Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164907 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13140 dnia: Marca 31, 2006, 07:12:09 pm »
hyh wietnam to był czasy jak sie chowało przed tymi głupimi amerykańcami i sie im po headshocie walilo ehh to były dobre czasy ;]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13141 dnia: Marca 31, 2006, 08:07:05 pm »
ej Glenn...przeczytaj sobie to co napisales o przywracaniu checi i energii zycia, czy cos w tym stylu. Nastepnie pusc sobie Gary Jules - mad world albo the beatels - let it be...a teraz zobacz na obrazek, ktory Mol wstawil na gorze poprzednij strony? Spojrzales?...no to spojrz jeszcze raz i sie zastosuj

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13142 dnia: Marca 31, 2006, 10:51:25 pm »
Cytuj
To jest ta, która Cie tak podnieca ?? :P
Podnieca mnie tylko ganz, ale czasami fantazuje,że on jest moją polonistką :blush:
Cytuj
Zdają się mówić.. NIE BÓJ SIĘ, BĘDZIEMY DELIKATNI ;)
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2006, 10:53:21 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #13143 dnia: Marca 31, 2006, 10:53:46 pm »
Chief..ładna jest ta Twoja poloniskta?? ^^ (nie, nie chodzi mi o Ganza)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13144 dnia: Marca 31, 2006, 11:30:24 pm »
dum durum dum znowu cisza -_- i jak tu gadac... przez moje wywody chociarz cos sie działo a teraz ... odrazu widac ze bezemnie to tu ruchu nie ma :P

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13145 dnia: Marca 31, 2006, 11:32:33 pm »
chyba beze mnie Glenn, nie schlebiaj tak sobie bo nie urośniesz :P  
Kame Hame Ha

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13146 dnia: Kwietnia 01, 2006, 12:15:59 am »
parafrazując wcześniejsze wypowiedzi, to nie wiem czemu się tak podniecacie tym TH? Mi tam to generalnie raczej wszystko jedno, czy są czy ich nie ma. Nie słuchałem ich i nie będę słuchać, ale najeżdżać na nich też bez sensu.

Te, DC a co żeś z Garfield zrobił? Myślałem, że tu znowu będzie 20 str offtopicu do czytania, a tu nic. Ale nie wnikam, nie moja rzecz, chociaż wizard chciałby poznać twoje metody eksterminacji oleżanek z akademika....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13147 dnia: Kwietnia 01, 2006, 12:18:33 am »
Cytuj
parafrazując wcześniejsze wypowiedzi, to nie wiem czemu się tak podniecacie tym TH? Mi tam to generalnie raczej wszystko jedno, czy są czy ich nie ma. Nie słuchałem ich i nie będę słuchać, ale najeżdżać na nich też bez sensu.
I jest Ci kompletnie obojętne, że przez nich powstaje coś TAKIEGO ? NSFW !
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #13148 dnia: Kwietnia 01, 2006, 12:21:07 am »
Cytuj
Cytuj
parafrazując wcześniejsze wypowiedzi, to nie wiem czemu się tak podniecacie tym TH? Mi tam to generalnie raczej wszystko jedno, czy są czy ich nie ma. Nie słuchałem ich i nie będę słuchać, ale najeżdżać na nich też bez sensu.
I jest Ci kompletnie obojętne, że przez nich powstaje coś TAKIEGO ? NSFW !
Moja siora sie podobnymi rzeczami pała "pIsMo PoKeMoNsKiE" lol (pisałem to minute), i inne gówna

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13149 dnia: Kwietnia 01, 2006, 12:33:50 am »
Cytuj
I jest Ci kompletnie obojętne, że przez nich powstaje coś TAKIEGO ? NSFW !
eee.... no raczej tak. Generalnie to co napisała ta dziewczyna nie wpływa w jakikolwiek sposób na mnie i na moje najbliższe otoczenie. I dopuki jest jak jest, to mało mnie obchodzi, że takie rzeczy wogóle istnieją.
generalnie polska to wolny kraj (a przynajmniej wczoraj jeszcze taki był) i nie se te nastolatki piszą co im się podoba....
Nie popieram, ale też nie wyklinam.... I don't care......  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13150 dnia: Kwietnia 01, 2006, 12:36:43 am »
Cytuj
I jest Ci kompletnie obojętne, że przez nich powstaje coś TAKIEGO ? NSFW !

Oż ty, nie no zajefajny ten fanfic.. jest lepsza niż W_W, Igni i ja razem wzięci...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13151 dnia: Kwietnia 01, 2006, 12:38:48 am »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13152 dnia: Kwietnia 01, 2006, 12:53:58 am »
Cytuj
BTW Tant, jakiś spisek ? http://img428.imageshack.us/my.php?image=spisek8is.jpg

Tak, to napewno spisek. Zdecydowanie. Maczał w tym palce kaczyński i inni islamscy ekstremiści. Chociaż wizard  sugeruje, że takie zjawisko w mowie potocznej nazywa się zbiegiem okoliczności
 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13153 dnia: Kwietnia 01, 2006, 01:10:53 am »
Cytuj
Cytuj
parafrazując wcześniejsze wypowiedzi, to nie wiem czemu się tak podniecacie tym TH? Mi tam to generalnie raczej wszystko jedno, czy są czy ich nie ma. Nie słuchałem ich i nie będę słuchać, ale najeżdżać na nich też bez sensu.
I jest Ci kompletnie obojętne, że przez nich powstaje coś TAKIEGO ? NSFW !
ofkoz czytac mi sie tego nie chcialo bo raczej bym umarl gdybym takie rzeczy czytal, ale rownie glupie i debilne sa strony zakladane przez antyfanow TH... kiedys na jakims forum w topicu o TH (w ktorym i tak notabane bylo 15 stron i to ciaglego najezdzania na zespol i to w sposob niefajny piszac posty typu "Czesc jestem Bill i jestem gejem sluchajcie TH" koniec postu) wzucil koles linka do jego strony o TH, wchodzilo sie na niej byla fota zespolu i napisy "czesc jestes debilem ktory slucha TH i wszedles na moja strone o tym glupim zespole, jest ci pewnie teraz wstyd ze sluhasz tego gowna hahaha, a my sie z ciebie smiejemy bo jestes debiem tak jak i cale TH" no tylko ze dziwna sytuacja ze ofkoz na strone pewnie whodzili sami antyfani TH wiec w sumie obrazal ih ;/

Dlatego mowie ze natyfani TH to kompletni idioci, fanow nie bardzo znam, wiem ze sluhaja ih dzieciaki w wieku lat 7 co dla mie jest jednak plusem nieh dzieciaki zaczynaja od mocniejszego grania a nie od Dody, sluhaja nastki cieple i sluhaja tez starsi, wiekszosc z nih to pewnie kompletni debile ale co z tego? Po za tym wyglada zespol jak trole ale co z tego? Po za tym zostaje komercyjnie wykozystywany przez wydawcow ale i tak sram na to bo TV nie ogladam, dla mnie nawet wazne ze calkiem fajnie brzmia i mimo ze raczej sa mi obojetni to i tak h suham bo zawsze jak przeczytam gdzies ze ten zespol to gowno to od razu chce mi sie znowu ih wlaczyc i sprawdzic czy rzeczywiscie sa tacy lipni.

Po co ja to pisalem ;/ umieram, malowanie to z dupy sprawa ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13154 dnia: Kwietnia 01, 2006, 05:01:17 am »
Cytuj
Te, DC a co żeś z Garfield zrobił? Myślałem, że tu znowu będzie 20 str offtopicu do czytania, a tu nic. Ale nie wnikam, nie moja rzecz, chociaż wizard chciałby poznać twoje metody eksterminacji oleżanek z akademika....

żadna eksterminacja, jeno weekend w domu - Kaśka co weekend jedzie do domu i w przedziale piątek - niedziela nie ma dostepu do netu :P


a co do antyanów - Gipsi nie wszyscy są kretynami. a jeśli uwazasz że wszyscy, to nie zadawaj się ze mną. nie cierpię tego zespołu tak jak całej tej medialnej papki Vivy i MTV... komercji nie da się uniknąć to fakt, ale ostatnio masowa pop-kultura na siłę, dosłownie na siłę wciska ludziom TH, Blog 27 i cały ten medialny szajs... popatrz na GreenDay, co siez nimi zrobiło... kiedyś to był taki fajny punkowy zespół, a teraz.... żenada, to co MTV z nimi zrobiła. a będzie jeszcze gorzej. jakże mnie to boli, że fani muzyki to ostatnio bezmyślny tłum lecący na to co im serwuje pop-kultura. gdzie czasy Nirvany, gdzie ten młodzieńczy bunt... prawdziwy bunt, a nie to medialne gó**no w postaci sztucznego buntu takich grup jak właśnie TH.... zatrzymajcie ten świat, ja wysiadam....


Zdrówka życzę
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13155 dnia: Kwietnia 01, 2006, 09:43:20 am »
Cytuj
a co do antyanów - Gipsi nie wszyscy są kretynami. a jeśli uwazasz że wszyscy, to nie zadawaj się ze mną.
Nie no jasne ze tak nie jest, przeciez to ze ktos nie lubi TH nie znaczy ze nie jest kretynem, doskonale rozumiem jak ktos powie ze TH to gowno. Wystarczy spojzec jak to napisal Tant, albo jak Butz sie wypowiadal o tym zespole kiedys, oboje uwazaja to za gowno. Ale sa ludzie ktorzy wypisujac na TH okazuja sie byc mega debilami, a wypisuja to tylko dlatego ze jest to modne i komercyjne pobluzgac na TH... to tak jak ze smianiem sie z czaka norrisa, kiedys robili to nie liczni teraz kazdy nawet najwiekszy flanelowy koszul siesmieje z czaka... komercja i lipa...
Wiec jak mowie mowienie ze TH to lipa jest normalna rzecza, ale jak ktos pisze tak jak Glen -"oh nieeeee wy sluchacie TH, przejal was szatan nie powroccie do mnie zostancie znowu moimi kolegami" albo posty w stylu "Czesc jestem bill i jestem gejem hihihi zapraszam was na moj koncert dzieciaki" to tez debilstwo... albo tak jak wy juz kilka tygodni temu "Aaaa TH to szatanski zespol przejmie was, oni sa przeciez tacy harcorowi i szaleni" i inne ironie to dla mnie objawa debilizmu.
Wystarczy popatrzec jak bylo kiedys byl sobie taki zespol KISS ktory wygladal jak szatany i sluhal go kazdy dzieciak i mowiono ze to taki ostry zespol i co? Malowali sie jeszcze bardziej niz TH sluhal ih kazdy dzieciak ktory chcial cos nowego posluhac i sie jaky zbuntowac i jakos na KISS nie najezdzano za bardzo.... i niby tacy ostrzy byli a ich muzyka to na dzisiejsze czasy pop rock.

Cytuj
i cały ten medialny szajs... popatrz na GreenDay, co siez nimi zrobiło... kiedyś to był taki fajny punkowy zespół, a teraz.... żenada, to co MTV z nimi zrobiła. a będzie jeszcze gorzej.
No dobra... przyznam sie, kompletnie ie czaje o co chodzi.... Co z nimi zrobili, bo cay czas tak wypisujesz ze Viva i MTV zniszczyly zespoly, ze niszcza zycie dzieci z TH, teraz napisales ze cos zroilo z Green Day i ja kompletnien ie czaje co zrobili. Mozesz mi wytlumaczyc co oni takiego z nimi zrobili?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #13156 dnia: Kwietnia 01, 2006, 09:57:44 am »
takie głupie gadanie... VIVA i MTV są dodupy, to fakt, ale Greenday zniszczył się sam
starsze albumy ma fpytke, a teraz zaczeli sie stylizowac na 20 lat mlodszych niz sa, szalonych, modnych i ich nastolatki kochaja... noi grac tez zaczeli adekwatnie do nowego imidżu... noi tyle, nic wielkiego sie niestalo, malo to zespolow upadlo w taki sposob? <pomachajmy Metallice czy chocby Soad'owi<juz czuje ten kamien lecacy wemnie=p>>
zreszta zemu mieliby tak nierobic, ludzia<wiekszosci> sie to podoba, wystarczy na last.fm spojrzec, gdzie topowe piosenki greenday'a to praktycznie cala nowa plyta pokolei ;\  a gdzie basket case, good riddance, brain stew, minority, she ;\
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 01, 2006, 10:00:42 am wysłana przez Morchol »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13157 dnia: Kwietnia 01, 2006, 11:22:09 am »
Cytuj
<pomachajmy Metallice czy chocby Soad'owi<juz czuje ten kamien lecacy wemnie=p>>
ziuuuuuuuuuuu
polecial

i choc co do soada moge sie zgodzic, bo wiadomo ze teraz gra bardziej popowo, ale metallica? ty, ja chyba jakos nieuwaznie st. anger sluchalem :-/ jesli to mialo do nich zwabic piszczace trzynastki to jakies dziwne to nowe pokolenie trzynastek jest... czy zmiana stylu musi oznaczac odrazu upadek? (mowie tu nie tylko o soadzie i metallice) bo tak z twojej wypowiedzi jakby wyniklo...

a tak btw. prima aprilis to popierdolony dzien :-/
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13158 dnia: Kwietnia 01, 2006, 12:11:56 pm »
Cytuj
a tak btw. prima aprilis to popierdolony dzien :-/
i jeszcze jak ;/ nie fajneg zarta mi moja hip hopofka rano zrobila ;]

ja wole aktualny SOAD ;]
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 01, 2006, 12:12:12 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13159 dnia: Kwietnia 01, 2006, 12:45:24 pm »
Cytuj
No dobra... przyznam sie, kompletnie ie czaje o co chodzi.... Co z nimi zrobili, bo cay czas tak wypisujesz ze Viva i MTV zniszczyly zespoly, ze niszcza zycie dzieci z TH, teraz napisales ze cos zroilo z Green Day i ja kompletnien ie czaje co zrobili. Mozesz mi wytlumaczyc co oni takiego z nimi zrobili?

hm, o co chodzi z tym Green Day'em - kiedyś tak z parę ładnych lat temu wstecz Green Day był naprawdę fajnym młodzieżowym zespołem. Nie wiem w którym roku była reaktywacja (bo było coś takiego w latach 90-ych aby uczcic ten stary) Woodstocku w USA to Green Day wtedy grał i mimo iż nie był tak popularny, to naprawdę fajnie się go słuchało. nie przeczę, teraz też czasem słucham nowej płyty Green Day, ale... heh. Kiedy się zaczęła wielka moda na pseudo-punk no to co zrobiło MTV? - zainwestowała w Green Day sporo kasy i objęło nad zespołem patronat. i skutki tego widać. nagle prawie nieznany zespół który istniał ładnych kilka - może nawet kilkanaście lat - stał sie sławny, a nastki za nimi piszczą. lubię posłuchać od czasu do czasu Green Day, choćby przez sentyment, ale nie podoba mi się to, że  i tak jak napisał Mol - prędzej czy później zniszczą się sami heh.

a co do Metalliki - gdzie ona zmieniła styl na St. Anger - bo próbuję to wyczaić i jakoś nie łapię. że nie gra tak jak grała 20 lat temu ? słuchałem tej płyty godzinami i nie rozumiem ludzi, którzy mówią, że Metallica się stacza. może tępy jestem, ale z tego co wiem, to St. Anger to przedewszystkim majstersztyk perkusji. Lars jak nigdy wcześniej właśnie teraz może się naprawdę wykazać. co do zarzutów o komercjalizację Metalliki. dla mnie są bezpodstawne.  mnie raczej by ciekawiła ich nowa płyta, bo z tego co wiem, to zmienili producenta. heh. już nie będzie na okładkach pisało "Metallica & Bob Rock" heh.  
Kame Hame Ha