Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162312 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #14560 dnia: Maja 26, 2006, 12:09:45 pm »
grzyb ty bys sie nie chwalil tym pt głupie to tylko jest :P

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14561 dnia: Maja 26, 2006, 02:18:13 pm »
czyli ma cos wspolnego z Toba ;]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14562 dnia: Maja 26, 2006, 02:21:01 pm »
Glenn czemu dajesz sie tak obrazac Sergowi?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14563 dnia: Maja 26, 2006, 04:37:11 pm »
dobre pytanie w sumie ;]
 

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #14564 dnia: Maja 26, 2006, 04:47:50 pm »
Ha! a ja nie mam ps2 i nie mam takich gupich problemow jak wy!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14565 dnia: Maja 26, 2006, 05:26:49 pm »
Ja.. a ja mam PS2 z ripperkiem 3.2 i też nie mam takich problemów...

Wczoraj był cholernie zabawny dzień, który niestety skończył się nieprzyjemnie, bo kurde mam uszkodzoną nagrywarkę. Najpierw okazało się, że coś blokuje tacke, więc za pomocą szpilki i palców pogrzebałem w szczelinie po wysunięciu tacki i znalazłem tam takie małe plastikowe kułeczko, które zawsze dorzucają do szpul CD, jako amortyzacje płytek heh... no to już chyba wiemy, dlaczego płytki nagrywały mi się ostatnio po 40 minut heh... niestety, podczas wyjmowania tego ustrojstwa, z malutkiego wałeczka spadła równie mała gumka, która napędzała mechanizm wysuwania się tacki... najpierws spróbowałem ją doczepić jakoś, ale ni cholery nie szło, więc postanowiłem wymontować nagrywarke i potem wymyślić co dalej.Po odkręceniu obudowy zacząłem odkręcać dvd, ale po chwili uświadomiłem sobie, że odkręcam nie to. Spróbowałem normalnym śrubokrętem odkręcić krzyżykowe śrubki, sztuk dwie, ale się okazało, że tak tylko gwint rozjadę, więc następne pół godziny poświęciłem na znalezienie krzyżowego wkrętaka. Kiedy to zrobiłem i rozkręciłem śruby, odkryłem, że nagrywarka siedzi na jeszcze dwuch inych śrubach, które jakiś debil wkręcił tak, że zasłaniała je część obudowy, przez to nie można się do nich było normalnie dostać śrubokrętem. Po ostrym kątem wykręcałem je przez następne kilka minut i kiedy już odczepiłem zasilanie i tasiemke, uświadmiłem sobie coś zabawnego - odkręciłem nie nagrywarkę, ale pierwszy dysk fizyczny. Podirytowany wkręciłem go spowrotem i dopiero wtedy zabrałem się za odkręcanie nagrywarki. Wszystko szło świetnie, ale okazało się, że kiedy nagrywarka jest odłączona od prądu, nie ma siły, żeby wysunąć tacke, bo się ona jakoś blokuje. Przez kolejne pół godziny siłowałem się z tacką, ale w końcu zrezygnowałem i odstawiłem nagrywarkę na półkę... wygląda na to, że będę ją musiał dać komuś do naprawy, którą mógłbym przeprowadzić sam, mając pencetę i odrobinę cierpliwości, bo to kwestia tej chromolonej gumki....
Podsumowując... W_W - mam nadzieję, że będziesz cierpliwy, bo z tym KH2 będziesz musiał poczekać na moją nagrywarkę (zresztą ja też będę musiał).

A przed chwilą wróciłem od dentystki. Byłem twardzielem, bo powiedziałem, żeby nie robiła znieczulenia - ze znieczuleniem czuję się niepewnie, a bólu się nie boję... w końcu mitycznego Tantala skazano na wieczną męczarnie w najgłębszych czeluściach Hadesu...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14566 dnia: Maja 26, 2006, 05:37:35 pm »
Ja.. a ja mam PS2 ze swapem i tez nie mam takich gupich problemow jak wy ! ;/

fajna dziewczynka byla u mnie przed hwila robic ankiete o TV.. z laptopem wpadla.. niestety przeszkodzila nam grac w pesa z kumplami i kumple wyszli w polowie... fajnie jej stringuchy bylo widac wiec sram pesa ;] czasem trza poswiecic pesa na mile pogaduszki z nieznajomymi ;] tylko czemu pogaduszki o TV ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14567 dnia: Maja 26, 2006, 05:52:46 pm »
Cytuj
kiedy nagrywarka jest odłączona od prądu, nie ma siły, żeby wysunąć tacke
no shit, sherlock ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14568 dnia: Maja 26, 2006, 06:03:11 pm »
Cytuj
no shit, sherlock ;]

No ja myślałem, że jak już tam nie ma tej gumki napędzającej wałek, to się ona spokojnie wysunie... a tu zonk... zresztą, ja nie jestem taki komputerowiec jak wy, bo w przeciwieństwie do was, nie czytam CDAkszyn, ani Cybermychy..

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14569 dnia: Maja 26, 2006, 06:16:27 pm »
Ech...zderzenia to niefajna rzecz... Wracałem z kumplami z Media Marktu i chcieliśmy jechać przez miasto omijając straszne korki. Stanęliśmy na skrzyżowaniu, koleś za nami nie wyhamował i przypieprzył nam w tył. Oczywiście ja siedziałem z tyłu i odczułem to uderzenie najbardziej. Jego Dacia była lekko wgnieciona, a tył Fiata Uno kumpla ładnie zgniecony i nie mogły się drzwi z mojej strony otworzyć. Szczęście, że nie przywalił mocniej, bo inaczej by poszła butla z gazem (Uno kumpla jest na gaz). Wszystko załatwiliśmy ugodowo, bez policji, ale czekaliśmy 3h na opisanie przebiegu wypadku dla ubezpieczalni ;/
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14570 dnia: Maja 26, 2006, 07:15:42 pm »
u...wspolczuje w sumie...ale tak sobie mysle, ze w malucha mojej mamy wystarczyloby wjechac rowerem i by eksplodowal:P

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14571 dnia: Maja 26, 2006, 07:53:25 pm »
Cytuj
ale tak sobie mysle, ze w malucha mojej mamy wystarczyloby wjechac rowerem i by eksplodowal:P
Maluch to zaj***sta sprawa. Ten samochód ejst w sumie nie do zdarcia i na dobrą sprawę można nim jeździć tak długo, aż się nie spadnie razem z siedzeniem przez przerdzewiajłą podłogę heh
« Ostatnia zmiana: Maja 26, 2006, 09:54:01 pm wysłana przez White_wizard »
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14572 dnia: Maja 26, 2006, 07:58:17 pm »
no ten mojej mamy jest starszy ode mnie i juz powoli przestaje jezdzic ;]

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14573 dnia: Maja 26, 2006, 08:05:19 pm »
e tam. to i tak nie zmienia faktu, że maluchy to przecudowne samochdy. Szkoda tylko że strefa zgniotu kończy się na tylnich kołąch :F
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14574 dnia: Maja 26, 2006, 08:11:49 pm »
Cytuj
Ten samochód ejst w sumie nie do zdarcia
No chyba cię pogięło. Zarówno mój starszy brat jak i ciotka jeździli maluchami do pierwszego wypadku. Oboje nie byli ich sprawcami i oboje musieli te klekoczące trumny na kółkach zezłomować. Bha, najlepsze jest to, że miałam wtedy z Miśkiem i babcią jechać na wieś, ale zostałam. I dobrze, bo patrząc co się stało z rzeczami, które leżały na tylnim siedzeniu, pewnie wyleciałabym przez przednią szybę.
----------edit-----------------------
Znacie Kleja, prawda? Wpadł do mnie na devianta.
http://kleju.deviantart.com/
« Ostatnia zmiana: Maja 26, 2006, 08:36:53 pm wysłana przez Goha »

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14575 dnia: Maja 26, 2006, 08:55:36 pm »
ej, Goha, kiedy mówiłem że maluch to samochód nie do zdarcia nie miałem na myśli wypadków. Chodzi o to, że ten samochód jest prajtycznie nie do zajeżdżenia, bo tam się właściwie nie ma co popsuć. No ale fakt faktem, że w przypadku stłuczek i wypadków, maluch wypada raczej blado..... no chyba że wypadnie przez balustradę nad klifem heh
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14576 dnia: Maja 26, 2006, 09:25:19 pm »
Hmm... a czy "wypadnięcie" rurki przewodzącej płyn hamulcowy zalicza się do usterek? Bo to i setki innych napraw też się odbyły...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14577 dnia: Maja 26, 2006, 09:36:16 pm »
felerna macie te maluchy ot co. Moja matka swoim jeździ przeszło 12 lat i jeszcze właściwie żadna usterka jej się nie przytrafiła. No może pomijając przebicie opon, ale to już jest nieodzownie związane z pracą nielubianego nauczyciela.....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #14578 dnia: Maja 26, 2006, 10:36:28 pm »
Cytuj
czyli ma cos wspolnego z Toba ;]
to to obraza jest ? widocznie sie nie znam i połapac sie nei moge juz :P

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14579 dnia: Maja 26, 2006, 10:49:01 pm »
Glenn saves the day again heh
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!