Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3169726 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10480 dnia: Grudnia 13, 2005, 10:21:13 pm »
Cytuj
Gipsi nie przesiaduje na forum 13 latki ;/ grr..... jak będe miał to dostaniesz..a to, ze wtedy nie działały to cóż....zanim posyłałem to działały.
heh nie no spoko tak tez mi sie wydawalo ze tam nie siedzisz tylko cos ostatnio pisales ze odchodzisz czy cos takiego i myslalem ze to zart ale rzeczywiscie cos ostatnio cie malo widac -i na gg tez miales opis...
a DP ofkoz spoko ;]i tak jestem zajebiscie wdzieczny za to co juzm i dales kiedys ;]

Cytuj
obscure widzialem dwie wersje ale nic mi sie takiego nie robilo... jedna widzialem taka w sumie dosc normalna (o ile tego slowa mozna uzyc odnosnie tego teledysku heh), a w drugiej bylo cos z babka ktora lezala na stole pokrojona jak w niegdysiejszym sigu gameplaya, a te babki, co skorpiona jechaly to pokazywaly teraz juz nie tylko plecy... ale z kwadracikami to mi sie nic nie robilo takiego szczerb 2.gif
2 wersje ;/ jedna normalna ;/ dżizaz... to ile one miały minut?
Bylo tam widac jak jeden mietek gitarzysta wyiaga sobie serce i tak je obcenia? inny mietek gitarzysta wsadza sobie miecz w dol glowy i gora glowy mu sie rozkrusza? Perkusiscie chyba raczaki wyhodza dodatkowe i skrzydla czy cos takiego? Bo na ocenzurowanej tego nie widac tylko jest maly kwadracik z obrazkiem.. o juz wiem, w ocenzurowanej wersji przez kilkanascie sekund jest taka przerwa, robi sie mistyczna muzyka i jakas japonka co siega po jablko na drzewo pozniej zjada je i zaczyna jej krew cieknac z ust i znowu zaczyna sie piosenka.. miales cos takiego? i tak pewnie zapomniales nawet jak bylo ;D


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10481 dnia: Grudnia 13, 2005, 10:33:19 pm »
Cytuj
Bylo tam widac jak jeden mietek gitarzysta wyiaga sobie serce i tak je obcenia? inny mietek gitarzysta wsadza sobie miecz w dol glowy i gora glowy mu sie rozkrusza? Perkusiscie chyba raczaki wyhodza dodatkowe i skrzydla czy cos takiego?
to jest wlasnie ta normalna wersja, a druga to ta z babka pokrojona a tej akcji z jablkiem to sobie nie przypominam... jak znajdziesz tam na tej stronce linka do wersji ocenzurowanej to mozesz rzucic ;)

Cytuj
to ile one miały minut?
maciej go wie ;F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #10482 dnia: Grudnia 13, 2005, 10:36:11 pm »
Cytuj
heh nie no spoko tak tez mi sie wydawalo ze tam nie siedzisz tylko cos ostatnio pisales ze odchodzisz czy cos takiego i myslalem ze to zart ale rzeczywiscie cos ostatnio cie malo widac -i na gg tez miales opis...
hehehe....no to był żart, przeca jak jestem w redakcji to nie odejde XD pozatym sorka, że mało sie pojawiam bo poprostu zagrałem sie maniakalnie w Ragnaroka :D

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10483 dnia: Grudnia 14, 2005, 10:21:42 am »
łah ludzie.... dzisiaj widziałem coś, co się w mojej niespecjalnie pojemnej głowie pomieścić nie może... Widziałem Hisoke w sweterku, który miał TAKI kolor.... a pod sweterkiem nosiła T-shirt.... ..... w TAKIM kolorze... co pod nim nie wiem, ale mam nadzieje, że tendencja się nie utrzymała...

A tak wogóle to dzień bez zajęć jest fajny... może dzisiaj będę oryginalny i zamiast się opieprzać przez cały dzień zrobię coś konstruktywnego......

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #10484 dnia: Grudnia 14, 2005, 12:54:47 pm »
Cytuj
zamiast się opieprzać przez cały dzień zrobię coś konstruktywnego......
wyrzeźbisz klocka w kiblu? :F

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10485 dnia: Grudnia 14, 2005, 03:21:51 pm »
po mojemu to hisoka nosila ubrania w TAKIM kolorze, czyli w kolorze krwi swych ofiar... a ze ty jestes daltonista, to juz nie moja wina :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #10486 dnia: Grudnia 14, 2005, 05:12:05 pm »
nie....to nie był kolor ich krwi,ale ich trzewi..dlatego różowawy.

Co do mnie to miałam koło z anglika-dzielnie ściągałam. Poza tym dostałam 5 z  mowy obrończej Seana Peanna.

 

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10487 dnia: Grudnia 14, 2005, 08:58:05 pm »
Cytuj
dlatego różowawy

różowawy hehehe.. nie bójmy się tego słowa... to był różowy kolor.

Hmm... patrząc na swój pokój dochodzę do wniosku, że najwyższy czas w nim posprzątać. Góra śmieci wyrosła już ze smietnika i rośnie dalej tarasując wyjście z pokoju, moje, niekoniecznie świeże ubrania, walają się po całej powierzchni, a biórko z kompem wygląda jak.... ee.... ciężko to słowami opisać nawet... nie wspominając o tym, że moje włosy leżą na całym dywanie, co jak już kiedyś pisałem powoduje zatykanie się wiatraczka od kompowego zasilacza... no nie.. naprawde muszę posprzątać... tu nie chodzi tylko o utrzymanie standardów sanitarnych przynajmniej na poziomie krajów afrykańskich... tu chodzi o życie mojego kompa.....

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10488 dnia: Grudnia 14, 2005, 11:04:35 pm »
Cytuj
Hmm... patrząc na swój pokój dochodzę do wniosku, że najwyższy czas w nim posprzątać. Góra śmieci wyrosła już ze smietnika i rośnie dalej tarasując wyjście z pokoju, moje, niekoniecznie świeże ubrania, walają się po całej powierzchni, a biórko z kompem wygląda jak.... ee.... ciężko to słowami opisać nawet... nie wspominając o tym, że moje włosy leżą na całym dywanie, co jak już kiedyś pisałem powoduje zatykanie się wiatraczka od kompowego zasilacza... no nie.. naprawde muszę posprzątać... tu nie chodzi tylko o utrzymanie standardów sanitarnych przynajmniej na poziomie krajów afrykańskich... tu chodzi o życie mojego kompa.....
Paaanie.. Mój pokój to istny antykwariat jeśli chodzi o datę spozycia/ostatniego uzycia niektórych przedmiotów i jak bondowskie martini- nie mieszane, wstrząśnięte, jedyne co mam w nim poukładane to płyty CD (to wręcz w pedantycznym porządku), reszta wymieszana i na podłodze. Na biurku mam pokazną kolekcję szklanek, pumeksów, kropli, oliwek, ołówków oraz łyzeczek, bo do kazdej herbaty, kawy którą słodzę uzywam innej, nowej łyzeczki. Podłoga to dosłownie biblioteczka ksiązek, nie poukładanych co prawda alfabetycznie, ale zawsze coś odnajduje. W rogu pokoju mam ciuchy- te wazniejsze lezą na takiej jakby uformowanej specjalnie dla nich półce, mniej wazna garderoba wala się po całym mieszkaniu. Kompa nie wyłączałem od dobrych paru dni, jeśli nie tygodni- zresztą, i tak nie odtwarzamnawet tego co zassam. No i się tak zyje, dla mnie jest to w porządku, bo czuje się przytulnie oraz ciepło w moim własnym pokoiku%-) Ale jeślibym poszedł do kogoś w odwiedziny, ofkors oburzyłbym się takim stanem rzeczy. Jak to? Jak mozna mieć taki burdel:D

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #10489 dnia: Grudnia 14, 2005, 11:18:52 pm »
ja mam niepościelone łóżko, zawalone biurko, książki pod poduszką, kołdrę wyprofilowaną tak,żeby wygodnie siedziało mi się na podłodzę i podpierało o łóżko jak czytam, na podłodze lerzy pełno wiórów,które oje diaboliczne stwory rozgrzebały w czasie dzikich charców, a na krześle zalega fura ubrań....nikogo tam nie wpuszczam już od pewnego czasu XD

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10490 dnia: Grudnia 14, 2005, 11:24:54 pm »
A mi nie jest wstyd, bo jak tylko ludzi odwiedzam od czasu do czasu to się utwierdzam, ze nie tylko ja mam taki burdel. Zresztą, po jaką cholerę mam składać np. ciuchy, jeśli i tak jak je załoze nastepnego dnia, to potem rzuce na ziemie i tyle:D Po co mam składać do szafy i wykonywać szereg róznych innych pedantycznych czynności? To jak ze ścieleniem łozka- po co mam ścielić, skoro na wieczór znowu je rozłoze? Ludzie to se lubią komplikować zycie, a ja nie:)
No i taki nieład to tez artystyczne bardzo jest :)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10491 dnia: Grudnia 14, 2005, 11:29:56 pm »
Artystyczne.... tak... taki troche impresjonizm..... albo pop-art heh... dobra koncepcja powiem ci. Jak mi matka powie następnym razem, żeby posprząt, bo mam burdel w pokoju, to powiem jej, że to nie jest bałagan, tylko przykład nowoczesnej sztuki, a ja jestem współczesnym Andym Worholem (znaczy współcześniejszym)....  

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10492 dnia: Grudnia 14, 2005, 11:33:59 pm »
Mam lepszy pomysł:D Jak ci to powie, to otwórz szafe, wyrzuć wszystko na ziemie i porozrzucaj po calym pokoju- i powiedz, ze jesteś Witkacym i dała ci natchnienie do dalszej pracy:) Po czymś takim juz chyba nic nie powie:D W moim przypadku sprawdziła się jedna z psychologicznych metod reagowania na zaczepki- całkowita ignorancja :D

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #10493 dnia: Grudnia 14, 2005, 11:50:16 pm »
Ja tam słucham rodziców i mam porządek :P -_-'
Edit:: Miałem 333 postów -_- jak qiax
« Ostatnia zmiana: Grudnia 14, 2005, 11:52:27 pm wysłana przez Musiolik »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10494 dnia: Grudnia 15, 2005, 12:01:01 am »
Cytuj
Ja tam słucham rodziców i mam porządek :P -_-'
Edit:: Miałem 333 postów -_- jak qiax
A gdzie jest Ganz? Dlaczego nie odpisuje? I dlaczego nie lubicie ganza?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #10495 dnia: Grudnia 15, 2005, 12:01:33 am »
Cytuj
Ja tam słucham rodziców i mam porządek :P -_-'
 
heh a ja własnej potrzeby i wsumie tez ;] poprostu lubie miec porzadek.. tia da się tak żyć... niezartuje =p
Cytuj
Edit:: Miałem 333 postów -_- jak qiax

pokasowac? => =p

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #10496 dnia: Grudnia 15, 2005, 12:03:16 am »
Cytuj
A gdzie jest Ganz? Dlaczego nie odpisuje? I dlaczego nie lubicie ganza?
AD1. Ganz pożegnał się z nami
AD2. patrz wyżej
AD3. Ja go lubie :D ^^

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #10497 dnia: Grudnia 15, 2005, 12:04:47 am »
łał... pożegnał się? znaczy stwierdził definitywnie "łee ide sobie"? damn, zawsze mnie ciekawe akcje omijają =p
« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2005, 12:05:17 am wysłana przez Morchol »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #10498 dnia: Grudnia 15, 2005, 12:05:49 am »
nie tely co łe ide sobie, tylko, ide sobie, bez łee.....
może kiedyś wróci, jak wszyscy wymrzemy :P

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10499 dnia: Grudnia 15, 2005, 12:11:38 am »
Ja porządek w pokoju to mam rzadko. Łóżka wogóle nie ścielę, tylko kołdrę muszę doprowadzić do porządku, żeby się mama nie czepiała (ogólnie jak robię porządke to tylko po to, żeby rodzice się odczepili ode mnie). Jedynie mój podręczny barek ma stałe miejsce (półka nad kompem, na której trzymam paluszki i ciastka i 6-ciopak wody mineralnej pod biurkiem, koło łóżka). Najbardziej nie lubię jak gram i mama wchodzi mi przed telewizor i pyta się mnie, które skarpety są moje (ostatnio miałem tak jak lądowałem w Ace Combacie i się rozbiłem...a pauzować nie można w trakcie lądowania), albo jak mam zamknięte drzwi w pokoju, ktoś wchodzi, powie co chce i wyjdzie nie zamykając ich. Aż chcę wtedy wrzasnąć "Co ja, k***a, w tramwaju mieszkam ?!".
Jak bym powiedział mamie, że mam "artystyczny nieład" i że "daje mi natchnienie" to bym usłyszał tradycyjne "Ale jak to tak można ? Jakby ktoś przyszedł..." o tak, ciekawe kto teraz przyjdzie do mnie ? Siedzę chory w domu, a kumplom nawet na myśl nie przyjdzie, żeby do mnie wpaść.
Ech...czepiają się a nawet grać nie umieją...moja mama dalej nie umie kopiować linków i nie rozumie idei przycisków myszy, że lewy zatwierdza, prawy wywołuje menu.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2005, 12:13:08 am wysłana przez Dark Butz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?