Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3169628 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10620 dnia: Grudnia 19, 2005, 08:20:51 pm »
Nagrywarka DVD to fpytna sprawa. Wszystko mam homebrew i nie płacę żadnemu Saszy 20 zeta za jedną grę. Jedyne co mnie dręczy to to, że trzeba szukać DVD-R. DVD+R gorzej nagrywają i jest duża szansa, że gra się sypnie na samym początku, ale są tańsze. Już tak stracziłem płytki nagrywając Burnout Revenge, czy Resident Evil 4 (który i tak się źle wypalił, bo filmiki tną). Na PSXa były tylko CD, zazwyczaj poniżej 600MB (na PS2 gry potrafią zająć całą płytę, co dodatkowo utrudnia wypalanie gier) i nie było szans, żeby gra była zwalona.

I po c***j rary z ps2rip mają hasła ?

I czemu "cjuj" (żeby nie cenzornęło) ma cenzurę na 3 gwiazdki ?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2005, 08:22:46 pm wysłana przez Dark Butz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10621 dnia: Grudnia 19, 2005, 08:39:04 pm »
dobra...coraz bardziej kuszaca wydaje sie ta nagrywarka diwidi...aaale..czy oplaca sie tkowa posiadac (do gier na ps2 raczej tylko) jesli limit downloadu mam 5GB ;/

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10622 dnia: Grudnia 19, 2005, 08:45:32 pm »
Wiecie co.... szlag mnie bierze... nasza kretynka wykładowczyni dała nam jakiś wiersz z kosmosu i kazała na jutro machną analizę i interpretację... czyli to co tygrysy lubią najbardziej.... szlag mnie bierze.... wrrrarrrr...... a podobno polonistyka miała by lekka i przyjemna..... kkkkkuuuurrrrwww***********sssss
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10623 dnia: Grudnia 19, 2005, 08:47:16 pm »
ahahahhaahaha piękne są te wasze limity ;]
k***a mi by w 4 dni limit jebnął ;/
zamiast tej nagrywarki zastanów się lepiej nad innym usługodawcą ;]


Cytuj
Jedyne co mnie dręczy to to, że trzeba szukać DVD-R. DVD+R gorzej nagrywają
Znaczy się szukać trzeba? one chyba nie są trudno dostępne ne? ;] w Hermesie na zwyciestwa jest wszystko to w innych też raczej... BTW Hermes to piękny sklep, kocham go, ile ja tam platinumów w życiu kupiłem to jest poemat ;] no ale teraz jak jest ps2trza się było na Verbatimy przeżucić

Cytuj
I po c***j rary z ps2rip mają hasła ?
no właśnie nie wiem ;/ przej*bana sprawa ;/ jeszcze najpiękniejsze jest to jak hasło jednak nie pasuje i szukasz go na emulu i się ściąga jak pliki shazy na soul seeku... czyli że tak jakbym czekał w kolejce ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10624 dnia: Grudnia 19, 2005, 08:52:16 pm »
Cytuj
Cytuj
Jedyne co mnie dręczy to to, że trzeba szukać DVD-R. DVD+R gorzej nagrywają
Znaczy się szukać trzeba? one chyba nie są trudno dostępne ne? ;]
Nie, chodzi mi o to, że nie można teraz wejść do sklepu, wziąść pierwszą-lepszą DVDkę, zapłacić i wyjść.

BTW. Czemu jak chciałem skasować ten post _dark_cloud_a napisało mi, że nie mam uprawnień ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10625 dnia: Grudnia 19, 2005, 08:54:30 pm »
może dlatego  że ja go wcześniej skasowałem i może już go nie było poprostu?

kocham to jak mówie sobie że ide się pouczyć i od razu szbko wchodze na forum żeby czas przeleciał i tyle jest zmojej auki ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10626 dnia: Grudnia 19, 2005, 08:58:52 pm »
ja robię teraz dokładnie to co Ty Gipsi, tylko mój problem polega na tym, że jak tego na jutro nie napiszę, to nie zaliczę semestru. i to mnie delikatnie mówiąc wkur****a bo ten tekst jest głupi i beznadziejny.... dlatego też przepraszam, że trochę dziś mieliście po mnie kasowania... ale nerwy daja znac o sobie przy nerwowym klikaniu myszkką.....................................
Kame Hame Ha

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10627 dnia: Grudnia 19, 2005, 09:01:49 pm »
Cytuj
zamiast tej nagrywarki zastanów się lepiej nad innym usługodawcą ;]
to super ale ja mieszkam na takim zadupiu ze raczej zadne czelo i inne pierdoly w gre nie wchodza ;/

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10628 dnia: Grudnia 19, 2005, 09:05:37 pm »
Czy to tylko mi czy innym załadowanie TO też zajmuje wieczność ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10629 dnia: Grudnia 19, 2005, 09:18:24 pm »
DB - Mi też coś się długo ładuje... a hasła do PS2ripa się po legalu z eMule'a ściąga hehehe.. ostatnio jakiegoś txt'ka ściągnąłem gdzie jest ze 300 hasełek do PS2Rip... niech se hasłują te gry, ważne żeby działały.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10630 dnia: Grudnia 19, 2005, 10:50:24 pm »
Cytuj
ahahahhaahaha piękne są te wasze limity ;]
k***a mi by w 4 dni limit jebnął ;/
Jak kupiłem nowy dysk 200 giga to pierwszego dnia zapełniłem torrentami około 9 gigabajtów, z tego co pamiętam. Albo coś koło tego. W kazdym bądź razie w dwa tygodnie musiałem kupować DVD-R i CD-R. DVD kupuje przewaznie jakieś tanie, teraz tylko się wykosztowałem na Verbatima- 10 płytek za 20 zlotych. A co do CD-R to rzadko co wypalam, ale jak juz, to kupuje 50-paki Verbatima albo TDK, zalezy co jest i mam spokój. Na razie mam 50 TDK nie otwarte oraz tak z 20 Verbatima jeszcze zostało. Nagrywam głównie filmy, bo w gry raczej nie gram. No  i tak leci to zycie ;)
A limitowcom nie zazdroszcze- nie dość ze upload kiepawy to jeszcze ichni limit transferu- no ale cóz, polska. Cezetki nie kupisz, net kiepawy i Renata Begier w parlamencie. Pora umierać [/emo mode]

Cytuj
eMule'
Ojezu. Korzstam tylko zostateczności. Niedawno męczyłem się z MTV Downtown - 13 odcinków ściągałem około miesiąca. Ale to jeszcze nic. Japońskie speciale z edycji DVD do Cowboy bebop ściągałem CZTERY miechy. Dostawałem padaki a do tego byłem za zaporą ogniową. Nienawidze tego programu, ale ma perełki, których prózno szukać gdzie indziej. Chociaz teraz torrent coraz bardziej powszechny, ale staroci tam nie znajdziesz. Generalnie jade na DC++ - i dobrze mi z tym, mam w share 150 giga i aktywny tryb, więc wszędzie wchodze i nie narzekam. Czasami troche nerwówki jest ale wszystko prawie znajde.  
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2005, 10:53:13 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10631 dnia: Grudnia 20, 2005, 01:06:06 am »
Ja uwielbiam mojego eMule'a, bo to śliczne zwierzątko załatwiło mi kilka takich tytulików, że nie ma bata, nigdzie indziej ich nie ma. No i znacznie ułatwia robienie świątecznych zakupów, bo takich rzeczy jak osiołek, czy muł, żaden torrent nie umie ściągnąć. A co do download'u, to ja nie mam aż takich dużych wymagań, żeby bawić się w inne programy. Czasami korzystam z Azureusa, jeżeli jakiś bardziej popularny release przykuje moje oko, ale ogólnie rzecz biorąc wolę mieć dostęp do wszystkiego z wolniejszym download'em, aniżeli ograniczone programy konkurencyjne z dużą przepustowością... i tak kompa zazwyczaj na noc zostawiam, a 2.6 GB w 24h na eMule'u to nie jest według mnie prędkość niska, a przynajmniej mi wystarczy.

Co do płytek, to korzystam głównie z Sony, a to ze względu na to, że większość rzeczy, które wypalam, trafia później do mojej konsoli, a że swój swojego lubi, to czarnulka nie narzeka na te płytki. CD też mam Sony, bo ja i tak kupuje zazwyczaj szpule 40 lub 50 płytkowe i nie robi mi, czy wydam 35 zeta na Hawki, czy 40 na Sony. A że mam do tej firmy zaufanie, to biorę soniaczki. Teraz mam jakieś 60 CD i 12 DVD, ale pewnie większość się do końca roku pójdzie chrzanić.

A ja stwierdzam, że MP3 Player to coś, czego mi dotąd w życiu brakowało... muszę se to cudeńko kapitalizmu nabyć ASAP, bo jednek Discman nawet w połowie taki fajny nie jest jak MP3 Player... Hmm... muszę chyba troche kaski z konta wyciągnąć albo starych poprosić o drobne dofinansowanie ze względu na zbliżające się święta... hmm.. będę musiał pokombinować, bo już wszyscy dookoła mają takie gadżety, a ja nie mam.

EDIT::

Jakieś 2 miechy temu przestałem ćwiczyć, a że dzisiaj powiedziałem Hisoce, że znowu zacznę, to musiałem słowa dotrzymać. Nie ma bata.. od dzisiaj będę codziennie ćwiczył, bo chociaż na złe warunki nie narzekam, ale możnaby conieco poprawić... dzisiaj zapodałem sobie następujący zestaw:

- zestaw rozciągający nogi na początek (w końcu zrobię ten cholerny szpagat poprzeczny.. just you wait)
- 4x20 pompek (szerokie, wąskie, na dwóch knykciach i na trzech knykciach)
- 2x60 brzuszków (będę miał ten cholerny kalo... karlo... karolo... grzejnik na brzuchu... już mi zresztą niewiele brakuje)
- 2x40 przysiadów (z nogami u mnie chyba najlepiej ze wszystkich mięśni, ale zawsze chciałem zrobić Hunting Hawka jak Hwoarang).
- przysznic (żebym nie zaśmierdł po tym wszystkim)

No i czuję się jak młody bóg. Jeszcze pewnie bym do tego dorzucił śmiertelne pobicie worka treningowego, ale nie chciałem starych budzić, bo śpią w sąsiednim pokoju. Jak codziennie będę takie ćwiczenia zapodawał i stopniowo zwiększał ilość kolejnych zestawów, to efekty powinny być wymierne. Ha.. sam bym pewnie ten czas wolał poświęcić na zgłębianie fabuły Radiata Stories, ale czego nie robi się dla kobie... eee... dla drugiej połówki (bezpieczne, bezpłciowe określenie hehehe).

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10632 dnia: Grudnia 20, 2005, 01:44:48 am »
Ech... zamiast spać, to ja siedzę  i słucham tabulatury toxicity w Guitar Pro..... a jutro mam na 8 zajęcia.... dobrze, że przynajmiej tą zaje****ną analizę skończyłem....
Kame Hame Ha

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #10633 dnia: Grudnia 20, 2005, 11:53:15 am »
Cytuj
Jak kupiłem nowy dysk 200 giga
damn gdzies ty dorwal dysk 200gb O_o jak ja kupywalem 120 1,5 roku temu to 160 dopiero wychodzily ;f ... a te 200 spokojnie w kilka dni bym cale zapchal :F moje 120 mi nie starcza XD

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #10634 dnia: Grudnia 20, 2005, 12:17:48 pm »
mi z mojej 80 zostalo ok 10 gb ;] a zawdzieczm to obrazom gierec + odcinkami od 40-170 naruto + all bleachem ;] a qumple mi muwia zebym te naruto i bleach ponagryqwal XD  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10635 dnia: Grudnia 20, 2005, 05:40:06 pm »
Cytuj
Ech... zamiast spać, to ja siedzę i słucham tabulatury toxicity w Guitar Pro
masz dalna chlopcze... no chyba ze masz gp5 z rse to troche mniejszego masz dalna (ale i tak ten rse to jakis rewelacyjny nie jest... jedyne, co mi sie podoba, to flazolety, naprawde zajebiscie brzmia... ale poza tym to np. perkusja strasznie lipnie brzmi (nawet mi sie bardziej podoba ta z midi z gp4) i power chordy tez srednio daja powera... do jakies lekkiego rocka to jest calkiem calkiem, ale przy ciezszych kawalkach to jest katorga dla uszu :-/ poza tym zwalnia to huliganstwo jak cholera, wlaczenie rse w kawalku z 5-7 instrumentami to samobojstwo... juz przy 3 mi sie rozjezdza heh  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #10636 dnia: Grudnia 20, 2005, 06:01:52 pm »
cholernie zmarzłam...rozgrzała mnie dopiero herbata cynamonowa od nowego kolegi XD Poza tym spóźniłam się o 3 godziny i 5 minut na prawoznastwo i weszłam tak,żeby pan mnie zauważył...potem usiadłam tuż przed nim...teraz na pewno myśli,że jestem fajna i mnie lubi :F

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #10637 dnia: Grudnia 20, 2005, 06:15:37 pm »
Cytuj
cholernie zmarzłam...rozgrzała mnie dopiero herbata cynamonowa od nowego kolegi XD
heheh tant patrzaj konkurencja ^_^  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10638 dnia: Grudnia 20, 2005, 06:17:24 pm »
Cytuj
cholernie zmarzłam...rozgrzała mnie dopiero herbata cynamonowa od nowego kolegi

Pinpon!... Well done... chorobliwa zazdrość Tanta podbudowana o 10pkt.

Cytuj
Poza tym spóźniłam się o 3 godziny i 5 minut na prawoznastwo i weszłam tak,żeby pan mnie zauważył...potem usiadłam tuż przed nim...teraz na pewno myśli,że jestem fajna i mnie lubi

Ehh ty... ty się ucz, a nie se olewasz naukę. To tak się odwzdzięczasz naszemu systemowi szkolnictwa, który zapewnia ci darmowe wyższe studia na renomowanej uczelni? A tylu ludzi chciałoby być na twoim miejscu, a ty masz taki stosunek do nauki.. nie ładnie... jeszcze troche i będziesz zlewała wykłady tak jak ja... już zapomniałem jak wykładowca z IESu wyglądał....  

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #10639 dnia: Grudnia 20, 2005, 06:21:18 pm »
Ależ Tancie...nie masz o co być zazdrosny...przecież to tylko kolega...tylko piliśmy herbatkę i miło gawędziliśmy  :shifty: