Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3169435 razy)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10880 dnia: Grudnia 31, 2005, 05:09:07 pm »
Cytuj
ozeszty... moj pies bedzie zaraz rodzic... chce ktos pieska? ;p
Oddajesz młodego?:D Młode są takie słodziuchne i kałaj-kałaj :F. Ja mam juz jednego psiura ale on jest stary.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10881 dnia: Grudnia 31, 2005, 05:12:08 pm »
owczarek belgijski zdaje sie

http://www.psy.pl/images/rasy/00095big.jpg => cos takiego, tyle ze troche ma krotsza siersc i jest mniej "puchate"
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10882 dnia: Grudnia 31, 2005, 05:31:15 pm »
kjuuuut!

damn...bol ucha, bol gardla, napuchniety policzek i zatkany nos. Choroby w sylwestra sa mocno fpyte ;/

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10883 dnia: Grudnia 31, 2005, 05:32:35 pm »
Cytuj
bol ucha, bol gardla, napuchniety policzek i zatkany nos. Choroby w sylwestra sa mocno fpyte ;/

Było przefiltrować ten denaturat przez bułkę, a nie być z gwinta od razu... teraz cierp..

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10884 dnia: Grudnia 31, 2005, 05:38:31 pm »
kurfa...jak tak dalej sie bede czul to pojde spac bifor midnajt ;/

ja juz mam ochote walnac sie do wyra a jest dopiero za 20 6 ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10885 dnia: Grudnia 31, 2005, 05:40:15 pm »
To przekimaj się teraz i o północy się obudź..

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10886 dnia: Grudnia 31, 2005, 06:01:43 pm »
2 lata ^^'

macki pewnie dzis juz nie napisze, zycze wszystkim zajebistej imprezki jakiejs albo poprostu fajnej zabawy i elegancko spedzonego czasu w jakis inny sposob
ja sie raczej skapie bede spiewal hinskie tracki na karaoke, pozniej przy jakuihs hard stylah kumpla tanial;/ pozniej smial sie z jakiegos kolesia ktory bedzie sie napinal zej est hip hopowcem i bedzie prezentowal swoje freestyle no i tanial przy wiejskih hitah typu "wino wino wypij do dna" a to wszystko na kapie raczje nieprzecietnej, szkoda ze mnie leb boli jak z bratem i sasiadem popoludniu spalismy siakis stuff lipa raczej ;/ no ale w eye toya sie fanie gralo potem ;]
a pozatym to doigralem sie kur*a;/ po co bylo tak nazekac ze sniegu nie ma jak teraz autobusow nie ma przez sniezyce i na sosnice bede musial isc na piehte ;/

aha ja ofkoz mam elegancko impre u kumpla nahacie i impreza w strojah wieczorowyh jest ;D czyli Gipson zawijać bedzie w garniaku ;]

pozdro minna ^^


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10887 dnia: Grudnia 31, 2005, 07:43:16 pm »
Cytuj
owczarek belgijski zdaje sie

http://www.psy.pl/images/rasy/00095big.jpg => cos takiego, tyle ze troche ma krotsza siersc i jest mniej "puchate"
No właśnie, bo to jest za bardzo puchate:D Ale owczarki przewaznie ładne psy są

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #10888 dnia: Grudnia 31, 2005, 09:11:26 pm »
ja lubie nimieckie..te są jakieś dziwne.

 

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10889 dnia: Grudnia 31, 2005, 09:16:19 pm »
takie kudłate :) Miałem kiedyś niemieckiego :) Dość dawno temu, sam byłem jeszcze młody a moja siostrzyczka dopiero pełzała - ale strasznie lubiła go ciągać za ogon, a delikatny ten pies nie był, raczej agresywny. Za kazdym razem jak czuł takie szarpnięcie obracał się i patrzył kto to, no i jak widział małego bobasa to to ignorował:) Ale fajnie tez było jak ktoś wracał z pracy do domu, przewaznie ojciec i pies jak to pies, lubił machać ogonem :) No i pamiętam raz solidnie przyłozył mojej siostrze, niechcący oczywiście. :)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10890 dnia: Grudnia 31, 2005, 09:18:56 pm »
ozesz... moja juli wystrzelila juz 5 malych czarnych szczurkow (tak, kawaii to one sie robia po miesiacu, teraz sa wydluzone i slepe ;P) i cos sie nie zanosi na koniec heh....
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10891 dnia: Grudnia 31, 2005, 09:21:28 pm »
Otwórz hodowlę:) Obecnie mam takiego kundla-mieszańca, małego bo duzy pies na osiedlu raczej problem. Ale pamiętam go jeszcze młodego (juz mu osiem lat stuknie teraz chyba) jak dopiero co się narodził i chodził taki niewiadomo jaki:) No, ale słodziutkie są małe zwierzątka.  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10892 dnia: Grudnia 31, 2005, 09:32:39 pm »
ja mam kundlo wilczura ;] i jak bym malutki to byl zajebiscie kjut...ah..alez sie nad nim rozplywalem. Teraz tez jest ladny w sumie :)

Ale moj kuzyn-sasiad ma bernardyna, ktorego nabyl tydzien po tym jak ja dostalem swojego pisaka. No i taki malutki bernardynek byl "kizi-mizi-śłodźjóśi", ale teraz, jak ma juz bodaj 4 lata to jest okropny, wazy ponad 100kg, ma przekrwione oczy, nie umie biegacz ani porzadnie szczekac, jedyne co dobrze robi to je i spi ;]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10893 dnia: Grudnia 31, 2005, 10:07:26 pm »
wniosek na dzis: jesli kupisz malego bernardyna, dawaj mu wodki ;)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #10894 dnia: Grudnia 31, 2005, 10:24:42 pm »
ja mam młodziutiego seterka i starą wyżlicę.W suie wyżlicy niewiele już zostało...i chyba fajnie by było kupić znowu drugiego psa,ale tata razej sie nie zgodzi :/

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10895 dnia: Grudnia 31, 2005, 10:42:32 pm »
u mnie zawsze, zawsze, ale to zawsze były kundelki. i takie mają najwięcej uroku. kochane, śliczne, moje. szkoda, bo ostatnio mi Maksio po 14 latach zdechł... został mi już tylko Son Goku... trzeba by pomyśleć o nowym piesku. Ja osobiście kocham psy bardziej niż koty, ale te też są uorcze. mamy w tej chwili 3 w domu - 4 letnią kotkę Pelagię i jaj dwa młode z sierpnia tego roku, Kot nazywa się Ping Pong, a kotka - Rinka. ogólnie to ja kocham puchate zwierzątka. jest co przytulić i pieścić.....dlaczego w akademiku nie możemy trzymać zwierząt................ :( ;(
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #10896 dnia: Stycznia 01, 2006, 12:04:24 am »
Wesołego nowego roku...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #10897 dnia: Stycznia 01, 2006, 12:08:07 am »
hepy niu jir ... -_-
musze stwierdzic ze użądzenie zwane Bols Fusion jest calkiem niezle ;] da sie zniesc to piwo aromatyzowane z dodatkiem aromatu żurawiny i aromatu Bols vodka  
« Ostatnia zmiana: Stycznia 01, 2006, 12:11:00 am wysłana przez Glenn »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10898 dnia: Stycznia 01, 2006, 12:14:37 am »
hepi nu jer ze tak powiem..ale ja mam w dupie nu jer...i tak zaraz ide spac raczej... czuje sie mocno zle i jestem supadupa zmeczony...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #10899 dnia: Stycznia 01, 2006, 12:18:21 am »
HAPPY NEW YEAR! A teraz skończe wino i idę na fajerwerki :prr: