Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164794 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #13320 dnia: Kwietnia 04, 2006, 12:18:10 am »
Cytuj
Zdjęcie... najlepiej kilka... jedno z zoom'em na twarz, drugie w bikini... albo bez bikini, jak tam wolisz hihihi
bielizna pobudza wyobraźnie :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13321 dnia: Kwietnia 04, 2006, 12:27:21 am »
Cytuj
Ej ej eeeej ! Zacznemy kolejną bezsensowną debatę o komercji ?
ufff udało się ;]

Cytuj
bielizna pobudza wyobraźnie tongue.gif
Bielizna tak, ale bikini tak srednio.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #13322 dnia: Kwietnia 04, 2006, 12:28:29 am »
najlepiej jakby była koronkowa :P czarna do tego :P bielizna sie wie ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13323 dnia: Kwietnia 04, 2006, 12:38:30 am »
Nieeeee bo to komercyjne gówno jest ;/
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13324 dnia: Kwietnia 04, 2006, 12:59:38 am »
Ja musze sie przyznac ze kocham takie malutkie kokardki na majteczkach... poprostu je uwielbiam i jak tylko widze je to musze sie do nich tulic, pysk mi sie cieszy i czasem nawet ssam te kokardke ;/

Du bisst mein licht das die nacht erhelt... so was ist nicht von dieser welt... Sie ist nicht von dieser welt tralalalala oh nananananana
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2006, 01:01:09 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13325 dnia: Kwietnia 04, 2006, 01:01:09 am »
łah.... sprawdziany z biologii są złe. Piszę go za jakieś 8 godzin, a jeszcze się uczyć nie zacząłem. No ale układ krwionośny jest prosty, a ja jestem na poziomie podstawowym i nie muszę wiedzieć, że w 1mm sześciennym krwi mieści się 7000 leukocytów. Tak samo nie muszę umieć wymówić słówka "immunoglobuliny" i nie muszę znać zasady działania fibrynogenu, ani faktu, że hemoglobina trudniej przyłancza tlen od mioglobiny......
Nie no, biologia jest zaj***sta, ale w sumie jak już zostanę tym tam wielkim pisarzem, czy jakimś innym mieczysławem, pijącym na modłę Gipsona tanie wino,  to mi ta biologia o kant dupy w sumie potrzebna będzie.....
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2006, 01:10:58 am wysłana przez White_wizard »
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13326 dnia: Kwietnia 04, 2006, 01:05:11 am »
Heh dla mnie biologia byla by kosmicznie trudna gdybym mial sie uczyc jej... na szczescie w gastronomie mialem takiego zajebistego kolesia ze sie sciagac dalo tak niesamowicie ze łohohohohoooooł ;] no a pytac nie pytal ofkoz
w gimnzajum tez byla fahowa kobiecina przy ktorej sciagac sie dalo a jak pytala to pytala tak ze jak ty niewiedziales to ona pol godziny o tym nawijala i wyszlo w sumie na to ze i tak odpowiedziales ;]
Z bioli na szczescie zawsze duzo sie sciagalo bo inaczej byla by kapa ;]
No i biola to chyba jeden z nielicznych przedmiotow ktory da mi 4 na swiadectwo maturalne bo skonczyla sie rok temu to juz zaklepana jest ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #13327 dnia: Kwietnia 04, 2006, 08:08:56 am »
ejjj człowiek to małpa (dosłownie i w przenosni ;p) wiec czemu legwan nie moze byc jaszczurką ;f

Cytuj
a co bys chcial zobaczyc wiekszego?
don't ask XD
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2006, 08:10:20 am wysłana przez MarvelliX »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13328 dnia: Kwietnia 04, 2006, 08:10:23 am »
Nie no...biologia nie jest zła. Akurat chyba jedyny scisły przedmiot, w którym nie musisz prawie nic liczyć, zresztą co roku uczysz się tego samego tylko, że z jakimiś dodatkowymi pierdółkami.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13329 dnia: Kwietnia 04, 2006, 08:51:55 am »
buahahaha! Koło z logiki napisane na maksa jest fajne...szczególnie jak poprzedniego dnia je się zlało i poszło się spać XD

A ta fota mii się nie podoba...za dużo do domyślania się zostawia-już lepiejGarfield opisz jak wyglądasz :P [mam duuuże, okrągłe....itp]

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13330 dnia: Kwietnia 04, 2006, 10:26:32 am »
wlasnie jak nie chcesz dac jakiegos normalnego zdjęcia to idz za rada hisoki ;] , ej hisia a ty bys mnie czesciej dokarmala a nie bo z głodu padne ten kawalek pączka wczoraj to za malo ;(

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13331 dnia: Kwietnia 04, 2006, 11:50:09 am »
I just cant get you out of my head, girl your love is all i think about Lalala lalalala lalala lalalalala lalalala lalala lalalala lalala lalalala lalala lalalala lalala  I just cant get you out of my head.

Hihihihi Gipsi slucha Makowieckiego -ołłłłłł nooooooł nie jestes juz moim znajomym powiedz ze to nie prawda <dobiegaly glosy z oddali>. O boshe Hypsy te szatanistyczne dzwieki zniszcza ci umysl... khihihi pedal ;]


Nigdy wiecej nie mow jak sie zmieniem,
nie mow mi ze teraz tyklo ja
wszystkie twoje slowa bez znaczenia, chce byc sam


Rekolekcje to wporzo sprawa raczej mocno -ogromny wiwat dla wszystkich chrzescijan ze to ich wiara jest najwazniejsza w naszym kraju ;]
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2006, 11:51:40 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13332 dnia: Kwietnia 04, 2006, 01:04:12 pm »
Kurde idąc do "elitarnego" liceum (LOL) myślałem, ze będe jednym z gorszych uczniów, bo do nauki jakoś zbytnio mnie nie ciągnie. Ale nieźle sobie wykombinowałem i minimalnym nakładem pracy uzyskałem genialny wynik, bo podliczyłem sobie oceny i na końcowym świadectwie wyjdzie mi albo 4,94 albo 5,0 :D. Szkoda, ze na nic mi się to nie przyda, jeno do prestizu generalnie i szpanu, ze będe kozaczył na rozdaniu świadectw. I jakąś knige moze mi dadzą.

Jechałem se dzisiaj autobusem, kupić tytoń [ale pomyliły mi się smaki i kupilem niesmaczny o smaku drewna :/) i w autobusie siedział zul, który chlał swoje wińsko. Jako ze kiedyś się zatrułem podłym winiaczem (dosć niedawno) to nie mogłem wytrzymać tego smaku, ale nie miałem wyboru, bo są roboty drogowe i korków full na mieście, więc przesiadka na inny autobus odpadała. Koleś ostro złopał swojego winiacza, tak zapalczywie ze mu się rozlało i rozprzestrzeniło się w kazdy zakątek autobusu. Potem zasnął. Ech, mam nadzieje, ze do takiego stanu nigdy się nie doprowadze jak ten menel. Większość ludzi patrzyła na niego z obrzydzeniem, jak na gorszego człowieka.. Sam nie wiem jak mam oceniać takich ludzi. Trochę mi się go zal zrobiło.

Offline Garfield

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13333 dnia: Kwietnia 04, 2006, 02:34:01 pm »
Cytuj

A ta fota mii się nie podoba...za dużo do domyślania się zostawia-już lepiejGarfield opisz jak wyglądasz :P [mam duuuże, okrągłe....itp]
ale czemu ja mam sie opisywać. wiecie mogę nie byc obiektywna :P    sadze że lepiej by to zrobil pewien redaktor  :P   możecie go dreczyc :D   macie moje pozwolenie :D :D :D       zobaczymy jak on to zrobi i wtedy ja wkrocze do akcji  :P :P :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13334 dnia: Kwietnia 04, 2006, 03:03:09 pm »
Cytuj
Jechałem se dzisiaj autobusem, kupić tytoń [ale pomyliły mi się smaki i kupilem niesmaczny o smaku drewna :/) i w autobusie siedział zul, który chlał swoje wińsko. Jako ze kiedyś się zatrułem podłym winiaczem (dosć niedawno) to nie mogłem wytrzymać tego smaku, ale nie miałem wyboru, bo są roboty drogowe i korków full na mieście, więc przesiadka na inny autobus odpadała. Koleś ostro złopał swojego winiacza, tak zapalczywie ze mu się rozlało i rozprzestrzeniło się w kazdy zakątek autobusu. Potem zasnął. Ech, mam nadzieje, ze do takiego stanu nigdy się nie doprowadze jak ten menel. Większość ludzi patrzyła na niego z obrzydzeniem, jak na gorszego człowieka.. Sam nie wiem jak mam oceniać takich ludzi. Trochę mi się go zal zrobiło.
Mi takich ludzi nie zal... tez patrze na nich raczej jak na gorszych ludzi... co innego ebzdomni, na tych to juz tak nie patrze, ich mi wlasnie zal, ale jak ktos jest poprstu ostatnim zulem to calkowicie inne sprawa.

Z tymi ocenami to hyba cie pogielo ;] Ty sie nawet do matury uczyc nie umiesz czlowieku bo jestes na tyle madry ;]
Ustna juz masz przygotowana cala?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2006, 03:03:26 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13335 dnia: Kwietnia 04, 2006, 07:17:13 pm »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13336 dnia: Kwietnia 04, 2006, 07:22:29 pm »
"Oż" indeed...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #13337 dnia: Kwietnia 04, 2006, 07:23:43 pm »
Cytuj
http://ww6.tvp.pl/1740,20060404323928.strona

oż?
kur....
jak to rozejdzie sie na całą Polske...to np. idizesz sobie spokojnie z dziewczyną (macie po 16 lat) koło 22:30...spacerujecie..a tu rach ciach..aresztują was...gniaha...komunizm powoli wraca ? ..ja wyjeżdżam..Zell, tam w Rumunii to ciekawie jest? :P

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13338 dnia: Kwietnia 04, 2006, 07:28:23 pm »
Nah...po namyśle stwierdzam, że "godzina policyjna" my ass...Zwykłe patrole to będą. Nic raczej więcej. I tak mam to zresztą radzej gdzieś, bo we wrześniu będę miał 18-stke :F
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2006, 07:29:26 pm wysłana przez Dark Butz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #13339 dnia: Kwietnia 04, 2006, 07:30:24 pm »
Mnie to też zwisa, bo ja siedze nonstop w chacie, od 4 miechów, dobrowolnie  z chaty wyszedłem raz, a po 20:00 to nie wychodze praktycznie wcale, bo niechce mi sie dupska ruszyć sprzed kompa/konsoli :P