Autor Wątek: kwiz jRPG  (Przeczytany 35126 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #120 dnia: Listopada 18, 2004, 03:36:01 pm »
Co ty za gupoty gadaasz wczoraj siedzieliśmy i gadaliśmy na GG wszyscy to przeca Yuz była cały czas... nie kręc łobuzie, niechce ci sie poprostu zagadywać :P

a swoja drogą to czemu ma niby być Legend of Dragon?? Przeca to nie gra od Square O_o

Aha i pozwólcie Tantowi zadać pytanie z SaGa Frontier 2 bo przecież to jest gra od Square a skoro w nią gra teraz to niech zada... napewno lepiej zadać pytanie z SaGi niż z tych waszych FFI,II,III,IV czy innych MQ...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #121 dnia: Listopada 18, 2004, 04:31:46 pm »
SaGa heh? Mogę napisać, ale dużo ich nie będzie.... nie znam tej gry jeszcze tak dobrze. Dużo dat będzie, bo się akcja gry przez jakieś 90 lat ciągnie heh.... no ale jak chcecie.... ja mogę wymyślać

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
kwiz jRPG
« Odpowiedź #122 dnia: Listopada 18, 2004, 05:10:58 pm »
Serdżi ty się nie mart o te pytania,aż tak...powiedziałeś że mam czas do niedzieli więc napewno ci je dostarczę na czas...(a tak apropo to właśnie je opracowuje^^')

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #123 dnia: Listopada 18, 2004, 05:54:40 pm »
oki to ja czekam ^^
Gipsi im wiecej tym lepiej
;)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
kwiz jRPG
« Odpowiedź #124 dnia: Listopada 18, 2004, 06:50:45 pm »
No to mam napisane podaj tylko gdzie mam ci je wysłać^^

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #125 dnia: Listopada 18, 2004, 07:15:02 pm »
Na PM mu napisz albo GG...

Cytuj
Gipsi im wiecej tym lepiej
 
No to może ja dam do Zelda:Ocarna of Time... jeden z najlepszych jRPG w histori...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #126 dnia: Listopada 18, 2004, 07:24:37 pm »
A ja proponuję jeszcze raz wszystko przemyśleć. Chyba się zagalopowaliśmy. Jeżeli będziemy tak robić, to wyjdzie na to, że tylko układający będą znali odpowiedzi. Proponuję, żeby organizator quizu zapytał się wszystkich czestników na GG albo priv'em, w jakie jRPG'i grali, a potem dopiero wybrał zakres quizu, po ustaleniu powszechnie znanych gier. Ja np. nie znam Zeldy i wątpie, żeby ktoś z was grał w SaGa....

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #127 dnia: Listopada 18, 2004, 07:31:32 pm »
wiem... ja to pisałem włąsnie dlatego...
ale z drugiej strony... kto grał w Finale 1-4? żeby nie powiedzieć 1-6... kto grał w FFMQ... może być tak że im więcej tym lepiej... przecież wtedy ci co nie grali w FFy bedąmieli szanse odegrać się na tamtych na Zeldach, Legendo of Dragonach i innych SaGa bo my graliśmy w inne gry...dlatego mam nadzieje że będzie FM3 bo jest popularne na tym forum... to wszystko trza dokładniew pomyśleć a nie tylko walić posty, "Ten robi to, ten tamto, dobra to jutro piszemy; kto chętny do pisania quizu..."


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #128 dnia: Listopada 18, 2004, 07:51:38 pm »
no to ja porponuje:
-ff1-10-2
-CC
-CT
-FF T TA MQ
-VS
-FM3
-LoD
moze byc?
 

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #129 dnia: Listopada 18, 2004, 07:54:57 pm »
ja bym ściągnął Mystic Quest...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #130 dnia: Listopada 18, 2004, 10:02:39 pm »
ja bym jeszcze dorzucił Legend of Mana, bo to jest dość popularny tytuł.... podejmę się napisania doń pytań, jeśli mnie poprą... i ja też jestem za zdjęciem FFMQ.... zdjął bym jeszcze FFX i FFX-2, no ale duzo osub grało, więc nie mam tutam żadnej mocy przebicia

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #131 dnia: Listopada 18, 2004, 10:08:16 pm »
ff 10 i 10-2 zosataj Tant poniewaz Ty jako kolekcjoner tytulow do PSO masz i tak oromna przewaga. A na pytania LoMa czekam w takim razie. Ale i tak nie 100 tylko 3 pameitaj 3 PYTANIA 3

MarvelliX

  • Gość
kwiz jRPG
« Odpowiedź #132 dnia: Listopada 18, 2004, 10:58:33 pm »
O niom zapomniałem że Seiken Densetsu też grałem :P ale tylko w 1, 3 i Sword of Mana (to chyba 2 <_< ) :P  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #133 dnia: Listopada 19, 2004, 08:29:07 am »
swordy many i inne seikeny podziekujem :]
wystarczy Legend of Money....znaczy Mana

MarvelliX

  • Gość
kwiz jRPG
« Odpowiedź #134 dnia: Listopada 19, 2004, 09:44:12 am »
Ale to to ssamo -_- Seiken Densetsu to Legend of Mana <_< a Sword of Mana to Legend of Mana na GBA :P ... przynajmniej tak gdzies czytałem ;)  

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
kwiz jRPG
« Odpowiedź #135 dnia: Listopada 19, 2004, 10:52:17 am »
Cytuj
Ja np. nie znam Zeldy i wątpie, żeby ktoś z was grał w SaGa....
Nie jesteś sam. Zresztą nie znam jeszcze paru tytułów z listy quizowej.

Dobra. To pytanka do FFMQ, 1, 2 wysłane. Mam nadzieję, że doszły.   :P
Jak mi się uda to może wam jeszcze jakieś z FF3 dorzucę. :)  

 

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #136 dnia: Listopada 19, 2004, 03:09:10 pm »
Cytuj
Ale to to ssamo  Seiken Densetsu to Legend of Mana  a Sword of Mana to Legend of Mana na GBA  ... przynajmniej tak gdzies czytałem 

i tak i nie... Legend of Mana = Seiken Densestu IV, ale Sword of Mana to nie to samo co Legend of Mana. To jest zupełnie inna część.

S&S... rozumiem, że już doszły pytanka do LoM'a? Jak chcesz to mogę jeszcze do czegoś napisać...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #137 dnia: Listopada 19, 2004, 03:11:56 pm »
Cytuj
Jak mi się uda to może wam jeszcze jakieś z FF3 dorzucę.
nie widze potrzeb.. oprócz Tamayi chyba nikt nie grał w tę część...

Serge ma racje z serii Legend of... wystarczy tylko Legend of Mana... i nie pieprzcie mi tu że są jakieś tam seikeny i inne dupsiki bo wiem o co chodzi i Tant to tłumaczył już wiele razy... iech będzie pytanie z najbardziej znanej czyli Legend of Mana na PSone... w to mogło najwięcej osób grać...

Cytuj
Ja np. nie znam Zeldy i wątpie, żeby ktoś z was grał w SaGa....
No i co z tego skoro SaGa jest na pewno bardziej znaną grą niż FFMQ... jak ktoś niegrał to go omninął bardzo dobry tytuł... wydaje mi się że powinno być pytanie z którejś z części bo jest to jedna z bardziej znanych gier na PSone... mimo że grałem tylko w 2... ale jak dajecie siakieś FF1 czy 2 to dlaczego nie ma być o wiele bardziej znane SaGa?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #138 dnia: Listopada 19, 2004, 03:31:55 pm »
Nie no, ja chętnie napiszę pytańska do SD3 albo SD2... Seiken3 jest moim zdaniem najlepszą grą jaka kiedykolwiek wyszła na konsoli SNES (tak, bije on CT) i jest to tytuł warty uwagi i bardzo popularny. Tak samo chętnie podejmę się napisania pytań do SaGa Frontier 2 lub Romancing SaGa 3, bo tylko w te dwie części serii grałem (dobra.... jeszcze w SD1, ale mi nie szło). Mi osobiście nie przeszkadzają pytania z FF I, II i III (już bardziej mi przeszkadza z FFIV)... może inaczej... jestem w stanie ułożyć pytania do nastepujących tytułów:

Square: Bahamut Lagoon, CC, CT, FFTA (napisałem), FFT (napisałem), FFI, FFII, FFIII, FFVI, FFVII, FFVIII, FFIX, FM1, FM3, FM Alternative, Radical Dreamers, Romancing SaGa 3, SD2, SD3, SD4 (napisałem), Sword of Mana, Threads of Fate, Treasure Hunter G i VS

Nie Square: Suikoden 2, Jade Cocoon, Star Ocean 2

... ponieważ w te tytuły grałem... jeżeli coś z powyższych jest jeszcze potrzebne, to możecie do mnie uderzać

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #139 dnia: Listopada 19, 2004, 03:38:07 pm »
po mojemu to i tak juz jest tego za duzo przy mojej marnej wiedzy jrpg pewnie bede cos kolo konca :( a moze by tak dac pytania z legacy of kain? :P no co.... przynajmniej bede mial jakies szanse :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"