Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166783 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #11540 dnia: Lutego 03, 2006, 11:01:55 pm »
ha! Placebo zarządziło i zamiotło ^^
jeszcze w tym roku Incubus, Hyde, Red Hot Chilli peppers <noi metallica podobno ale to raczej w kategori "smiac sie czy płakac" wystapi>
piękny rok się zapowiada ;]
baby... did you forget to take your meds!?
to ide sobie kawke wstawić i odpalam Finala IV na GBA... z Gothiciem lipa, bo sie zawiesił w czasie instalki i teraz chce sie wkolko odinstalowywac zamiast instalowac, juz probowalem wszystkimi metodami z rejestru wywalac itp i ciagle lipa... nocoz... moze kiedyindziej...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11541 dnia: Lutego 04, 2006, 02:58:13 am »
stara milosc nie rdzewieje... -to okreslenie juz zawsze bedzie mi sie kojazylo z Placebo... zawsze po dluzszej przerwie ich sluchania mi sie takie cos w glowie mota i przy okazji sluhania nowego albumu jest to samo.

lets follow the cops back home, lets follow the cops back home, lets follow the cops back home and rob theyr houses

lets follow the cops back home, follow the cops back home, lets follow the cops back home
lets follow the cops back home, lets follow the cops back home, lets follow the cops back home and rob theyr houses

lets follow the cops back home! follow the cops back home, lets follow the cops back home, and rob theyr houses
lets follow the cops back home! follow the cops back home, lets follow the cops back home, and rob they'r houses...
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2006, 03:15:09 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #11542 dnia: Lutego 04, 2006, 11:02:03 am »
Cytuj
Niedawno pisaliśmy o nominacji do Złotej Maliny, jaką otrzymał specjalista od partaczenia ekranizacji gier komputerowych, szeroko znany Uwe Boll. Teraz zaś wiemy jak reżyser na nią zareagował. Dość... niecodziennie.

Przypomnijmy - Złote Maliny to przyznawane co roku swoiste "antynagrody", którymi "honoruje" się najgorsze osiągnięcia filmowej branży. Boll rywalizować będzie w kategorii dla najgorszego reżysera (sądzimy, że wygra w cuglach). Myślicie, że zabawniej już być nie może? No to przeczytajcie tylko co sam nominowany miał do powiedzenia o zaszczycie jakiego dostąpił...

"To wielki zaszczyt. Przyjmuję wszystkie przyznawane mi nagrody". Tak! Właśnie tak. Czyżby Boll niespecjalnie się orientował za co otrzymał wyróżnienie? I czyżby planował rzeczywiście pojawić się na ceremonii wręczenia nagród? Jeżeli tak, to może być naprawdę ciekawie!
uwee uwee uwee ;\
dotej pory chyba tylko Michael Moore osobiscie odebrał, co przy jego prześmiewczym zstosunku do wszystkiego raczej niedziwi... no ale uwe jest poprostu głupi ;\ jeszce pare "filmów" i beda musieli przemianowac nagrody z "malin" na "złote Uwki" ;\

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11543 dnia: Lutego 04, 2006, 11:44:27 am »
on..chce nakręcić..MGS!! ;/

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11544 dnia: Lutego 04, 2006, 12:30:14 pm »
no slszalem o tym..jesali to dojdzier do skutku to...nawet Kitase/Nomura/Nojima nie beda pierwsi na mojej liscie najbardziej znienawidzonych ludzi

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11545 dnia: Lutego 04, 2006, 12:59:53 pm »
Ale podobno Hideo sam chce nadzorowaćnad tym...lub sam nakecić

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11546 dnia: Lutego 04, 2006, 03:14:36 pm »
Jezu.. kupiłem sobie zielonego Johnnie Walkera do piersiówki (nosze se do budy i czasami popijam :D) ale mocny. Czuje w baniaku juz a ledwo wypiłem 0,10 na 0,15 coca-coli !!

o kuwa- http://sklep.festus.pl/product/45071/
z beczułki jeszcze nie piłem :D
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2006, 03:19:14 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11547 dnia: Lutego 04, 2006, 04:00:21 pm »
Damn. Historia tak jak myślałam-do poprawki...ale na szczęście nie będę sama, bo większość oblała [podobno u tego psora pierwsze podejście zawsze tak wygląda :F]. Poza tym dalej boli mnie noga i rozwaliła mi się stacja dyskietek....kiepski dzień .

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11548 dnia: Lutego 04, 2006, 04:04:03 pm »
Ja się dowiedziałem dzisiaj o tym, że ja w poniedziałek nie mogę pisać egzaminu, bo polałem jedno koło i muszę pisać poprawkowe we wtorek.... ma to w sumie swoje plusy i minusy... do plusów napewno należy to, ze ten weekend nie będzie taki straszny i mogę isę skupić nad nauką jednej rzeczy... minusem jest to, że będę miał tylko jedno podejście do egzaminu z chemii, bo muszę go w sesji poprawkowej napisać... niefajnie...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11549 dnia: Lutego 04, 2006, 05:58:15 pm »
geez...Poczta jest glupia..nie dosc ze w soboty wszystko wyzamykane, to jeszcze idac na owa poczte w nadziei ze jednak otwarta zaliczylem mega glebe...fuckin

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11550 dnia: Lutego 04, 2006, 09:28:37 pm »
Ehh... lipa rodzice mi zrobili wyklad na temat moich ocen nie jest za dobrze ... wraz z 9 lutym pozegnam sie z kompem i telefonem .... =_= qrde bede za wami tesknil ... ehh... poprostu nie jest dobrze ...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11551 dnia: Lutego 05, 2006, 01:33:50 am »
Widzisz chłopcze.. byś się zaczął uczyć, to wyrośniesz na porządnego obywatela jak ja.. a jak będziesz całymi dniami siedział na forach i się zajmował innymi bezbożnymi zajęciami, to wyrośnie z ciebie taki degenerat jak Zell.

Kurde... znowu mnie naszło to głupie uczucie, że z jednej strony chciałbym się czymś zająć, a nic konkretnego mi się nie chcę.. no trudno.. zmuszę się i napiszę nowy rozdział fanfika chyba... póki jeszcze mogę, bo od jutra się uczę na czwartek.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11552 dnia: Lutego 05, 2006, 09:41:33 am »
Hehehe.. Ja mam takie szczęście ze praktycznie nigdy się nie uczyłem- moja nauka to najcześciej przejrzenie zeszytu i ewentualnie podręcznika- trwa to 5-10 minut a średnia zawsze powyzej 4,5 - czasami pasek, czasami nie (ale przewaznie jest pasek ajak:) ) Wypadałoby na koniec liceum tez dostać pasek, ale jakoś nie chce mi się starać :/

W ogóle to się wczoraj połozyłem spać chyba przed 21 i juz sie nie obudziłem. Tzn obudziłem się o 8:30. Ale jakie miałem sfazowane sny.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11553 dnia: Lutego 05, 2006, 05:48:20 pm »
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=24388
ufff...kamien spadł z serca

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11554 dnia: Lutego 05, 2006, 07:05:02 pm »
ale tu cisza jak mie nie ma. No panieni! Ruszać pupy, bo jestem tylko na troche :F

U mnie średnio-zmarzłam w drodze do głupiego tanta [w zimnym samochodzie], a czeka mie jeszcze ok 25 minutowy powrót w śniegu i zamieci [co prawda jeszcze jej nie ma, ale znając moje szczęście, zacznie się jak tylo wyjdę z tantowej nory :F ]

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11555 dnia: Lutego 05, 2006, 07:11:43 pm »
Cytuj
ale tu cisza jak mie nie ma. No panieni! Ruszać pupy, bo jestem tylko na troche :F

U mnie średnio-zmarzłam w drodze do głupiego tanta [w zimnym samochodzie], a czeka mie jeszcze ok 25 minutowy powrót w śniegu i zamieci [co prawda jeszcze jej nie ma, ale znając moje szczęście, zacznie się jak tylo wyjdę z tantowej nory :F ]
Jestem na kazde wezwanie ;)  

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11556 dnia: Lutego 05, 2006, 07:15:22 pm »
pupy ??? czyje?? a masz bicz i kajdanki ?

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11557 dnia: Lutego 05, 2006, 07:31:51 pm »
Hmm... komu by tu wakentynke dac XD no zesz... :P ... Musiol wiem ze chce zdjecie Kingi... :D hmm... a ja chce... albo nie powiem ... bo mnie tant zabije :F ... <milczy>

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11558 dnia: Lutego 05, 2006, 09:30:08 pm »
Walentynki mają dałna moim zdaniem..... chcociaż w sumie 14 to ja będę na zimowisku z liceum, a na zimowiskach, jak powszechnie wiadomo, każda okazja jest dobra do opicia..... No ale przynajmniej pośmieję się z zapijaczonych kolegów, więc nie jes tak źle
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11559 dnia: Lutego 05, 2006, 09:31:19 pm »
Spoko nie powiem mu