Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166364 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11860 dnia: Lutego 23, 2006, 03:20:37 pm »
ja niczego w nim niezrozumialem...ale nic tam

dzyzys...Real przegral, Barca wygrala, Bayern nie przegral, Juve dostalo...tylko Benfica mnie nie zawiodla, a ferie koncza sie w poniedzialek...łeee

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11861 dnia: Lutego 23, 2006, 04:13:03 pm »
Mnie zawiodl tylko Bayern i nie potrafie sie na dziwic jak Milanowi udalo sie tego remisa wyskrobac, Baca ofkoz wygrala pieknie i slicznie, Arsenal tez elegancko tak jak przypuszczalem, tylko juve myslalem ze zremisuje albo pojada werder... no ale mile sie zaskoczylem, dzieki temu bedzie dobry rewanz. Pewnie juve pojedzie ih w rewanzu

Cytuj
a czegos w nim nie zrozumiales? ;f
too many things to describe anything
« Ostatnia zmiana: Lutego 23, 2006, 04:18:10 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11862 dnia: Lutego 23, 2006, 07:21:20 pm »
ehh...jutro mam próbny egzamin gimnazjalny ;/ niechce mi sie wstawać na 8:00 ;/ ale potem wolne, w poniedziałek też ;]

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #11863 dnia: Lutego 23, 2006, 07:32:22 pm »
hmm ja sie jutro mykne na 4 lekcje tylko chyba ;] 2 polskie i angielski to luzik lajcik, ale francuski przeboleć to bedzie wyczyn ;\ a wlasnie ze wzgledu na j***ny francuski wogule ruszam pupe z domu bo mam z wychowawczynia ;]
lece czytać Zbrodnie i Kare ;] fajna ksiazka sie wydaje spoczątku ;] ze względu na głównego bohatera - niezły schizol z niego ;]

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11864 dnia: Lutego 23, 2006, 08:12:32 pm »
No, na początku dobra kniga- ale potem się trzeba męczyć. Z tym, że szkoła zniechęca niepotrzebnie do rosyjskiej literatury. W ogóle, wszystkie ksiązki na szkolnym indeksie są jakby typowane do indeksu  ksiąg zakazanych ( w takim rozumieniu, ze nikt tego nie czyta ;) )

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11865 dnia: Lutego 24, 2006, 01:13:02 pm »
Ja tylko na chwilkę wpadłem, żeby ponarzekać trochę. Chciałem powiedzieć, że nauczyciele przychodzący do mnie (nauczanie indywidualne dla niewtajemniczonych) lecą sobie lekko fhói. Już 6 lekcji nie mam w tym tygodniu (głównie nie było tych, co mam o 8:00). Troszke mnie to wkurza, bo marnują mój czas. Teraz czekam na nowy dysk (który dostanę za nigdy pewnie) i na odzyskanie (darmowe ;]) danych ze starego (a jest co odzyskać) ;/ Cóż...mój czas minął<zaczyna pogrywać ckliwo-wzruszająca pianinkowo-skrzypcowa muzyczka>Nie tęsknijcie za mną...<moja postać zaczyna zanikać> [terminator voice] I'll be back ! [/terminator voice]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11866 dnia: Lutego 24, 2006, 01:29:01 pm »
A ja wam powiem, że moi nowi wykładowcy są śmieszni. Wczoraj miałem łącznie 5 wykładów, z dwoma różnymi wykładowcami. Pierwszy gość jest od informatyki i chemii fizycznej... jak zobaczyłem jego twarz, to parsknąłem śmiechem, bo to taki typowy EMO nerg.... wykład z informatyki był taki porywający, że zapisałem chyba ze dwie linijki w zeszycie + jedno zdanie, które mnie poprostu rozwaliło... "Everyone use Microsoft Office, because it's cheap"... faktycznie... Office jest cholernie tani heh.... ale widać, że gość jest całkiem przyjazny, tylko troche przynudza... pare razy cośtam mruczał w stylu "Damn Windows" albo "To hell with Bill Gates" heh... mam nadzieję tylko, że nauczę się czegoś więcej niż różnicy między software'm, a hardware'm heh.

Drugi tym jest od Environmental Biology... geez co za wykręt z niego. Z bródką i pekaesami wygląda jak stereotypowy żyd i jest zabawny. Wpierw nam pokazał jakąś prezentacje w PowerPoincie robioną, w którą powstawiał bohaterów kresków Warner Bros heh.. potem pogroził, że jak ktoś zacznie gadać, to będzie strzelał do ludzi laserem (znaczy się laserowym wskaźnikiem).

Przynajmniej nie mam już takich smutasów jak wcześniej za wykładowców. Chyba nawet będę chodził na wykłady z chemii, czego nie robiłem zbyt często w tamtym semestrze....

A tak wogóle, to za pierwszy semestr wyszła mi średnia (ważona) 3.55.... oznacza to, że utrzymuję taką samą średnią szkolną, od jakichś 5 lat.... niezły jestem heh...

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #11867 dnia: Lutego 24, 2006, 06:58:32 pm »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #11868 dnia: Lutego 24, 2006, 10:00:01 pm »
Cytuj
Uwarzam ze wszystkie inne zespoły nież System of the Down , Rammstein i HIM to jeden wielki niewypał lecz mimo wszystko szanuje wasze poglądy


ahahahahahahahahahahahahahahaha... sir, you made my day ;] jakto stare porzekadło mowi - "lubie tylko te piosenki ktore znam" ;]

a tak pozatym to sie zakochalem ^^; tylko szkoda ze w radiu internetowym, no ale szczegol, ...bywa ;] RadioAktywne mi puszcza muzyczke... i od dłuzszego czasu jedyna piosenka która znałem było Placebo a i tak wszystko spoko, mniej lub bardziej oczywiscie, ale niespotkałem jeszcze radia aż tak "na poziomie" będącego ^^ tylko szkoda ze nigdzie niema napisane co to jest co akurat leci ;\ szkoda wielka ;\ no ale niemozna miec wszystkiego ;]

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11869 dnia: Lutego 24, 2006, 11:37:20 pm »
A ja powiem, ze dzisiaj przed lekcjami tak się nabzdyngoliłem, ze o mało do autobusu wsiadłem jadącego poza miasto. Potem było jeszcze gorzej. Byłem tak zmęczony, ze zamiast po piciu nafaszerować się tabletkami, nażreć owoców/wypić coś cholernie tłustego (tran, oliwki) to poszedłem spać. Łojezu, "o tej nocy szybko chce zapomnieć, a o tym co nad ranem było nie wiem" ;)

Oczywiście na lekcje nie poszedłem- bo jakbym poszedł na lekcje w stanie wskazującym na totalne nawalenie, to bym poleciał od razu. Mam nadzieje, ze mnie nikt nie widział, bo wtedy !! koniec ze mną.
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2006, 11:38:10 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11870 dnia: Lutego 25, 2006, 02:20:42 am »
Morchol, jeśli lubisz, to posłuchaj AntyRadia - www.antyradio.int.pl - bardzo alternatywne radio, leci dużo metalu, punka, ska, rocka i tym podobnych brzmień. ale jednak głównie punk, często Oi
Kame Hame Ha

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11871 dnia: Lutego 25, 2006, 02:32:38 pm »
ahahahahah...kocham zbiegi okolicznosci...nie ma to jak na stoku spotkac swoje dwie siostry ;], ale jeszcze fajniej jest umiec nagrac film na aparacxie, ale nie umiec tego aparatu wlaczyc ;]

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11872 dnia: Lutego 25, 2006, 02:56:52 pm »
Kuźwa, dlaczego to jest pierwszy temat na który zaglądam po takim czasie? >_<
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2006, 02:57:05 pm wysłana przez Goha »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11873 dnia: Lutego 25, 2006, 02:58:41 pm »
ee..przyzwyczajenie?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11874 dnia: Lutego 25, 2006, 03:08:59 pm »
pewnie dlatego ze to najglupszy temat i mozna napisac tu byle co...
na przyklad to ze mam katar i umieram bvo caly czas cieknie mi z nosa >.<


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11875 dnia: Lutego 25, 2006, 03:16:06 pm »
Ja mam ciśnienie które mnie zabija, jestem głodna, siedzę na zajęciach i diablo się nudzę. W domu mam remont, pewnie jak wrócę będzie w cholerę sprzątania, skończę akurat by położyć się spać, a jutro nie wiem... Kolejnego stripa zaczę rysować. Czyli, jak zawsze, narzekam sobie :X
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2006, 03:16:53 pm wysłana przez Goha »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11876 dnia: Lutego 25, 2006, 03:20:00 pm »
wczoraj miałam robiony test na płeć mózgu...im mniej wychodziło, tym bardziej męsi mózg się ma . Tak gdzieś 0d 0 do 150 był mózg męski. Potem do jakiś 200 część wspólna i powyżej to mózg kobiecy. Zgadnijcie ile mi wyszło......-20 :F hahaha. Za każdą odpowiedź kwalifikującą się na męską dostawało się -5 p. Za jaieś tam inne +5,a za kobiece +10. No i poniżej zera , to mózg bardzo męski XD.

Teraz powinnam się uczyć prawa rzymskiego, bo w poniedziałek mam koło z całego semestru :/ I włąśnie widań jak sie uczę  

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11877 dnia: Lutego 25, 2006, 09:22:14 pm »
Ponoć, gdyby IHWH był studentem, stworzyłby świat w niedzielę wieczór ;)

Agata

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #11878 dnia: Lutego 25, 2006, 09:25:46 pm »
Hej! Jestem tu nowa i mam bardzo ważne pytanie. Czy ktoś zna się tu na opętaniach, istotach magicznych, religiach lub coś w tym rodzaju??? Mam pewien bardzo duży i poważny problem, więc potrzebuję POMOCYYYYY.....!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11879 dnia: Lutego 25, 2006, 09:31:36 pm »
damn it girl... you're making me scarry o-O
Ja sie raczej nie znam i watpie zeby ktokolwiek z normalnych smiertelnikow znal sie na tym, a oco hodzi?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?