Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162262 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #14580 dnia: Maja 26, 2006, 10:58:49 pm »
chyba napisze list do ks. Henryka i opisze w jaki sposób siergiej mnie obraził gdyż sam w moim małym móżdżku nie umiem się połapac jak rozwiązac ten problem ...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14581 dnia: Maja 26, 2006, 11:02:12 pm »
moja rada (dr. Smogu radzi):
* idź, prosto przed siebie, jak znajdziesz sens życia zawróć
* idż, albo i nie, pij, albo i nie, ucz się, albo i nie
* idź do woja
* nie graj już w tego Baldura, bo to Tobie tylko szkodzi. Prawda Boo??
* weźmisz ino czarno kure.... łotewa;p
Kame Hame Ha

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14582 dnia: Maja 26, 2006, 11:04:48 pm »
this is so smogish :F
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #14583 dnia: Maja 26, 2006, 11:04:51 pm »
e wes w baldura bede grał juz nie długo uda mi sie namówic i aerie i viconie zeby z moja postacią romansowały ;]
lol smogish prawie jak glennish ale prawie robi wielką różnice XD
a tak przyokazji to ruszyły byście sie lenie i napisały swoją część w D'n'D naszej kampaniji  
« Ostatnia zmiana: Maja 26, 2006, 11:09:39 pm wysłana przez Glenn »

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14584 dnia: Maja 27, 2006, 12:29:12 am »
Cytuj
felerna macie te maluchy ot co. Moja matka swoim jeździ przeszło 12 lat i jeszcze właściwie żadna usterka jej się nie przytrafiła. No może pomijając przebicie opon, ale to już jest nieodzownie związane z pracą nielubianego nauczyciela.....
To może weźmy pod uwagę jeszcz jedną rzecz.. Nie wiem jakie tam u was, w Polsce "A" pod Poznaniem drogi, ale u nas jezdnie wyglądają jak ser szwajcarski. Praktycznie nie ma kierowcy bez urwanego koła na koncie >_>

Eh... Byłe miasto wojewódzkie... Teraz to se możemy...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14585 dnia: Maja 27, 2006, 12:41:01 am »
Cytuj
To może weźmy pod uwagę jeszcz jedną rzecz.. Nie wiem jakie tam u was, w Polsce "A" pod Poznaniem drogi, ale u nas jezdnie wyglądają jak ser szwajcarski. Praktycznie nie ma kierowcy bez urwanego koła na koncie >_>
perhaps you're right.... chociaż osobiście uważam, ze polskie drogi wszędzie są tak samo zjebane.... no ale nie będę się kłucił, bo aż żal dupe ściska, że naszym tematem do polemiki są fiaty 126p

 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #14586 dnia: Maja 27, 2006, 01:36:46 am »
kto to Kleju? ;f

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14587 dnia: Maja 27, 2006, 03:16:21 am »
Cytuj
kto to Kleju? ;f
ziomek który robi komiksy w PSX Extreeme.

Nie ma chu*a... zajebiscie jest konczyc partyjke PESa z kumplami o tej godzinie ;]
WE10 miazdzy i jedoczesnie denerwuje ale to sprawia ze chce sie grac kolejny mecz i kolejny i jeszcze jeden... i nastepny.

Morchol zyje! - yaaay

Muluch to "skarbonka" co chwilep ieprza sie w nim czesci i mimo ze sa tanie to co chwila trza wymieniac i bawic sie z tym gownem.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #14588 dnia: Maja 27, 2006, 08:26:21 am »
tak patrze sobie teraz na zespół moderujący a tam gipson i moderator i global moderator , tak samo wW hmm ciekawe  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14589 dnia: Maja 27, 2006, 10:16:08 am »
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! Kur*a ;/ Nieeeeeeee! ;/;/;/;
No to sobie pospalem ;/ jeba*a sasiadka ofkoz musiala pzyjsc do mojej mmy i w kuchni drzec mor*e ;/ i 4 goziny bedzie klepala i plotkowala i sapala o jakis bzdurah... umieram ; - (


Cytuj
tak patrze sobie teraz na zespół moderujący a tam gipson i moderator i global moderator , tak samo wW hmm ciekawe
No bo wizardow jest dwóch a ja jak wiadomo jestem na tyle fajny ze trzeba mnie wymienic 2 razy... ty mi lepiej powiedz kto to est Marvious?;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14590 dnia: Maja 27, 2006, 11:14:17 am »
moral na dzis:

dwukrotne stracenie wszystkich danych z dysku twardego 40 gigowego w ciagu 2 miesiecy to nieczad :-/
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #14591 dnia: Maja 27, 2006, 01:29:48 pm »
Cytuj
ty mi lepiej powiedz kto to est Marvious?;/
moje alter ego ;f nie pamietam po co ale zrobilem go wramach kis testow... to był Marvell ktorym pisalem jak byly problemy z logowaniem kiedyś  na stronie głownej
« Ostatnia zmiana: Maja 27, 2006, 01:32:47 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14592 dnia: Maja 27, 2006, 05:21:43 pm »
Onet cares...
Chodzi mi o to, że to, co się dzieje w polsce w związku z B-16 jest już naprawdę niezdrowe...Piszą/mówią o każdym najmniejszym gównie na jego temat kiedy ważniejsze rzeczy jak katastrofa na Jawie schodzą na niższe plany. Wiem...jestem antykatolikiem, masonem, żydem, komunistą i zdrajcą państwa...tego nie musicie mi mówić...
Rozumiem...zrobili osobny serwis o wizycie B-16, ale to powinno wystarczyć ! Niedługo będziemy słyszeć takie wiadomości jak "Papież kichnął", "Papież zszedł ze schodów", a wiadomości takie jak "14-sto latek zabił swojego kolegę z klasy" będą przechodzić bez żadnego echa !
Nawet przy wizytach DżejPiTu ludziom nie odbijało tak jak dziś. Ta ustawa o prohibicji w dzisiejszym dniu i 1 czerwca jest według mnie kretyńska (bo co to za problem kupić sobie 2 dni wcześniej cały zapas ?), mimo, że jestem przeciwnikiem alkoholu. W Wadowicach ponoć zabroniono sprzedaży kremówek podczas wizyty B-16 !
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14593 dnia: Maja 27, 2006, 05:54:24 pm »
No nasz kraj jest pojeb*ny ;/
Jak sie wczoraj dowiedzialem o tej akcji ze alkoholu kupic nie mozna to jeba*em niesamowicie ;] Dobrze ze wczoraj z dziewczyna dzien spedizlem sobie i od 24 z kumplami w PESa gralem, bo jakbym mial sie skapic jak przystalo na weekendowy dzien to bym sie lekko wkurzyl... a jak wygladala sprawa w pubah? Zamkniete byly czy alkoholu poprostu nie sprzedawali?
Najlepsze jest to ze wczoraj nie bylo lekcji w szkolach... i ludziom matury ustne poprzesuwali na inne dni ;/ kompletny debilizm, nasz kraj jest nawet debilniejszy niz Janusz z Big Brothera ;/
Hodowanie pomidorow przed milionami Telewidzow jeszcze zrozumie spuszczajac na to zaslone milczenia... ale takie szopki z powodu wizyty papieza to juz nie bardzo ;/
« Ostatnia zmiana: Maja 27, 2006, 06:09:16 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14594 dnia: Maja 27, 2006, 06:32:11 pm »
Dobrze, że oglądam tylko 4fun TV i Cartoon Network, bo to jedne z nielicznych stacji, które na czas wizyty Bena nie zmieniły się w TV Trwam. Ja beczałem na maksa, jak się dowiedziałem, że w dzień wizyty papieża nie ma być w TV reklam podpasek... to jest poprostu genialne... ludzie.... uczcie się języków i spieprzamy z tego kraju, póki jeszcze granic nie zamknęli...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14595 dnia: Maja 27, 2006, 08:20:52 pm »
Cytuj
Ja beczałem na maksa, jak się dowiedziałem, że w dzień wizyty papieża nie ma być w TV reklam podpasek...
To taki twoj zarcik czy na serio taka akcje zrobili? ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14596 dnia: Maja 27, 2006, 08:22:03 pm »
Na serio taką akcje zrobili... żyjemy kuźwa w średniowieczu... no chyba, że się w końcu rozmyślili, ale mieli tak zrobić i ktośtam z ministerstwa takie rozporządzenie strzelił...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14597 dnia: Maja 27, 2006, 09:26:48 pm »
o kutwa...jak serio zabronili reklamowania podpasek na czas wizyty BXVI to hardkor O_o

BTW mnie tam nie przeszkadza jakos specjalnie fakt ze wszedzie szumia o papiezu ale przeszkadza mi co innego bo szanuje to, ze polska to kraj to kraj katolicki. Szanuje osobe BXIV. Ale nie szanuje, ze ludzie pokazuje, ze ludzie podniecaja sie tym, ze Benedykt zrobil rzecz "A", a maja gleboko w dupie to, ze na Jawie zginelo w c***j ludzi, chociaz gdyby nie bylo u nas papieza, to wszyscy by o tym trabili i zamartwiali sie jakie to straszne

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #14598 dnia: Maja 27, 2006, 11:04:00 pm »
czyli siergie nie szanuszezs B16 ale B14 z tego co napisałes chociarz nie wszyscy maja katastrofe na jawie w dupie na rmf nawet duzo mowili o tym  

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14599 dnia: Maja 28, 2006, 12:35:33 am »
narzekacie niepotrzebnie. To, że polska jest jebnięta, wiadomo nie od dziś. To, że wszyscy będą się podniecać przyjazdem papieża też było raczej oczywiste, zważywszy na to kogo mamy w rządzie.
Mi tam to w sumie osobiście wisi co papież robi. Szanuję go za to co sobą reprezentuję i szanuję wiarę katolicką, ale na szacunku się kończy.
zresztą powedzcie szczerze< co nas obchodzi że przyjechał papież i media wraz z rządem i całą gromadą wiernych zrobili "trzodę nieprzeciętną" wokół osoby benedykta16?
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!