Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3169727 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10500 dnia: Grudnia 15, 2005, 12:17:51 am »
qiax komuś tam napisał że odchodzi z redakcji... co w sumie może być jednoznaczne z tym że odchodzi ze strony, ale jak widać coś tam w szałce pisze o cosplayach... na forum sięnie pokazuje ale pewnie czai i się i czyta będąc ukrytym.

Na tym forum nie ma chyba czegoś takiego jak "nielubienie kogoś", i qiaxa też raczej nikt nie daży antypatią (japieerdo*e ja się dziwie maxymalnie jak widze swój język na forum... ja w życiu na żywo takiego słowa jak antypatia chyba nie wypowiedziałem >.>, a jak coś to na żarty), i nie mam pojęcia z kad ty znowy wytrzasnołeś jakiś agument żeby stwierdzić że ktoś go nie lubi, owszem często wkurw*ć człowiek przyznam ale ja raczej go lubie...

yupppiiiy jutro (a właściwie dziś)próbna matura ahahhahahahaha super sprawa ;D do tej pory śmieje się jak ide w szkole i widze siebie na liście ludzi piszących ge***fie na maturze ;] ja nie wiem jakie są nawet województwa w polsce a o innych stalaktydach, monsumach, i priokambrach to nawet niewspominam ofkoz ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10501 dnia: Grudnia 15, 2005, 12:21:04 am »
Cytuj
Ech...czepiają się a nawet grać nie umieją...moja mama dalej nie umie kopiować linków i nie rozumie idei przycisków myszy, że lewy zatwierdza, prawy wywołuje menu.
Ciesz się stary. Moja starsza jak się dorwie na "rundke" w Age of Empires albo Empire Earth to mam przesrane, brzydko mówiąc. Taka rundka to przynajmniej godzinka, zwłaszcza ze starsza przerzuca się ostatnio na poziom hard w AoE z kilkoma przeciwnikami więc nici z grania. Oprócz tego mam w domu takie wredne zwierzątko rasy młodsza siostra, i ta oprócz wywalania moich plików aktualnie ściągających się w DC (abo transfer zwalniają) oraz pauzowania torrentów aby zassały się jej najnowsze empetrójki lubi spędzać czas na graniu w simsy-niekończącą się rozgrywkę.
Cytuj
Jak bym powiedział mamie, że mam "artystyczny nieład" i że "daje mi natchnienie" to bym usłyszał tradycyjne "Ale jak to tak można ? Jakby ktoś przyszedł..." o tak, ciekawe kto teraz przyjdzie do mnie ? Siedzę chory w domu, a kumplom nawet na myśl nie przyjdzie, żeby do mnie wpaść.
Starszej powiedz, ze przez bałagań w pokoju wyrazasz swoją artystyczną duszę, której nie wstydzisz się przed obcymi i ze sprzątanie pokoju byłoby tylko zaprzeczaniem twojej własnej, utalentowanej i uzdolnionej natury. Ba, powinieneś nawet zacząć zapraszać ludzi tylko po to, aby mogli podziwiać rzeczony artyzm oraz sfere sacrum zawartą w burdelu który ogarnął twój pokój. A jak wywiesisz tabliczkę na klatce- Burdel całodobowy to juz masz gwarant odwiedzin :D
Cytuj
(ostatnio miałem tak jak lądowałem w Ace Combacie i się rozbiłem...a pauzować nie można w trakcie lądowania)
[']['][']


Cytuj
Na tym forum nie ma chyba czegoś takiego jak "nielubienie kogoś", i qiaxa też raczej nikt nie daży antypatią (japieerdo*e ja się dziwie maxymalnie jak widze swój język na forum... ja w życiu na żywo takiego słowa jak antypatia chyba nie wypowiedziałem >.>, a jak coś to na żarty), i nie mam pojęcia z kad ty znowy wytrzasnołeś jakiś agument żeby stwierdzić że ktoś go nie lubi, owszem często wkurw*ć człowiek przyznam ale ja raczej go lubie...
Dlaczego tak brzydko mówisz :( Nie lubisz mnie :( %-) Dobra tak tylko powiedziałem, zeby zrobić generalnie kontrowersje i zeby w końcu ktoś coś napisał. A tak na serio, to faktycznie was nie lubie, za to ze nikt na forum nie pisze. Częśto widze, ze na forum obecnych jest tam z 10 osób, a nowych postów zero chyba ze macie jakiś tajny dział anty-czifowo-roberstowy :( A wtedy was jeszcze bardziej znielubie :( :shu:

Cytuj
yupppiiiy jutro (a właściwie dziś)próbna matura ahahhahahahaha super sprawa ;D do tej pory śmieje się jak ide w szkole i widze siebie na liście ludzi piszących ge***fie na maturze ;] ja nie wiem jakie są nawet województwa w polsce a o innych stalaktydach, monsumach, i priokambrach to nawet niewspominam ofkoz ;]
Chyba prekambrach:D I Monsunach :) I stakalktytach, bo są stalaktyty i stalagmity z tego co pamiętam. Zresztą w ogóle ta ge***fia to takie pierdoły ze szok. Ja do dziś nie wiem gdzie lezy np. Burkina Faso (dawna górna wolta)

ge***fia jest na cenzurowanym :D LOL, Matematyka tez? ge***fia
« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2005, 12:27:00 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10502 dnia: Grudnia 15, 2005, 12:31:41 am »
Cytuj
Cytuj
Ech...czepiają się a nawet grać nie umieją...moja mama dalej nie umie kopiować linków i nie rozumie idei przycisków myszy, że lewy zatwierdza, prawy wywołuje menu.
Ciesz się stary. Moja starsza jak się dorwie na "rundke" w Age of Empires albo Empire Earth to mam przesrane, brzydko mówiąc. Taka rundka to przynajmniej godzinka, zwłaszcza ze starsza przerzuca się ostatnio na poziom hard w AoE z kilkoma przeciwnikami więc nici z grania.
Moja mama ma własnego kompa (ma dostać lepszego, choć nie wiem po co...filmów nie ogląda, muzyke słucha w radiu i siedzi tylko na skypie, gg i allegro). Ale w Command&Conquer-Generals bym sobie z mamą chętnie zrobił partyjkę. Mama mojego kumpla w starutkiego Dooma i Hexena gra (ostatnio wyszły porty pod winXP).
Cytuj
Starszej powiedz, ze przez bałagań w pokoju wyrazasz swoją artystyczną duszę, której nie wstydzisz się przed obcymi i ze sprzątanie pokoju byłoby tylko zaprzeczaniem twojej własnej, utalentowanej i uzdolnionej natury. Ba, powinieneś nawet zacząć zapraszać ludzi tylko po to, aby mogli podziwiać rzeczony artyzm oraz sfere sacrum zawartą w burdelu który ogarnął twój pokój. A jak wywiesisz tabliczkę na klatce- Burdel całodobowy to juz masz gwarant odwiedzin
Wtedy by strzeliła focha, opieprzyła by mnie, że się nie uczę (jej uniwersalny atak), a potem jak by nie umiała skopiować linka by udawała, że nic się nie stało.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10503 dnia: Grudnia 15, 2005, 12:35:23 am »
Cytuj
Ja do dziś nie wiem gdzie lezy np. Burkina Faso

Na zachód od Czadu i Libii. Zachodnia część północnej afryki ogólnie, ale nie przy oceanie.

Cytuj
macie jakiś tajny dział anty-czifowo-roberstowy

No masz..... kolejna tajemnica zdekonspirowana... jak ja do cholery mam spiskować w takich warunkach?!

Cytuj
Moja starsza jak się dorwie na "rundke" w Age of Empires albo Empire Earth to mam przesrane, brzydko mówiąc.

Moja starsza by nie potrafiła tytułu poprawnie wymówić heh...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10504 dnia: Grudnia 15, 2005, 12:35:49 am »
Cytuj
Ale w Command&Conquer-Generals bym sobie z mamą chętnie zrobił partyjkę
Ja bym z moją starą w AoE nie grał, bo bym dostał w dupe. Ona nawet skróty klawiszowe do budynków zna, a ja tam kiepski jestem i dawno w to nie grałem :D. A głupio byłoby ze starszą przegrać :D
Cytuj
Wtedy by strzeliła focha, opieprzyła by mnie, że się nie uczę (jej uniwersalny atak), a potem jak by nie umiała skopiować linka by udawała, że nic się nie stało.
To musisz zasięgnąć tzw. złotych myśli. Powiedz jej np. Po co mam się uczyć, skoro człowiek całe zycie się uczy a umiera głupi? Albo zacznij się uczyć, wtedy nie będzie na ciebie miała haka:D Ja tam nigdy się nie uczyłem, ale zawsze mi jakoś szło i starsza nie mogła mi nic zarzucić :D
Cytuj
Na zachód od Czadu i Libii. Zachodnia część północnej afryki ogólnie, ale nie przy oceanie.
A gdzie jest Zachodni brzeg jordanu:D Tak tylko zartowałem, ale miło widzieć, ze ludzie są zorientowani, ze istnieją kraje o tak dziwnej nazwie. Chociaz tam w afryce to codziennie powstaje nowe państwo, ze tak powiem.
Cytuj
No masz..... kolejna tajemnica zdekonspirowana... jak ja do cholery mam spiskować w takich warunkach?!
;( ;(  ;(  ;(  ;( Płakam :(
Cytuj
Moja starsza by nie potrafiła tytułu poprawnie wymówić heh...
Moja mówi tylko "Empajers" ale wincy nie trzeba:D Biorąc pod uwagę, ze większość osób wymawia (fonetycznie) Final Fantazy, miast FAJNAL (czy tez, będąc purystą FAI NARU FAN TA DZII) to nie mamy się co czepiać naszych mam. No, albo przykładem jest LINEAGE, które co gracz, to inna wymowa :) (poprawna Linydz)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2005, 12:40:09 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10505 dnia: Grudnia 15, 2005, 12:53:03 am »
Ech...przeszedłem tego AC5...dżizas...aż takiego niedosytu nigdy nie czułem, nawet po skończeniu FFVII...aż by się chciało przejść kolejne 28 nowych misji...smutno mi się trochę zrobiło widząc końcowe creditsy. Smutno, że to koniec, że teraz wszystkie misje to będą odgrzewane kotlety, że nie będę w niektórych momentach siedział z wytrzeszczem, otwartym ryjem i ślinotokiem odkrywając kolejny element fabuły. Jedyne co mi pozostało to zdobyć wszytskie samoloty, medale i przejść grę na wszystkich poziomach trudności. Czekam aż mi się ściągnie AC4 i aż wyjdzie Ace Combat 0-The Belkan War.
Resident Evil 4 też przeszedłem, ale jestem wkurzony, bo końcowe filmiki ciulato mi wypaliło i tną masakrycznie (filmik trwający 5 minut trwa u mnie 20 minut).
Devil May Cry 3 - fajne...na jeden raz.
Teraz muszę zebrać siły i przejść FM4 (który mnie nie wciągnął tak jak FM3 niestety),  Burnout Revenge, Disgaję, Viewtiful Joe 2 i kupić płytki w TESCO na resztę gier.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10506 dnia: Grudnia 15, 2005, 12:59:41 am »
Cytuj
Teraz muszę zebrać siły i przejść FM4

mnie też nie wkręciło, ale ja w to grałem na zmianę z FFX'em. I pewnego razu mi się FFX znudził i Frontala na raz praktycznie łyknąłem... co prawda nabiłem tam 80h, ale dużo w tym było podrasowywania postaci i przechodzenia dodatkowych misji..... no i troche za łatwy był ten Front Mission..... w grze były tylko 2 trudne misje (w rosji jak taka śnieżyca... chyba 3 misja od końca scenariusza Elsy) i dodatkowa misja, konkretnie Durandal Simulation 13... krew mnie zalewała, bo w tej misji nie chodziło głównie o wyrąbanie wszystkiego co się rusza, ale o to, żeby żaden wanzer nie zszedł na parter... a to było upierdliwe strasznie... no ale FM4 mi się podobało i nie uważam tej gry za gorszą od FM3.... jest równie dobra....

A wracając do FFX'a, to ta gra jest straszna.... ma nabite 92 godziny na liczniku, a wstydzę się z moim wsiowym składem pokazywać.... drużyna ma tak z 15% Sphere Grida rozbudowanego (każdy ma 15% znaczy się), celestiali mam tylko 3, z czego jeden nie upgrade'owany i ciągle siedze w tych chromolonych subquestach już od jakichś trzydziestu godzin (dzisiaj Attack Reels zdobyłem.. łe.. ale łatwy ten blitzball). No i FFX mi się nudzi co jakiś czas i muszę sobie zapuścić coś w międzyczasie.... po FM4 grałem w KH na zmiane z FFX'em (teraz mi się KH znudziło, bo mi się nie chce levela nabijać, a muszę heh), potem mnie Itadaki Street wkręcił, teraz Radiata Stories mi troche zbrzydło, bo 90% mojej listy kumpli szlag trafił i nie wiem, czy kiedykolwiek ich odzyskam (zostali mi tylko nieludzie*). Ale teraz chyba wrócę do Final Fantasy X, bo coś muszę skończyć na tej konsoli heh..


*Ej Serge... jak dojdziesz do momentu, że będziesz miał do wyboru albo iść za Ridley albo iść na audiencje do Larks'a, to wybierz to drugie... ja poszedłem za Ridley i nie wiem, czy nie skaszaniłem sprawy, bo okazuje się, że tu jest podział na dwa scenariusze... ty wybierz ten, że wbijasz w Ridley, bo będziesz miał wtedy fajniejszych kumpli do wzięcia (ja nie mogę ludzi do drużyny brać.. tylko elfy, krasnale, gobliny i inne brzydkie zwierzęta)

EDIT::

Spójrzcie na tego noob'a --> Tribal <-- damn.. czy tu wszyscy są z trójmiasta?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2005, 01:07:57 am wysłana przez Tantalus »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10507 dnia: Grudnia 15, 2005, 01:12:34 am »
OMG ! Sprawdźcie ostatni komentarz w profilu musiola !
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10508 dnia: Grudnia 15, 2005, 01:15:29 am »
Cytuj
OMG ! Sprawdźcie ostatni komentarz w profilu musiola !

eeee... LOL..... skąd się takie dałny biorą to ja nie wiem... no to trzeba być solidnie porytym, żeby zadawać pytanie w takim miejscu... do którego i tak zaglądają ludzie raz na kilka miechów zazwyczaj.... niech się ludzie pośmieją zanim nacisnę magiczną czerwoną gwiazdke i wypieprze ten koment

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10509 dnia: Grudnia 15, 2005, 02:35:53 am »
heheheheheheheheheheh <LOL> :lol: ...... dobra, spokój.... mhwahahaha.... Smogu, uspokój się...spróbujcie go zrozumieć.... może SebaSan miał trudne dzieciństwo, mama patelnią go biła.... to może być przyczyna/powód/skutek (niepotrzebne skreślić) takiego zachowania.
A fajnie mi sięczytało o waszych porządkach - to może i ja wam napiszę o tym co właśnie obserwuję w pokoju w akademiku. Otóż w zlewie za scianką piętrzą się talerze i garnki i sztućce i szklanki nie myte od dobrego tygodnia. Pod zlewem stoją już 4 worki pełne śmieci, ale póki nie utrudniają dostępu do umywalki i pod prysznic, to jest w porządku i nie trzeba wynosić.na moim łóżku zalega aktualnie kilka książek, moja gitarka, obok łóżka z jednej strony buty, z drugiej skarpety zużyte, plecak, dwie torby podróżne w bezładzie, nieco obok sterta gazet, na nich puste paczki po chipsach... łózko mojego współlokatora... ciuch co miał wczoraj na sobie, plecak, 2 butelki po piwie, za łóżkiem z 10 pustych butelek, obok łóżka mój piec od gitary, na nim czajnik.w koncie jest stolik, na nim brudne talerze, butelki po piwie, puszki z kiepami, cukier, sól i dużo suchego chleba. Na ławce na której stoją laptop i ój monitor jest też miejsce na puszki po piwie, śmieci po chipsach i czekoladzie, pod ławką mam kartki papieru i ścinki po jakichś rachunkach za akademik. Pełno piachu na podłodze, plamy po spleśniałych śliwkach (jeszcze od września ni razu podłogi nie myliśmy :) ) na półkach w nieładzie książki, puste kieliszki, i około40 - 50 butelek po piwie.... zarasss idę spać. muszę odgarnąć te zeszyty z łóżka. Może na podłogę :P A bym był zapomniał - na balkonie mamy całkiem fajną hodowlę pleśni - śliwki, ciasto, jajka, chleb i co tam tylko chcecie. A jak mam wam jeszcze coś obrzydzić, to znam takiego kolesia, co na imprezie wypił wodę z kiepów... to jest dopiero hardkor :F :F :F
Kame Hame Ha

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #10510 dnia: Grudnia 15, 2005, 09:31:31 am »
Cytuj
Tribal <-- damn.. czy tu wszyscy są z trójmiasta?
lal, moj rocznik i miasto sie zgadza... ale jak cos to ja nikogo niespraszałem - coby wątpliwości niebyło ;]

@Gipson - damn myślałem że tylko ja zdradze "forumowe wartości" najprawdopodobniej zdając ge***fie ;] chociaż jeszcze sie niezdecydowałem na 100%,  mam czas ;] <musze to sobie wmawiać.... mam czas ;] >

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10511 dnia: Grudnia 15, 2005, 12:02:50 pm »
Tant to jak mozesz kasować to skasuj z mojego profilu komentarz jakiegoś maćka co się pucek zowie bo jego komentarz o treści "junjajsnka" też raczej do najinteligentniejszych nienależy ;]

Chief - z tych nazw co mnie poprawiałeś to ja tylko prekrambr znałem ale jakaś literówka mi poszła ;] monsun to cały czasb yłem pewien że to "monsum" ale ja ten wiatr znam tylko ze słuchu z piosenki Tokio Hotel ;]

Mol - ty masz maturke za rok to czasu masz a masz ;] ja się zdecydowalem chyba z 2 dni przed tym jak trzeba było już podać co się wybiera.
Ogólnie to jestem pewien na 100% że niezdam... gere mam od 2 klasy, jedną godzine w tygodniu, w 2 klasie miałem jako tako w miare co tydzień lekcje, w 3 klasie w pierwszym półroczu mialem z 5 lekcji, w drugim półroczy miałem 4 lekcje z czego na 2 byly sprawdziany ;/ Teraz znowu jako tako znowu co tydzien są w miare lekcje, ale i tak nic kompletnie nie wiem o gerze ;/ licze na to że na maturze będę miał wykres na którym bedą zaznaczone miesiące i poziom wody w wiśle i bedę musiał zaznaczyć w jakimm miesiący było jej najwięcej a w jakim najmniej ;]

Dziś była próbna z polskiego, i powiedziałbym że w sumie była latwa... na wypracowaniu były 2 tematy i nie trza bylo znać lektór na jednym z nich... ale bylo za malo czasu żeby napisać ;/, a o tekście źródłowym się niewypowiadam bo nie dość że 2 pytania spier*oliłem jak kompletny debil to wiadomo... tutaj liczy się to co sobie egzaminatorzy w informatorze za słuszne uznali ;/
jak będę miał 30% będe zadowolony ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #10512 dnia: Grudnia 15, 2005, 12:08:45 pm »
e, ge***fie mam rozszerzoną od pierwszej klasy wieć raczej w lepszej sytuacji jestem faktycznie ;]

hmm komentarze użytkowników... może sobie poprzeglądam bo pewnie coś sie pododawało...

burn the witch, burn the witch <mol spiewa =p>

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10513 dnia: Grudnia 15, 2005, 12:20:34 pm »
Ja nie mam co narzekać na geografię. Mam raz w tygodniu, koleś nie pyta nas, dużo prac w grupach robi i mamy tylko 1 sprawdzian na semestr.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10514 dnia: Grudnia 15, 2005, 12:55:45 pm »
Wszystkie mietki które mają Audioscrobbera zainstalowanego w winampie wchodzą do topicu o Last FM i dodają sie do gurpy SZ.
Jak ktoś nie ma Audioscrobbera to niech instaluje bo przeca to nic nie szkodzi...
noalbo srajcie na to poprostu ;]


its a voilence pornoooographyyyyy, what kind of sheet is on youuuuur TiiiiWiii
niezły kwas ;]
« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2005, 12:56:31 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10515 dnia: Grudnia 15, 2005, 01:25:48 pm »
Cytuj
Dziś była próbna z polskiego, i powiedziałbym że w sumie była latwa... na wypracowaniu były 2 tematy i nie trza bylo znać lektór na jednym z nich... ale bylo za malo czasu żeby napisać ;/, a o tekście źródłowym się niewypowiadam bo nie dość że 2 pytania spier*oliłem jak kompletny debil to wiadomo... tutaj liczy się to co sobie egzaminatorzy w informatorze za słuszne uznali ;/
jak będę miał 30% będe zadowolony ;]
No, jak piszesz lektÓr to nie wróze ci 30%:)A co konkretnie było? Opiewanie pana Adama, czy Juliusza czy tez besztanie Norwida i Goethego?
« Ostatnia zmiana: Września 03, 2006, 03:27:11 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10516 dnia: Grudnia 15, 2005, 04:07:04 pm »
Cytuj
*Ej Serge... jak dojdziesz do momentu, że będziesz miał do wyboru albo iść za Ridley albo iść na audiencje do Larks'a, to wybierz to drugie... ja poszedłem za Ridley i nie wiem, czy nie skaszaniłem sprawy, bo okazuje się, że tu jest podział na dwa scenariusze... ty wybierz ten, że wbijasz w Ridley, bo będziesz miał wtedy fajniejszych kumpli do wzięcia (ja nie mogę ludzi do drużyny brać.. tylko elfy, krasnale, gobliny i inne brzydkie zwierzęta)
taaaa....bo Ty myslisz ze mi loadingi trwaja tyle ze moge jedna lokacje przejsc w mniej niz rok. Obecnie nie gram, bo musze sie przesjsc do goscia co by sie go spytac co z tym laserem ;/ A to dopiro w sobote. A tak BTW Tant, to ile Tobie trwa "szalenie" ekranu przed walka, a ile przejscie z jednego ekranu na drugi?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10517 dnia: Grudnia 15, 2005, 05:02:05 pm »
Cytuj
A tak BTW Tant, to ile Tobie trwa "szalenie" ekranu przed walka, a ile przejscie z jednego ekranu na drugi?

Standardową długość.. dłużej mi się w Final Fantasy X wszystko ładuje..... powiedzmy, że 3 sekundy na walke i jakieś 4 sekundy na przejście z planszy na plansze..

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10518 dnia: Grudnia 15, 2005, 05:40:36 pm »
damn...ja tak mialem przed wczoraj...ale wczoraj i dzis juz w normie - co najmniej 2 minuty na jedno i drugie ;]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10519 dnia: Grudnia 15, 2005, 07:25:20 pm »
Cytuj
Cytuj
Dziś była próbna z polskiego, i powiedziałbym że w sumie była latwa... na wypracowaniu były 2 tematy i nie trza bylo znać lektór na jednym z nich... ale bylo za malo czasu żeby napisać ;/, a o tekście źródłowym się niewypowiadam bo nie dość że 2 pytania spier*oliłem jak kompletny debil to wiadomo... tutaj liczy się to co sobie egzaminatorzy w informatorze za słuszne uznali ;/
jak będę miał 30% będe zadowolony ;]
No, jak piszesz lektÓr to nie wróze ci 30%;) A co konkretnie było? Opiewanie pana Adama, czy Juliusza czy tez besztanie Norwida i Goethego?
ahahahahahah ;D kocham moją ortografie czasami ;]

Shit a tak pozatym to znowu mi się Alt zacina ;/ koncze z polskimi znakami... ale sie tak przyzwyczailem do ich pisania ze trudno sie odzwyczajac ;/

Co do tego co bylo, to najpierw byl ofkoztekst zrodlowy i byl jakis tekst profesora Miodka który wygłaszał (shit zapomnialem ze ma byc bez znakow ;/) podczas wreczenia jakiejs nagrody jakiemus zajebistemu kolesiowi ktorego imienia niestety nie pamietam... w kazdym razie "czlowiek na pograniczu" ;]
Druga czesc to ofkoz czesc pisemna,  temat nr.2 byl taki ze dostalismy fragment chlopw i trza bylo wedlug teg fragmentu i calej powiesci napisac cos o ludziach w tamtych czasah.. alen iejestem pewien bo wybralem 1 temat.
temat nr.1 polegal na tym zem ielizmy 2 fragmenty -1 z pana tadeusza, 2 z dziadow i musielismy na podstawie tych fragmentow napisac "Rosja i jej stolica w XIX wieku" czy cos takiego ;] W sumie to bylo raczej proste i latwo mozna bylo cos tam napisac, z tym ze czesc z tekstem zrodlowym zajela mi duzo czasu i mialem zajebiscie malo na wypracowanie... pisalem dosyc szybko i napewno powypisywalem tam glupoty... glownie pisalem o tym ze rosja jawi sie jako kraj absurdalny ;/

Czyli ze miałeś racje, pan Adam sie wkrecil na mature probna i nikomu innemu nie pozwolil wziasc w niej udzialu ;]

a probna matura to fajna rzecz, przyszedlem, posmialem sie, powyglupialem, lekcji nie mialem i poszedlem do domu ;] tylko nie wiem jaki debil wymyslil zeby przyhodzic na mature o 7.30 ;/ przeciaz ja przez pierwsze pol godziny pisania myslalem jakby sie tu rozbudzic ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?