Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3169564 razy)

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10680 dnia: Grudnia 21, 2005, 09:25:38 pm »
Chyba raczej odnoście reakcji moderatora na nowo założony temat?

Cytuj
ahahahahaha qiax nie pisz 2 postów pod rząd bo ci będę musiał warna dać ;] a wiesz jakie to złe, niedobre i oziębłe jest grono moderatorów ne?

To za bugi Forum też warny dajecie?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10681 dnia: Grudnia 21, 2005, 09:28:49 pm »
a może odnośnie reakcji naczelnego na nowo stworzony temat?

Cytuj
To za bugi Forum też warny dajecie?
ja od dłuższego czasu wogóle nie daje (no chyba że ktoś okazuje się być nazbyt długo "niedomyślny"), ale ty sie za bardzo napinasz to trza cię przytemperować .


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10682 dnia: Grudnia 21, 2005, 09:33:03 pm »
Czas pojednania. Nawet zwierzęta przemawiają ludzkim głosem. Oddrzućcie nienawiść, podzielcie się opłatkiem i napijcie z jednego kielicha. Uczyńmy świat lepszym i nie przelewajmy nienawiści.

PISS

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10683 dnia: Grudnia 21, 2005, 09:36:02 pm »
Czyli temat sam w sobie niewinny?

Cytuj
ja od dłuższego czasu wogóle nie daje (no chyba że ktoś okazuje się być nazbyt długo "niedomyślny"), ale ty sie za bardzo napinasz to trza cię przytemperować .

Słuchaj, jak chcesz mi warna wręczyć, to wręcz, ale nie oczekuj, że nie będę na ten temat polemizował.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10684 dnia: Grudnia 21, 2005, 09:40:57 pm »
Cytuj
Słuchaj, jak chcesz mi warna wręczyć, to wręcz, ale nie oczekuj, że nie będę na ten temat polemizował.
kurcze następny który chce się kłócić o to że dostał warna ;/ ehhh gdzie te czasy gdy ludzie dostosowywali się do warnów... samo słowo "polemika" jest tak trudne że głowa mnie boli więc jednak ci nie dam tego warna bo podczas twojej polemiki będę miał za dużo czytania i umre ;]

Cytuj
Czas pojednania. Nawet zwierzęta przemawiają ludzkim głosem. Oddrzućcie nienawiść, podzielcie się opłatkiem i napijcie z jednego kielicha. Uczyńmy świat lepszym i nie przelewajmy nienawiści.

PISS
ahh a tutaj takie krwiożercze ataki lecą że poprostu trzeba nawoływać o pokój ;D

Ktoś wie w jakie dni leci kamera cafe na TVN bo oglądałem 2 razy w nocy ostatnio i super jest ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10685 dnia: Grudnia 21, 2005, 09:44:57 pm »
Cytuj
kurcze następny który chce się kłócić o to że dostał warna

Przecież ja się nie kłóce. Ha.

Cytuj
i umre ;]

No nic, szkoda.

Cytuj
Czas pojednania. Nawet zwierzęta przemawiają ludzkim głosem. Oddrzućcie nienawiść, podzielcie się opłatkiem i napijcie z jednego kielicha. Uczyńmy świat lepszym i nie przelewajmy nienawiści.

PISS

Jak to śpiewał Puddle of Mudd - piss it all away...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10686 dnia: Grudnia 21, 2005, 09:53:53 pm »
o, komedia romantyczna na polsacie... chyba sobie obejże.

damn patrze sobie tak na zdjęcie Ayu na moim pulpicie i w sumie nabrałem ochoty na poznanie jakiejś japoneczki... chyba znowu będę sobie mażył o wyjeździe do japonii ;]

Telewizja śmierdzi ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10687 dnia: Grudnia 21, 2005, 11:41:43 pm »
Ayu- mi Hamasaki? Mi się z Japonek w sumie tylko Reon Kadena podoba, ale to badziej ze względu na ten poszarpany podkoszulek w którym często robi sobie sesje zdjęciowe :) Generalnie wole Słowianki, ajak

Co do Kamera Kafe- pierwsza seria jest wpytkę, naprawdę. Gdzie leci- nie wiem, bo bym sobie obejrzał, ale na DVD jest wydana. Co dziwne, bo kiedyś była w necie do ściągnięcia w jakoś i 320x240- czyzby chcieli zarobić na ongiś darmowym gifcie?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #10688 dnia: Grudnia 22, 2005, 10:04:09 pm »
dziiiiiizas ale ja sie zle czuje taki ospały i wogule  na nic nie mam siły  jeszcze do tego mi sie ff7 przy filmiku z weponami wyłącza pinknie jak nie wiem cacy swieta -_-

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10689 dnia: Grudnia 22, 2005, 11:14:01 pm »
Kurde... przećwiczyliście sobie kiedyś mieśnie brzucha? To jest bardzo malo fajna sprawa. Za kazdym razem jak podnsoze się z krzesla, to nie moge się wyprostować, bo mnie od razu zaczynają miesne boleć... to jest troche takie bardzo nieelo... wszystko przez to, ze sie nie porozciagałem, po ostatnich brzuszkach i mi kwas mlekowy zalegl w miesniach. Kwas mlekowy jednak, jak wszystkie inne kwasy karboksylowe rozklada się w wyzszych temperaturach, wiec moze wezme goraca kompiel.. to moze pomóc...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10690 dnia: Grudnia 23, 2005, 12:50:35 am »
Damn ... święta są zajebiste... w ramach prezentu gwiazdkowego, czy jak tam to nazywacie w waszych religiach, skapnęło mi się DMC3.... No i sobie myślę, że jest zajebiście, ale kiedy przyjeżdżam do domu okazało się, że matka w ramach szlabanu, który w pewnym sensie też można uznać za prezent, zarekwirowała mi pady.... no poprostu sielanka.... Ale w sumie wszyscy mi mówią, że życie jest niesprawiedliwe....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #10691 dnia: Grudnia 23, 2005, 12:37:03 pm »
no fajnie znalazlem na mininovie  Onimushe 3 2 cd ver angielska na PC teraz pytanie czy to jest prawdziwa onimusha a nie jakies demko czy cus bo to tylko 1gb zajmuje :/

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10692 dnia: Grudnia 23, 2005, 12:57:48 pm »
ahahahahahahaha na Awake tour 2005 Hyde zapiernicza przebrany za papieża i sobie spiewa, niosony na papieskim tronie przez jakihs czarnuhowo po hali koncertowej, drze jakas czrana plahte i zuca publiczonosci, a unoszac reke z papieskim gestem publicznosc drze morde "Hoooooooooyh!"  raczej mi się to podoba ;]

anyway ja tylko chciałem napisać ze opis Mola - kirby dance żądzi ;]
wkley go tutaj bo niechce mi się przepisywac ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #10693 dnia: Grudnia 23, 2005, 01:20:21 pm »
damn przez ciebie musze znowu włączac to dzieło szatana<gg> ;]
Kirby Dance!! <(' '<) (>' ')> <(' '^) (^' ')> (^' '^) (V' 'V) <( ' ')>
wczoraj sobie włączyłem chyba po ponad miesięcznej przerwie <oczywiscie full wiadomosci"jestes?" plus łańcuszki ;\

skąd można Awake tour 2k5 zassać? ;]

EDIT

nieważne, już sie torrentuje ;]
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2005, 01:22:41 pm wysłana przez Morchol »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #10694 dnia: Grudnia 23, 2005, 01:39:11 pm »
ile zajmuje ver ps2 Onimushy 3 ?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10695 dnia: Grudnia 23, 2005, 02:21:41 pm »
Dzieki, zajebiscie wygladaja te kirbisy jak sobie je wkleilem do notatnika i byla duza czcionka ^^'
Co do awake tour to na torrentah szybko elci bo mi kumpel mowil ze mu 50kb/s lecialo... mi ofkoz torrenty nie dzialaja ;/
Dlatego kinoji juz mi zzuca na Club Boxa ;]
tutaj mozna zassac ten wystep co hyde jest za papieza, ale ma slaba raczej jakosc, reszty nie sprawdzalem bo czekam az bede mial caly koncert tylko raczej mnie zaintrygowalo mocno to zdjecie jak jest za papieza przebrany i musialem sprawdzic, Revelation jest srednia piosenka chyba, ale mi sie zajebiscie podoba wiec wystep super dla mnie ;]

A mnie juz kumpel ktory widzial wystep najezdza na GG ze on sie przebierze za cesarza japonii i nasra na flage japonii bo japonczyki sa jebnieci ;]
http://ongaku.butterflysleep.com/go/downloads/P0/

Co do Onimushy to nie mam pojecia, bo darowalem sobie sciaganie 3 czesci bo nie moge znalezdz pierwszej ;/ a chcialbym w sumie cala serie zaliczyc.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2005, 02:22:09 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #10696 dnia: Grudnia 23, 2005, 02:27:39 pm »
Cytuj
Co do awake tour to na torrentah szybko elci bo mi kumpel mowil ze mu 50kb/s lecialo...
i za to kocham torrenty ;] za 3 godzinki sobie obejze ;]
spadam obiad jakis skombinowac wmiedzyczasie ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10697 dnia: Grudnia 23, 2005, 02:42:06 pm »
Nie wiem czy to dać do humoru, czy tutaj heh..... FF8 ma Eyes on Me, FF9 ma Melodies of Life, FF10 ma Suteki Da Ne, a co ma Radiata Stories? Zobaczcie sami --> CLICK ME. Niezaprzeczalnie to jeden z najbardziej zdałnionych utworów jakie kiedykolwiek słyszałem heh...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2005, 02:43:38 pm wysłana przez Tantalus »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #10698 dnia: Grudnia 23, 2005, 03:01:35 pm »
zrozumialem tylko ze chodzilo o papaje -_- ''  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10699 dnia: Grudnia 23, 2005, 03:04:32 pm »
No fachowa nutka ;] pasuje klimatem do gry no i zrozumiałem prawie całą mimo że mój japoński jest nie afajny ;/
fajna piosenka ;]

a tak BTW to mi chłopaki Radiata Stories łąduje się normalnie, zadnego długiego wszystywania podczas gry, żadnego wczytywania podczas walk.
A tak BTW Tant to swój swojego lubi? Ja bym raczej nie wypuszczał na rynek płytek które sprawiają że fajnie i miło gra się na nich w pirackie wersje gier które sprzedaje za 20 razy droższą cene niż czystą płytke ;]

Glenn - fachowy wystruj ;]
 


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?