Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166253 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11960 dnia: Lutego 28, 2006, 11:01:15 pm »
Cytuj
Moze jest .. upadłym aniołem? WYSŁANNIKIEM PIEKŁA? POMIOTEM LUCYFERA? OGAREM HADESU? POSĘPNYM ŻNIWIARZEM?
yyy... ktos mnie wolal?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11961 dnia: Lutego 28, 2006, 11:02:18 pm »
ahh..na to czekałem...Chief się wypowiada ;]

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11962 dnia: Lutego 28, 2006, 11:08:51 pm »
Cytuj
yyy... ktos mnie wolal?
Dlaczego powiedziałeś Agatce, ze włada językiem demonów?

Ja najwyższy z czujących na ziemnym padole.
Nie spotkałem Cię dotąd - żeś Ty jest, zgaduję;
Niech Cię spotkam i niechaj Twą wyższość uczuję -
Ja chcę władzy, daj mi ją, lub wskaż do niej drogę!
O prorokach, dusz władcach, że byli, słyszałem,
I wierzę; lecz co oni mogli, to ja mogę,
Ja chcę mieć władzę, jaką Ty posiadasz,
Ja chcę duszami władać, jak Ty nimi władasz.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11963 dnia: Lutego 28, 2006, 11:13:53 pm »
Cytuj
Dlaczego powiedziałeś Agatce, ze włada językiem demonów?
ja tam o tej sprawie nic nie wiem, ja tu tylko sprzatam
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11964 dnia: Lutego 28, 2006, 11:17:37 pm »
Cytuj
Tak moze teraz bardziej z grubej rury ;) Uzywasz sobie? Co prawda, nie mam doświadczeń z LSD (boje się, prawdę mówiąc) ale z tego co słyszałem i czytałem, objaw b. podobny.
A może by tak metaamfetaminę ?
Przesłanie tego posta - nie bierz.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11965 dnia: Lutego 28, 2006, 11:20:08 pm »
oł szit
.....widać różnice..a to 'tylko' 5 lat.....

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11966 dnia: Lutego 28, 2006, 11:22:40 pm »
Cytuj
Cytuj
Tak moze teraz bardziej z grubej rury ;) Uzywasz sobie? Co prawda, nie mam doświadczeń z LSD (boje się, prawdę mówiąc) ale z tego co słyszałem i czytałem, objaw b. podobny.
A może by tak metaamfetaminę ?
Przesłanie tego posta - nie bierz.
Narkotyki to temat nieco bardziej powazny niz "nie bierz", "narkotyki to szatan" itp. Zabrzmi to zapewnie arogancko (coraz częsciej słysze, ze jestem arogancki :) ) ale nie chce mi się na ich temat dyskutować.
 

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11967 dnia: Marca 01, 2006, 07:40:54 pm »
jej....dziś znowu olałam wykład z prawa rzymsiego...a po co mi to. Nie chciało mi się wracać na uczelnię, bo strasznie zimno  było. Poza tym szedłem do lekarza i tym bardziej miałem zły humor...na szczęscie prywatnie i nie trzeba było się ściskać w przychodni. Poszedłem i żałuję ,że jestem na prawie! Kobieta miała niesamowicie dom urządzony [jakie balkony]...chyba będę panem doktorem :] Najlepsza była  łazienka. Musiałem po psie umyć ręcę i wchodzę-a tam ogrome lustro...nie wiem czemu zaraz do głowy przyszły mi ciekawe rzeczy jakie można przed takim lustrem robić XD

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11968 dnia: Marca 01, 2006, 07:46:10 pm »
A ja dzisiaj miałem informatykę.. wee.. Word i Excel, żyć nie umierać. Skończyłem zadania w 40 minut (laborki były na 3 godziny przewidziane) potem przez godzinę pomagałem ludziom z mojej grupy, a potem się dowiedziałem, że za swoją pracę dostałem piątkę nawet.. fajnie

A godzinę temu wróciłem z laborek z Mikrobiologii... fpytne są. Dzisiaj udało mi się zainfekować fiolke wołowego rosołu, za pomocą Bacterius Specilis (czy jakoś tak), czyli bakcyla co wywołuje jakąśtam chorobe układu moczowego. Chartkor powiedziałbym... teraz kostka rosołowa będzie umierać w cierpieniach na chory pęcherz hihihi...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11969 dnia: Marca 01, 2006, 07:57:55 pm »
Cytuj
oł szit
.....widać różnice..a to 'tylko' 5 lat.....
W niektórych wypadkach 2 miesiące (chyba).
Cytuj
Narkotyki to temat nieco bardziej powazny niz "nie bierz", "narkotyki to szatan" itp. Zabrzmi to zapewnie arogancko (coraz częsciej słysze, ze jestem arogancki  ) ale nie chce mi się na ich temat dyskutować.
 Wiem, że poważny. Poprostu napisałem to profilaktycznie, żeby ktoś nie zrozumiał źle mojego posta. Dyskutować o tym nie warto, bo zaraz się przyłączą "pewne osoby" i zrobi się z tego kolejny flejm.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11970 dnia: Marca 01, 2006, 08:51:48 pm »
Cytuj
jej....dziś znowu olałam wykład z prawa rzymsiego...a po co mi to. Nie chciało mi się wracać na uczelnię, bo strasznie zimno  było. Poza tym szedłem do lekarza i tym bardziej miałem zły humor...na szczęscie prywatnie i nie trzeba było się ściskać w przychodni. Poszedłem i żałuję ,że jestem na prawie! Kobieta miała niesamowicie dom urządzony [jakie balkony]...chyba będę panem doktorem :] Najlepsza była  łazienka. Musiałem po psie umyć ręcę i wchodzę-a tam ogrome lustro...nie wiem czemu zaraz do głowy przyszły mi ciekawe rzeczy jakie można przed takim lustrem robić XD
Filar też ma ładną chatkę ;)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11971 dnia: Marca 01, 2006, 11:53:50 pm »
Cytuj
Cytuj
oł szit
.....widać różnice..a to 'tylko' 5 lat.....
W niektórych wypadkach 2 miesiące (chyba).
Cytuj
Narkotyki to temat nieco bardziej powazny niz "nie bierz", "narkotyki to szatan" itp. Zabrzmi to zapewnie arogancko (coraz częsciej słysze, ze jestem arogancki  ) ale nie chce mi się na ich temat dyskutować.
 Wiem, że poważny. Poprostu napisałem to profilaktycznie, żeby ktoś nie zrozumiał źle mojego posta. Dyskutować o tym nie warto, bo zaraz się przyłączą "pewne osoby" i zrobi się z tego kolejny flejm.
no ta babeczka co jest po 2 czy 3 miesiacach to sie zeszmacila niesamowicie ;/
ale o dziwo jest tam jedna babka co po kilku latach wyglada lepiej niz w oryginale byla ;]

Co do tych piosenek co tam tant wspominal ze 130 razy w tygodniu to u mnie jest tak ze jak jakis wyjdzie nowy singiel zespolu ktory lubie -laruku, Dir en grey, hyde, gackt, takui, utada hikaru- to leci u mnie przynajmniej ze 100 razy zanim stwierdze tak popranie juz czy jest dobry czy nie.. i te sto razy to tak w 3 dni mniej wiecej ;]
Czasem zdazy sie tez ze piosenka od razu mi sie spodoba nie samowicie mocno i tak na przyklad UVERworld - D-Tecnolife czyli 2gi opening bleaha 2 dni skasowal u mnie pewnie z 300 piosenek pod rzad, lecial przez alutki dzien ;] podczas grania na konsoli, siedzenia na forum i popijawy z kumplami ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11972 dnia: Marca 02, 2006, 03:45:38 pm »
super k***a wyjekurwiscie do jasnej cholery !!! przez zjebanego tengoryjca cholernie easy sprawdzian z matmy poszedł sie juz jebac tęgoryj musiał miec na ławce podczas sprawdzianu zeszyt z all zadaniami ze sprawdzianu zrobionymi a jebana k***a nauczycielka musiała musiała go k***a znaleść... przy szczesciu oprucz przesrania z matmy i fizy (wychowawca uczy fizy) to jeszcze sprawa pujdzie do dyrektora i bedziemy miec fuckd up (za słownictwo przepraszam bo k***a JESTEM ZŁY !!)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11973 dnia: Marca 02, 2006, 03:50:02 pm »
<zieeeeeew> straszne...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11974 dnia: Marca 02, 2006, 03:55:30 pm »
Ech...ja wiem, że to total offtopic. Ja wiem, że wszyscy mają głęboko w dupie regulamin. Ja wiem, że można być złym. Ale jednak umiar w słownictwie trzeba czasem zachować...

BTW. Fajnie by było, gdyby zlikwidować możliwość obniżania poziomu ostrzeżeń.
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2006, 03:56:32 pm wysłana przez Dark Butz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11975 dnia: Marca 02, 2006, 03:57:01 pm »
no ale wescie zeby tak przewalic łatwy sprawdzian jak sprawa wylonduje dalej niz u wychowawcy to mamy przewalone u połowy nauczycieli... pzrez 1 głupią $%#^&...

BTW BTW ty chcesz sie mnie pozbyc ?
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2006, 03:57:37 pm wysłana przez Glenn »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11976 dnia: Marca 02, 2006, 03:57:43 pm »
Cytuj
super k***a wyjekurwiscie do jasnej cholery !!! przez zjebanego tengoryjca cholernie easy sprawdzian z matmy poszedł sie juz jebac tęgoryj musiał miec na ławce podczas sprawdzianu zeszyt z all zadaniami ze sprawdzianu zrobionymi a jebana k***a nauczycielka musiała musiała go k***a znaleść... przy szczesciu oprucz przesrania z matmy i fizy (wychowawca uczy fizy) to jeszcze sprawa pujdzie do dyrektora i bedziemy miec fuckd up (za słownictwo przepraszam bo k***a JESTEM ZŁY !!)
powiem to tak: na pohybel sqwysynom..... trzeba byc skończonym debilem, aby takie cyrki odstawiac będąc nieprzygotowanym (nawet porządnie sciągać trzeba umieć - byle leszcz wpadnie od razu).... a jeśli o sciąganie idzie, to jestem mistrzem - sciągałem już u takich psorów z Torunia, u których nikomu się jeszcze nie udało. powaga. na uczelni kążą już o mnie legendy :F
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2006, 03:59:32 pm wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11977 dnia: Marca 02, 2006, 03:58:34 pm »
Glenn my mamy tak nonstop..i jakoś sie żyje...po co tyle nerwów....geez, Sol ma racje

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11978 dnia: Marca 02, 2006, 03:59:53 pm »
ściaga to nic ale GOTOWIEC GOTOWIEC all zadanie rozwiązane tylko spisac...
a sciagac kto jej zabraniał sciagac jak juz chce to niech sciaga ale niech chcociarz robi to umiejętnie a nie ...

ta ale ty jestes w gimnazjum... a ja w lic i mature kce zdac...
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2006, 04:01:23 pm wysłana przez Glenn »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11979 dnia: Marca 02, 2006, 04:02:08 pm »
Cytuj
ściaga to nic ale GOTOWIEC GOTOWIEC all zadanie rozwiązane tylko spisac...
a sciagac kto jej zabraniał sciagac jak juz chce to niech sciaga ale niech chcociarz robi to umiejętnie a nie ...
no właśnie - umiejętnie. jak zaznaczyłem wcześniej - sciągać też trzeba umieć :)
Kame Hame Ha