Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166283 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11920 dnia: Lutego 27, 2006, 04:44:57 pm »
No ja mialem w gimnazjum taka akcje ze mnie w chu* podniecala taka jedna babeczka z WOSu ktora raczej nie byla jakas mocno mlodziutka ale podniecajaca byl w cholere, i jak ona zawsze jezykiem mielila na ustah to poemat, dekold miala niesamowity i jeszcze dosyc duze piersi ze je zajebiscie bylo je widac... dotego wyginala sie zawsze zajebiscie opierajac sie rekoma o lawki czniowskieh... ahhh jakbym z nia mial takie akcje jak te debile amerykanski to w zyciu bym sie nie skarzyl tylko jakby sie jej kiedys juz znudzilo seksowanie ze mna to bym ja zastraszyl ze wszystko rozpowiem i dalej bym sie z nia mykal codziennie ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11921 dnia: Lutego 27, 2006, 04:49:04 pm »
No, ja mam taką polonistkę, ech. Mówie, wam, czasami jak wypadną cztery lekcje pod rząd, to się sam o siebie boje ;) Do opisu nie przejde, bo znowu zbudzi się we mnie ten filuterny demon poządania :D
 

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11922 dnia: Lutego 27, 2006, 05:31:30 pm »
http://members.jcom.home.ne.jp/chuck-s/
obadajcie sobie te galeria, facet tworzy w 3d panienki z gier

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11923 dnia: Lutego 27, 2006, 05:47:18 pm »
Cytuj
http://members.jcom.home.ne.jp/chuck-s/
obadajcie sobie te galeria, facet tworzy w 3d panienki z gier
jeb*ne chinczyki i ich zboczone gierki >.>


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11924 dnia: Lutego 27, 2006, 05:54:51 pm »
ee..no coś ty...Kasumi, Tifa? :F

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11925 dnia: Lutego 27, 2006, 06:39:07 pm »
jaa...lipne Orange Range zrobilo 1-szy opening do Bleacha...bez kitu...w zyciu nie spodziewalbym sie ze to oni nagrali ten kawalek...chociaz jak pierwszy raz uskyszalem OR to mialem wrazenie ze glos podobny do goscia co to spiewal w Bleachu ;]
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2006, 06:40:31 pm wysłana przez S&S »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11926 dnia: Lutego 27, 2006, 07:13:38 pm »
Dziś były wyniki z polski...poszłam po raz pierwszy sprwawdić i....dupa! Nie ma mnie na liście. Wogle te numerki były tak pomieszane,że po np.158194 leciał jakiś 143287 itp. W każdym razie pomyślałam,że może pomyliłam numer indeksu i poszłam po legitkę. Nie pomyliłam i dopiero za drugim razem z pomoca kolegi znalazłam =_= I chodziłam sprawdzać jeszcze ze 3 razy potem z tym samym rezultatem....z najgorszego egzaminu jaki w życiu przeżyłam z najgorszego przedmiotu dotychczas dostałam 4! [słownie: cztery]. Do tej pory nie wierzę. Inna sprawa ,że oblałam kolosa w łaciny i muszę poprawiać w przyszłym tygodniu razem z ogromym kolosem ze słówek i miałam 2 inne koła-jedno z angielskiego [kartkówka głupia...ale w sumie całiem prosta],a potem kolos z prawa rzymskiego z całego semestru...na którego uczyłam się pare godzin :F Ale myślę,że zaliczyłam. Lepiej żebym to teraz zaliczyła, bo jak nie, to za miesiąc będzie poprawka ustna :[ A to j7uż horror.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11927 dnia: Lutego 27, 2006, 07:27:53 pm »
Unexpected promises woven
Unexpected promises woven
Unexpected promises woven
Unexpected promises woven
Unexpected promises woven
Unexpected promises woven
Unexpected promises woven
Unexpected promises woven
Unexpected promises woven
Unexpected promises woven
Unexpected... Unexpected... Unexpected...
UNEXPECTED through space and time the path unwinds leadingme straight to you
UNEXPECTED reaching accross the moonlight square we found each other death (;/)
UNEXPECTED i never cry se nawer theee ;/ to lajf into us.. to meet is so unexpected...
Unexpected... Unexpected... Unexpected...

hihihihi ale fajnie ;/
-dziwna akcja ten post ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Agata

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #11928 dnia: Lutego 27, 2006, 08:04:00 pm »
Dark Butz- nie mam 12 lat, tylko 17!!! Ogólnie to mam gdzieś co omnie myślisz i o moim problemie!!!
Z góry dziękuje wszystkim, którzy chcą mi pomóc. Naprawdę. A oto mój problem: 3 rano to godzina demonów. Budze sie czesto o tej porze. Zdarzylo sie, ze widzialam wielki czarny cien przede mna i cholernie sie balam!!! Raz, gdy nocowalam u znajomej, zaczelam mowic w innym jezyku, siedzialam i mialam dreszcze na calym ciele. Malo tego ,moje oczy zamienily sie na czarne, poza tym w ciagu ostatnich dni zmenil mi sie kolor teczowki. Najpierw mialam piwne, potem zielono- brazowe, potem brazowe, a teraz mam niebieskie, a przy zrenicy pomaranczowe. I co ja mam zrobic????

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11929 dnia: Lutego 27, 2006, 08:17:19 pm »
Też się budzę ok 3.00. Cienie to na ogół pufy , fotele i inne sprzęty, które rozrzucam po pokoju. Poza tym jak się człowiek nie wyśpi, to może jeszcze spać na jawie [raz włożyłam rękę w jajecznicę :F]. Inny język to pewnie bełkot [nie wiesz jakim "innym" językiem mówi mój brat jak go budzę...na ogół odłaliisiii. Hccciii jestri spri to "odwalcie się,chce jeszcze spać"]. A zmiana koloru oczu też nie świadczy o niczym nadprzyrodzonym [sama mam niebieskie, czasami szare, innym razem granatowe,a czasem zielonkawe]-wręcz przeciwnie-to może być jakaś choroba, skoro coś ci się z oczami robi [nawet są badania dna oka].

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #11930 dnia: Lutego 27, 2006, 08:25:05 pm »
o masakra... skąd ludzie takie pomysły biorą.... nie klikać...

;]

ahahaha ta historyjka paranormalna cos mi przypomniała... ;]
the devil came to me last night and asked what i want in exchange for my soul... i still can't believe i said pizza ;\
ktos jeszcze kojarzy z czego to jest? ;]
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2006, 08:26:44 pm wysłana przez Morchol »

Agata

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #11931 dnia: Lutego 27, 2006, 08:38:40 pm »
Moja koleżanka zna sie troche na tym i stwierdzila ze mowilam w jezyku demonow. Cienie pojawiaja sie przed szafa, a przed nia nic nie ma. Poza tym jak wyjasnisz to, ze cos mnie wgniatalo w lozko albo ze rozumiem jezyk, w ktorym mowilam albo, ze czasem czytam komus w myslach??? Przeprowadzilam test z chlopakiem i powtorzylam slowo w slowo jego mysl. Zaznaczam, ze wszystkiego jestem w pelni s wiadoma. Jak tego, ze teraz tu siedze i oodycham. Nie powiesz mi, ze to nie jest nic nadprzyrodzonego.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11932 dnia: Lutego 27, 2006, 08:44:43 pm »
to będzie moja opinia
Agato, kolory oczu, kolega ma to samo, miał przez pewien czas z oczami problemy i miał podobnie. Cienie? Ja tak miałem jak przez wakacje byłem na nogach przez 5 dni nonstop (idiotyzm? :F). Mówienie w innym języku....nie mam racjonalnego wytłumaczenia, moja siostra w nocy bredzi...mówi tak szybko, jakby innym językiem...Czytanie w myślach? nee...raczej neee ja czasami myślami ubiegam kiumpli, nauczycieli..wiem co powiedzą, nie wiem skad to się bierze.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11933 dnia: Lutego 27, 2006, 08:49:29 pm »
wydaje mi się,że masz bójną wyobraźnię i tyle. To,że rozumiałaś to co mówiłaś itp, to oczywiste, bo myslimy słowami. Nawet jak bełkoczesz po pijaku, to wiesz co bełkoczesz. Twoja koleżanka tak się zna na demonach jak ja na kosmitach [czyli wcale...dla rozwiania wszelkich wątpliwości]. Rusz główką i sama sobie odpowiedz-skąd twoja koleżanka mogłaby znać "język demonów" jak to ujęłaś ?
Jeśli opisywałaś ,że miałaś dreszcze, to uczucie wgniecenia/ ciężkości na klatce piersiowej itp . jest normalne przy różnych chorobach i zatruciach [miałas wtedy mierzoną gorączkę?].
Co do cienia, to słyszałas kiedys o czymś takim jak mroczki? Nie? A powinnaś , bo to może to. Tym bardziej,że jak opisujesz, coś niedobrego dzieje ci się z oczami.
Co do myśli, to raczej ujęłabym to jako przypadek,albo po prostu bardzo dobrze znasz swojego chłopaka [gratulacje ;) ]
Wydaje mi się ,że po prostu chcesz tymi nadprzyrodzonymi historiami zwrócić na siebie uwage innych. Na początku może i działa,ale pamiętaj,że narażasz się na śmieszność, więc najpierw radzę wszystko przemyśleć logicznie .

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11934 dnia: Lutego 27, 2006, 08:56:24 pm »
Cytuj
ahahaha ta historyjka paranormalna cos mi przypomniała... ;]
the devil came to me last night and asked what i want in exchange for my soul... i still can't believe i said pizza ;\
ktos jeszcze kojarzy z czego to jest? ;]
who the hell ya think are ya talkin to? dawaj tego emota jeszcze raz w opis bo to chyba byl najlpeszy sig ever ;]

Cytuj
Moja koleżanka zna sie troche na tym i stwierdzila ze mowilam w jezyku demonow.
ahahahahahahahahaha...ahahahahahaha...wybacz ze sie smieje z Twojego powaznego problemu ze nie moglem sie powstrzymac...skad Twoja kolezanka zna jezyk demonow? moze prowadzi jakies kursy bo sie chetnie zapisze ;]
Cytuj
Nie powiesz mi, ze to nie jest nic nadprzyrodzonego.
zalozysz sie? :P

 

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11935 dnia: Lutego 27, 2006, 09:54:05 pm »
<_< >_> Oooooooook...to ja się od was odsunę...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11936 dnia: Lutego 27, 2006, 09:57:14 pm »
choć wiecie, ja czasem wierzę w takie historie :P  aż chciałbym się przekonać,  
 a nóż widelec.  miło jest w czasem w coś uwierzyć. poza tym istnieją naukowo potwierdzone wypadki "tzw" opętania. ale nie ma sięczym martwić. naprawdę. ja kiedyś miałem wrażenie, że ktoś za mną chodzi w ciemnościach.  ale samo z siebie przeszło. i tyle
Kame Hame Ha

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11937 dnia: Lutego 27, 2006, 10:21:53 pm »
ja mam tak jak DC od kiedy snilo mi sie ze jestem porwany...ale nie placze z tego powodu...co najwyzej dla tego ze nie znam jezyka demonow

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11938 dnia: Lutego 27, 2006, 10:28:47 pm »
nie wiem co tutaj piszecie.. przeczytałem coś o wstawwaniu 3 nad ranem.. ja chodze spać o 23 .. czy to normalne? nie  

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11939 dnia: Lutego 27, 2006, 11:03:28 pm »
stwierdziłem,że dawno nie przeglądałem rottena...i w sumie niewiele się zmieniło. Jaieś słabe updaty mają. Jedyne  co zwróciło moja uwagę to to,że robią się troche bardziej "artystycznie". Pierwszy update z góry jest całkiem ok-czrnobiałe zdjęcia, różne ułożenia kończyn itp. Poza tym zdjęcia sportowców sa "amusing"...pare jest świetnych i strasznie mnie zastanawia dlaczego stroje matadorów przedzierają sie właśnie w TYM miejscu [ze 3 miało dziurę wydartą tylko TAM]