Autor Wątek: qiax VS Gierjat  (Przeczytany 12252 razy)

Offline CAMEL(GIERJATOWICZ)

  • Soldier
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
    • http://
qiax VS Gierjat
« dnia: Czerwca 18, 2004, 12:39:44 am »
YO!!!  :devil:
Za oficjalna zgoda mistrza pana i wladcy wszystkich klanowiczow chcialem oglosic ze zakladam nowy temat na naszym jakze wspanialym (rodzinnym jak to powiada nasz mistrz) forum w ktorym pragne wyjasnic wszelkie zaistniale nieporozumienia miedzy mna a qiaxem :(  Mam takze nadzieje ze ten temat bedzie traktowany rownie powaznie jak inne i ze sam mistrz nie zrezygnuje z wyjasnienia mi zarzutow skierowanych w moja strone. Mysle ze ten temat poprawi troche humor klanowiczow i nie tylko:P Zapraszam qiaxa i wszystkich chetnych na czeste wypowiadanie sie w danej sprawie:D

Respect for all (almost all) <_<

P.S. qiax zaczales w grze zacznij na forum ja chetnie odpowiem ... czekam :devil:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2004, 09:11:28 am wysłana przez CAMEL(GIERJATOWICZ) »

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 18, 2004, 04:14:01 pm »
Temat : qiax VS GIERJATOWICZ - żeby było bardziej klarnownie...


Z nieskrywaną przyjemnością sobie z tobą będę polemizował. Ale zazwyczaj, jeśli ktoś pierwszy rozpoczyna aż tak "poważną" konwersację, to ja zaczekam na twoje zarzuty, a potem przedstawie ci swoje kontrargumenty <i zażalenia...>.
Ale żeby ci się nie nudziło, to z przyjemnością przyczepię się do twej tutaj teraz wypowiedzi:
"Za oficjalna zgoda mistrza pana i wladcy" - dodaj: nauczyciela, mego prywatnego sędziego i kata i boga...
"(rodzinnym jak to powiada nasz mistrz) forum"- rodzinna atmosfera ma być w klanie, zaś nieprzypominam sobie, ażebym to kiedyś o Forum powiedział <choć pamięć nie ta co kiedyś>.

A tutaj żeś samobója strzelił:
"Mam takze nadzieje ze ten temat bedzie traktowany rownie powaznie"
"Mysle ze ten temat poprawi troche humor klanowiczow i nie tylko:P"
Przyznam się szczerze, że jeszcze nigdy nie słyszałem o humorystycznej powadze...

"Zapraszam qiaxa i wszystkich chetnych na czeste wypowiadanie sie w danej sprawie:D" - Nie ma sensu mnie zapraszać, bo i tak bym pewne coś odpisał <zwłaszcza, że sam się zgodziłem na założenie tego tematu> i nie ma sensu zapraszać innych do dyskusji, bo jak widnieje w temacie: "qiax V Gierjat"...

"P.S. qiax zaczales w grze zacznij na forum ja chetnie odpowiem ... czekam" - Jak mi napiszesz, gdzie znajduje się coś w rodzaju "archiwum wiadomości" w ePT, to będę wdzięczny... Póki tak się nie stanie, to poruszę wczorajszą eskapadę: ponieważ trochę znudził mi się brak dobrych przedmiotów i niezbyt satysfakcjonowała mnie mała liczba zdobywanego xp, postanowiłem grać solo <stąd wziął się Alone Fighter qiax - thx GIERJATOWICZ-owi, bo coraz bardziej podoba mi się ta nazwa>. Gdy już się nagrałem, podpakowałem postać i sprzęt, postanowiłem poćwiczyć trochę jeden z mych nowopakowanych skilli, ale pomyślałem, że w Party było by to o wiele szybciej <w myśl przysłowia: i Herkules rzepa, kiedy wrogów pęczki>, więc gdy któryś z klanowiczów ogłosił nabór na party <[YG]MAVeRick chyba>, z chęcią się zgłosiłem. GIERJATOWICZ również. Po paru chwilach >pradopodobnie tyle czasu potrzebował, by zobaczyć, że znajduję się z nim w Party<, nasz mały <jak ja wielki, to ty mały> Fighter postanowił grać solo, tłumacząc coś, że "musi pokazać jaki to on mocny". By było zabawniej, miał do mnie pretensje, że postanowiłem tak dla odmiany sam zagrać w Party. Wnioski wyciągnijcie sami <żeby było zabawniej, gdy tylko GIERJATOWICZ się włączał do gry, to od razu: "gdzie gracie / robimy party?".
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2004, 04:15:57 pm wysłana przez qiax »

Offline Red13Shini

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • http://
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 18, 2004, 04:21:53 pm »
Alone Fighter qiax  - niechce się bardzo wtrącać ale ta ksywa jest naprawdę wywalista (mi się podoba) reszty niechce komentować bo wnioski same się nasuwają z tego :D pozdro all :D
:D:D:D:D

Offline |\/|4|\|!3|<

  • Soldier
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
    • http://
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 18, 2004, 04:49:14 pm »
eee ... ? czy wy ludzie nie macie sie o co klucic ? Ludzie w Etiopi gloduja a wy sie klucicie o to czy gracie solo czy w party, to niedozeczne  <_< ale zreszta co ja tam wiem  ;) tylko troche mnie to smieszy zeby zakladac temat na forum o waszych klutniach
Come crawling faster
obey your Master
your life burns faster
obey your Master
Master
Master of Puppets I'm pulling your strings
twisting your mind and smashing your dreams

                     Beer - Good !!
                     Fire - Bad !!

Offline M@VeRick

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 18, 2004, 05:12:18 pm »
A ja wam teraz K%#%a powiem że mnie to K%#&a wk$&#*ia jak widze że jeden k%#*a poj%#%#ny kumpel z SZ z drugim k&%@a poj%#@*^nym kolesiem zaczynają się k%#&a jechać oficjalnie przy wszystkich. Powiem tyle:

WY%#&%#LAĆ NA PRIVA I TAM DO CH%#A SIĘ JE&#@Ć.

Jak nie to zobaczymy:]
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2004, 05:12:47 pm wysłana przez M@VeRick »

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 18, 2004, 06:38:53 pm »
Red13Shini - Miało być Demon Slayer, ale ktoś inny już zaczął trenować Brutal Swing...

|\/|4|\ - Tu nie chodzi tylko i wyłącznie o granie w party, czy solo. Zresztą poczekam sobie na odpowiedź GIERJATOWICZ-a. Co do Etiopii - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, więc póki tam nie jestem, nic mnie to nie obchodzi.

M@VeRick - Niech klanowicze zobaczą, w jaki sposób załatwia się takie spory. Po za tym, póki się nie wyzywamy <na razie>, to nie ma się czym zbytnio przejmować. A na PRV nie, bo gdy gram, to wolałbym, aby mi nie przeszkadzano <muszę ten level zdobyć, a nie pocałunek miecza HC>.

Offline s@tun

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 18, 2004, 07:13:09 pm »
qiax przestaniesz się czepiać tego skila ??
Mówiłem ci jeśli chcesz to go trenuj demonów starczy dla wszystkich :)

MarvelliX

  • Gość
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 18, 2004, 07:28:10 pm »
Spoko kolejna qutnia qiaxa  :)  ciekawe czy teraz też wygra. Przypomne że z poprzednich przeciwników jeden dostał bana a drugi został SuperModem :lol:  

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 18, 2004, 07:58:52 pm »
s@tun - Czy ja pisałem, że chodzi mi o ciebie? Nie. To, że sam na to wpadłeś, jedynie dobrze o tobie świadczy. Ale dzięki temu, że nie jestem BadAss Demon Slayer, to mam reputacje Alone Fighter, więc w sumie na jedno mi wyszło.

Marvell - Zaraz tam kolejna, kto by to wogóle liczył... Bana? Tego nie pamiętam, ale ten SuperMode to chyba Ard...

Offline Red13Shini

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • http://
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 18, 2004, 08:23:59 pm »
kurcze takie fajne ksywy , może i dla mnie coś wymyślicie  :huh:  
:D:D:D:D

Offline Death Scythe

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
    • http://
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 18, 2004, 10:22:29 pm »
Według mnie:
Dorośli ludzie nie kłócą się na oczach wszystkich, dorośli ludzie kończą swoje spory osobiście. M@veRick ma racje. Jeżeli ktoś z was jest dorosłym człowiekiem to powinien zakończyć ten temat zoptymistycznym akcentem :D
Sometimes the answer is soooooo obvious that you don't need to ask, my fellow

Offline M@VeRick

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 19, 2004, 12:21:27 am »
Dokładnie. a teraz: WY#%@#&$#AĆ.

ja chce xywke: M@VeRick buk wszehśfiata:] Albo Perfect eye:]

Offline CAMEL(GIERJATOWICZ)

  • Soldier
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
    • http://
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 19, 2004, 01:01:31 am »
YO!!! :devil:
O widze ze jestes mocny takie wrzuty na starcie az mnie zatkalo:P Ale teraz sie odegram:D Biorac pod uwage to ze jestes dorosla biologicznie osoba o umysle 9latka to wszystko w porzadku ale jezeli zaczynasz sie zgrywac na takiego pakera to mi sie wymiotowac chce myslisz sobie ze wszyscy bede robisz co kazesz podam przyklady z zycie zebys sie nie przy****dalal:
- "to wez poszukaj mi tarczy takiej do 700K"; (bo sam nie mam czasu skoro jestem szef to wszystko na gotowe),
mozna by wiecej ale przejde do nastepnego punktu mej wypowiedzi... Wracajac do tego kto zaczal to bez zadnego wykrecania sie powiem ze ty bo masz zakaleka reke do klikania potow na czas:P w konsekwencji czego lapiesz zgon za zgonem oczywiscie zeby nie wychodzic na tym jak najgorszy newbie zwalasz wine na mnie bo nie tankowalem 5 mumi i 4 slaughterow... (fajnie) zdarzalo mi sie czasem zwalic ale to w sytuacji gdzie nie dalo sie wyjsc bez mojego zgonu ty tez mogles zwalic ale nie zdazyles (zgon) a tylasa to ja ci ze wzgledu ze jestes szef nie bede ratowal... Nastepna sprawa powiedz mi jak ty to robisz ze na solo tak duzo expa ladujesz... Bo zauwazylem ze chyba ciebie przegonilem pod wzgledem lewca... A moze tu tkwi problem qiax moze chce miec najwyzszy lewiec w klanie ludzie nie bijcie wyzszego lewca niz ma qiax bo sie na was zemscie ( tragedia mozna porownac do zachowania 5lataka)... I jeszcze jedno nie wiem jak to robisz ale w klanie to nie jestes dosc lubiany (nieoficjalnie) bo rozmawialem z ludzmi i mowia ze albo ciebie nie znaja albo ich wqrzasz wiec wystepuje teraz w imieniu tej wiekszej czesci qlanu ktora za toba nie przepada bo oficjalnie to wszyscy (oprocz mnie) podlizuja sie tobie... Widac jako jedeny odwazylem sie zapoznac Ciebie z rzeczami o ktorych inni bali sie tobie powiedziec... Milego plakania mam nadzieje ze masz chusteczki...
P.S. MAM 55LVL:D :devil:

RESPECT FOR ALL (ALMOST ALL) :devil:


WRACAJAC DO TEGO CZY TY UWAZASZ ZE BEDZIESZ W STANIE BYC MOIM KATEM (KTOS O PSYCHICE 9latka) nie dobijaj mnie... Predzej ja bede a narazie sie zapowiada patrzac na tresc twojej jakze dojrzalej odpowiedzi na mojego pierwszego posta na tym temacie...  
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2004, 01:56:36 am wysłana przez Marvell »

MarvelliX

  • Gość
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 19, 2004, 02:09:53 am »
Jakoś sssię nie ssspotkałem z tym żeby ktoś pisssał że go nie lubi, ssspotkałem sssię jedynie z opinią że ma trudny charakter (tu sie zgodze  :P )
Żeby założyć taki temat i roztrzygać ssspór publicznie to czeba być dopiero dziecinnym. <_<  Już lepiej sssię zachowują młodsi forumowicze.
Jak temat będzie sssię dalej ciągnął to sam go usssunę :angry:


PSss. to qiax
O tym banie doczytałem gdzieś w jakimś ssstarym temacie. Klient chyba założył temat żeby cie obrażać publicznie. Doczytałem że po porozumieniu z Fastem typ dossstał bana  :blink:  

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 19, 2004, 02:37:27 am »
Marvell - Że mam trudny charakter - tu się zgodzę. Co do tej dziecinności to nie. Trzeba być odważnym, albo głupim, zwłaszcza, jeśli to ze mna ktoś polemizuje; po za tym GIERJATOWICZ wysunął propozycję żeby taki temat załozyć <na który ja się zgodziłem>, bo w grze go po prostu ignorowałem <nienawidzę gadać i walczyć zarazem>. Przynajmniej, kiedy zaistnieja inne spory w klanie, to będą wiedzieli, jak je załatwiamy. A temat zostaw, ku chwale dla potomnych. Co do tego osobnika, ja do takich malwersacji się nie przyznaję - zresztą Fast wie, że raczej sam bym mu odpowiedział <ale to chyba było podczas mojej nieobecności, więc nie pamiętam dokładnie o co poszło>.

GIERJATOWICZ -
"O widze ze jestes mocny takie wrzuty na starcie az mnie zatkalo:P Ale teraz sie odegram:D" - ... niesamowite ...

"Biorac pod uwage to ze jestes dorosla biologicznie osoba o umysle 9latka to wszystko w porzadku" - Dorosły może być również 9 - latek. Wszystko zależy od doświadczeń, jakie w życiu przeżył. Jeśli dla ciebie wiek jest ograniczeniem, czy ktoś jest dorosły, to widać, że ty na pewno nie jesteś.

"ale jezeli zaczynasz sie zgrywac na takiego pakera to mi sie wymiotowac chce myslisz sobie ze wszyscy bede robisz co kazesz podam przyklady z zycie zebys sie nie przy****dalal:" - Gdy ze mną rozmawiasz, to pisz bez emocji lepiej <i mniej błędów będiesz popełniał i mniej głupot pisał>. Jeśli paker oznacza człowieka, ktory dba o swoje ciało, to z przyjemnością będe przez ciebie zwany pakerem. A jak tam twoje mięśnie? Zwiątczałe? Może ci podać napój prez słomkę? Nie wymagam od ciebie tego, byś robił co karzę, ale byłoby miło.

"- "to wez poszukaj mi tarczy takiej do 700K"; (bo sam nie mam czasu skoro jestem szef to wszystko na gotowe)," - Jeśli mnie pamięć nie myli, to cię o to poprosiłem <może nie aż tak dłosłownie "proszę cię o wielki pokrzywdzony, poszukaj mi tarczy">. Mnie chodziło po prostu o to, że ty często zarywasz nocke i przebywasz na markecie, więc "przy okazji", mógłbyś <jak byś kątem oka zobaczył>, kupić mi tarczę. [YG]MAVeRick również czasami proszę o takie przysługi, tylko że ten przynajmniej potrafi mi odmówić, a nie pisać, że poszuka.

"Wracajac do tego kto zaczal to bez zadnego wykrecania sie powiem ze ty bo masz zakaleka reke do klikania potow na czas:P" - Tutaj przyznaję mu rację. To ja zaczołem, bo jako pierwszy złożyłem zażaleń co do jego gry <zwłaszcza w party>. Co do tego klikania - spokojnie, potiony używam w dobrym czasie, ale często mam lagi <większe, gdy ktoś załatwia sprawy na Chacie Clanowym>.

"w konsekwencji czego lapiesz zgon za zgonem oczywiscie zeby nie wychodzic na tym jak najgorszy newbie zwalasz wine na mnie bo nie tankowalem 5 mumi i 4 slaughterow...' - Ginąć, rzecz ludzka. Giną zarówno n00by, jak i postacie 6x-8x, na to nie ma po prostu lekarstwa. Wiesz, zginołem nie dlatego, że ich nie tankowałeś, zginołem dlatego, że oni ze mną walczyli, podczas gdy po prostu poszedłeś za mnie, stanołeś z boku i z nimi wtedy dopiero walczyłeś. Więc tankerem, to raczej ja byłem, nie ty. 5 Mumi i 4 Slaughterów? Uogólniając z taką ilością przeciwników, to lekka przesada...

"(fajnie) zdarzalo mi sie czasem zwalic ale to w sytuacji gdzie nie dalo sie wyjsc bez mojego zgonu ty tez mogles zwalic ale nie zdazyles (zgon) a tylasa to ja ci ze wzgledu ze jestes szef nie bede ratowal..." - To miłe, że aby nie zginąć, uciekasz przed kazdym większym zagrożeniem... Ale wiesz, klan to raczej coś właśnie w stylu "ratowania d***", a nie, że gdy ja walczę ze Slaughterem, a z drugiej strony biegnie następny, to ty zamiast go zablokować <by wyszło 1 na 1>, to za mnie się chowasz.

"Nastepna sprawa powiedz mi jak ty to robisz ze na solo tak duzo expa ladujesz... " - Walcząc?

"Bo zauwazylem ze chyba ciebie przegonilem pod wzgledem lewca..." - To gratuluje aż tak dużej ilości wolnego czasu. Teraz to luksus podobno.

" moze tu tkwi problem qiax moze chce miec najwyzszy lewiec w klanie ludzie nie bijcie wyzszego lewca niz ma qiax bo sie na was zemscie ( tragedia mozna porownac do zachowania 5lataka)... " - Jako lider, przywódca itd, ja muszę mieć największy level z paru powodów. 1. Ilość osób w klanie jest zależna od levela jego lidera. 2. Nie chcę, by inne klany były od nas potężniejsze. 3. Wolisz, by lider miał level 9x, czy dalej siedział na 4x <jak już klan założył>?. To, ze inni mnie prześcigają, to tylko dobrze o was świadczy - ja mam motywację, by dalej trenować <jako lider nie mogę dawać złego przykładu>, a wy macie motywację, by również trenować <"muszę mieć większy level od tego h***">. Jakoś do [YG]MAVeRick-a się nie czepiam, do _LAMPI_-ego również.

"I jeszcze jedno nie wiem jak to robisz ale w klanie to nie jestes dosc lubiany (nieoficjalnie) bo rozmawialem z ludzmi i mowia ze albo ciebie nie znaja albo ich wqrzasz wiec wystepuje teraz w imieniu tej wiekszej czesci qlanu ktora za toba nie przepada bo oficjalnie to wszyscy (oprocz mnie) podlizuja sie tobie..." - Nie jestem lubiany. A to mi nowość. Większość mnie nie znam, ponieważ to [YG]MAVeRick przyjmuje większość nowych członków, więc trudno im się dziwić. Swoja drogą ciekawa polityka - "nie znam go, nie lubię go". To że ludzi wkurzam - takie hobby. Przynajmniej tworzycie zgrany zespół: nie gracie przeciw sobie, lecz przeciw mnie. Dosyć logiczne, zwłaszcza, że dzieki temu masz lepszy sprzęt i większy level odemnie <na co pozytywnie wpłyneła ta niechęć do mnie>. Lepszy prawdziwy wróg, niż fałszywy przyjaciel...

"Widac jako jedeny odwazylem sie zapoznac Ciebie z rzeczami o ktorych inni bali sie tobie powiedziec... " - Nie pamiętam, żebyś to ty pierwszy miał do mnie jakieś pretensje, zwłaszcza, że zaczoleś się ze mną kłócić, gdy jako pierwszy w grze <chyba> się na ciebie wkurzyłem, gdy się chowasz za moje plecy. Najzabawniejsze jest to, że "różni ludzie, różne potrzeby", a wątpię, by każdy zgłaszał pretensje o to samo. Wybierając kogoś o twoim toku rozumowania na deleganta, to jakbym wybrał Andrzeja Leppera na prezydenta <ja do niego nic nie mam, ja się wtedy po prostu wyprowadzę>.

"Milego plakania mam nadzieje ze masz chusteczki... " Mam, dwie paczki w szufladzie, 2 w plecaku i ponad 20 w szafie. Czyszczę nimi okulary, a nie płakałem od kilku dobrych lat już - a przez ciebie i z ciebie płakać mi nie wypada.

"P.S. MAM 55LVL:D" - Gratulacje.

"WRACAJAC DO TEGO CZY TY UWAZASZ ZE BEDZIESZ W STANIE BYC MOIM KATEM (KTOS O PSYCHICE 9latka) nie dobijaj mnie... " - Ach, ruszyło cię to, nieprawdaż? Czyżbyś nie wychwycił tej delikatnej ironii w mej skromenj wypowiedzi? Mów mi mistrzu...

"Predzej ja bede a narazie sie zapowiada patrzac na tresc twojej jakze dojrzalej odpowiedzi na mojego pierwszego posta na tym temacie... " - To straszne. Szkoda, że ja jednak udzieliłem jakieś odpowiedzi <moim zdaniem bardzo dobrej, twoim - nie>, ty zaś, nie raczyłeś mi nawet na tamte pytania odpowiedzieć. To będzie bardzo ciekawa dyskusja <pójdę zaparzyć sobie kawę z wrażenia>...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2004, 02:43:09 am wysłana przez qiax »

Offline Red13Shini

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • http://
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 19, 2004, 08:15:30 am »
ja Cię nierozumiem GIERJATOWICZ , po kij sie kłócisz z adminem (czy tam moderatorem - nieorientuje sie w żargonie tych stwierdzeń) wg mnie to czyste szalenstwo - ale jak uważasz, :huh:  pozdro

PS. Mam 26 lvl  :shu:  
:D:D:D:D

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 19, 2004, 11:05:20 am »
moim zdaniem taego typu sprawy wypadaloby zalatwiac miedzy soba, a nie wyciagac je na swiatlo dzienne...ale wasza sprawa, zalatwiacie ja wiec jak chcecie...watpie jednak aby przyniosla ona jakiekolwiek korzysci dla calego klanu...wrecz przeciwnie

ze qiax ma ciezki charakter, to fakt...sam na poczatku nie moglem go strawic :P...ostatnio tez sie chyba na mnie wkurzyl (sprawa szamty), nawet sie nie przywita jak sie pojawiam  ;( , ale chyba mu powoli przechodzi  ;) ...

widze ze jedynym rozwiazaniem jest tutaj zebyscie nie grali ze soba razem w party...moze kiedys wam przejdzie...z drugiej strony nie rozumiem tez po co sie nawzajem obrazacie, czy to ma jakis sens??...obaj pokazujecie jacy jestescie dojrzali...zamiast kulturalnie zalatwic sprawe...qiax, jestes bossem kalnu...czy wszyscy mamy brac przyklad i w ten sam sposob zalatwiac swoje sprawy??...mam nadzieje ze nie...

Gier, watpie aby ktokolwiek obrazal sie o to ze ktos go wyprzedzil z lv...wrecz przeciwnie...ja sie ciesze ze FaLa mnie wyprzedzil, mam mobilizacje aby grac bo jeszcze troche i nie bede mogl z nim w party grac...jak slusznie powiedzial qiax, wolny cza sto teraz luksus, ktorego ja niestety nie posiadam...wszyscy wakacje a ja do pracy :(...

Marv...nie wyciagaj prosze starych smieci...to co kiedys zrobilem nie jest powodem do dumy, wrecz przeciwnie...jesli juz to moge stwierdzic ze w 1 przypadku mialem racje...byl to jeden z powodow dla ktorego stalo sie co sie stalo :D

Cytuj
ja Cię nierozumiem GIERJATOWICZ , po kij sie kłócisz z adminem (czy tam moderatorem - nieorientuje sie w żargonie tych stwierdzeń) wg mnie to czyste szalenstwo - ale jak uważasz,  pozdro

zgodze sie...konkretna wymiana zdan ma jeszcze jakis sens...obraza i wyzwiska sa bez sensu...tym bardziej za robicie z 4um miejsce na zalatwianie swoich spraw...

RESPECT FOR ALL

P.S. zedytowalem temat...teraz jest tak jak ma byc
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2004, 11:07:18 am wysłana przez ARD »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 19, 2004, 11:54:59 am »
Ja sobie czytnalem topic i wypowiem sie jako osoba stojaca calkowicie z boku bo nie mam czasu grac w taka gre... a i podnieca mnie ona tak bardzo jak piersi mojej 60 letniej wychowaczyni <_<
Ja uwazam ze dobrze ze taki temat zostal zalozony.. to tak jak w filmach w ktorych glopiotki niewierny wojownik proboje oczernic przywodce i tak naserio objac kontrole nad woskiem/klanem
Koleszka z przeslicznym usmiechem na twarzy ma bardzo wykwintne zarty...obraza qiaxa jakimis wyzwiskami.. nie odpowiada na pytania... zaklada temat w ktorym nie zadaje pytania... i jeszcze moiw ze qiax ma mozg9 latka :blink:  Jak czytam ten topic to uwiez mi ze wyhodzi na to ze kto inny ma tu mozg 9 latka.. a ten niby 9 latek okazuje sie byc bardzo madrym... wiez mnie tam nierajcuje jak ktos komus powie"opier@#$" i inne wyzwiska... zdecudowanie lepiej jest jak ktos uzywa ironi i smieje sie z ciebie a ty tego czasami nie rozumiesz.. fajne sa zarty inteligentne(ale nie takie jak ma pan Jacek Cygan :D )
Do tego jesli zakladasz taki topic to powinienes jakos bardziej w dyskusji uczestniczyc i podawac jakies przyklady ktore ci sie niepodobaja (a nie oczerniac kogos ze ma umysl 9 latka jesli ten odpowiada na twoje pytania... nierozumiem dlaczego umysl 9 latka??? czyzbys niezrozumial wyowiedzi qiaxa.. sorki ale to nie swiadczy zle o nim lecz otobie)

Nie wiem czy w tej waszej grze mozna zmieniavc przywodce klanu.. ale jeski mozna to ten topic mozna potraktowac jako zgloszenie sie chetnego na nowego przewodniczacego.. koles oczernia przywodce... nom ale cuz nie wychodzi mu.. hyh i okazuje sie kto ma lepsze nerwy... ma wiecej do powiedzenia.. cuz jesli mialbym wybierac przywodce to chyba wiadomo kogo bym wybral.. nie zucajacego sie bez powodu i bez sensownych argumentow mlodziana.. tylko wygadanego, z dobrymi argumentami, i panujacego nad nerwami typa...

Hmmm.. ale Marvel tez hyba mial pare uwag i nie milych textow od qiaxa na forum... i tez zosal modem(Marvel to niechodzilo czasem o ciebie mowiac "SuperMod" :P  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 19, 2004, 11:56:44 am »
ARD - My się nie obrażamy ani wyzywamy, my przeprowadzamy tza "burzę mózgów",  w ktorej każdy z przeciwnikow stara się zagiąć ofiarę. Ot, taki trening intelektualny. Ostatnio gdy gram, to się nie witam na Chacie Clanowym <wtedy każdy wie, że jestem i zamiast jakąmś sprawę załatwić na Private Message, to nie, muszą pisać na Clan Chacie - a wtedy mam lagi jak... spore>. A o szmacie prawie zapomniałem...

Red13Shini - Czy to, że jestem szefem klanu coś zmienia? Raczej nie. Jeśli ktoś ma sprawę, niech śmiało wali, przecież go za coś takiego nie wyrzucę <jak chcesz, by ktoś dał ci bana za twoje poglądy, to na inne forum chyba - tutaj panuje "inna" atmosfera>.

Gipsi - W kalnie nie można zmienić przywódcy z tego co wiem. Możliwe, że wszyscy członkowie z klanu odejdą i stworzą nowy klan na ktorego czele będzie stał GIERJATOWICZ.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2004, 12:03:13 pm wysłana przez qiax »

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 19, 2004, 12:17:31 pm »
Cytuj
Gier, watpie aby ktokolwiek obrazal sie o to ze ktos go wyprzedzil z lv...wrecz przeciwnie...ja sie ciesze ze FaLa mnie wyprzedzil, mam mobilizacje aby grac bo jeszcze troche i nie bede mogl z nim w party grac...jak slusznie powiedzial qiax, wolny cza sto teraz luksus, ktorego ja niestety nie posiadam...wszyscy wakacje a ja do pracy :(...
 
Ze wzgledu ze ostatnio naprawde duzo wolnego czasu mi dopisalo i motywacja dobicia tego 5x zaczynalem dluzszy czas grajac w PT . ;)  

Co do tej rozmowy to wiedze niezla wymiana zdan sie porobila   ;) qiax przyjmujac ze jest szefem klanu musi najwiecej trenowac a trenujac solo teoretycznie nabija sie najwiecej dos wiec chyba jest zrozomiale ze woli troche pograc solo   :P

a teraz zacytje M@VeRicka ... ktory to bardzo elegancko ujol to wszystko :

Cytuj
WY%#&%#LAĆ NA PRIVA I TAM DO CH%#A SIĘ JE&#@Ć

 :lol:  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...