Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166401 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11820 dnia: Lutego 20, 2006, 05:42:59 pm »
i zle syn mojej kuzynki mial kompa od 4 roku zycia i teraz graw vice city mówiac  ze ojca spali =_= + klnei i wyzywa jest w 3 klasie tabliczki mnozenia nie umie moja rada gipson : nie daj jej dojsc do kompa przed 7 rokiem życia bo moze byc zle...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11821 dnia: Lutego 20, 2006, 05:48:26 pm »
powiem wam coś....
mój kuzyn woli strzelać do zombie niż ludzi...ludzie mu sie nie podobają ;p
a po seansie M jak miłosc ,poszedł do swojej matki i powiedzial, że ją zwalnia, a po wiadomościach, że ją zabije ;p i co wzbudza większąagresje ?? telewizja..bynajmniej u mojego kuzyna

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11822 dnia: Lutego 20, 2006, 06:35:07 pm »
OK, ziomy. Mnie jakiś czas nie będzie. Pisze z kompa kumpla, bo mi poszedł dysk ;/ Jakieś 110GB danych poszło się jebac ;/ Może będę mógł wejśc z kompa mamy.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11823 dnia: Lutego 20, 2006, 06:40:14 pm »
Cytuj
Tak BTW ktos wie jak sie taguje miniature? Znaczy sie jaka kombinacje trza wpisac zeby byla miniatura... bo probowalem [miniatura] xxx [/miniatura] alen e dziala ; - (

Te miniaturki takie szpanerskie, to są przez ImageShack robione... działają na zasadzie [url=url do dużego obrazka][img]ulr miniaturki[/img][/url]... poprostui jak wrzucisz obrazek na IS, to weź pierwszy albo drugi link wykorzystaj, a nie Direct Link jak zawsze...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11824 dnia: Lutego 20, 2006, 06:44:08 pm »
Ale dziś jest fajnie w Gdańsku. Nawet wysiadłam z tramwaju przystanek wcześniej,żeby się od tak po protu przejść. Jest raczej ciepło [ok 3 stopni], lekko wilgotno i jakoś tak dziwnie przyjemnie....brakowało mi tylko mgły i kosy ^^

A tak poza tym , to chyba oblałam koło z łaciny. Wszystko umiałam,ale zrobił świństwo, bo miała być tylo odmiana czasowników przez 6 czasów [swoją drogą, to straszny syf....curare.
Preasentis actiwi
1.curo     1.curamus
2.curas   2.curatis
3.curas   3.curant

Imperfectum activi
1.curabam      1.curabamus
2.curabas      2.curabatis
3.curabat     3.curabant

Futuri activi
1.curabo    1.curabimus
2.curabes   2.curabitis
3.curabit    3.curabunt

Preasentis passivi
1.curor      1.curamur
2.curaris    2.curamini
3.curatur   3.curantur

imperfectum passivi
1.curabar    1.curabamur
2.curabaris  2.curabamini
3.curabatur  3.curabantur

Futuri passivi
1.curabor    1.curabimur
2.curaberis  2.curabimini
3.curabitur  3.curabuntur

to jest zaledwie odmiana pierwszej najłatwiejszej koniugacji [ni wiem czy wszystko jest dobrze, bo pisze z pamięci],a jest ich 4 i najgorzej odmienia się 3cia [praktyczniesame wyjątki :evil:] . W każdym razie ten hardcore jeszcze jakoś umiałam,ale facet dorzucił do tego deklinacjie [sprawdzian mieliśmy z pół roku temu i już nic nie pamiętałam], zienianie stron, liczby itp....jednym słowem szykuje się konsultacja :F

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11825 dnia: Lutego 20, 2006, 06:53:57 pm »
Egzamin z chemii zdałem (na 3, ale ważne, że pozytywny stopień) i już mam komplet pozytywnych ocen w indeksie.... no... jak zdałem pierwszy semestr, to teraz będzie łatwiej, bo podobno najgorsze są semestr pierwszy i siódmy.. do tego mój nowy plan zajęć nie jest wcale zły (jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli, będę miał wolne piątki), z tym że poza informatyką doszły mi dwa dziwne przedmioty.... Biologia Środowiskowa i Meteorologia (lol).... no i odpadła fizyka i Introduction to Environmental Science, z którego babka mnie strasznie wkurzała... zabawny będzie ten semestr, nie ma co....

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11826 dnia: Lutego 20, 2006, 08:56:01 pm »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11827 dnia: Lutego 20, 2006, 09:30:34 pm »
najlepsze były:

"mam spiralę" Kałużyńskiego
"jestem lesbijką" -też bym se taką kupiła :F
"jestem ze wsi"
"nie lubię seksu" Prokopa

jedna jest bardzo niefpyte-"usunęłam ciążę", to moim zdaniem już za dużo, bo tu się kończy "granica" między wolnością osobistą i dyskryminacją, a zaczyna prawo.

Te z żydami mi sie nie podobają. Nie ubrałabym takiej za chiny :P

lol!  Jest MASTURBUJE SIĘ" O_o Ona jest cudowna.
« Ostatnia zmiana: Lutego 20, 2006, 09:34:35 pm wysłana przez Hisoka »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #11828 dnia: Lutego 20, 2006, 09:38:48 pm »
Cytuj
tu się kończy "granica" między wolnością osobistą i dyskryminacją, a zaczyna prawo.
oj, niepowiedziałbym, IMO to akurat taki elment prawa nad którym dyskusja jest raczej wskazana, za dużo tu zależy właśnie od osobistych przekonań żeby ucinać wszystko przez "to nielegalne"

damn ale film alexander jest zdupy strasznie ;\ to już troja była 100 razy lepsza ;] pitolenie o przeznaczeniu, losie sratatata -> całkiem przyzwoita bitwa z Persami -> pitolenia ciąg dalszy -> fajne wejście ze sloniami a ponim nudna bitewka -> jeszcze troche pustego moralizowania ;\

fajne obrazki mają Świadkowie Jechowy na tych swoich broszurkach o końcu świata itp ;] facet pracujący w polu, "matka polka" itp., ale na pierwszy rzut oka widać 100% zgodność z propagandowymi plakatami z czasów PRLu ;]ach ten błysk kosy i spocony rolnik na polu tak ładnie farbkami wymalowany... ;]

"jestem lesbijką" musze sobie sprawić ;]
« Ostatnia zmiana: Lutego 20, 2006, 09:39:32 pm wysłana przez Morchol »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11829 dnia: Lutego 20, 2006, 09:39:15 pm »
Kup taką Tantowi, ucieszy sie ;p :F XD

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11830 dnia: Lutego 20, 2006, 10:17:20 pm »
Cytuj
to moim zdaniem już za dużo, bo tu się kończy "granica" między wolnością osobistą i dyskryminacją, a zaczyna prawo.

Za duzo? To tylko raczej "Usunęłam ciązę" a nie "usuwam ciązę" - w tym przypadku byłoby to naginanie.. norm moralnych. Ale usunęłam ciąze- posłuzę się tutaj standartową ripostą pomysłodawców tego projektu- jest tylko informacją mówiącą o osobie noszącej koszulkę.

Cytuj
"mam spiralę" Kałużyńskiego
Mogliby go zdjąć..

Mnie kręci koszulka "Nie płakałem po papiezu", ewentualnie "Nie chce mieć dzieci". Te akurat byłyby prawdziwe ;) (bo z załozenia nie są ;) )

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11831 dnia: Lutego 20, 2006, 11:45:23 pm »
Cytuj
Cytuj
Tak BTW ktos wie jak sie taguje miniature? Znaczy sie jaka kombinacje trza wpisac zeby byla miniatura... bo probowalem [miniatura] xxx [/miniatura] alen e dziala ; - (

Te miniaturki takie szpanerskie, to są przez ImageShack robione... działają na zasadzie [url=url do dużego obrazka][img]ulr miniaturki[/img][/url]... poprostui jak wrzucisz obrazek na IS, to weź pierwszy albo drugi link wykorzystaj, a nie Direct Link jak zawsze...
zbyszek taki sprytny to i ja jestem ;]
gorzej jak wzuce np na Serv Tiny pics to wtedy tam oni nia bardzo pokazuja linki do miniaturek wiec myslalem ze jest moze na to jakas kombinacja

"Nie plakalem po papiezu" to byla szokujaca sprawa dla mojej pani z polskiego jak obaczyla w TV taka koszulke.
 


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11832 dnia: Lutego 20, 2006, 11:47:11 pm »
ee... a czy jeśli ja powiem, że też nie płakałem po papieżu, to wyjdę na bezbożnika, komuniste, żyda, masona, cykliste i zdrajcę sarmackiego rodu? Tak? W takim razie ja też nie płakałem po papieżu...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11833 dnia: Lutego 21, 2006, 12:03:07 am »
Ja tez nie plakalem po papiezu... pislaismy zreszta o tym duz w TO.
Jej chodzilo ogolnie o to ze w TV takie tresci beznadzijne pokazuja i to jeszcze pokazwali kolesia w tej koszulce obok kolesiowy w koszulce "dokonalam aborcji" zreszta kij wie o co jej chodzilo... zasypialem jak ona opowiadala to.

Anyway chcialem tylko powiedziec ze mam zaj***sta dziewczyne ;] w huj kocham moja hip hopofke nie przecietnie na urodziny mi zmontowala taka podkladke pod myszke na ktorej jest duzo zjebistyh zdjec ;] Sa zdjeci moje, mojej milosci klas 1-3 podstawowki ktora trzyma pomarancze i banana udajac ze to fallus i lizac go, moj mp3 player z serduszkiem obok ( w koncu go koham ;]) Hyde, Gackt, Kyo z Deg'a, Mandaryna, Gina Wild, Porucznik borewicz, talerz żurku, bo zawsze po imprezie na dysce czy jakiejsc najebce na miescie idziemy ekipa na zurek na dworzec ;] 3 delfiny, ugryziony banan -akcent w strone mojego kumpla o tejze ksywie ;] flanelowa koszula -znak forumowicza doskonalego ofkoz ;] autobus ktorym zawsze do niej dojezdzam a ktory moim zoltym rumakiem jest zwany, zdjecie restauracji do ktorej zawsze hcielismy isc  i byla naszym takim wymazonym miejscem do momentu kiedy tam wreszcie zawitalismy, biala roza czyli jedyny kwiat jaki jej daje, pilka z proporczykiem bayernu ;/, Ai Chan z najladniejszej okladki VGA, ekipa z Bleacha, flaga japonii i kanady (japonia wieksza przyslania kanade -taki zarcik ktory krazy wokol mojej ekipy), no i foty moich kumpli kumpel, fota winka naszego ukohanego przyklejona obok foty na ktorej udaje ze zaleglem ;] k***a poprostu super wypaszona sprawa ^^'

to lepsze nawet niz wypaszona kartka urodzinowa ze spocona Ayumi od Teenka ;]
« Ostatnia zmiana: Lutego 21, 2006, 12:05:34 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11834 dnia: Lutego 21, 2006, 01:01:19 am »
Cytuj
ee... a czy jeśli ja powiem, że też nie płakałem po papieżu, to wyjdę na bezbożnika, komuniste, żyda, masona, cykliste i zdrajcę sarmackiego rodu? Tak? W takim razie ja też nie płakałem po papieżu...
To ja płakałem ;)

A tak na serio- czasami się wręcz czułem zażenowany całym tym .. cyrkiem. Medialna afera i zerowanie na śmierci człowieka. Nie jestem właściwie wyznawcą zadnej religii (bardziej juz filozofii), szanuje nauki Chrystusa, szanuje postać JPII, ale to co sobie zrobili z jego śmierci, zasługuje na największe potępienie. Podobnie jak z pogrzebem kolejnego wybitnego kleryka- Twardowskiego- którego cenie za samo chociazby podejście do spraw wiary. Ten pajac od roweru- k.Glemp przegiął pałę po prostu. JPII i Twardowski byli bardzo skromnymi ludźmi i chyba, nie zyczyliby sobie tego całego zamieszania.

Cytuj
ej chodzilo ogolnie o to ze w TV takie tresci beznadzijne pokazuja i to jeszcze pokazwali kolesia w tej koszulce obok kolesiowy w koszulce "dokonalam aborcji" zreszta kij wie o co jej chodzilo... zasypialem jak ona opowiadala to.
A gdzie to jeszcze było? Ja w sumie w telewizji tylko Pospieszalskiego oglądam (choć to hitlerek, ale gości ma czasami fajnych (np. pan Szułdrzyński ze swoim sweterkiem ;) ), ale tam była afera, guru PO Śpiewak rzucał fochy Legutko po nim jeździł - czasami fajne rzeczy się tam dzieją ;)

Cytuj
to lepsze nawet niz wypaszona kartka urodzinowa ze spocona Ayumi od Teenka ;]
Wszystkiego najlepszego  :spoko:  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11835 dnia: Lutego 21, 2006, 01:47:31 am »
Ale wkręt, zapomniałem o urodzinach mojej miłości, Gipsi-chan... kurcze, jeszcze w walentynki, jak romansowałem z nim (właściwie to His romansowała, ja tylko patrzyłem), to wspominał cośtam o swoich urodzinach i mu chciałem coś zmontować z tej okazji.. a teraz kurcze po czasie się zorientowałem... To w takim razie dla ciebie Gipsi skończę jutro artykulik, w którym przetłumaczę wszystko co jest ważne w Itadaki Street Special i w końcu będziesz mógł grać w tą grę...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11836 dnia: Lutego 21, 2006, 09:09:32 am »
jednak logika jest fajna. Tzn . byłab dużo fajniejsa gdyby była nie na 7.30,ale i tak się spóźniłam 15 minut, wić nie robi.Mieliśmy jakieś hardcorowe rozkładanie zdania i o dziwo na razie wszystko rozumiem...nawet byłem przy tablicy. A tak poza tym został mi już tylko wykład i spokój na dziś ^_^ [a jutro tylko 2x angilski....tyle,że na 7.30, więc znowu się spóźnię]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11837 dnia: Lutego 21, 2006, 09:38:21 am »
Fotka ze sklepiku Square-Enix
Druga fotka

Nie ma co... Japonia to popieprzony kraj, jeżeli tam jest taki popyt na gadżety ze Slime'm z serii Dragon Quest....

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11838 dnia: Lutego 21, 2006, 09:43:24 am »
dzieki za spoznione ;]
a Slime jest zajebisty wiec sie im nie dziwie ;] niezly zawias z niego, a pada widziales ze Smilem -zajebisty ;] pogralbym se w DQ8 nim ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11839 dnia: Lutego 21, 2006, 09:53:21 am »
Ja narazie dopiero zacząłem grać w DQ8 (bo myślałem, że na płytce z nim jest FFXII heh) i faktycznie wygląda nieźle... nie specjalnie kocham Akire Toriyame, ale jego design pasuje do gry (jak Mleczny zobaczył jak w to gram, to napoczątku myślał, że ten typ to Pan z Dragon Ball'a heh).

A skoro mowa o jRPG'ach, to Sony coś całkiem sensownego chyba niedługo wydaje na PS2... Rouge Galaxy się wabi ten tytuł... widziałem screeny na Onet.pl i wyglądał bardzo smakowicie z ładnym mangowym design'em i cell shading'iem.. byle by tylko reszty nie skaszanili jak w Legend of Dragoon na PSX heh (gomen Yuz, ale ja naprawde nie lubię tej gry).