Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164850 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13240 dnia: Kwietnia 02, 2006, 10:52:46 pm »
tant na którym roku studiów jestes?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13241 dnia: Kwietnia 02, 2006, 10:56:22 pm »
Cytuj
Ej chłopaki? Czy ja rok temu byłem tak poryty jak Glenn teraz? (znaczy wiem, że byłem poryty, ale czy w tym kierunku)

Nie, Glenn jest jedyny w swoim rodzaju.... zaryzykowałbym stwierdzenie, że to brakujące ogniwo ewolucji......

Cytuj
tant na którym roku studiów jestes?

hahahahaha.... Glenn przechodzi samego siebie.

Idiot Alert! Idiot Alert (komunikat jest generowany automatycznie. Nie ma potrzeby odpowiadać)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #13242 dnia: Kwietnia 02, 2006, 10:58:20 pm »
Cytuj
tant na którym roku studiów jestes?
na 8, ma przyspieszony tryb nauczania

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13243 dnia: Kwietnia 02, 2006, 10:58:27 pm »
Cytuj
tant na którym roku studiów jestes?

Ehh... gdybyś chodził na studia, to byś wiedział, że my nie liczymy czasu w latach, a w semestrach (znaczy teoretycznie w latach, ale życie toczy się od sesji do sesji, więc semestry są bardziej adekwatną jednostką).. jestem na drugim semestrze, z perspektywami na trzeci (ale do sesji jeszcze dużo)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13244 dnia: Kwietnia 02, 2006, 10:58:44 pm »
no wiesz w klasie mialem ziomka który wyrabiał materiał z matematyki o 3 lata do przodu i aktualnie z matematyki jest bodajże na studiach nie wiem dokladnie :P a tant jest starszy o 2 lata nie rok :F
i dziekuje ci tant za uświadomienie i odrazu powiedz ile ci jeszcze semestrów do konca studiów zostało
no i Garfild sie zmył ...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 02, 2006, 11:04:36 pm wysłana przez Glenn »

Offline Garfield

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13245 dnia: Kwietnia 02, 2006, 11:24:55 pm »
wiedzialkam ze moj Żabuch za mna teskni..... ja tak na chwilke. dobranocka :)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13246 dnia: Kwietnia 02, 2006, 11:25:32 pm »
po siedmiu semestrach będę inżynierem, a potem po następnych trzech będę magistrem... a potem, jak mi się będzie bardzo chciało i nie będę miał w co grać, to sobie napiszę prace doktorancką i będę doktorem... a potem dostanę habilitacje za udowodnienie jakiejś bzdury, a potem za iną bzdurę dostanę nobla i będę królem świata...

EDIT::

Akurat - Do prostego człowieka... dobry kawałek, wkręcił mi się teraz...

O przyjacielu nieucziony, mój bliźni z tej czy innej ziemii.... wiedź, że to bójda, garda zwykła, gdy ci wołają 'broń na ramię', że gdzieś im ropa z ziemi sikła i obrodziła dolarami.......

dobry kawałek... dawno tak ambitnie napisanego tekstu nie słuchałem...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 02, 2006, 11:27:09 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Garfield

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13247 dnia: Kwietnia 02, 2006, 11:26:48 pm »
imperatorze......... :D :D :D

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13248 dnia: Kwietnia 02, 2006, 11:47:11 pm »
"zuki" ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13249 dnia: Kwietnia 02, 2006, 11:57:41 pm »
Cytuj
Spike'a
Tylko on mnie tak nazywał[bo lubiłem spiked leather]  ;( Tęsknie za nim... :((((((((((((((

Co tam w ogóle się wyprawia. Oglądaliście KUBE WU? Krzysztof Yiddish jak zwykle grał luzaka :D A tamta modelka juz tak musiałą siępopisać intelektem, ze az mnie zazenowałą. Kurde, wkurza mnie jak ktoś lubi udawać inteligentna i sypać mądre gadki. Jeśli ktoś ma coś do powiedzneia (vide prof. Wieczorkiewicz) to jeszcze to ujdzie w tłumie.  Ale lubie ludzi jak prof. Filar, którzy oszczędzają nam wszystkim ceregieli i zabiegów słownych i mówią od siebie językiem prostym i zrozumiałym.

A ta szopka z rocznicą, to przegięcie. A Pokolenie JPII to naprawdę już grzech. Cenie takich ludzi jak Wojtyła, ale nienawidze zaściankowych katolików.



DISCUSS

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13250 dnia: Kwietnia 02, 2006, 11:59:59 pm »
Cytuj
A tamta modelka juz tak musiałą siępopisać intelektem, ze az mnie zazenowałą. Kurde, wkurza mnie jak ktoś lubi udawać inteligentna i sypać mądre gadki.
eee... to ona cos mowila wogole?  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13251 dnia: Kwietnia 03, 2006, 12:38:19 am »
Tak, kubuś z krzysiem jej słodizli, ze jakie to ma piękne oczka, a ona mówiła, ze modelki są głupie i trzęsą pupami bo wybiegu. A panowie się ślinili i w ogóle. No, ale przynajmniej jedno mądre powiedziała- ze na wybory chodzić trza. No i pośmiała się z kaczyńskiego.  :shu:
Wiecie co, jakbym mógł o coś prosić boga, to o to, zebym narodził się w innym kraju. Jakimś cywilizowanym. Gdzie nie musiałbym się martwić o przyszłość POLSKI tylko moją włąsną..

no i gdzie mógłbym legalnie posiadać kolekcje sprawnej broni :-) Ech, czasami tak sobie marze, ze wyjade do Texasu i kupie sobie wszystkie warianty AR-15 oraz Jericho i zapas nieprodukowanej juz dziś amunicji .41 Action Express.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13252 dnia: Kwietnia 03, 2006, 12:43:14 am »
panowie to sie slinili, tyle ze na ibisz na widok kuby, bo ten ubior wspaniale eskponowal jego pieknie wyrzezbione cialo

btw. o co chodzilo z usmiechajacym wieszakiem? czy tylko ja tego nie sczailem?

btw2. masz dalna z tymi broniami :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13253 dnia: Kwietnia 03, 2006, 12:55:26 am »
Cytuj
no i gdzie mógłbym legalnie posiadać kolekcje sprawnej broni :-) Ech, czasami tak sobie marze, ze wyjade do Texasu i kupie sobie wszystkie warianty AR-15 oraz Jericho i zapas nieprodukowanej juz dziś amunicji .41 Action Express.
M4A1 jakoś ładniejszy mi się wydaje. Szczególnie jak ma podczepiony M203 i celownik optyczny. Choć nic nie pobije VSS Vintorez, PSG-1, Dragunova czy Springfield '03 Sniper.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13254 dnia: Kwietnia 03, 2006, 02:05:19 am »
Cytuj
Cytuj
no i gdzie mógłbym legalnie posiadać kolekcje sprawnej broni :-) Ech, czasami tak sobie marze, ze wyjade do Texasu i kupie sobie wszystkie warianty AR-15 oraz Jericho i zapas nieprodukowanej juz dziś amunicji .41 Action Express.
M4A1 jakoś ładniejszy mi się wydaje. Szczególnie jak ma podczepiony M203 i celownik optyczny. Choć nic nie pobije VSS Vintorez, PSG-1, Dragunova czy Springfield '03 Sniper.
Ale m4 to wariant AR15 :D Ja właśnie chciałbym mieć wszystkie modele, począwszy od ar15 (lub, jak ktoś by się mógł doczepić, ar10 :) ) przez wszystkie xm177 i m4, na hk416 kończąc :) Ofkors, nie jest to najlepsza broń na świecie, ale ładna :). Ale najseksowniejsze jest mgs90 i g36  :) PSG1 jest ohydne, głównie przez te stalowe barwy, ale jego młodszy brat nadrabia wszystkie zaległości :) Dragunov jest ohydny i jakoś za nim nie przepadam. Celownik do tego ma śmieszny i dziwny. VSS Vintories i VAL to genialna broń i dowód na niekonwencjonalną myśl rosyjską. Vintories do tego, z tłumikiem jest całkiem seksi i myśle, ze nosiłbym go pod płaszczem, obok dwóch USP. Tak w ogóle to kocham takze stare modele,  jak m14, który w najnowszej wersji sopmod, wygląda całkiem całkiem. Do tego ta pałerna amunicja 7,62 która powali kazdego :) Ech, szkoda, ze nie mieszkam w stanach.

Cytuj
btw. o co chodzilo z usmiechajacym wieszakiem? czy tylko ja tego nie sczailem?
Nie do końca juz pamętam kontektsu, ale chciała zdystantować się od innych modelek, zarazem obrazając je i ukazując swoją odmiennosć. Cóż, oszałamiająco piękna to ona nie była. Na dodatek taka przemądrzała, a wiadomo, ze "mądralinskość" mozna znieść tylko w moim wydaniu ;)

Cytuj
btw2. masz dalna z tymi broniami
Wiem. Ostatnio byłem na pokazach w szkole policji i właściwie nic mnie nie pochłaniało tak jak wystawa broni. Chwyciłem za ćwiczebnego kałacha i męczyłem się z składaną kolbą, podszedł koleś i mówi "troche cięzko chodzi ":F no to ja za chwile się pytam, w ile pan rozkłada. Wziął go i rozłozył w chwile i tak sobie troche pogwarzyliśmy. Mieli tam mossberga, kilka pistoletów- IIRC cz75, p83 (ale złom :D) glocka, waltherap99 i makarona (:F), no i kałacha, dwa glauberyty i uzi. Szkoda ze nie mieli mp5, bo bym zaryzykował kradzieżą :) ale w końcu droga broń - 12,5 tys złotych za sztukę [dla porównania, glauberyt 2100 złotych o ile dobrze pamiętam]. Ostatnio zobaczyłem u szturmanów z AT kbk g36e i kusi mnie wstąpienie do policji ;)
Takie moje małe zboczenie :) Czy tez fetysz.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 03, 2006, 02:08:11 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13255 dnia: Kwietnia 03, 2006, 02:11:03 am »
Cytuj
Nie do końca juz pamętam kontektsu, ale chciała zdystantować się od innych modelek, zarazem obrazając je i ukazując swoją odmiennosć. Cóż, oszałamiająco piękna to ona nie była. Na dodatek taka przemądrzała, a wiadomo, ze "mądralinskość" mozna znieść tylko w moim wydaniu
no wlasnie raczej niebardzo odmiennosc, bo sama pozniej mowila ze do zdjec i na wybiegu zawsze przybiera ta swoja smutna i wyniosla twarz, ze to jest jej towar eksportowy...
a co do jej pieknosci - zla nie byla, ale jest duuuuuuuuzo kobiet zdecydowanie ladniejszych...
a czy przemadrzala? to chyba za krotko zeby oceniac odrazu... w koncu wypowiedziala sie gora 2-3 razy pelnym zdaniem, a ogolnie to i tak kuba z krzyskiem jej do glosu dojsc nie dali :F  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13256 dnia: Kwietnia 03, 2006, 02:31:47 am »
Cytuj
no wlasnie raczej niebardzo odmiennosc, bo sama pozniej mowila ze do zdjec i na wybiegu zawsze przybiera ta swoja smutna i wyniosla twarz, ze to jest jej towar eksportowy...
Tym śmieszniej wypadało to jej oderwanie się od reszty, skoro sama jest modelką. To tak jakby.. hmm.. cięzko mi się myśli o tej porze. Morderca mówił- tak zabijam, ale nie lubie zabijać. Zabijanie jest bez sensu i inni zabójcy są głupi. Jakby chciał nie być zabójcą, jednocześnie nim będąc.
Cytuj
a czy przemadrzala? to chyba za krotko zeby oceniac odrazu... w koncu wypowiedziala sie gora 2-3 razy pelnym zdaniem, a ogolnie to i tak kuba z krzyskiem jej do glosu dojsc nie dali
Może przesadzam, ale właśnie w tych swoich wypowiedziach, przerywanych ekstatycznymi opiewaniami Kuby i sileniem się na luz Yiddisza chciała pokazać, jaka to mądrą i inna od "głupich" modelek, które tylko potrafią kręcić pupą po wybiegu,
Cytuj
zla nie byla, ale jest duuuuuuuuzo kobiet zdecydowanie ladniejszych...
No nie była, jednak ciekaw jestem jak się prezentuje na zdjęciahc.


brr.. wygląda koszmarnie i nie chciałbym się przebudzić widząc tą twarz we śnie..


Nom :) Tutaj juz w miarę normalnie, ale tez jak to powiedział kuba ongiś w idolu.
NIC MI NIE STANĘŁO.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 03, 2006, 02:34:07 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13257 dnia: Kwietnia 03, 2006, 03:01:31 am »
Cytuj
Ostatnio zobaczyłem u szturmanów z AT kbk g36e i kusi mnie wstąpienie do policji ;)
Takie moje małe zboczenie :) Czy tez fetysz.
Tak jak u mnie ostatnio z samolotami. Głównie z (rosyjskim) Su-47 Berkut (A.K.A. S-37...nie mylić z Su-37 Terminator). Tapetę na pulpicie mam z tym cudem i jeszcze dwoma Su-30 Flanker (lekko ulepszony Su-27 Flanker). Na kompie trzymam śliczny filmik z pokazami lotu Su-47 wraz z kilkoma zdjęciami. Gdybym miał te kilkadziesią milionów to bym sobie takiego kupił chętnie ;]
Jak ktoś nie rozumie mojego bełkotu to odsyłam do googli.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #13258 dnia: Kwietnia 03, 2006, 06:32:31 am »
Cytuj
Akurat - Do prostego człowieka... dobry kawałek, wkręcił mi się teraz...

O przyjacielu nieucziony, mój bliźni z tej czy innej ziemii.... wiedź, że to bójda, garda zwykła, gdy ci wołają 'broń na ramię', że gdzieś im ropa z ziemi sikła i obrodziła dolarami.......

dobry kawałek... dawno tak ambitnie napisanego tekstu nie słuchałem...
to widac mało dobrej, polskiej muzy słuchasz ;] a Akurat generalnie zarządza, juz chyba kiedys jakies kawałki komuś wrzucałem z tego co pamietam

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13259 dnia: Kwietnia 03, 2006, 11:40:53 am »
O Akuracie w pełni ten się wypowie, co choć raz na koncercie ich był :P a ja miałem taką przyjemność - naprawdę muzyka miła dla ucha :) :) :) kawałki łatwo wpadają w ucho i mają miły tekst :)  
Kame Hame Ha