Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3169749 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10440 dnia: Grudnia 11, 2005, 02:27:48 am »
Cytuj
teraz ide popykac SSX on tour

SSX? To takie fikanie na desce po śniegu? Gdzieś to u mnie leży, ale jakoś nie miałem ochoty się za to zagrać, bo jak mam ochote na coś w tym stylu, to zawsze wybieram pomiędzy TTT i Burnoutem 3. A powiem wam, że ściągnął mi się Jade Cocoon 2 i jest narazie niezły. Problem w tym, że mi się wieśnął w jednym momencie, ale może uda mi się to jakoś obejść i będzie działał. W każdym razie Levant jednak umie mówić !!! Tak!! Główny bohater Jade Cocoon potrafi mówić, bo spotkałem go w grze (heh.. brode zapuścił) i miał własnego seiyu.. może dla Serge'a z Chrono Cross i innych bohaterów z chorymi strunami głosowymi jest jeszcze nadzieja heh....

Cytuj
pamiętaj, nie dam Tobie tak długo spokoju i będe ujawniał Twoje spiski, aż nie przkażesz mi we władanie całej Australii.... pomyśl tylko, na co Tobie niecałe 10 mln km2 pustynnego kontynentu ?? jak mi ją zagwarantujesz na piśmie, to nawet w tym demonicznym planie Tobie pomogę

Chyba nie mam wyjścia..... Niniejszym oświadczam, że z momentem mojego przejęcia władzy nad światem kupa ziemi znana dotąd jako Australia staje się mym dominium pod bezpośrednim jażmem niejakiego _dark_cloud_'a. Dorzucam ci jeszcze Tasmanie i Papue-Nową Gwineę i Wyspy Salomona, ale Nowa Zelandia jest moja...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2005, 02:31:08 am wysłana przez Tantalus »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10441 dnia: Grudnia 11, 2005, 03:37:18 am »
No ja na Bornouty sram raczej już w 4 pograłem troche i owszem zajebisty ale nastała zima i trza sobie po śniegu pomykać, SSX 4 jest zajebisty (poprzednie czesci pewni tez), obowiazkowo wylaczylem sobie muzyke w grze, zapodalem Ayu 0 Heaven House Remix i jak pieknie sie jezdzi to az jestem w szoku... tylko musialem sie przyzwyczaic do systemu bo na poczatku jezdzilem jak w Tony Hawku no i niebardzo mi szlo ;/ ale teraz juz pieknie sie jezdzi... jak jest noc w grze i peelno sniegu padam ocno a głosnikach Ayu no to mam podjarke niesamowitą, teraz czekam tylko az spadnie peeełno śniegu za knem i bede mial taki klimat ze ja cie niechciej....

nie ma bata ja w tym roku zakapiam szkole na pewno ;/ sram na mature i egzamin technika konsola mnie znowu jara jak mało co ;]

Tyle gier mam a tak malo czasu ;]

 


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10442 dnia: Grudnia 11, 2005, 01:29:40 pm »
O_o O_o O_o
damn... ogladal ktos 912 odcinek south parku? w pewnym momencie podczas opowiesci o xenu pisze "this is what scientologists actually believe".... myslalem, ze to po prostu matt i trey sobie jaja robia, ale patrzcie tutaj:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Scjentologia

lol... thetany, xenu i e-metry... bez jaj, trzeba byc zdrowo popieprzonym zeby w takie rzeczy wierzyc
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10443 dnia: Grudnia 11, 2005, 02:48:11 pm »
Ej no co ty Zell.... religia jak każda inna...

Cytuj
Tyle gier mam a tak malo czasu

Taaa.. coś w tym jest... czekaj idę zobaczyć co zdobyłem na PS2 od tego czasu:

Final Fantasy X (oryginał i pirat i chyba jeden w wersji PAL, a drugi NTSC.. weeee...)
Final Fantasy X-2 (też oryginał i pirat)
Kingdom Hearts (też oryginal i pirat heh)
Destroy All Humans (łah co za gra... będę się musiał kiedyś za nią zabrać)
Dragon Quest & Final Fantasy in Itadaki Street Special (genialne.. wiadomo)
Tekken Tag Tournament (kurcze... za dobry jestem w tą grę)
Soul Calibur 2 (w to Hisoka jest chyba lepsza ode mnie heh)
Tenchu Fatal Shadows (dobra gierka.... Ayame ślicznie wygląda)
Radiata Stories (śliczny jRPG)
Jade Cocoon 2 (wygląda nieźle, ale jeszcze na dobre go nie sprawdziłem)
Drakengard (też się muszą za to zabrać)
Burnout 3 (chyba najlepsza samochodówka w jaką grałem póki co)
Legaia Duel Saga (myślałem, że będzie lepsza, ale Mlecznemu się podoba)
Suikoden 3 (bleee... ale ta gra mi się nie podoba...)
Musashi Samurai Legend (wygląda świetnie, ale długo nie grałem)
Fullmetal Alchemist Dream Carnival (pile of shit jak wszystkie gry Bandai)
Fullmetal Alchemist and the Broken Angel (przyznam, że nie sprawdziłem co to)
Fullmetal Alchemist and the Curse of Crimson Elixir (jak wyżej)
Front Mission 4 (pierwszy jRPG na PS2 jakiego przeszedłem)
SSX 3 (grałem chwile i włączyłem Burnouta heh)
Grand Theft Auto 3 (spróbowałem zrobić wielką rozpierduche w mieście i włączyłem Burnouta po chwili)
Władca Pierścieni - Powrót Króla (zawiesza się heh...)
State of Emergency (ale gówno... no ale dostałem właściwie za darmo, więc czemu nie)
Stuntman (nie wiem co to.... nie chciało mi się nawet dla tego konsoli właczać)

A jeszcze dochodzą:
Romancing SaGa: Minstrel Song
Unlimited SaGa
Tekken 5
Soul Calibur 3
Star Ocean 3

Jak widać ja też mam w co grać... gry przychodzą mi dużo szybciej niż daję radę je przejść... a większość to jRPGi heh
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2005, 04:33:44 pm wysłana przez Tantalus »

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #10444 dnia: Grudnia 12, 2005, 02:00:20 am »
Cytuj
State of Emergency (ale gówno... no ale dostałem właściwie za darmo, więc czemu nie)
grałem na kompie w to (jesli to to samo :P) łazi sie po planszy i leje kazdego czym popadnie od telewizorów po wyżutnie rakiet :F
Cytuj
Stuntman (nie wiem co to.... nie chciało mi się nawet dla tego konsoli właczać)
moze to reamke tej gry z pegazusa ze złotej piątki XD ta sama nazwa... a wtedy to by była szczelnka zrecznosciowa :P

Cytuj
bez jaj, trzeba byc zdrowo popieprzonym zeby w takie rzeczy wierzyc
wisz ja to samo mysle o katolikach :F

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10445 dnia: Grudnia 12, 2005, 07:52:07 am »
ooooołłłłł when I woke up tonight, I said aaaaaaaaaaaajm, im gonna make somebode love me
I'm gonna make some body love me
and now i know, now i know, now i know i know that its you - Your lucky, you're so Luvky!
Ty-Tyry, TyTytyryryryr

łaaa nie ma jakwstać i pozytywnie się nastawić na wyjście do budy ;]

Well do you, do you do you wanna? Well do ya, do, do ya, do ya wann? Łooonnaaaa goooooooł...


EDIT:::
Ale na 8 to juz raczej do szkoly nie zdaze ;]
« Ostatnia zmiana: Grudnia 12, 2005, 07:57:18 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10446 dnia: Grudnia 12, 2005, 01:25:20 pm »
.... damn... trzy lekcje matematyki pod rząd w szkole to jednak bardzo mało fajna sprawa..... mamy taką fajną nauczycielkę, ż4e po prostu zdycham ..... zdycham ze szczęśćia rzecz jasna......  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10447 dnia: Grudnia 12, 2005, 02:45:19 pm »
Cytuj
wisz ja to samo mysle o katolikach
a ja tam wierze w panowanie mrocznej kozy i mi z tym dobrze khekhe

w_w - znam ten bol "fajnej" nauczycielki od matmy... na dzisiaj mielismy 15 stron (powaznie, jesli ktos nie wierzy to mu moge zeskanowac) zadania... robilem cala dluga przerwe 20 minutowa + jedna lekcja mi sie urwala wiec na niej tez robilem i ledwo zdazylem... gdybym jeszcze te przyklady robil a nie odpisywal i nie skracal wiekszosci rzeczy to bym chyba ze 5 godzin to robil :-/
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #10448 dnia: Grudnia 12, 2005, 03:07:10 pm »
łał Gipson słucha FF ;] damn szkola wczasie choroby jest mega niefajna ;\ głowa boli z nosa cieknie a siedzieć trzeba żeby frekwencje konieczna do klasyfikacji mieć ;\ byle do czwartku bo do wtedy mamy wystawianie ocen wiec potem to mnie juz raczej wszystko pierdoli aż do świąt ;]
some say i'm trouble boy, just beacouse i like to destroy, all the things that brings idiots joy, well, whats wrong with a little destruction? ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10449 dnia: Grudnia 12, 2005, 03:51:43 pm »
Cytuj
łał Gipson słucha FF ;] damn szkola wczasie choroby jest mega niefajna ;\ głowa boli z nosa cieknie a siedzieć trzeba żeby frekwencje konieczna do klasyfikacji mieć ;\
Ja od początku listopada siedzę w domu. To jest mega niefajne. Od prawie póltora miesiąca gniję w domu, grając w gry, które już mi się znudziły, a nic innego nie mam do roboty. Wychodzić też nie mogę. Ale przynajmniej mogę robić nocki i wysypiać się ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10450 dnia: Grudnia 12, 2005, 04:19:35 pm »
damn...w c***j nie fajnie  kiedy laser zaczyna Ci padac po tygodniu uzytkowania piratow...chociaz mam nadzieje ze to tylko przez te tone kurzu zalegajaca wewnatrz konsoli ;/ w kazdym badz razie pol godzinne loadingi sa malo elo, a w Radiata Stories to juz wogole masakrycznie tragiczne ;]

damn you Mol...przez Ciebie nabralem ochoty na poisluchanie tego w c***j pozytywnego ziomka ;]

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #10451 dnia: Grudnia 12, 2005, 04:57:55 pm »
FF to zespół tak ogolnie, a  ze brzmi jak imie i nazwisko to szczegol ;] damn.. leci umnie housowy remix popowego japońskiego kawałku... i JA musiałem dziś tłumaczyć komuś że niesłucham death metalu i niejestem satanistą ;] <fak ludzie troche mniej stereotypow, niekażdy z długimi włosami słucha tru norvegian necro napierdalanek ;f >

tak BTW to remix na pierwszy rzut ucha nieco lipny, ot jeden bit zapętlony i dodany "efekt podwodny" momentem =p ofcoz wersje z singla 100 razy lepsze imo ;]
« Ostatnia zmiana: Grudnia 12, 2005, 05:00:33 pm wysłana przez Morchol »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10452 dnia: Grudnia 12, 2005, 05:07:27 pm »
Cytuj
niekażdy z długimi włosami słucha tru norvegian necro napierdalanek
Ja przestraszyłem kiedyś jakąś babcię. Wychodzę z klatki schodowej, a tu jakaś staruszka z II Oddziału V-tej Dywizji Pancernej Moherowych Beretów patrzy na mnie i po cichu mówi "Jezu...".
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10453 dnia: Grudnia 12, 2005, 05:17:01 pm »
Cytuj
łał Gipson słucha FF ;]
Już od lat jestem miłośnikiem Final Fantasy ;/
Nie no Franz Ferdinand słuchałem już jakoś dawno jak kiedyś zapodałeś mi linka na MU (z tym że ten link mi za chu* nie chciał zadziałąć i musiałem ściągać z osiedlowego hubu) .
To była płyta z 2004 roku i tak mi zajebiście średnio podpasiła.. w sumie to mi się spodobał tylko Jaqueline (its allways bette on holiay- o w chu* mi sie podoba jak tak luzno sobie to spiewa ;]), Tell her Tonight i Take me Out, rszta nie bardzo...
ale ta piosenka co dziś ją słucham cały dzień to ending takiego nowego anime ;] Zajebisty track ;] Musze calą płyte obadać z tym trackiem ;]

Cytuj
damn...w c***j nie fajnie kiedy laser zaczyna Ci padac po tygodniu uzytkowania piratow...chociaz mam nadzieje ze to tylko przez te tone kurzu zalegajaca wewnatrz konsoli ;/ w kazdym badz razie pol godzinne loadingi sa malo elo, a w Radiata Stories to juz wogole masakrycznie tragiczne ;]
no rczej nie fajnie ;/
U mnie wszystko działa elegancko a już kilka miechów gram... choć nie jakoś maksymalnie często ale gram.
Wiesz że to też zależy jakich płyt używasz? Na Verbatimach konsola męczy się o wiele mniej... na poczatku myślałem że większej różnicy to nie ma ale sprawdziłęm.. na Platinumie mi się wgrywało zajebiście długo, a na Verbatimku elegancko.
Także jeśli te gry co sci przesłał pirat Ivan paczką masz nagrane na jakichś platinumach czy cś takiego to najlepiej mieć na Verbatimkah ;]
« Ostatnia zmiana: Grudnia 12, 2005, 05:17:43 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10454 dnia: Grudnia 12, 2005, 05:18:58 pm »
Cytuj
a w Radiata Stories to juz wogole masakrycznie tragiczne

Ja musiałem dobre kilka minut zaczekać, żeby mi się Radiata Stories załadowało.... tak to chyba jest już z tą grą.

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #10455 dnia: Grudnia 12, 2005, 05:29:27 pm »
Cytuj
ale ta piosenka co dziś ją słucham cały dzień to ending takiego nowego anime ;] Zajebisty track ;]
pier**lish O_o nieno albo jestem właśnie w wała robiony albo sie dzieja na świecie rzeczy o których sie filozofom nieśniło i britrocka w anime używają =p

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10456 dnia: Grudnia 12, 2005, 05:33:35 pm »
no na KN napialem w jakim anime ;] jak chcesz to ci moge wyciac ending i zzucic bo jest super, alel epiej ogladnac caly 1 albo 2 epy anime zeby miec polewke zn iego ;] ja sie ciesze jak glupi ogladajac jak sobie taka dziewczynka tanczy przy tej piosence... albvo taki kolo pedalek ;] elegancko tania do niej 5 osob ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #10457 dnia: Grudnia 12, 2005, 05:49:02 pm »
noto już sie ściąga ;] a tymczasem mol spada obejżeć Blood+ bo sie juz 8 epow sciagnelo a niby ma byc fajne ;] damn... wychodzi na to że znowu anime zaczalem ogladac, noi znowu na plejaku gram <mmm musashi ;]> powrot starego mola poprostu =p

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10458 dnia: Grudnia 12, 2005, 05:58:00 pm »
Cytuj
no rczej nie fajnie ;/
U mnie wszystko działa elegancko a już kilka miechów gram... choć nie jakoś maksymalnie często ale gram.
Wiesz że to też zależy jakich płyt używasz? Na Verbatimach konsola męczy się o wiele mniej... na poczatku myślałem że większej różnicy to nie ma ale sprawdziłęm.. na Platinumie mi się wgrywało zajebiście długo, a na Verbatimku elegancko.
Także jeśli te gry co sci przesłał pirat Ivan paczką masz nagrane na jakichś platinumach czy cś takiego to najlepiej mieć na Verbatimkah ;]
ja gram na jakis lipnych Dysanach....Ivan pewnie przez ural je przemyca ;]
Cytuj
Ja musiałem dobre kilka minut zaczekać, żeby mi się Radiata Stories załadowało.... tak to chyba jest już z tą grą.
nopopacz...a ja tak musze za kazdym razem kiedy robi sie czarny ekran zeby akcja przeniosla sie gdzie indziej;]
maaaad wooorld ;]

 

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #10459 dnia: Grudnia 12, 2005, 05:58:33 pm »
Cytuj
Ja przestraszyłem kiedyś jakąś babcię. Wychodzę z klatki schodowej, a tu jakaś staruszka z II Oddziału V-tej Dywizji Pancernej Moherowych Beretów patrzy na mnie i po cichu mówi "Jezu...".
wypowiedziala słowa spoglądając na korone cierniowa na twoim czole i świetlistą aure wokół twojej głowy :F