Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164853 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13260 dnia: Kwietnia 03, 2006, 01:11:02 pm »
damn...dawno nie byłam taka zdechła jak dziś...i jeszcze musiałam przyjć na koło z łaciny. Najśmieszniejsze byo to,że wszstkie literki zmywały i się w całość i w sumie nie pamiętam co za pierdoły powypuiywałam.
Chciałam się zwolnić zaraz po kole,ale nie miałam siły wstać i zostałam do końca :/

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13261 dnia: Kwietnia 03, 2006, 02:15:20 pm »
jak dla mnie oba zdjecia raczej bardzo sux, u kuby wygladala zdecydowanie lepiej... na 1 zdjeciu ma mine jak qiax po 10 kawach i 2 opakowaniach tabletek energetycznych, a na 2 to raczej wogole na modelke nie wyglada, tylko na zwykla dziewczyne z sasiedztwa...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13262 dnia: Kwietnia 03, 2006, 03:03:44 pm »
Cytuj
jak dla mnie oba zdjecia raczej bardzo sux, u kuby wygladala zdecydowanie lepiej... na 1 zdjeciu ma mine jak qiax po 10 kawach i 2 opakowaniach tabletek energetycznych, a na 2 to raczej wogole na modelke nie wyglada, tylko na zwykla dziewczyne z sasiedztwa...
qiax po takiej dawce, jaką opisałeś, wygląda jak pewien ktoś z programu Kuba Wojewódzki. I nie chodzi mi tu o Ibisza, Karolinkę, czy tego ich didżeja (ani tego "Kruszynę" ) :)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13263 dnia: Kwietnia 03, 2006, 03:28:43 pm »
jak wokalistka delight? :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13264 dnia: Kwietnia 03, 2006, 03:58:17 pm »
jak Kuba Wojewódzki ?? :P :P :P
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13265 dnia: Kwietnia 03, 2006, 04:22:42 pm »
Cytuj
to widac mało dobrej, polskiej muzy słuchasz ;] a Akurat generalnie zarządza, juz chyba kiedys jakies kawałki komuś wrzucałem z tego co pamietam

Nooo.. bardzo mało. Nie jestem takim melomanem jak niektórzy z was, dlatego nie widać mnie prawie wcale w Muzycznej Trivii i w jej okolicach... ale dość sporo oglądam 4fun, czyli wiem, co jest trendy, groovy i wogóle kól. No ale podstawowa zasada prawdziwego rockersa mówi, że bez względu na gatunek i zespół, pierwsza płyta jest zawsze najlepsza... a pierwsze płyty to teraz wydaje conajwyżej TH i jakieś hiphopowe małpiszony.... czyli ogólnie niczego fajnego nie słucham (słuchało się, jak jeszcze MTVClassic miałem, ale gdzieś mi znikło z zasięgu i mi się go szukać nie chciało).

Ale ja i tak jestem jeszcze w miarę, bo Mleczny, to jest dopiero dziwne zjawisko. W domu ma z milion płytek CD z nagranymi jakimiś składankami z gatunków prawie wszystkich oprócz hiphop'u (którego na szczęście nie trawi), a i tak w kółko słucha ze dwóch, czy trzech kawałków punk rock'owych i właściwie asortymentu specjalnie nie urozmaicił od kilku dobrych lat... ja rozumiem, można słuchać jednej piosenki przez kilka dni, nawet tygodni non stop, ale nie kilka lat.... co do niego przyjdę, to co słyszę? Lost Prophets - Last Summer... w kółko i w kółko... ehhh....

Heeh.. dzisiaj poszedłem na basen, ale nie pływałem (poszedłem tylko po to, żeby mieć obecność). Siedziałem sobie więc z odtwarzaczem MP3 na basenie i oglądałem dziewczyny w strojach kompielowych (curse it!!!! Czy już nie produkuje się bikini? Wszystkie w jednoczęściowych były T_T). No i do tego po raz miliardowy miałem standardową szpanerską gadkę, taką samą jak zawsze. Przebiega to zawsze w ten sposób, że ja sobie siedze spokojnie, czytając jakąś japońską karteluszke, gość (w tym wypadku WuEfista) podchodzi do mnie, bada kartke, pyta się, czy uczę się japońskiego. Ja przytakuje, po czym leci jedno z trzech pytań: a) 'Powiedz coś po japońsku', b) 'Trudno jest się uczyć japońskiego?', c) 'Ile oni mają znaków w alfabecie?'. Po udzieleniu odpowiedzi, zawsze jeszcze chwile się podniecają z mojego powodu... ogólnie można się przyzwyczaić, bo to od 4 lat przerabiam heh...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #13266 dnia: Kwietnia 03, 2006, 05:03:56 pm »
wee...Tant jest podniecający :F

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13267 dnia: Kwietnia 03, 2006, 05:18:40 pm »
Cytuj
wee...Tant jest podniecający :F
a świstak siedzi bo sreberka były kradzione... ja wolę Chiefa i Robertsa - lubiem trójkąciki :P :P :P  
Kame Hame Ha

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13268 dnia: Kwietnia 03, 2006, 07:03:09 pm »
znowu o mnie zapomniales ? ;(  

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13269 dnia: Kwietnia 03, 2006, 07:03:59 pm »
łah...gorący fervex nie jest fajny. Dziś to na prawdę trudno by mnie podniecić [chyba :F]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #13270 dnia: Kwietnia 03, 2006, 07:04:44 pm »
Cytuj
łah...gorący fervex nie jest fajny. Dziś to na prawdę trudno by mnie podniecić [chyba :F]
podeśle Ci zdjęcie....nagiego pejcza :P

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13271 dnia: Kwietnia 03, 2006, 07:07:06 pm »
nieee...gdyby to była naga Penelope Cruz to może jeszcze...od biedy niech będzie Jack Nicolson  

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13272 dnia: Kwietnia 03, 2006, 07:07:09 pm »
Hisia jeeeej hisia wrocila ej wiesz ze Garfild chcial mnie zgwalcic ? ;)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13273 dnia: Kwietnia 03, 2006, 07:09:23 pm »
zgwałcić? Nie udawaj,że nie chciałeś XD Dała w końcu komuś fotę? Jak nie to niech smogu opisze jak ona wygląda...może Penelope nie będzie mi już potrzebna <His głaszcze Glenn'a jak Bart Simpson głaskał chomika przy "teraz musisz rozwiązać serię śmiertelnie trudnych zagadek">

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #13274 dnia: Kwietnia 03, 2006, 07:09:53 pm »
Cytuj
Hisia jeeeej hisia wrocila ej wiesz ze Garfild chcial mnie zgwalcic ? ;)
łah...Glenn sie podniecił, bo Garfield zwrócił na niego uwage XD (no offense ofkors)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13275 dnia: Kwietnia 03, 2006, 07:10:30 pm »
geez to dobry czas na to:

Trzy, CZTE-RY!
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 03, 2006, 07:10:41 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #13276 dnia: Kwietnia 03, 2006, 07:11:57 pm »
spier.dalamy :P

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13277 dnia: Kwietnia 03, 2006, 07:18:59 pm »
:*:*:* :*:*:*:* czy i cztery :F
hisia ty wiesz ze ja tobie wierny ;]

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13278 dnia: Kwietnia 03, 2006, 07:28:23 pm »
jak cię w klatce trzymam , to nie masz wyjścia :F

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13279 dnia: Kwietnia 03, 2006, 07:29:42 pm »
zyc w klatce sie da troche mało przestrzenie ale da sie zyc czasem jeszcze pogłaszczesz albo cus ^_^ to lepiej jest