Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166688 razy)

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11560 dnia: Lutego 05, 2006, 09:32:13 pm »
Ta His... :) jestem bardzo słodki :F pasuje do mnei ten sig XD ... ;D tera ide poszukac zeby avek do tego pasowal :P

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11561 dnia: Lutego 05, 2006, 09:37:13 pm »
Cytuj
Ta His... :) jestem bardzo słodki :F pasuje do mnei ten sig XD ... ;D tera ide poszukac zeby avek do tego pasowal :P
Pozory mylą :D To bardzo brutalna kobieta (ale w anime podkłada jej głos Mitsuishi-sama  :rolleyes: )

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11562 dnia: Lutego 06, 2006, 06:10:09 pm »
buahahaha! Jestem zła! Jechałam dziś całą drogę do taty bez biletu....dałniarski kiosk był zamknięty,a jest tak zimno,że ani myślę zasówać pare kilometrów na piechotę :/ Wogle co to za pora,żeby o 17.00 kiosk zamykać?! Toco-po 17 już ludzie tramwajami nie jezdzą?!

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11563 dnia: Lutego 06, 2006, 07:18:29 pm »
potrzebna pomoc /znanei sie na hackowaniu mejli i to natychmiast bo forum chcemy zdobyc ;]

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11564 dnia: Lutego 06, 2006, 09:32:57 pm »
Osohozi? Mam od moich szpionów informacje, ze planujecie znowu atak- i beze mnie chcecie to robić :(:(?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11565 dnia: Lutego 06, 2006, 09:36:21 pm »
Chief - Tu masz wszystko.. chętni niech się zgłoszą do Musiolika, bo ja zajęty dzisiaj jestem chemią... tam jest wszystko napisane.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11566 dnia: Lutego 06, 2006, 09:48:14 pm »
Nom, ja dzisiaj mam do wyboru- albo nowozytność, albo historie najnowszą.. Jedno albo drugie musze przełozyć i zaliczyć do końca tygodnia ;/ dzisiaj zrobiłem starozytność i ponadplanowo średniowiecze, ale średniowiecze do poprawki w sumie, bo wynik tylko dostatecznie-dobry.
W ogóle- nienawidze się uczyć... Na szczeście historia to taki w sumie ciekawy przedmiot- bo gdyby miało to być jakieś biologia czy ge***fia (niby tez ciekawe, ale wchodzi mi łatwiej historia)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #11567 dnia: Lutego 06, 2006, 10:07:41 pm »
what a fool, i dont know 'bout tomorow, what it's like to be...
I was fool, couldn't let myself to go, even though i feel... the eeeend

damn teraz przez tydzien bede chodzil i jak przypał spiewal piosenki z becka wkolko ;\ znowu ;\

łach... ide kakao zrobić i dokończyć Reservoir dogs poraz 3 oglądać... spoko film ;] a potem jeszcze serial Rome... pierwszy odcinek był spoko mam nadzieje, że dalej będzie tylko ciekawiej ;]
a i jak ktoś szuka fajnej gierki na pieca to polecam Age of Empires trójeczke, sie bałem, że badziew będzie no ale przeszedłem wszystkie kampanie w jeden dzień bez spania i dzisiejszy wieczor, wiec coz... wciąga ;]
łach... dopiero tydzien ferii minal a ja chyba zaczynam łapać jak sie qiax czuje czasem z tymi swoimi jazdami z tabletkami ;] od nadmiaru kawy i herbaty mi sie wogule spac niechce chociaz sypiam po 4 max 5 godzin dziennie, musze jak debil o 5 rano siedziec i pompki/brzuszki robić coby sie zmęczyć i wten sposob zmusic organizm do spania ;]
« Ostatnia zmiana: Lutego 06, 2006, 10:22:29 pm wysłana przez Morchol »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11568 dnia: Lutego 06, 2006, 10:08:22 pm »
korzystając z zagęszczenia na forum, po raz kolejny informuję,że do dziś można składać avy.

historia ciekawa....poczekaj jak dostaniesz się na prawo i dowalą ci to co mi :evil:

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11569 dnia: Lutego 06, 2006, 11:59:54 pm »
Cytuj
a i jak ktoś szuka fajnej gierki na pieca to polecam Age of Empires trójeczke, sie bałem, że badziew będzie no ale przeszedłem wszystkie kampanie w jeden dzień bez spania i dzisiejszy wieczor, wiec coz... wciąga ;]
Nudna bardzo. I łatwa. W dwójeczce na medium mam problemy- a trójeczke na hardzie przechodze normalnie (tzn potyczkę, bo kampanię są do bani). Ale trójeczka generalnie niewypał. Ja się wychowałem na jedynce, a dwójka - tez dobra, ale juz nie to samo.

A co do historii- miałem juz w całej mojej karierze chyba z 8 naucyzcieli- i co następny to gorszy. Na razie mam historycznego analfabete- mimo ze liceum ponoć ELITARNE (jasne) a nauczyciel najlepszy w mieście (LOL). No, ale mniejsza z tym. Nic mnie nie zrazi do historii ;) No, a z prawem- zobaczymy, z chęcią podjąłbym te studia (tzn podejme jak nie dam dupy :) )

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11570 dnia: Lutego 07, 2006, 09:54:01 am »
:] qrde rodzice jednak nie sa wsciekli ... za oceny tylko mam sie uczyc w 2 semestrza :] ehh... nawet karte graficzna dostalem :) qrde... po wczorajszym treningu chyba mam cos z noga ;f ledwo co chodz =_=

EDIT:: ożesz czyżby moja klasa zaczeła sprzątać forum O_o ...
« Ostatnia zmiana: Lutego 07, 2006, 10:17:14 am wysłana przez Grzybek »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11571 dnia: Lutego 07, 2006, 10:24:39 am »
kuna...prędko ;p

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11572 dnia: Lutego 07, 2006, 02:19:37 pm »
ta chyba z tydzien po wyznaczonym terminie pewno na infie XD

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11573 dnia: Lutego 07, 2006, 04:58:19 pm »
ban kai!
kuwakuwakuwakuwakuwakuwakuwakuwa!
Lipa raczej miec na plytach pierwsze 58epow bleacha zlwaszcza ze 58 konczy sie jak sie konczy...na szczescie niedlugo bede mial pozostale 8 ktore do tewj pory sie ukazaly :F

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11574 dnia: Lutego 07, 2006, 05:00:30 pm »
opowiedziec ci historyjke :> ?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11575 dnia: Lutego 07, 2006, 05:01:28 pm »
dupe zamknij...juz wystarczy ze mnie zasypywales spoilerami wczoraj...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11576 dnia: Lutego 07, 2006, 05:25:16 pm »
ta jasne to nie byly spoile tylko powiedziales zebym ci nie mowil kto wygra i nie powiedzialem bo powiedzialem ze remis byl :P

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11577 dnia: Lutego 07, 2006, 09:51:22 pm »
bo jestes gópi...jakkolwiek bys nie bronil to tego nie zanegujesz ;]

Cytuj
ci nie mowil kto wygra i nie powiedzialem bo powiedzialem ze remis byl
dla tego Cie zablokowalem ;p

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11578 dnia: Lutego 07, 2006, 11:03:13 pm »
Cytuj
łach... ide kakao zrobić i dokończyć Reservoir dogs poraz 3 oglądać... spoko film ;] a potem jeszcze serial Rome... pierwszy odcinek był spoko mam nadzieje, że dalej będzie tylko ciekawiej ;]
po raz 3? >.> Ja bym umarl na tym filmie ogladajac go 3 razy ;] Tia fajny film i mial swoje zajebiste sceny, jak muzyczka z lat 60 (czy ktorychs tam) i taniec tego macka podczas maltretowania policjanta -zaj***sta sprawa... jak to u Tarantina ;]
ale ja i tak bede kochal najbardziej jak Travolta wymiatal z Umą w Pulp Fiction na parkiecie przy tej muzyczce ktora spiewam co chwila.... ta-tata-ta-tata-taratata-tata-tatata-TA


Serdżey:
Bleacha przeca mozesz sobie z wielu stronek sciagac wiec oso hosi jakby? a pozatym czy ty czasem nie lubiles anime?
« Ostatnia zmiana: Lutego 07, 2006, 11:06:28 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #11579 dnia: Lutego 07, 2006, 11:20:12 pm »
Cytuj
ehhhhh wszpomnienia... jak zawsze wyolbrzymione i wyidealizowane.... bo polowa z tych serii ktore wymieniles nigdy nie leciala na RTL7 ;]
nie za twojej kadencji ja je ogladałem jeszcze w podstawowce i nic nie zawyzylem a wrecz minolem polowe ;)