Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166319 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11900 dnia: Lutego 26, 2006, 01:15:11 pm »
nie wiesz co tracisz padawanie... oprocz tego, ze gra ma genialna fabule (nie powiem ci o co chodzi, bo nie chce ci psuc zabawy, ale w kazdym razie watek milosny z kozlem byl w saperze 2), to popatrz na ta grafike:


oprocz tego glowny bohater jest zlozony z jakas_gigantyczna_liczba polygonow, co daje mu nawet mozliwosc rozbudowanej mimiki twarzy:


jeszcze jednym ogromnym plusem moze byc soundtrack do gry (wydany na 2 krazkach dvd i ogloszony najlepszym ostem we wszechswiecie) - polaczenie muzyki symfonicznej z ostrym metalowym uderzeniem

warto tez wspomniec o nieliniowosci gry, poniewaz miny za kazdym razem sie inaczej ukrywaja i mozna przejsc ja inna droga niz za poprzednim razem, co stanowczo wydluza zywotnosc gry nawet do kilkuset (!) godzin, co w polaczniu z roznymi poziomami trudnosci a nawet mozliwoscia dowolnego konfigurowania ilosci kolumn, wierszy i min daje cholernego pozeracza czasu... wystarczy, ze raz zagrasz, a juz sie nie oderwiesz

ocena:
fabula: 11/10
grafika: 10/10
muzyka: 10/10
zywotnosc: 20/10

ocena koncowa: nie miesci sie w skali - jesli jeszcze w to nie grales, zagraj bo cie inaczej beda wytykac palcami na ulicy
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11901 dnia: Lutego 26, 2006, 03:09:33 pm »
http://www.youtube.com/w/Echter-Ganxta-%40...&page=5&t=t&f=b
oł shit...niemcy mają popierniczone...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #11902 dnia: Lutego 26, 2006, 03:25:30 pm »
ahaha tak przez przypadek wyczaiłem, ze mam identyczny sweterek co Nobuo ;] teraz tylko wąs i moge cosplayowac ;]


jee jutro do szkoly ;\

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11903 dnia: Lutego 26, 2006, 03:32:24 pm »
geez....skąd tu tyle gości?? jakaś akcja typu polsat gosciom? :F
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2006, 03:32:39 pm wysłana przez Musiolik »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11904 dnia: Lutego 26, 2006, 04:16:48 pm »
musiolek to jest ten link co w humorze dalem XD

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #11905 dnia: Lutego 26, 2006, 04:17:53 pm »
Cytuj
QUOTE (Hidinobonisolokirika @ 26.08.2005, 01:45:11)
Mravy..pamiętasz?? kiedy następny wybryk ??
a co kcesz zakosztowac mutacji nika? ;f

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11906 dnia: Lutego 26, 2006, 04:18:10 pm »
heheh XD XD......
noł fenks...od innych śmieszniej
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2006, 04:18:55 pm wysłana przez Musiolik »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11907 dnia: Lutego 26, 2006, 04:38:59 pm »
Cytuj
ahaha tak przez przypadek wyczaiłem, ze mam identyczny sweterek co Nobuo ;] teraz tylko wąs i moge cosplayowac ;]


jee jutro do szkoly ;\
to jest Marian przeciez ;/
a sweter masz pierwsza klasa... chodzisz w nim tylko po domu czy poza szalasem tez sie w nim wozisz? ;]

Cytuj
http://www.youtube.com/w/Echter-Ganxta-%40...&page=5&t=t&f=b
oł shit...niemcy mają popierniczone...
fajne, udawane ale fajne nawet...  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11908 dnia: Lutego 26, 2006, 06:24:36 pm »
Tiaaa. Nobuo.
Ale jakbym był twórcą muzyki mającym tylu fanów, to bym chodził jeno we frakach z pokaźnymi klapami i repliką sephirotowego masamune ;) i zamontowałbym sobie w trakcie marszu odtwarzanie znanego i lubianego WYBRANI PRZEZ PLANETĘ.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11909 dnia: Lutego 26, 2006, 07:34:59 pm »
Jakaś aluzja Chiefu co do mojej playlisty?

Wyjaśni mi ktoś, skąd tylu gości ?? jakaś reklama była ??
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2006, 07:39:15 pm wysłana przez Musiolik »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11910 dnia: Lutego 26, 2006, 09:47:45 pm »
Nie, ja tez lubie czasami se odpalić muzyczkę. FFVII mam cały czas zainstalowane, a grałem w nie.. pół roku temu? Nie wiem, czasu na nic nie ma człowiek, szlag mnie trafia. Co za czasy. Życie jest takie krótkie, tak wiele do zrobienia a ja jeszcze zawracam sobie je jakimiś turbo-nieprzydatnymi bzdurami, od których, o ironio, zalezy moje zycie.

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11911 dnia: Lutego 27, 2006, 12:49:17 am »
hmm.... perspektywa pójścia dzisiaj do szkoły, mocno mi się nie podoba...... I na tym polega prblem. Człowiek wie, że mu się szkoła przyda, ale i tak nie chce mu się do niej iść..... odwieczny problem ludzkości
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11912 dnia: Lutego 27, 2006, 01:08:59 am »
Ja wbijam, nie idę... mam rozlegulowaną dobę i muszę ją sobie nastawić (w nocy grałem w ISS, o 7:00 zjadłem obiad, do 12:00 popisałem na SZ, poszedłem spać i obudziłem się o 23:00... mam dałna, co?) Poza tym... chciałoby się wam zwlekać z wyra o 7ej rano i pomykać na odległą uczelnię na 2h WF'u? Do tego nie wiem, czy dalej mam ciągle basen, czy może normalna rekreacja mnie czeka.... więc jutro (dzisiaj) nie idę, a we wtorek się ludzi zapytam co było... poza tym muszę Sephirotha pokonać w Itadaki Street.. ta gra się sama nie przejdzie, mam wobec niej obowiązek heh

Offline Charism

  • Soldier
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11913 dnia: Lutego 27, 2006, 06:59:55 am »
Cytuj
hmm.... perspektywa pójścia dzisiaj do szkoły, mocno mi się nie podoba...... I na tym polega prblem. Człowiek wie, że mu się szkoła przyda, ale i tak nie chce mu się do niej iść..... odwieczny problem ludzkości
Chyba ze ktoś jest przekonany że mu się nieprzyda xP
Oi maamme, Suomi, synnyinmaa!
Soi sana kultainen!
Ei laaksoa, ei kukkulaa,
ei vettä rantaa rakkaampaa
kuin kotimaa tää pohjoinen.
Maa kallis isien.
Sun kukoistukses kuorestaan
kerrankin puhkeaa;
viel' lempemme saa nousemaan
sun toivos, riemus loistossaan,
ja kerran laulus, synnyinmaa
korkeemman kaiun saa.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11914 dnia: Lutego 27, 2006, 09:50:41 am »
Cytuj
Chyba ze ktoś jest przekonany że mu się nieprzyda xP
wagary, ta? oczyć sie ludzi, bo będziecie złomiarzami, którym na wino brak ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11915 dnia: Lutego 27, 2006, 09:59:55 am »


Wiesz Musiolik... słyszałem, że Winamp ma taką funkcje do wyłączania muzyki.. taki kwadracik koło klawisza Play... poszukaj go kiedyś, jak będziesz miał chwilę... 130 razy... nie przypominam sobie kawałka, którego bym przesłucham 130 razy.. to jest w ciągu miesiąca? Czy jednego dnia tyle razy sobie puściłeś co?

Cytuj
Człowiek wie, że mu się szkoła przyda

Taa.. podaj mi jedno praktyczne zastosowanie logarytmów (hmm.. właściwie przydaje się do liczenia pH... ale są do tego maszyny do cholery jasnej)... albo rachunku różniczkowego/całek/macieży/innych fascynujących zagadnień matematycznych. Albo do czego niby mają ci się przydać 'najwybitniejsze' dzieła polskiej literatury, jak Dziady, Kordian, Pan Tadeusz, czy Chłopi? Nauczycielka napewno nie potrafiłaby docenić geniuszu Hironobu Sakaguchi, to po kiego ty byś miał doceniać Rejmonta? Poza tym komputer załatwi za ciebie większość rzeczy, do których jesteś uczony.. po coś w końcu jest ta Wikipedia w razie czego... ale nie martw się... bezsensownych rzeczy, to ty się zaczniesz dopiero na studiach uczyć (patrz: program nauczania Hisoki).

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11916 dnia: Lutego 27, 2006, 10:03:41 am »
Tant - to było w przeciągu tygodnia, a ta piosenka jest warta wg. mnie słuchania...miałem ciężki okres i mi się zajeb***ie słuchało...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11917 dnia: Lutego 27, 2006, 02:03:47 pm »
No.. w sumie jak mnie najdzie na jakiś kawałek, to słucham go w kółko, póki mi nie zbrzydnie, co zazwyczaj zajmuje kilka dni heh. Z milion kawałków takich miałem... ostatnio to była Sinead O'Connor i jej "Foggy Dew"... kozacki kawałek...

EDIT::

Dzisiaj rano włączyłem monitor i się przeraziłem... ekran zaczął się robić fioletowy, jeszcze bardziej pociemniał i literki zaczęły być niewyraźne. To powiedziałem do ojca "Choć, jedziemy kupić nowy monitor, bo mi stary siada", a on "dobra" i pojechaliśmy do MediaMarkt i po 15 minutach wróciliśmy z tym, na co teraz patrzę... 19'' płaski i przepiękny poprostu.. co z tego, że 1200 PLN poszło na niego... było warto (poza tym se ojciec 22% VATu odjął od niego)... cudowny jest... albo to tylko ten kosmiczny przeskok z chyba 16'' z zepsutym kineskopem na to.... teraz czuję, że umrę szczęśliwy...  

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11918 dnia: Lutego 27, 2006, 03:24:11 pm »
A przepraszam ( z braku ciekawszych tutaj tematów) co takiego daje szkoła? Zniechęcenie, obrzydzenie do literatury (zwłaszcza pięknej), wpajanie róznego rodzaju głupot i to na nikłym, nieprofesjonalnym poziomie? Języki obce- powszechnie wiadomo, ze szkoła państwowa nie nauczy (jeno prywatna), co tam jeszcze jest takiego. WF? Przez 3 lata liceum ćwiczyłem moze 5-10 razy  :lol: Moim zdaniem szkoła jest zupełnie nieprzydatna- oczywiście w obecnej formie. Nalezy ja całkowicie zreformować od samych podstaw i być moze wrócić do źródeł.

Kto chce poczytać Tukej

I to, hihi

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11919 dnia: Lutego 27, 2006, 03:34:22 pm »
te drugie, to to ciekawe jest ^^ :F
tylko, że u mnie w szkole są moze 2 fajne i młode babki - z fizy i WoS ;]