Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164905 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13120 dnia: Marca 31, 2006, 03:43:56 pm »
bry wróciłem ale dzisiaj w szkole był lol koles z anglika poporstu wyszedł nic nie mowiac a ze cichy jest i wogule taki małomowny to sie martwilismy ;] i szukalismy go szukalismy wszystkie toalety w szkole przeszukane pozniej nam wychowawca mowi ze sie znalazl i ze w toalecie był ...
a i mol ja cie NIENAWIDZE ty ty ty TH słuchasz akysz szatanie ODEJDZ Z CIAŁA BIEDNEGO MORTIMERA APAGE SATAN !!!!!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13121 dnia: Marca 31, 2006, 03:58:43 pm »
ja tez slucham Tokio Hotel.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #13122 dnia: Marca 31, 2006, 04:01:08 pm »
@Glenn


;)


łach... Royksopp jest raczej mega zajebisty... jak ktoś chciałby polecic coś w tym stylu, to sie niekrępować chłopcy i dziewczęta ;]
a tymczasem wracam do lektury.. Paulo Coelho generalnie zarządza ;] pozdrowienia dla pani bibliotekarki co mi fpytne książki daje ^^;
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2006, 04:03:34 pm wysłana przez Morchol »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13123 dnia: Marca 31, 2006, 04:06:48 pm »
no no no ... niEEE jak wy tak mozecie prosze powiedzcie ze to nie prawda prosze!! nie robcie mi tego nie taki zawód tylko nie to ...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #13124 dnia: Marca 31, 2006, 04:11:58 pm »
@Glenn - aaaaaaa NIEEEEEEEEEEEEEEE ty słuchasz <zaraz czego ty słuchasz... zerka na last.fm> SOAD... NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE o kurfa nierob mi tego ;\ nienawidze cie pączusiu ;(

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13125 dnia: Marca 31, 2006, 04:20:40 pm »
ehhh.... z Tokyo Hotel jest taka sprawa ze oni sa gejowaci, ale o wiele bardziej gejowate i przede wszystkim udupowate jest najezdzanie na Tokio Hotel, wiekszosc ludzi najezdzajacych na TH to poprostu kompletni idioci, popatrz na swoje posty co ty wogole piszesz Glenn, czytajac je, jedyne wrazenie jakie sie ma to - debil. Ofkoz nie chodzi tylko o ciebie a o wszystkich, najezdzanie na tokio hotel jest modne i cukierkowe, zawsze jak czytam ludzi najezdzajacych na TH to mam wrazenie ze pisza to 13 latki. Ogolnie TH raczej mialbym w dupie gdyby nie to ze tak duzo debili na nich najezdza. Najezdzanie na Tokio Hotel to najwieksza wiocha swiata i prawie tak glupie jak leet czy tam piSaNiE z duZycH lIteR.

Napisalbym sobie posta na temat TH ale niechce mi sie a do tego i tak by wiekszosc niezrozumiala o co chodzi ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13126 dnia: Marca 31, 2006, 04:33:49 pm »
no ja wiem ze to mzoe byc wiocha ale poprostu moja niechęc do tegoż "zespołu" nie pozwala mi stac obojętnie gdy widze ze moi koledzy schodzą na ciemną strone.Co do 13 to one glównie ich uwielbiaja. Tego zespołu niecierpie głównie z 2 powodów  1 to to iż graja muzyke która człowieka dołuje oraz przygnębia gdy głównym celem muzyki od wieków było dawanie energi radości oraz chęci do życia . 2 powodem ejst ich styl wyglądu człowiek jest istotą na która mozna wywżec największy wpływ , większosc słuchających TH po pewnym czasie zaczyna zachowywac sie jak oni oraz wygladac jak oni nie wiem jak ty gipsi ale ja wole jak ktos wie jakiej płci chce byc, patrząc na TH granica pomiędzy mężczyznami a kobietami zanikła . Wcale mi nie chodzi o to ze facet powinien sie ubierac jak facet jeśli czuje się kobietą to niech ubiera babskie ciuszki tak jak dragqueen , jesli baba chce wygladac jak facet bo sie czuje facetem to dobra niech ubeira sie jak facet ale patrząc na TH nasuwa mi sie tylko 1 skojażenie : Homo niewiadomo .

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #13127 dnia: Marca 31, 2006, 04:39:07 pm »
Fakt faktem, to co wykreowali managerowie z nich, to dla mnie zgrozo. Glenn, nei tylko 13 latek, 17 też...każdy słucha czego chce, ja to akceptuje, dopóty ten ktoś, nie ekspansjonuje swej muzyki, zmuszając innych do słuchania tego. Trzeba wziąć także przymiarke, że to zespół "chwilowy", są młodzi, za pare lat, jak zobaczą, jak sie kreowali, a raczej jak ICH kreowały media, poprostu złapią się za głowę. Ale zawsze lepsze to niż Blogus 27 ;/
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2006, 04:39:41 pm wysłana przez Musiolik »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13128 dnia: Marca 31, 2006, 04:43:36 pm »
Cytuj
TH po pewnym czasie zaczyna zachowywac sie jak oni oraz wygladac jak oni nie wiem jak ty gipsi ale ja wole jak ktos wie jakiej płci chce byc, patrząc na TH granica pomiędzy mężczyznami a kobietami zanikła



To czyli tego Gackta juz niechcesz albumu co ci zzucic imalem?

heh nie sluchales ty raczej Tokio Hotel.... album jest raczej buntem, jak to u mlodyh bywa. Nie dolem.
Fakt jest kilka piosenek powolnych i takich przy ktrych mozna sie smucic ale to bardzo dobrze.
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2006, 04:44:44 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #13129 dnia: Marca 31, 2006, 04:48:24 pm »
Ja tam osobiście nic do TH nie mam, ale nie słucham ich, bo tak, ale nie latam z przysłowiowym krucyfiksem i nie nawracam "niewiernych", każdy orze jak może :P Niech wyglądają mega-gejowsko, śpiewają jak chcą...mnie to powiewa...szczerze to mi jest żal tych dzieciaczków...media i managerowie, zniszczyli im dziecinstwo..od młodu pogoń za pieniądzem, wyścig szczurów..

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13130 dnia: Marca 31, 2006, 05:01:46 pm »
to to to nie było fer :F gackta i hyda zostaw w spokoju to jest co innego oni sa dorosli i inni , co do tego ze nie słuchałem - nie prawda słuchałem raz zeby zobaczyc jak to wygląda nie wiem które teledysk czarna świeczka sie zaczynał i jesli to nie było dobijające to ja nie wiem nie znam sie juz do reszty na muzyce  ...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13131 dnia: Marca 31, 2006, 05:07:48 pm »
Cytuj
Cytuj
TH po pewnym czasie zaczyna zachowywac sie jak oni oraz wygladac jak oni nie wiem jak ty gipsi ale ja wole jak ktos wie jakiej płci chce byc, patrząc na TH granica pomiędzy mężczyznami a kobietami zanikła



To czyli tego Gackta juz niechcesz albumu co ci zzucic imalem?

heh nie sluchales ty raczej Tokio Hotel.... album jest raczej buntem, jak to u mlodyh bywa. Nie dolem.
Fakt jest kilka piosenek powolnych i takich przy ktrych mozna sie smucic ale to bardzo dobrze.
buntem to była swojego czasu Nirvana... a TH to medialna papka wykreowana przez MTV i VIVE... i nic więcej. mądzrzy spece od marketingu piszą im takie teksty, na jakie poleci publika. a porównywanie potem tej muzy z punkiem, to jest obraza ponad 30 lat historii punka. heh. przykro mi, ale TH to nic mniej nic więcej, tylko zespół wykreowany przez MTV na fali popularności SOAD i Green Day. TH moze tak szybko nie upadnie, juz spece z MTV i VIVY o to zadbają, nie zabija się kury co znosi złote jaja. porzyjemy zobaczymy. jesli chlopaki zmądrzeją to oleją TH i moze będą z nich ludzie. a póki co... nie dziękuję, postoję


BTW - snieg u mnie pada ... NIEEEEEEEEE ;(
Kame Hame Ha

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #13132 dnia: Marca 31, 2006, 05:10:21 pm »
Cytuj
1 to to iż graja muzyke która człowieka dołuje oraz przygnębia gdy głównym celem muzyki od wieków było dawanie energi radości oraz chęci do życia
mów do mnie jeszcze... ;] raczej żeś niesłyszał mega pozytywnego Lieb die sekunde np ;] zresztą coto za argument? jakos zamkowych smętów sie nieczepiasz a to dopiero potrafi "energie odebrac"

a co do tego "głównego celu myzyki" to raczej bullcrap, bo muzyka jest tworzona z różnych powodów i w różnych celach, a jak juz chcesz tak generalizowac to raczej bym powiedzial, ze ma słuzyc to przekazania jakichs uczuc czy mysli, nietylko tych "pobudzajacych"

no a twoj drugi "argument" juz Gipsi skomentował ;] przecież Gackt to najbardziej zdałniony chłopczyk w dziejach muzyki ;]

Cytuj
od młodu pogoń za pieniądzem, wyścig szczurów..
no to akurat jest los większości społeczeństwa, budowany nieustannie przez rodziców, którzy chcą zapewnić szczęśliwe życie swoim pociechom
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2006, 05:14:40 pm wysłana przez Morchol »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13133 dnia: Marca 31, 2006, 05:26:05 pm »
Ja uważam TH za gówno, ale nie jestem wobec nich tak uprzedzony jak wobec HH... niech sobie żyją, ktoś ich może lubić i spoko, są gusta i guściki... i tak za rok nikt nie będzie o nich pamiętał, a te ich fanki będą się wstydziły przyznać, że ich słuchały... tak jest zawsze....

Cytuj
łach... Royksopp jest raczej mega zajebisty...

No mi też się Royskopp podoba, tylko nie chciałem się publicznie przyznawać, żeby nie było, że techniawy słucham hehehehe... znaczy techno to może niespecjalnie szczęśliwe określenie... taki pop elektroniczny.... ale brzmi naprawde bardzo spoko.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13134 dnia: Marca 31, 2006, 05:27:28 pm »
Cytuj
1 to to iż graja muzyke która człowieka dołuje oraz przygnębia gdy głównym celem muzyki od wieków było dawanie energi radości oraz chęci do życia
jej.... wywalmy wszystkie dramaty, produkujmy same komedie...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13135 dnia: Marca 31, 2006, 05:38:40 pm »
Cytuj
Cytuj
1 to to iż graja muzyke która człowieka dołuje oraz przygnębia gdy głównym celem muzyki od wieków było dawanie energi radości oraz chęci do życia
jej.... wywalmy wszystkie dramaty, produkujmy same komedie...
taaak świat będzie piękniejszy i weselszy i nie trza bedzie sie "smutac " XD

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13136 dnia: Marca 31, 2006, 05:44:38 pm »
Cytuj
Cytuj
Cytuj
1 to to iż graja muzyke która człowieka dołuje oraz przygnębia gdy głównym celem muzyki od wieków było dawanie energi radości oraz chęci do życia
jej.... wywalmy wszystkie dramaty, produkujmy same komedie...
taaak świat będzie piękniejszy i weselszy i nie trza bedzie sie "smutac " XD
no prosze to jak za komuny...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13137 dnia: Marca 31, 2006, 05:52:28 pm »
a ty skąd wiesz za młody na komune jestes :F  

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13138 dnia: Marca 31, 2006, 06:25:02 pm »
cholera...gardło mnie boli i coś czuję,że ponury żniwiarz kosi gdzieś niedaleko.

poza tym widziałm dziś pana ciemności w długim skórzanym płaszczu ponabijanym ćwiekami, długich kaloszach z klamrami itp...tyle,że był strasznie chudy i wyglądał jak chory :P

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #13139 dnia: Marca 31, 2006, 06:49:22 pm »
Cytuj
a ty skąd wiesz za młody na komune jestes :F
jakto mowi stare porzekadło "nigdy niejest się zbyt młodym na wspomnienia z Wietnamu" ;]