... a nie zgadza się konserwator zabytków, lol. Te budynki robiły kiedyś za arbeitsamty... jeszcze dziś widać szwabskie wrony i napisy na ścianach.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14651 dnia: Maja 29, 2006, 04:08:56 pm »
Cytuj
Wiesz, komuna to teoretycznie fajny ustroj. Wszystko jest za darmo, wszyscy są równi, wspólnota itp. Szkoły darmowe, opieka medyczna darmowa- muszą być lepsze niż wszystko prywatne- PŁATNE. A u nas teraz jest tak pół na pół, niby wolny rynek, ale jednak zniewolony koncesjami itp.

teoretycznie tak - w praktyce zabija indywidualizm jednostki i zmusza ogół do myślenia, postępowania i wszystkiego innego, czego zażyczy sobie partia i takie tam. nie ma ustroju, który pasował by do naszego współczesnego państwa (przynajmniej z tych co znam, ale niestety znam ich niewiele)

Cytuj
Czyli chcesz naprawiać Polskę
Jasne, zaczynam od zaraz. dziś akademik, jutro osiedle, pojutrze cały glob ;pp
/atakują klony, będą nas miliony - dzisiaj Polska, jutro Europa, pojutrze cały glob! / :P ;)

Cytuj
Tak, ten post jest przepełniony sarkazmem, więc nie warto się z nim sprzeciwiać ;]

pragnę zgłosić sprzeciw. dla zasady :) bo jestem jebnięty :P

WHITE POWER :P BLACK POWER :)) INNE KOLORY POWER :F
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14652 dnia: Maja 29, 2006, 04:51:05 pm »
Cytuj
Jasne, zaczynam od zaraz. dziś akademik, jutro osiedle, pojutrze cały glob ;pp
/atakują klony, będą nas miliony - dzisiaj Polska, jutro Europa, pojutrze cały glob! /
A młotek spakowałeś? W sumie potrzebny byłby raczej jakiś kafar.

Cytuj
teoretycznie tak - w praktyce zabija indywidualizm jednostki i zmusza ogół do myślenia, postępowania i wszystkiego innego, czego zażyczy sobie partia i takie tam. nie ma ustroju, który pasował by do naszego współczesnego państwa (przynajmniej z tych co znam, ale niestety znam ich niewiele)
Wszyscy wiemy, ze z tym darmowym to bajka. Socjalizm byłby dobry gdyby ludzie byli wobec siebie uczciwi i naprawdę równi. Ale w Polsce takie coś nigdy nie bedzie miało miejsca. To jak w tej anegdocie - Ktośtam daje kazdemu po jednym zyczeniu - Niemiec prosi o 100 mln dolarów, a Polak adres tego Niemca. Polskie piekiełko nie znosi tego, że komuś coś się udało, najbardziej cieszy nas nieszczęście drugiego.

Cytuj
WHITE POWER
"Es ist Polen, nicht verloren (...)"

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14653 dnia: Maja 29, 2006, 05:10:26 pm »
Cytuj
A młotek spakowałeś? W sumie potrzebny byłby raczej jakiś kafar.
mam tylko 3 młotki dwa śrubokręty, co je kupiłem na allegro, którymi rzekomo otwarto drzwi do łazienki, w której Maciek się zapił do nieprzytomności jednym Bartexem :P do tego kosa, dwa noże, zardzewiały poniemiecki bagnet, łyżeczka do herbaty i nowa piła łańcuchowa husquarna (czy jak to się pisze) :P środek transportu - skuter snieżny.

Cytuj
"Es ist Polen, nicht verloren (...)"
.... whatever. nie rozumiem po niemieckiemu :P

Cytuj
To jak w tej anegdocie - Ktośtam daje kazdemu po jednym zyczeniu - Niemiec prosi o 100 mln dolarów, a Polak adres tego Niemca. Polskie piekiełko nie znosi tego, że komuś coś się udało, najbardziej cieszy nas nieszczęście drugiego.

znam tą anegdotę w innej wersji, gdzie polak chciał miliona dolarów, a ruski adresu tego polaka...  no cóż w naszej mentalności jesteśmy najpiękniejsi, najwaleczniejsi, najodważniejsi, a jak mamy podać przykłady to cały czas jedziemy na opini naszych przodków - dwa powstania pod zaborami, dwie wojny światowe, wojna polsko-bolszewicka, powstanie warszawskie.... tylko jak dużo można się zasłaniać przeszłością. jeśli będziemy żyć przeszłością to.... powiem tak, popatrmy może w przyszłość, a nie zasłaniamy się cały zas przeszłością naszych przodków, a od każdego nimca mamy ochotę usłysześ przepraszam, wybaczcie, pojednajmy się. kur*a no ile można. niech cały naród niemiecki nagra kasety, mp3 3, or whatever, spakuje w koperty i niech wysyłają to do oświęcimia czy ch*j wie gdzie i niech nasi wreszcie się odpier***ą od przeszłości. nasi tylko wymagają przeprosin i pojednania or whatever, ale jak sami mają dać coś od siebie... to mamy znów przykład ojca rydzyka - nazwać kogoś żydem, masonem i już. i czy to nie jest chore ??

od dziś jestem prawdziwym Polakiem. więc każdego kogo nie lubię będe wyzywał od żydów, lewaków i innych pedałów. a co. taki obraz prawdziwego polaka jest proponowany przez ojca dyrektora....  - jeśli tak ma wyglądać przyszłość Polskości, to wyjeżdzam do Canady i pier**le, nie wracam, bo po ch*j.

przepraszam, za natężenie negatywnych emocji, ale wizyta na stronce "krew i honor" może człowieka wqrfić porządnie - jak chcecie, to wejdźcie, znajdziecie tam adresy, imiona, nazwiska, numery komórek wszystkich działaczy lewackich, pedałów, żydów, i co jeszcze chcecie - nasza droga aryjska biała i ch*j wie jeszcze jaka młodzież się postarała.... o zwiększenie poziomu nienawiści do innych. skinhedzi pier....ni.

dziękuję za uwagę.
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14654 dnia: Maja 29, 2006, 05:25:03 pm »
Cytuj
znam tą anegdotę w innej wersji, gdzie polak chciał miliona dolarów, a ruski adresu tego polaka... no cóż w naszej mentalności jesteśmy najpiękniejsi, najwaleczniejsi, najodważniejsi, a jak mamy podać przykłady to cały czas jedziemy na opini naszych przodków - dwa powstania pod zaborami, dwie wojny światowe, wojna polsko-bolszewicka, powstanie warszawskie.... tylko jak dużo można się zasłaniać przeszłością. jeśli będziemy żyć przeszłością to.... powiem tak, popatrmy może w przyszłość, a nie zasłaniamy się cały zas przeszłością naszych przodków, a od każdego nimca mamy ochotę usłysześ przepraszam, wybaczcie, pojednajmy się. kur*a no ile można. niech cały naród niemiecki nagra kasety, mp3 3, or whatever, spakuje w koperty i niech wysyłają to do oświęcimia czy ch*j wie gdzie i niech nasi wreszcie się odpier***ą od przeszłości. nasi tylko wymagają przeprosin i pojednania or whatever, ale jak sami mają dać coś od siebie... to mamy znów przykład ojca rydzyka - nazwać kogoś żydem, masonem i już. i czy to nie jest chore ??

od dziś jestem prawdziwym Polakiem. więc każdego kogo nie lubię będe wyzywał od żydów, lewaków i innych pedałów. a co. taki obraz prawdziwego polaka jest proponowany przez ojca dyrektora.... - jeśli tak ma wyglądać przyszłość Polskości, to wyjeżdzam do Canady i pier**le, nie wracam, bo po ch*j.

przepraszam, za natężenie negatywnych emocji, ale wizyta na stronce "krew i honor" może człowieka wqrfić porządnie - jak chcecie, to wejdźcie, znajdziecie tam adresy, imiona, nazwiska, numery komórek wszystkich działaczy lewackich, pedałów, żydów, i co jeszcze chcecie - nasza droga aryjska biała i ch*j wie jeszcze jaka młodzież się postarała.... o zwiększenie poziomu nienawiści do innych. skinhedzi pier....ni.

dziękuję za uwagę.
Czy to prawda, ze naprawdę nazywasz się Aaron Blumenfeld, ty lewacka szujo ;) To tak na rozluźnienie. Co do neonazistów itp.- wobec fanatyków moim zdaniem powinno się stosować dwie kary. Jedną szybką, drugą nieco bardziej humanitarną (lobotomię). Nie wiem dlaczego siły porzadkowe nic nie robią.
Skandal, naprawdę. Bezkarnie mozna załozyć organizację nazistowską a policja nic nie zrobi (oj nie mozemy usunąć tej strony, bo jest w stanach). Po jaką cholerę w ogóle w naszym kraju jest policja? Ta instytucja powinna zmienić nazwę na Państwowy Rejestr Przestępstw i Wykroczeń.
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2006, 05:29:11 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14655 dnia: Maja 29, 2006, 05:52:52 pm »
Cytuj
Państwowy Rejestr Przestępstw i Wykroczeń.
to nawet bardziej dumnie brzmi niż jakaś tam policja :P no i strót jest taki fajny PRPiW :P ale faktycznie polucjanci ostatnio tylko w tym są dobrzy .....

Cytuj
Bezkarnie mozna załozyć organizację nazistowską a policja nic nie zrobi (oj nie mozemy usunąć tej strony, bo jest w stanach)

niby nasi oficjalnie ostatnio wystąpili do rządu usa-ńskiego, aby zamknęli tą stronę, ale czy coś z tym zrobią - wątpie, w końcu ich konstytucja gwarantuje wolność do poglądów niezależnie od tego jak kretyńskie by one nie były....

gdzieś czytałem, że Europę ponownie zalewa fala nazizmu i rasizmu... i niestety to prawda. jest źle, a będzie tylko gorzej.... tyle że na czym się ta ich nazistowska nienawiść opiera ? na niczym... bo masz inny kolor skóry, to możemy tobie wpier***lić. a co. nienawiść niczym nieuzasadniona jest niebezpieczna....
Kame Hame Ha

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14656 dnia: Maja 29, 2006, 08:22:43 pm »
medj baj

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14657 dnia: Maja 29, 2006, 08:26:35 pm »
Cytuj
medj baj
 medj baj
 medj baj
 medj baj
 medj baj
///// o co wam chodzi z tym  medj baj
 Najpierw gliin, teraz sergiej....
było już how Glennish, to co mam teraz napisać ?? how sergiejish ?? or wtf?
Kame Hame Ha

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #14658 dnia: Maja 29, 2006, 08:29:14 pm »
*mejd baj - wyrażenie zaciągniętego z Glennish oznaczające zrobione przez *- wycinek ze słownika języka Glennish napisanego przez Dział języków opcych uniwersytetu Oxford :PP

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14659 dnia: Maja 29, 2006, 08:29:25 pm »
Cytuj
///// o co wam chodzi z tym medj baj
Tomek... serge sie smieje z Glenna jakbys nie strybil ;]

ale nie drygaj... nie tylko ty nie trybisz co ludzie maja na mysli... ja np. nie trybie tego ;/:
Cytuj
*mejd baj - wyrażenie zaciągniętego z Glennish oznaczające zrobione przez *- wycinek ze słownika języka Glennish napisanego przez Dział języków opcych uniwersytetu Oxford tongue.gifP
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2006, 08:42:07 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?