Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3169363 razy)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10920 dnia: Stycznia 02, 2006, 06:56:42 pm »
Ale tak jest zawsze :) Ja NIENAWIDZE mojej szkoły, ale chcę ją skończyć z jak najlepszym wynikiem. A co u mnie słychać- nawet nie będę mówił, szkoda czasu. Gorzej trafić nie mogłem  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10921 dnia: Stycznia 02, 2006, 10:42:50 pm »
Mietki u mnie sylwester 1 klasa, najlepszy sylwek na jakim bylem kiedykolwiek, zaj***sta zabawa z zajebistymi ludzmi. ofkoz bylo pare chinskich klimatow, z niesmierteelnym i przecudownym Yatta na czele ;] kto wie oco chodzi ten jest fajny, kto nie ten mniej ;]
po z tym nie mialem kapy mocnej, myslac o tym jak t wielka kape mialem rok temu i tanialem z 54 letnia stara mojego kumpla stara, postanowilem ze wtym roku zyganiu mowimy stanowczo "Nie" i postanowilem sie nieskapic mocno ale lekka kapka i tak byla ;] impreza w garniakach, ale obowiazkowo musialem kupic jedna butelke wina marki Wino zóltego z żabki symbolicznie.. później walnalem piosenke "Wino Wino wypij do dna" i z kazdym walilem sobie po lyczku z kazdym z gosci ;] elegancka sprawa ale who cares ;]

Chief - fachowe zdjecia, ziomek co jechal te poduszke na ziemi wygladal dokladnie tak samo jak moj kumpel ktory gwalcil psa gospodaza na tegorocznym sylwku ;]

Czemu strona główna niedziała?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10922 dnia: Stycznia 02, 2006, 10:52:09 pm »
Cytuj
z niesmierteelnym i przecudownym Yatta na czele ;] kto wie oco chodzi ten jest fajny, kto nie ten mniej ;]

Ja wiem co to!! To taka wiejska piosenka, jakiegoś japońskiego boysband'u, która składa się głównie z powtarzanego w kółko "Yatta". Dobry track hehehe...

Cytuj
postanowilem sie nieskapic mocno ale lekka kapka i tak byla

Ja wypiłem naprawde mało, jeżeli porównywać to z poprzednim sylwestrem, kiedy to miałem jRPG na żywo (poszukajcie w Imprezy mojego posta, to będziecie widzieć). Kieliszek wina z His, potem u Mlecznego jednego kielicha i trzy następne na wniosek Hisoki, która jak sama mówiła, chciała mnie "spić i zgwałcić".... z żalem stwierdzam, że skończyło się na spiciu.

Damn... a ja dzisiaj się obudziłem o 8 rano i to nie było fajne. Teraz jestem śpiący przez cały dzień, a od 19ej piszę goopi raport z fizyki... muszę do końca miesiąca napisać jeszcze 3 (tego nie licząc), bo inaczej nie zdam laborek i krótko mówiąc będzie mało fpyte. A jeżeli już mowa o studiach, to niech wszyscy trzymają kciuki, bo jutro His ma ważne kolokwium z prawoznastwa i jak jej źle pójdzie, to przyjdzie tu i będzie niemiła dla wszystkich wokół, a dla mnie w szczególności. Dlatego też wspierajcie ją duchowo heh...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10923 dnia: Stycznia 02, 2006, 10:58:56 pm »
Cytuj
A jeżeli już mowa o studiach, to niech wszyscy trzymają kciuki, bo jutro His ma ważne kolokwium z prawoznastwa i jak jej źle pójdzie, to przyjdzie tu i będzie niemiła dla wszystkich wokół, a dla mnie w szczególności. Dlatego też wspierajcie ją duchowo heh...
Jak nie zaliczy, to ja biore cały fanklub i jedziemy na uczelnie ;) Pogadamy se.. z dziekanem potem z rektorem.  :devil:

Cytuj
Chief - fachowe zdjecia, ziomek co jechal te poduszke na ziemi wygladal dokladnie tak samo jak moj kumpel ktory gwalcil psa gospodaza na tegorocznym sylwku ;]
Fuj:F
« Ostatnia zmiana: Stycznia 02, 2006, 11:01:39 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10924 dnia: Stycznia 02, 2006, 11:06:49 pm »
Cytuj
Czemu strona główna niedziała?

Ash mówi, że się zrypała baza danych, ale na jutro wszysko będzie działać

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10925 dnia: Stycznia 03, 2006, 02:43:24 am »
ozesz... wstawanie o tej godzinie jest dziwne... chociaz nie przy fakcie ze wczoraj do szkoly szlem bez spania heh  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10926 dnia: Stycznia 03, 2006, 02:45:31 am »
No :D ja tez się OBUDZIŁEM teraz:) lol, ciekawe jak w szkole wytrzymam, bo zasnąc dzis nie zasne juz

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #10927 dnia: Stycznia 03, 2006, 10:45:11 am »
prawoznastwo jednek luz...

zamiast tego oblałam koło z historii polski :F Duuupa !

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10928 dnia: Stycznia 03, 2006, 01:03:39 pm »
A ja zdycham :D Ale nie moge się teraz połozyć spać, bo potem znowu całą noc będę lezał.
 
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2006, 01:05:28 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10929 dnia: Stycznia 03, 2006, 04:22:35 pm »
Jutro mam koło... a nie kce mi sie na nie nic a nic uczyć... a muszę przeczytać 60 stron o Mickiewiczu.... kocham romantyzm :\ :|
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #10930 dnia: Stycznia 03, 2006, 05:29:18 pm »
e tam...test na bierzmowanie 2 tyug. przed egzaminami na bierzmowanie jest jeszcze mniej fajne ;]
pozatym dziś na W-F kumpel łopatą rozwalił drugiemu kumplowi rękę ;]
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2006, 05:31:42 pm wysłana przez Musiolik »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #10931 dnia: Stycznia 03, 2006, 05:31:19 pm »
Cytuj
e tam...test na bierzmowanie 2 tyug. przed egzaminami na bierzmowanie jest jeszcze mniej fajne ;]
<hahaha><rotfl><lol2> XD ^_^ weeeeessss stary chyba se jaja robisz XD to jest najgłupszy test jaki mialem XD ksiądz sam mi dawał odpowiedzi XD  

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #10932 dnia: Stycznia 03, 2006, 05:32:46 pm »
ale ten...nasz ksiądz jest mega poryty....pozatym będe musiał sie jakiś pogibanych modlitw nauczyć ;/

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10933 dnia: Stycznia 03, 2006, 06:41:53 pm »




Coś w tym stylu ?? jeśli tak to współczuję...
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10934 dnia: Stycznia 03, 2006, 07:00:45 pm »
hehehe:) Pamiętam lekcje religii. Czasami jak były takie tematy bardziej filozoficzne i ksiądz rozmawiał o wolnej woli itp zadawałem trudne pytania :)
Ale przyznam, choć jestem niewierzącym, biblia to ciekawa ksiązka, a rozmowy z napotkanymi np. świadkami jehowy (ostatnoi z kumplem napotkaliśmy i rozmawialiśmy) tez są ciekawe. Tylko trzeba uwazac, bo oni zagadują np. na temat władzy itp a potem schodzą na temat wiary. No i ich wierzenie jest troche glupie- takie pasywne oczekiwanie na przyjście jezusa i wyzwolenie nas spod panowania SZATANA!. A satanizm tez ciekawe wierzenie, muszę przyznać. Szkoda tylko, ze kazdy się brzydzi i wyklina, nie wiedzac nawet o co chodzi.

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #10935 dnia: Stycznia 03, 2006, 08:01:04 pm »
wisz religia nie jest obowiazkowa... chodzisz na nią z własnej woli... z tymze jak kcesz miec bierzmowanie (<=> w przyszłości slub koscielny) to radze chodzic :P


Cytuj
A satanizm tez ciekawe wierzenie, muszę przyznać. Szkoda tylko, ze kazdy się brzydzi i wyklina, nie wiedzac nawet o co chodzi.
ciekawe idee w nieciekawy sposob kreowane <.<

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10936 dnia: Stycznia 03, 2006, 08:17:30 pm »
Cytuj
wisz religia nie jest obowiazkowa... chodzisz na nią z własnej woli... z tymze jak kcesz miec bierzmowanie (<=> w przyszłości slub koscielny) to radze chodzic :P


Cytuj
A satanizm tez ciekawe wierzenie, muszę przyznać. Szkoda tylko, ze kazdy się brzydzi i wyklina, nie wiedzac nawet o co chodzi.
ciekawe idee w nieciekawy sposob kreowane <.<
Satanizm, propagodany przez Crowleya i La Veya to taki czysty hedonizm z takim okultystycznym zabarwieniem, właściwie nic innego. A hedonizm moim zdaniem jest bardzo słuszną religią-filozofią, biorąc pod uwagę marność, kruchość i przemijanie, którego doświadczamy w zyciu.
A co do realizacji. Ten pseudosatanizm który znamy z dzienników, bo banda znudzonych zyciem gówniarzy, którzy absolutnie nic nie wiedzą o satanizmie (czy tez lucyferianiźmie), pod przykrywką "wiary" mordująca koty, gwałcącą się nawzajem ich zwłokami itp. Szkoda gadać, prawdziwi satanisci nie słyszałem zeby szukali rozgłosu a te całe sensacyjne jakieś wydarzenia to banda gówniarzy która organizuje sobie sekty. Aha, nie jestem satanistą jak coś :) Choc bardzo sympatyzuję z tą filozofią.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10937 dnia: Stycznia 03, 2006, 09:11:24 pm »
Hura ! Kieszeń mi w kompie poszła. Jak włączam to zamiast pisać "Samsung cośtam" pisze coś w stylu "Samsang ..(.((((.,(  ))))(  (())" Podłączyłem kompa bez kieszeni i działa normalnie (i ciszej).
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10938 dnia: Stycznia 03, 2006, 09:49:05 pm »
Hura ! Kieszen w portfelu mi sie powiekszyla o 80 zl! Obym w likend byl zdrowy, bo nie chce mi sie pozneij caly tydzien odczekiwac na to ze pojechac na gielde...ale kij, bardziej martwi mnie to, jakie gierce sobie sprawic..tyle tytulow do nadrobienia :/

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #10939 dnia: Stycznia 03, 2006, 09:54:55 pm »
heh....Smogu..no prawie jak to...pamiętam jak na religii ktośwrzucił prezerwatywe przez okno XD
kurde..prądu znów całe miasto nie mialo..lipny dzień.....pozatym tłumacze sobie gierke na GBA ;]