Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164797 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13340 dnia: Kwietnia 04, 2006, 07:36:01 pm »
ta achaaaa jasne ze radnym w moim miescie bezdie sie chciało płacic za nadgodziny policjantom ahaaaa jaaasne te świnie tylko do swojej kiesy kase bierą ;]

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13341 dnia: Kwietnia 04, 2006, 07:37:18 pm »
to nie jest głupi pomysł wiecie ?? mi się podoba, bo już nieraz naje*-**e w cztery litery nastki (ok 14 lat) ok godziny 23 mnie na miescie na głównej(!) ulicy zaczepiały i pytały czy nie mam ochoty na szybki numerek.... litości :P :P specjalnie dla takich gówniar bym to wprowadził :F
Kame Hame Ha

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13342 dnia: Kwietnia 04, 2006, 07:39:31 pm »
lol XD wiesz smogu tak zmieniajac temat to wiesz garfild powiedzial ze pewien redaktor nam ja opisze ty jestes redaktor ty ja znasz wiec wiesz no do roboty a nie o jakis wilgotnych 14 gadasz :F

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #13343 dnia: Kwietnia 04, 2006, 07:49:19 pm »
LOL
Glenn, to hasło..wilgotne 14...niah, ja to jednak mieszkam na zadupiu, raz w wakacje calą noc kręciłem sie po mieście z kumplami, to nikogo nie było..cisza kompletna...fajnie wtedy było :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13344 dnia: Kwietnia 04, 2006, 08:16:05 pm »
Cytuj
Zell, tam w Rumunii to ciekawie jest?
rumunia to nie moja dzialka, chipseya i bambiego sie pytaj

Cytuj
siedze nonstop w chacie, od 4 miechów, dobrowolnie z chaty wyszedłem raz, a po 20:00 to nie wychodze praktycznie wcale, bo niechce mi sie dupska ruszyć sprzed kompa/konsoli

a ja myslalem, ze jak w ten weekend przez caly czas gralem w ffIV (oprocz przerw na spanie) to jestem maniak... djud, dziewczyne sobie znajdz, z kumplami po knajpach polaz, bo niedlugo z twoimi miesniami u nog moze byc niefajnie... a wbrew pozorom jezdzenie na wozku jest srednio elo... jestem kadlubem od urodzenia w koncu, to w tej materii mozesz mi wierzyc  :cool:  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13345 dnia: Kwietnia 04, 2006, 08:19:27 pm »
Cytuj
Ustna juz masz przygotowana cala?
Kłade lache na ustną. Trochę mi głupio wobec mojej polonistki, bo mieliśmy przygotować takie wstępne plany, a ona mi powiedziała, ze mógłbym zrobić coś bardziej ambitnego :) Ale nie chce mi się. Ustna mi w ogóle nie potrzebna, równie dobrze mozna pójść nie przygotowanym a zda się-tymbardziej,ze wziąłem sobie temat na który z marszu moge 10 minut mówić.  Ale nie zacząłem w ogóle przygotowań, tak samo jak do matury dopiero teraz się zaczynam przygotowywać do nauki :F :F. No nie wiem, moze wyjdzie jakoś. Oszałamiających wyników na próbnej nie miałem, ale ta matura to nic innego jak loteria, zaden srpawdzian wiedzy.

Cytuj
Ty sie nawet do matury uczyc nie umiesz czlowieku bo jestes na tyle madry ;]
Nieskromnie powiemm, ze od kazdego to słysze :) Ale akurat ja sam wiem najlepiej, ze w ogóle się nie ucze. Jak tak spojrzałem na te oceny, to nie zasłuzyłem właściwie na nic, bo nauki przez całą szkołę dotychczas to ja praktycznie nie posmakowałem. Dobra, juz przestane się chełpić, bo ostatnio coraz więcej osób zauwaza mi ze jestem arogancki. W kazdym bądź razie, jakoś łatwo mi to przychodzi, ale nic w tym dobrego, bo przez ten brak pracy stałem się leniwy i polegam głównie na własnej wiedzy. I pewnie to będzie moja porazka na maturze, bo tam wymagana jest odpowiedź podręcznikowa wg. klucza, a nie uprawianie polemiki i dyskusji na temat np. Konferencji w Wansee. No, ale mówie. Uczyć się nie umiem porządnie. Jestem leniem :)

Cytuj
Glenn, to hasło..wilgotne 14...niah, ja to jednak mieszkam na zadupiu, raz w wakacje calą noc kręciłem sie po mieście z kumplami, to nikogo nie było..cisza kompletna...fajnie wtedy było
Tak tak, Musiol. Wiemy kogo tam szukałeś :P

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #13346 dnia: Kwietnia 04, 2006, 08:20:22 pm »
aż tak źle nie jest z moimi nogami, 2h grania w noge bez zmęczenia to swego rodzaju test był, wytrzymałem, to aż tak źle nie jest ze mną :P
Chief - ..nikogo nie szukałem, wracałem z nocnej eskapady ze sklepu, bo czipsów wtedy brakło :P
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2006, 08:22:27 pm wysłana przez Musiolik »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13347 dnia: Kwietnia 04, 2006, 08:37:05 pm »
A do tej godziny policyjnej- bzdura moim zdaniem. Młodziezy upilnować się nie da, karać tez za bardzo. Ja bym wprowadził po prostu chłostę w miejscu publicznym (np. przed szkołą "delikwenta") zeby mu narobić tzw. siary i tyle. I w KK obnizyłbym próg odpowiedzialności karnej do 13 lat, bo młodziez obecnie szybciej dojrzewa i coraz cześciej słychać o morderstwach wśród nieletnich.

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13348 dnia: Kwietnia 04, 2006, 08:43:27 pm »
Godzina policyjna... Eh, jak sobie dobrze przypominam, to gliny mają prawo wylegitymować uczniaka gdziekolwiek i o którejkolwiek. I swego czasu w Chełmie tak bywało. W sumie nie jest to taki zły pomysł... ale debilny. Bardziej by mi było żal gliniarzy :P

Co do tych 14latek, bo mnie to zaintrygowało. Kul. Ja rozumiem, seks to fajna sprawa i każdy sam (?) decyduje kiedy chce zaczynać (jak z alkoholem i innymi używkami?? Boże, ja już sprowadzam współżycie płciowe do kategorii używek?... Starzeję się O_o), ale do głowy przyszło mi kilka rzeczy, które sobie potem przemyślę...

a. czy to jest materiał na dziwki od urodzenia?
b. wyjątkowo się urżnęły...
c. tak jest, chlejemy jak najwcześniej, byle do przodu
d. zajebiste poczucie chumoru, nie ma co.
e. jak radochę można mieć z seksu w 14 roku życia?... Będąc nie do końca dojrzałym płciowo i umysłowo?...
f. bah....

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #13349 dnia: Kwietnia 04, 2006, 08:44:33 pm »
Co do chłosty, to raczej mało trafny pomysł, ale obniżenie wieku odpowiedzialności karnej to bardzo dobry pomysł.
Goha:
a)przejdzie z czasem, ale niekoniecznie
b)normalka, u mnie w okolicy też
c)głupi trend
d)...
e)żadną, ale kto im to wytłumaczy? jak dla nich to modne, i kul i wogóle
 
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2006, 08:47:06 pm wysłana przez Musiolik »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13350 dnia: Kwietnia 04, 2006, 08:52:12 pm »
1. Załoz krótką spódniczkę by być trendi
2. Słuchaj HH i innej muzyki na topie
3. Zaimponuj kolezanką bo pierwszą się rypałaś
4.???
5. PROFIT

a tak naprawdę, to nie wiem ile musiałbym wypić itp zeby chociaz pomyśleć o takiej 14-latce. Jak taka juz w tak młodym wieku się za przeproszeństwem, kurwi, to ciekawe jaka będzie z niej matka. Nie ma co.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13351 dnia: Kwietnia 04, 2006, 09:26:49 pm »
http://img467.imageshack.us/img467/9369/paulikasia4om.jpg

Niahahah.. czyżbym zdemaskował Garfielda? Nazwa zdjęcia to "Paul i Kasia", a że smogu nie ma na imię Kasia, to zostaje nam tylko to dziewcze z gitarą w dłoniach. Ile ty możesz znać Kaś, co Smogu? Przyznaj się, że to ona....

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13352 dnia: Kwietnia 04, 2006, 09:28:02 pm »
Fajne klapki :blush: [fetyszystyczne zdjęcie]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13353 dnia: Kwietnia 04, 2006, 09:29:09 pm »
Właśnie... widać tu jej stopy... opowiedź nam, co możesz z nich wyczytać Smogu...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #13354 dnia: Kwietnia 04, 2006, 09:33:15 pm »
Cytuj
http://img467.imageshack.us/img467/9369/paulikasia4om.jpg

Niahahah.. czyżbym zdemaskował Garfielda? Nazwa zdjęcia to "Paul i Kasia", a że smogu nie ma na imię Kasia, to zostaje nam tylko to dziewcze z gitarą w dłoniach. Ile ty możesz znać Kaś, co Smogu? Przyznaj się, że to ona....
to nie ona... ona ma dłuższe włosy

Offline Garfield

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13355 dnia: Kwietnia 04, 2006, 09:40:25 pm »
Cytuj
http://img467.imageshack.us/img467/9369/paulikasia4om.jpg

Niahahah.. czyżbym zdemaskował Garfielda? Nazwa zdjęcia to "Paul i Kasia", a że smogu nie ma na imię Kasia, to zostaje nam tylko to dziewcze z gitarą w dłoniach. Ile ty możesz znać Kaś, co Smogu? Przyznaj się, że to ona....
może ja sie wypowiem. nie wiem skąd masz to zdjecie... sorry błąd. jasne od Pawła.
 niestety to nie ja. ta dziewczyna to rzeczywiście tez Kasia, tez z II roku ale germanistyki


Paweł masz kopa- przekaz oficjalny

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #13356 dnia: Kwietnia 04, 2006, 09:43:24 pm »
Cytuj
Cytuj
http://img467.imageshack.us/img467/9369/paulikasia4om.jpg

Niahahah.. czyżbym zdemaskował Garfielda? Nazwa zdjęcia to "Paul i Kasia", a że smogu nie ma na imię Kasia, to zostaje nam tylko to dziewcze z gitarą w dłoniach. Ile ty możesz znać Kaś, co Smogu? Przyznaj się, że to ona....
może ja sie wypowiem. nie wiem skąd masz to zdjecie... sorry błąd. jasne od Pawła.
 niestety to nie ja. ta dziewczyna to rzeczywiście tez Kasia, tez z II roku ale germanistyki


Paweł masz kopa- przekaz oficjalny
nie spinaj sie tak...to są z sylwestra fotki..większość userów swoje dała w magicznym topicu "zdjęcia userów"

Offline Garfield

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13357 dnia: Kwietnia 04, 2006, 09:45:16 pm »
jestem zła troche. na pewna osobe, przepraszam

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #13358 dnia: Kwietnia 04, 2006, 09:47:18 pm »
kwee....chodzi o mnie :F <chyba <_< >  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13359 dnia: Kwietnia 04, 2006, 10:01:55 pm »
damn "rodzinne" klotnie na forum ;/ hardcore ;/

Co do tych 14 to ja jednak nie wieze... nie wydaje mi sie zeby dziewczyny wolaly "choc sie poruhamy" czy cos takiego... poprostu wciaz staram sie wiezyc w te glupia plec piekna.

Co do tej godziny policyjnej to dla mnie to zaj***sta sprawa, wiecej pal chodzacych po osiedlach to dla mnie mniejsze prawdopodobienstwo ze dostane wpierd*l na osiedlu mojej dziewczyny ;] i ogolnie w miejscach w ktorych chodze na kapie ;]

Co do ustnej to ja dzis mialem robic bo mam narazie tylko wstep, ale przed chwila nacpalem sie farba gdy malowalem kaloryfer i umieram.. kreci mi sie w glowie lekko i kape mam chyba ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?