Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3169595 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #10640 dnia: Grudnia 20, 2005, 06:22:17 pm »
ej a na tej waszej "renomowanej " uczelni jest moze ten no dzial informatyki ? bo moze za 2 lata się zobaczymy :]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10641 dnia: Grudnia 20, 2005, 06:23:08 pm »
Cytuj
Ależ Tancie...nie masz o co być zazdrosny...

Oh ależ mam... dobrze o tym wiesz.

Cytuj
przecież to tylko kolega...tylko piliśmy herbatkę i miło gawędziliśmy

Robisz to specjalnie... wredna szuja, bawi się moimi uczuciami.... wszyscy faceci są tacy sami <Tant ucieka zalany łzami>

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #10642 dnia: Grudnia 20, 2005, 06:27:44 pm »
ale i tak musisz przyznac tancie ze i tak jest cuuuute  i wogule fluffy ^_^  :] <OSZ FAAAAKKK > nienawidze kanciastych biurek moja noga ;(

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #10643 dnia: Grudnia 20, 2005, 06:30:46 pm »
dobra pusiaki...zmieniając temat z mojej okrutności- ci, którzy jeszcze nie dali mi swoich głosów w avach niech dadzą, bo chcę już dziś kogoś wywalić  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10644 dnia: Grudnia 20, 2005, 06:37:53 pm »
Cytuj
ale i tak musisz przyznac tancie ze i tak jest cuuuute i wogule fluffy

Że niby kto jest cute i fluffy? Hisoka? Ehh... no........... może czasami... ale zazwyczaj jest schwarz, grim i nekro...

Cytuj
dobra pusiaki...zmieniając temat z mojej okrutności

Buuuuhuhuhuhuuuuuu.... najłatwiej zmienić temat i nie zwracać uwagi na moje krwawiące serce (a przynajmniej przestać zwracać uwagę, kiedy się przedmioty do kłucia skończą)...

BTW. Mogłabyś się His na momencik na GG pojawić?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #10645 dnia: Grudnia 20, 2005, 06:38:14 pm »
Cytuj
QUOTE (Yuzuriha @ 13.12.2005, 17:40:06)
Heh z kąd można ściągnąć FF7:LO wie ktoś może?Bo bym sobie obejrzała...

Prosisz i masz :
http://www.michalcat.k33.pl/jrpg/serwis.ph...download&cat=15

Ta wiem to było dawno...ale teraz jak próbowałam to nie da rady ściągnąć.....T.T,chyba,że to jakimś specjalnym programem to lipa....


Cytuj
Ja tam słucham rodziców i mam porządek

Też mam porządek(jak chce mi się go zrobić),choć ostatnio mało używam swojego pokoju...praktycznie tylko w nocy,kiedy śpię...heh

Cytuj
Na cholerę wam ten śnieg ? Żeby ktoś was w niego wpieprzył, a potem żebyście zdychali z zimna, następnie przeziębienia czy zapalenia płuc ?
Teraz to by się przydało takie małe zapalenie płuc...albo grypa...hm..może jak rzucę sobie za kołnież trochę śniegu to szybciej zachoruję...hm...


BTW.Fajnie jest mieć zaległości w TO z całego tygodnia....T.T

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #10646 dnia: Grudnia 20, 2005, 07:19:03 pm »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10647 dnia: Grudnia 20, 2005, 07:21:40 pm »
Cytuj
- zestaw rozciągający nogi na początek (w końcu zrobię ten cholerny szpagat poprzeczny.. just you wait)
- 4x20 pompek (szerokie, wąskie, na dwóch knykciach i na trzech knykciach)
- 2x60 brzuszków (będę miał ten cholerny kalo... karlo... karolo... grzejnik na brzuchu... już mi zresztą niewiele brakuje)
- 2x40 przysiadów (z nogami u mnie chyba najlepiej ze wszystkich mięśni, ale zawsze chciałem zrobić Hunting Hawka jak Hwoarang).
- przysznic (żebym nie zaśmierdł po tym wszystkim)

No i czuję się jak młody bóg. Jeszcze pewnie bym do tego dorzucił śmiertelne pobicie worka treningowego, ale nie chciałem starych budzić, bo śpią w sąsiednim pokoju. Jak codziennie będę takie ćwiczenia zapodawał i stopniowo zwiększał ilość kolejnych zestawów, to efekty powinny być wymierne. Ha.. sam bym pewnie ten czas wolał poświęcić na zgłębianie fabuły Radiata Stories, ale czego nie robi się dla kobie... eee... dla drugiej połówki (bezpieczne, bezpłciowe określenie hehehe).
Daj pan sobie spokój z pompkami, przysiadami i brzuszkami. Pewnie znowu będzie to wyglądało, ze się wymądrzam, ale ja jeno daje dobrą radę. Chyba, ze to tylko rozgrzewka, bo na nic innego to się nie zda. Ale przynajmniej porządna rozgrzewka :). Jak chcesz ćwiczysz, to nie wystarczy ci cięzar własnego ciała, chyba ze chodzi o podciąganie się na drązku, ewentualnie pompki na tricepsy. Robienie brzuszków w takich ilościach to ćwiczenie czysto aerobowe, czyli nie na wzrost masy, ale na właśnie spalenie tłuszczu oraz zbędnej tkanki mięśniowej. Polecam zapisać się na siłownie, albo skombinować sobie do domu ławeczkę + sztangę+sztangielki i oczywiście rozsądne cięzary. Ale na siłowni, zapewne, masz maszyny i tam sobie lepiej poćwiczyć. Co do rozciągania się- to pamiętaj o rozgrzewce bioder- ja raz zapomniałem i do dzisiaj mi przy rozciąganiu się pyka jedno biodro. W ogóle bez rozgrzewki nie ma bata.
Cytuj
damn gdzies ty dorwal dysk 200gb blink.gif jak ja kupywalem 120 1,5 roku temu to 160 dopiero wychodzily ;f ... a te 200 spokojnie w kilka dni bym cale zapchal szczerb 2.gif moje 120 mi nie starcza zeby.gif
Paaanie:D 200 giga to nic:D. Zazdroszcze ludziom którzy na DC mają w share dane w terabajtach !!  

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #10648 dnia: Grudnia 20, 2005, 07:28:44 pm »
Musiol-temu schylonemu można kogoś " z tyłu" dodać...na przykład ciebie :F
 

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #10649 dnia: Grudnia 20, 2005, 07:30:58 pm »
His..zbolu jeden...tfu KOBIETO jedna

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10650 dnia: Grudnia 20, 2005, 07:31:35 pm »
Nie trzeba:D Ewidentnie koleś w dzinsowej bluzie na twarzy ma wypisany wysiłek i podniecenie :)  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10651 dnia: Grudnia 20, 2005, 07:32:54 pm »
Cytuj
Daj pan sobie spokój z pompkami, przysiadami i brzuszkami. Pewnie znowu będzie to wyglądało, ze się wymądrzam, ale ja jeno daje dobrą radę. Chyba, ze to tylko rozgrzewka, bo na nic innego to się nie zda. Ale przynajmniej porządna rozgrzewka . Jak chcesz ćwiczysz, to nie wystarczy ci cięzar własnego ciała, chyba ze chodzi o podciąganie się na drązku, ewentualnie pompki na tricepsy. Robienie brzuszków w takich ilościach to ćwiczenie czysto aerobowe, czyli nie na wzrost masy, ale na właśnie spalenie tłuszczu oraz zbędnej tkanki mięśniowej. Polecam zapisać się na siłownie, albo skombinować sobie do domu ławeczkę + sztangę+sztangielki i oczywiście rozsądne cięzary. Ale na siłowni, zapewne, masz maszyny i tam sobie lepiej poćwiczyć. Co do rozciągania się- to pamiętaj o rozgrzewce bioder- ja raz zapomniałem i do dzisiaj mi przy rozciąganiu się pyka jedno biodro. W ogóle bez rozgrzewki nie ma bata.

Hmm... no to mi zepsułeś humor... no ale w takim razie się kondycyjnie poprawię i kiedy już nie będzie mnie to wszystko męczyło tak jak wczoraj, to coś wymyślę.. ciężarki mam, ławeczka jest u kumpla, o rurze do podciągania pomyślimy...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10652 dnia: Grudnia 20, 2005, 07:36:31 pm »
Czytałem swego czasu, ze mozna uzywać rury w trzepaku (swoją drogą, trzepak :D ciekawy "eufemizm" ;)) ale nie ma co. Ja kupiłem bardzo bardzo dawno temu, bo zobaczyłem u kuzyna i chciałem aby rodzicie mi takie coś sprawili, taką rurkę, montowaną między drzwiami. Wtedy kosztowała około 10 złotych, ale i pieniądze były inne. Mimo wszystko dobra rzecz, bo rozwija mięśnie grzbietu, oraz pośrednio mięśnie ramion - nachwytem akcent równomiernie na triceps i biceps, a podchwytem -głównie biceps. Dobra rzecz.
Aha, ławeczka jest TYLKO i wyłącznie do ćwiczeń, czy jakaś prowizorka? Bo nie radze prowizorki, ja dość często mam tak, ze nałoze zbyt duzy cięzar na sztange i potem musze przeturliwać wszystko przez ciało, bo nie zdołam wycisnąć. Czasami mi się zdarza, zwłaszcza gdy nie mam nikogo do asekuracji.  

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #10653 dnia: Grudnia 20, 2005, 07:37:39 pm »
a ten blondasek już odpoczywa XD

Chyba "KOBIETO" stało się tu największą obelgą :F

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10654 dnia: Grudnia 20, 2005, 07:39:01 pm »
Cytuj
Aha, ławeczka jest TYLKO i wyłącznie do ćwiczeń, czy jakaś prowizorka? Bo nie radze prowizorki, ja dość często mam tak, ze nałoze zbyt duzy cięzar na sztange i potem musze przeturliwać wszystko przez ciało, bo nie zdołam wycisnąć. Czasami mi się zdarza, zwłaszcza gdy nie mam nikogo do asekuracji.

Prowizorka hehehe... ale sam tam napewno nie będę.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10655 dnia: Grudnia 20, 2005, 07:43:01 pm »
Czyli prowizorka? Więc daj sobie spokój, bo się powaznie zranisz. Ja mam kilka pamiątek po nieudolnych ćwiczeniach. Mimo wszystko jest to cholernie niebezpieczne i nietrudno o kontuzję. Dlatego polecam siłownię- naprawdę warto, zwłaszcza biorąc pod uwagę ze większość siłowni ma teraz maszyny. Kładziesz się, zaznaczasz 220 kilo i mozesz się spróbować :D. Bo ze sztangami róznie bywa, a zwłaszcza w domowym zaciszu. Naprawde, juz tak nie zagłębiając się w szczegóły, przemyśl siłownie.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 20, 2005, 07:43:24 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10656 dnia: Grudnia 21, 2005, 12:53:02 am »


To tak apropos ostatniej gadki o transferach... nieżle dziś radiówka dała nam w kość :P
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10657 dnia: Grudnia 21, 2005, 01:00:17 am »
KUFA, nie uwierze, ze to radiówka. Nigdzie nie ma takich dobrych radiówek, nawet w Japonii-krainie reniferów ;)
Pewnie fotoszop :devil:  

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10658 dnia: Grudnia 21, 2005, 01:03:13 am »
NOm, masz rację, to tylko transer danych z CD Romu na twardziel... a już myślałem, że mi ktoś chociaż uwierzy.... :lol:
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10659 dnia: Grudnia 21, 2005, 01:38:31 am »
A moje łącze jest i tak najszybsze ze wszystkich:



- Proszę właczyć prędkość podświetlną panie Spook
- Ay ay, sir!

heheheh