Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164768 razy)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13360 dnia: Kwietnia 04, 2006, 10:06:39 pm »
To ja cie zaraz pobudze

Cytuj
""Chciałbym pisać tak jak ty." ... "Chcieć, każdy może."
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Cytuj
"Napiłbym się czegoś." ... "Rozpuszczalna, z cukrem i z mleczkiem?""

Nie no te motta, naprawdę, to atrakcja #1 strony. Zakochałem sie na powrót w ganzu  :lol:

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2006, 10:08:25 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13361 dnia: Kwietnia 04, 2006, 10:09:41 pm »
musiol przeca wiesz ze na mnie bo napisalem ze nie lubie żabucha :F
a co do tego zdjęcia to nawet moje maja :F a dalem tylko na 5 min chcesz to zobacz sobei jak wygladalem jaki cool l33t i wogule przystojniak byłem 2 lata temu  XD teraz jestem jeszcze bardziej sexxxy XD jak dorwe aparat to zrobie wam moje nagie zdjęcie ;]  
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2006, 10:12:31 pm wysłana przez Glenn »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13362 dnia: Kwietnia 04, 2006, 10:28:33 pm »
tylko nie tooO!

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13363 dnia: Kwietnia 04, 2006, 10:30:06 pm »
muahahahaha wlasnie to zobaczysz moje sexxy ciałko i sie zakochasz i koniec bedzie z docinkami muahahaha :F XD  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13364 dnia: Kwietnia 04, 2006, 10:41:23 pm »
docinkaaami? jakimi docinkami? czyzby ktos sie tu z ciebie nasmiewal, glenn? chcesz o tym porozmawiac? czy marianna zdradzi zdziska? czy zell skonczy z tymi glupimi retorycznymi pytaniami? tego dowiecie sie w nastepnym odcinku s jak squarezone... stay in tune
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13365 dnia: Kwietnia 04, 2006, 10:50:21 pm »
Cytuj
stay in tune
"Stay tuned" się mówi.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2006, 10:50:36 pm wysłana przez Dark Butz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13366 dnia: Kwietnia 04, 2006, 10:51:22 pm »
te, a to nie sa czasem obie formy poprawne?

[edit]
łąh... tez fakt... wygooglalem stay in tune w googlach to mi same gitarnicze strony znalazlo :F a wiec stamtad to znam
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2006, 10:55:06 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13367 dnia: Kwietnia 04, 2006, 11:14:41 pm »
XD hehehehe jeszcze dodaj czy zell nauczy sie pisac poprawnie wyrażenia oraz czy Mistrz mastah Glenn zacznie zrozumiale pisac :F  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13368 dnia: Kwietnia 04, 2006, 11:36:13 pm »
Cytuj
Mistrz mastah Glenn
kto? nie znam typa...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13369 dnia: Kwietnia 04, 2006, 11:46:17 pm »
Cytuj
Cytuj
Mistrz mastah Glenn
kto? nie znam typa...
Ja słyszałem ostatnio o nim w radiu. Zmarł jakieś 4 dni temu z powodu zmieszania i przedawkowania wiagry z tabletkami przeczyszczającymi...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13370 dnia: Kwietnia 05, 2006, 12:36:36 am »
a tak parafrazując wcześniejsze wypowiedzi to:

godzina policyjna to pomysł nie trafiony. Kto jak kto, ale policja polskiej młodzieży nie utemperuje. Jak ktoś będzie chciał się szfendać po 22 to i tak się będzie szfendał niezależnie od wszystkiego

w ten motyw z 14 latkami jestem w stanie uwierzyć. Prawda jest taka, że kwiat polskiej młodzieży jeste popierdolony raczej dosyć mocno. Za moich czasów nie było takich problemów

Glenn, masz dałna..... no offence oczywiście ale takie są fakty raczej.....

logika jednak rządzi, bo:
" Jeżeli 2+2=4, to teraz jest ciemno" = implikacja prawdziwa
"Jeżeli teraz jest ciemno, to 2+2=5" = implikacja prawdziwa.....
Kocham logikę i matematykę. Kocham też swoją nauczycielkę, która ma wszystkie możliwe skrzywienia kręgosłupa.....


 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13371 dnia: Kwietnia 05, 2006, 01:07:42 am »
Sory, że się, jak to się brzydko mówi, przyyebie ale i tak nikt nic nie pisze ;/

Cytuj
a tak parafrazując wcześniejsze wypowiedzi to:
To gdzie te parafrazy :)

Cytuj
Za moich czasów nie było takich problemów
To ile masz lat? Przecież teraz są twoje czasy i to właśnie za twoich czasów tak się dzieje. To nie jest kwiat polskiej młodziezy tylko chwasty, których coraz więcej i które czynią te prawdziwe kwiaty niedostrzegalnymi. Niestety...

Cytuj
Kocham też swoją nauczycielkę, która ma wszystkie możliwe skrzywienia kręgosłupa.....
Dewiant ;P

I dla poprawy humoru, tak na zakończenie dnia, cytat naszego wielkiego mentora.

Cytuj
""Najłatwiejsza droga sprawia najmniej satysfakcji." ... "Wejść po schodach na któreś tam piętro, czy pojechać windą. Trudny wybór...""
OCH ACH OCH ACH OCH ACH ad infinitum

[wiem, zdradzam syndrom porzuconej kobiety :( ]
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 05, 2006, 01:11:06 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13372 dnia: Kwietnia 05, 2006, 01:29:43 am »
Cytuj
logika jednak rządzi, bo:
" Jeżeli 2+2=4, to teraz jest ciemno" = implikacja prawdziwa
"Jeżeli teraz jest ciemno, to 2+2=5" = implikacja prawdziwa.....
Kocham logikę i matematykę. Kocham też swoją nauczycielkę, która ma wszystkie możliwe skrzywienia kręgosłupa.....

No.... implikacja byłaby nieprawdziwa tylko, jakbyś napisał: "Jeżeli 2+2=5, to teraz jest ciemno", bo z fałszu nie może wynikać prawda... no chyba, że jest teraz jasno hehehe... a logika jest fajna, jak będziesz miał z niej kiedyś jakiś problem, to zgłoś się do Hisoki, bo ja to miałem na początku liceum, a ona to ma teraz, tylko że w takie hardcore'owej formie.

Cytuj
godzina policyjna to pomysł nie trafiony. Kto jak kto, ale policja polskiej młodzieży nie utemperuje. Jak ktoś będzie chciał się szfendać po 22 to i tak się będzie szfendał niezależnie od wszystkiego

True... true...

Cytuj
w ten motyw z 14 latkami jestem w stanie uwierzyć. Prawda jest taka, że kwiat polskiej młodzieży jeste popierdolony raczej dosyć mocno. Za moich czasów nie było takich problemów

No.... świat jednak się sypię, kultura upada i wogóle coraz bardziej śmierdząco jest... THE END IS NEAR!!!! WE ALL GONNA DIE HERE!!!!!

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13373 dnia: Kwietnia 05, 2006, 01:45:51 am »
Cytuj
No.... świat jednak się sypię, kultura upada i wogóle coraz bardziej śmierdząco jest... THE END IS NEAR!!!! WE ALL GONNA DIE HERE!!!!!
No, bitch :F Ja wiem przez co ten upadek kultury. Prostytucja wśród nieletnich to wina niejakiego płk. Dowgirda i mjr. Ocelota którzy rozpowszechniają erotyczne opowiadanka na forach miłośniczek współczesnej muzyki. Natomiast generalnie młodzi gniewni, pełni angstu i weltschmerzu są stworzeni przez działalność spamerską licznych osób skupionych wokół forum pod przewodnictwem Wielkiego Nieobecnego Autora Mott Na Stronie Głownej Niniejszej Strony Która Choć Ma Wielu Userów Cierpi Na Niedopieszczenie I Samotność (w skrócie WNAMNSGNSKCMWUCNNIS czyt wnamnsgnsckshskchs9).

Odmeldowuje się :*

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13374 dnia: Kwietnia 05, 2006, 10:21:53 am »
Cytuj
w skrócie WNAMNSGNSKCMWUCNNIS

Tak.. czułem, że ten skrót jest znajomy...

Ehh.. informtatyka jednak nie jest taka fajna... ile lat można siedzieć w tym głupim Excelu?! Do tego typ, który nas uczy to jełop.. ehh. dobra kończę, bo idzie i jeszcze przestanie mnie kochać, jak zobaczy tego posta....
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 05, 2006, 10:28:28 am wysłana przez Tantalus »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13375 dnia: Kwietnia 05, 2006, 01:27:03 pm »
Cytuj
Glenn, masz dałna..... no offence oczywiście ale takie są fakty raczej.....
 
spoko ja to od dawna wiem bo bardziej zrytego czlowieka niz ja nie znajdziesz ehh taka moja wada i zaleta ...

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #13376 dnia: Kwietnia 05, 2006, 02:45:16 pm »
nah mam w szkole goscia ktory ma konkretnego dalna ;f nie chodzi o czyny ale o wygląd i to jak mowi i co mowi ;f wygląda...hmm jest dość spory pewnie z 90kilo wazy glowe ma spuszczoną i spogląda na wszystko spodełba wzrokiem mordercy szukajacego ofiary... ale najlepszy to ma głos mowi tak pooooowooooooliiiiiiii  i przez nos ;F i sie wykłucał z kumplem "w moooooojeeej szkoooole byyyyli samiiiii inteligeeeeentiiiii luuuuudzieeeee (chodził do ZSZ szkole o najnizszym poziomie w Chelmie ;f) a tooooo u ciiieeeeebie saaaaaameee guuuuupki byyyyyłyyyyy" ten mu mówi że chyba gupi jest a on przez sam nos powiedział "saaam jeeeeesteś guuuupi" XD

Glenn przyjezdzaj i bierz lekcje u mistrza;f
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 05, 2006, 02:47:12 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #13377 dnia: Kwietnia 05, 2006, 03:39:42 pm »
nobel dla gościa który nazwał firme produkująca sucharki "Mamut" muahahahahahahahahah
<a ja bede miał NDSa ;] niezbym sie chwalil, musze sie oswoic z ta ideą poprostu =p>

EDIT

ee sram na ten interes raczej ;] tak patrze, ze niema zabardzo narazie zadnej gry na NDSa ktora by mnie interesowala wsumie ;] lepiej sobie wkoncu nagrywarke DVD kupie bo zyje jak nieprzymierzjąc neandertalczyk ;\

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13378 dnia: Kwietnia 05, 2006, 04:18:11 pm »
ha! Dostałam dresiarsie adidaski...na szczęście czerne i na dresiarkie nie wyglądają [chyba ,że to dla takiego nocnego złodzieja samochodów] mimo,że mają 3 paski :F
A tak poza tym ,to cały angielski dało się jakość znieść, chociaż trzeba było wstać na tą 7.45 [i tak lepiej niż logika wczoraj na 7,30]. I tak się spóźniłam,ale teraz [od kiedy spóźnienia nic nie robią] to norma.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13379 dnia: Kwietnia 05, 2006, 06:43:24 pm »
Mash w Takkena jest zły.... dziś udało mi się rozwalić dwóch niemalże zawodowców Takkena starym piernikiem heńkiem, brajanem i gandziakiem, a  od najzwyklejszej w świecie masherki dostałem wpierdziul.... mash w grach jest zły.... ale jeszcze trochę i znajdę na nią sposób :P ;P :P  
Kame Hame Ha