Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166280 razy)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11940 dnia: Lutego 27, 2006, 11:50:33 pm »
Cytuj
nie wiem co tutaj piszecie.. przeczytałem coś o wstawwaniu 3 nad ranem.. ja chodze spać o 23 .. czy to normalne? nie
Opętany, opętany hahahaha
:hyhyhy:
buhahaha
wydało się.
a liczba jego 666
end everybody kombinerki - Y - M - C - A !!

Snejk, anwr me, sneeeeeeeejk :P
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11941 dnia: Lutego 28, 2006, 01:50:54 pm »
Kurcze i znowu okienko między zajęciami.. będę chyba musiał wymyślić coś, aby mi się nie nudziło pomiędzy zajęciami we wtorki. Nie lubię wtorków i śród... cały dzień kurcze muszę na uczelni spędzać, jak w domu czeka na mnie Itadaki Street Special z dwoma nowymi trybami do obadania i opisania...

A wracając do Agaty, to tekst "Moja koleżanka zna sie troche na tym i stwierdzila ze mowilam w jezyku demonow" mnie rozwalił. Kurcze... będę musiał skoczyć do Empika i sobie załatwić słownik polsko-demoniczny/demoniczno-polski.... fajna sprawa to musi być.... a swoją drogą, to naprawde nie kumam dlaczego ta dziewczyna nam się zwierza.. i czemu tutaj, na forum mimo wszystko, poświęconym jRPG. Chyba His ma racje i dziewczyna chciała wyjść na mroczną i demoniczną, żeby zrobić dobre pierwsze wrażenie. No cóż... nie mogła wiedzieć, że u nas mrokness jest na porządku dziennym i nas tym specjalnie nie wzruszy.

Ale tak szczerze Agata.. jest tylko jeden pewny sposób na odpędzenie złych duchów... postępuj według poniższej instrukcji:

Składniki:
2 jajka
bekon
jedna koza (w ostateczności może być kurczak)
kreda
pięć świec odlanych z czarnego wosku
nóż srebrny (może być inny, ale srebrny jest romantyczniejszy)
Zestaw Małego Satanisty (dostępny w zakupach Mango... Gulczas sprzedaje za 299.95 PLN)
Tekst piosenki "Hey Boy" zespołu Blog27

Przepis:

Schodzimy do piwnicy/na parter i na podłodze wyrysowujemy dokładnie pentagram za pomocą kredy. Nim większy tym lepszy. W narożnikach ustawiamy czarne świece i je zapalamy. Bierzemy dużą rytualną czarę z naszego Zestawu Satanisty i za pomocą srebrnego noża podżynamy gardło kurczaka/kozy i wlewamy ich posokę do naczynia. Reszte zwierzęcia możemy schować do zamrażarki i wyjąć przy okazji innego pogańskiego rytuału. Zdjemujemy bluzę i wyrysowujemy sobie na klatce piersiowej pentagram krwią, reszte wylewamy do środka gwiazdy na podłodze. Stajemy w środku, wznosimy w górę sercę i wyjmujemy kartke z tekstem "Hey Boy". Zaczynamy śpiewać ją od tyłu, ponieważ w ten sposób zakodowane jest tam zaklęcie przyzywające (więcej o tym przeczytacie w rozdziale VII 'Kompedium Satanisty', konkretnie w podrozdziale 'Zaklęcia przyzywające - Poliwymiarowy Gambit Shamramotha'). Po chwili świece powinny zgasnąć i nad nami powinien pojawić się ognisty demon. Jeżeli się nie pojawia, to znaczy, że linia jest aktualnie zajęta przez innego satanistę... poczekajmy więc chwilę. Jak demon się pojawi powitaj go słowami "Shalom!", a następnie opowiedz mu o swoim problemie. Jak skończysz, demon cię pobłogosławi, rozwiąrze twoje problemy i da ci lizaka za to, że byłeś dzielny przez cały rytuał.

To mniej-więcej tyle. Po tym, już żaden piekielny chowaniec nie będzie cię nawiędzał, jak Belzebuba kocham. TRY IT YOURSELF!!! IT REALLY WORKS!!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11942 dnia: Lutego 28, 2006, 04:49:24 pm »
Cytuj
Shalom!
stare info masz, teraz obowiazuje as salam a lejkum

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11943 dnia: Lutego 28, 2006, 05:00:25 pm »
a nie szala malejmum?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11944 dnia: Lutego 28, 2006, 05:08:15 pm »
ehh...trzeba powiedzieć HAIL TOKIO HOTEL ;]

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11945 dnia: Lutego 28, 2006, 05:14:47 pm »
Cytuj
ehh...trzeba powiedzieć HAIL TOKIO HOTEL ;]
jeśli już coś Musiol, to nie Hail, tylko "Sieg Heil TH" :F :F  
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11946 dnia: Lutego 28, 2006, 05:18:07 pm »
nie...to specjalny błąd, trzeba powiedzieć HAIL, to tak specjalnie..bo jak powiesz poprawnie, to nic nei przyjdzie

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11947 dnia: Lutego 28, 2006, 05:23:43 pm »
te źą... wie ktos co to za nuta leci w reklamie do filmu "wielkie nadzieje"? reklamuja toto teraz na polsacie co chwile, ze bedzie w piatek o 21.40
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11948 dnia: Lutego 28, 2006, 06:23:33 pm »
Nie prawda bo trezeba założyć sztucznego wąsa ala Marian i zawołać na cały głos Konnichiwa Nobuo Ueamatsu san i zagrać kilka niemrawych piosenek tego twórcy na skrzypcach czy innej mandolinie zeby brzmialy jak te lipne grajki z FFVII


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11949 dnia: Lutego 28, 2006, 08:32:00 pm »
Nobuo Umeatsu? Ten wasaty mieciu ktory moze zlizzywac brud z podeszw Mitsudy? ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11950 dnia: Lutego 28, 2006, 08:33:33 pm »
Mitsuda sux! ;]

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11951 dnia: Lutego 28, 2006, 08:34:06 pm »
z tym opentaniem to eż trochę kwestia autosugestii. Jeśli ktoś sobie wmówi, że widzi w nocy cienie demonów, to będzie je widział. Umył ludzki to może być bardzo wymyślny pod tym kątem, czasami bez woli posiadacza.
Opętanie to całkiem fajna sprawa, ale tylko jeśli pisze/czyta się o ni w powieści fantasy, czy jakiejkolwiek innej. W realnym świecie byłbym skłonny podważyć istnienie opętania. (Już pomijam fakt, że jako ateista nie wierzę za bardzo w istnienie Boga, czyli siłą rzeczy nie wierzę też w szatana i demony, a więc nie zabardzo co mogłoby mnie opętać.....)

A tak notabene, to trzeba przyznać że w przepędzaniu stąd nowych userów doszliśmy praktycznie do perfekcji....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11952 dnia: Lutego 28, 2006, 08:34:10 pm »
shu'up

EDIT
to bylo do Musiola ;]
« Ostatnia zmiana: Lutego 28, 2006, 08:34:38 pm wysłana przez S&S »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11953 dnia: Lutego 28, 2006, 08:35:17 pm »
Ahhh piekne jest to jak sie ludzie kloca ze jeden zespol jest chu*owy a inny zajebisty...
co ofkoz nie zmienia faktu ze Uematsu do piet nie dorasta Mitsudzie


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11954 dnia: Lutego 28, 2006, 09:08:55 pm »
hihihi....
denerwuje Serdża, jego utwory też są dobre, ale Uematsu do pięt nie dorasta, Naoto Shibacie też ;]

W_w ma racje...odstraszamy równo ;] moze będziemy mili, w taki zwykły ludzki sposób??
« Ostatnia zmiana: Lutego 28, 2006, 09:15:23 pm wysłana przez Musiolik »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11955 dnia: Lutego 28, 2006, 09:33:06 pm »
ja nie bede! :F chyba ze mi ktos slwonik demoniczno-polski i na odwrot pozyczy ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11956 dnia: Lutego 28, 2006, 09:43:25 pm »
Cytuj
hihihi....
denerwuje Serdża, jego utwory też są dobre, ale Uematsu do pięt nie dorasta, Naoto Shibacie też ;]
Fanboy...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11957 dnia: Lutego 28, 2006, 09:49:52 pm »
ta, fanboy Sony, Nintendo
ale sie z nim drocze, lubie każdego z nich, bo majądobre utwory, pozatym Uematsu też zrobił mnóstwo kiszek

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11958 dnia: Lutego 28, 2006, 09:58:33 pm »
jeszcze jest Yoko Shimomura.... jej geniusz cenę sobie na równi z Nobuo i Yasunorim...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11959 dnia: Lutego 28, 2006, 10:54:16 pm »
Cytuj
130 razy... nie przypominam sobie kawałka, którego bym przesłucham 130 razy.. to jest w ciągu miesiąca? Czy jednego dnia tyle razy sobie puściłeś co?
Ja ewentualnie, jak coś pisze/czytam, to zapętlam sobie jakieś utwory jazzowe ktore nie przeszkadzają. Czasami jak mnie najdzie (to do opętania, o czym szerzej nizej) to zarzucam jakiś pałerny utwór Bacha na wiolonczele i wtedy jestem TYM KTÓREGO IMIENIA NIE WOLNO WYMAWIAĆ (por. Hastur Zew Cthulhu).

Cytuj
bezsensownych rzeczy, to ty się zaczniesz dopiero na studiach uczyć (patrz: program nauczania Hisoki).
Nie, nie zniechęcasz mnie :P A co? Mam iść do WSOficerskiej i tam zdobywać szlify za marne 800zł na ręke miesięcznie? Komedia. Gdyby tonie była Polska, zająłbym się tym, co naprawdę chciałbym robić (moze niekoniecznie kamasze, ale sztuka? fotografia itp).
Cytuj
Albo do czego niby mają ci się przydać 'najwybitniejsze' dzieła polskiej literatury, jak Dziady, Kordian, Pan Tadeusz, czy Chłopi?
Jako takie pojęcie wypadałoby mieć, ale kazdy powinien kształtować się w literaturze takiej, jaką sam lubi. A nie, ze szkoła narzuca ze GOMBROWICZ wielkim pisarzem był (w grobie się przewraca).To tylko zniechęca- a szkoła powinna zachęcić, a nie zmusić do nauki. Kto chce, będzie się uczył, kto nie- nie. Liberalizm dla kazdego.

Cytuj
Z góry dziękuje wszystkim, którzy chcą mi pomóc. Naprawdę. A oto mój problem: 3 rano to godzina demonów. Budze sie czesto o tej porze. Zdarzylo sie, ze widzialam wielki czarny cien przede mna i cholernie sie balam!!! Raz, gdy nocowalam u znajomej, zaczelam mowic w innym jezyku, siedzialam i mialam dreszcze na calym ciele. Malo tego ,moje oczy zamienily sie na czarne, poza tym w ciagu ostatnich dni zmenil mi sie kolor teczowki. Najpierw mialam piwne, potem zielono- brazowe, potem brazowe, a teraz mam niebieskie, a przy zrenicy pomaranczowe. I co ja mam zrobic?
Ja tez czasami mam rózne jazdy. Jak sobie khem, to wtedy widze rozne potwory. Raz mieliśmy taką nockę u kolegi, gdzie całodobowo mieliśmy rzekomo erpegować, a wszyło jak wyszło. Zbudziłem się w nocy, w celu wydalenia tego, co wcześniej wypiłem. Ciemno było, światła nie zapalałem. Nagle zobaczyłem mroczną postać- cała czarna, twarzy nie widziałem, dlugie włosy- istny Lucyfer. Przestraszyłem się, nie mogłem jeszcze wtedy myśleć logicznie i racjonalnie i szybko ze strachu prysnąłem z tego pokoju. Po chwili usłyszałem głos znajomy : NIE ŚWIRUJ, CO JEST. No, tak to bywa, gdy jesteśmy jeszcze nie przebudzeni. Wziąłem kolege za wygnanego anioła ;)
Tak moze teraz bardziej z grubej rury ;) Uzywasz sobie? Co prawda, nie mam doświadczeń z LSD (boje się, prawdę mówiąc) ale z tego co słyszałem i czytałem, objaw b. podobny.
A majaki? Ja przewaznie siedze w nocy jak juz wszyscy śpią i słysze jakieś inne języki. Moja siostra zawsze gada jakimiś bajerami, jak byłem młodszy dostawałem gęsiej skórki jak czasami recytowała dłuzszy czas, ale to nic w sumie jakiegoś.. naadprzyrodzonego ;) (nad-przyrodzenie :P)

Cytuj
Moja koleżanka zna sie troche na tym i stwierdzila ze mowilam w jezyku demonow.
:lol:  A jakim dialekcie :) Ja rozumiem, ze ludzie stworzyli język elfów (m. Tolkiena) ale język demonów to nowość ;)

Cytuj
Poza tym jak wyjasnisz to, ze cos mnie wgniatalo w lozko albo ze rozumiem jezyk, w ktorym mowilam albo, ze czasem czytam komus w myslach??? Przeprowadzilam test z chlopakiem i powtorzylam slowo w slowo jego mysl. Zaznaczam, ze wszystkiego jestem w pelni s wiadoma
Mozna coś szerzej? Napisałaś bardzo pobieznie. Nie zaprzeczasm istnienia zjawisk paranormalnych, choć zapewne z powyzszej części wypowiedzi, wynika ze jestem jakimś (euro)sceptykiem.

Cytuj
Mówienie w innym języku
To Gipsi zawsze uzywa jakiegoś nowego języka ;) W jego przypadku to plus ;)

Cytuj
Rusz główką i sama sobie odpowiedz-skąd twoja koleżanka mogłaby znać "język demonów" jak to ujęłaś ?
Moze jest .. upadłym aniołem? WYSŁANNIKIEM PIEKŁA? POMIOTEM LUCYFERA? OGAREM HADESU? POSĘPNYM ŻNIWIARZEM?
Raczej nie. Pieprzy glupoty po prostu. Jedyny demoniczny język jaki znam, to staroramejski. Nalezy pamiętać, ze Szatan posługuje się takze naszym językiem. Ba, nawet biblią- przyk. kuszenie Jezusa.

Cytuj
the devil came to me last night and asked what i want in exchange for my soul... i still can't believe i said pizza ;\
Ja to ganzowi kiedyś napisałem na gg, ujrzałem na jakimś obrazku za granicą. A z tego co czytałem, on sprzedawał wam moje zarty :(:(:(