Autor Wątek: Zjazd  (Przeczytany 44769 razy)

Offline Gienia

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
    • http://www.fftactics.prv.pl
Zjazd
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 30, 2004, 12:35:08 pm »
Ja i Ashley też bez problemów w dowolne miejesce trafimy. Oczywiście najlepiej w wakacje bo na razie czerwiec (a szczególnie jego koniec) odpada całkowicie z powodów sesji. Także myślę, że i na Extreme Party trzeba się zgadać (z Ashley'em nie byliśmy tylko na pierwszym) bo kilka osób z forum pewnie już było, a i teraz planuje jechać.
NO TRESPASSING[/size]
violators will be shot, survivors will be shot again


Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Zjazd
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 30, 2004, 12:40:42 pm »
hmm a co to to Extreme party? bo pierwsze słysze :P pozatym jest jeszcze zlot nintendo, ale ja wole sony :) (nie mam kostki, ani GBA więc poco  miałbym tam jechac :P )

MarvelliX

  • Gość
Zjazd
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 30, 2004, 01:02:21 pm »
Po to żeby sssie pogapić na nowe sssprzęty i piękne panie je obsssługujące :D
... hmmm... a gdzie wogóle ta impra :huh:


Żebym wyjechał z Chełma to musiał bym sssię z kimś zabrać bo sssam raczej bym nie wtrafił tam gdzie czeba <_<  przy mojej orientacji w terenie znanej z PT to bym wyszedł po drugiej stronie Polski :P  

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Zjazd
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 30, 2004, 01:42:57 pm »
Extreme Party to zlet "konsolowców" organizowany przez rekakcje PSXExtreme, nieh każdy kto niezbiera kupi se Extrima(może cuśik za reklame dostaniemy :P)...


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 30, 2004, 02:00:36 pm »
Ech...EP może mi nie wypalić, bo pewnie znowu będzie wzmianka o tym, że niepełnoletni muszą być z osobami pełnoletnimi ;(  
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Zjazd
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 30, 2004, 02:11:15 pm »
Jakby co jesteśmy z ARDem ?


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Zjazd
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 30, 2004, 04:03:26 pm »
Cytuj
Jakby co jesteśmy z ARDem ?
 :lol: Genialny pomysł :D
Mógłby ktoś zarzucić stronką ze szczegółami EP? Bo widze że to może być coś ciekawego

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 30, 2004, 04:11:17 pm »
Tak, ale przecież ARD napisał, że nie będzie mógł się wyrwać z pracy(współczucia...)
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 30, 2004, 05:52:38 pm »
Cytuj
Tak, ale przecież ARD napisał, że nie będzie mógł się wyrwać z pracy(współczucia...)

Gdzie ARD tak napisal?? :blink:

Ja jestem jak najbardziej na tak... tylko pozostaje problem z kasa jesli chcecie byc w hotelu... (jesli hotel o ja raczej odpadam).. ale widze ze Extreeme Party jest w opcji wiec mi to pasi nawet (blisko mnie :P )... tylko napiszcie kiedy bedzie bo od wielu lat nie upuje psx Extr. (Reklama: Neo+ owiele wiele lepsze :!: ... koniec raklamy)

Moge jehac rodzice mi zabronic nie moga...

Mam nadzieje ze jakies dziewczyny tesh przyjada... Spee jush wyrazila zahwyt pomyslem (yuuupiiii :D ) a reszta plci pieknej?? Selphie nie moze (:( buuu) a YUzuriha?? :o

SergeyBoy nie:cenzura: ze niejestes potrzebny... mi tam nieprzeszkadza gadac z mlodszymi i jakos niewidze zeby inni mieli uprzedzenia do mlodszych.. a kto ci kaze pic browara przeciez my tesh tam niebedziemy jakos mocno schlani ...hyba ;)  (Morhol prefeuje inna rzecz jak wyczailem... :P ) ..ale inna sprawa ze rodzice cie napewno nie puszcza...ale moze kiedys w przyszlosci sie tam spotkamy...

Moim zdaniem EP to najlepszy wybor bo impra jest organizowana podczas jednego dnia wiec niewyjdzie to jakos drogo... nie trzeba bedzie nocowac w hotelu...

BTW: Dark M ja tysz hyba nizdom wiec dozobaczenia w bieszczadach... moze inni tesz sie tam wybiora i tam sie spotkamy... szukajcie drzew z wyrytymi naszymi ksywkami w bieszczadzkich lasah :P

P.S. GamePlay i Spee napiszcie czy wy mozecie jehac bo Spee sie ucieszyla z pomyslu... ale przeciez wy jestescie bardzo mlodzi... szczegolnie ty GamePlay bo Spee to jush troche late wiecej ma od ciebie

Aha i GamePlay ma racje cos to ciemno widze przypominajac sobie jak ochoczo podeszlismy do tematu z rekordem :P  Ja osobiscie nie wszedlem bo dzien wczesniej komp mi padl i przez 3 albo 3 dni nie mialem <_<


Nadal sssię nie nauczyłeś <_< bo zrobie ci lekcje "jak nie przeklinać" i będziesz miał obciach :P
« Ostatnia zmiana: Maja 30, 2004, 07:42:49 pm wysłana przez Marvell »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #29 dnia: Maja 30, 2004, 06:09:06 pm »
jak to wypali to proponuje takie cos czesciej (minimum do tego czasu zebym ja sie zalapal :P) to extreme party to jest co rok? bo mogloby to byc jako miejsce zjazdow squarezoncow :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Zjazd
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 30, 2004, 07:43:26 pm »
Cytuj
Morhol prefeuje inna rzecz jak wyczailem...  )

To tak widać bardzo ? ;>

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Zjazd
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 30, 2004, 08:02:59 pm »
Jakby co ja was moge w domu uphnąć, i karmić pżez 3dni... ale o "procentah" byście musieli sami myśleć :D


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Zjazd
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 30, 2004, 09:26:11 pm »
a własnie, może ktoś ma działke czy coś? ja mam domek na działce spory, ale moja rodzinka tam siedzi calutkie wakacje(a ja sam w domu siedze :D )(nie nie myslcie o tym zeby sie do mnie zwalic na 3 dni, ojciec mnie sprawdza co jakis czas :P )

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 30, 2004, 10:49:23 pm »
a gdzie jest to EP gdzies w Glajvicach (bo z tego co pamietam to Ty Gipsi z Gliwic jestes). Bo moze jakos ublagam mame?

MarvelliX

  • Gość
Zjazd
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 31, 2004, 01:12:27 pm »
Cytuj
(nie nie myslcie o tym zeby sie do mnie zwalic na 3 dni, ojciec mnie sprawdza co jakis czas :P )
To jak bedzie przychodził sssprawdzić to my sssię szybciuchem pochowamy po szafach, firankach i ssstołach ;)  :D nic nie zauważy :P  

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Zjazd
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 31, 2004, 04:04:17 pm »
A czy przypadkiem Extreme Party to nie jest imprezą zamkniętą?
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Gienia

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
    • http://www.fftactics.prv.pl
Zjazd
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 31, 2004, 08:08:31 pm »
Najrozsądniejsze będzie Extreme Party. Będzie załatwiony ośrodek zamknięty tylko dla nas (z tym różnie bywa) prawdopodobnie tak jak w ciągu 2 ostatnich lat w Szymocicach (gdzieś koło Katowic). Osoby niepełnoletnie "muszą miec zgodę rodziców", ale ale tak jst napisane w gazecie i to tyle na ten temat. Na miejscu nikt nikogo nie sprawdza. Każdy kto chce może pojechać, na miejscu trzeba kupić bilet (za 5 zł chyba, ostatio była lipa bo nie byliśmy o tym poinformowani) i się siedzi conajmniej jeden dzień. W tym roku z Ashley'em będziemy pewnie z jeden dzionek wcześniej.
Wogóle impreza sama w sobie jest zajefajna, poznaje się kupę ludzi, są fajne konkursy i niezłe kilmaty, można zobaczyć wiele rzeczy, pograć we wszystko i na wszystkim (począwszy od mat do tańczenia, samba de amigo na srummani skończywszy). Zaponiałbym o turniejach, też takowe istnieją, a i sami gracze mogą coś zorganizować. W kilku słowach jest to najlepsza i największa "growa" impreza organizowana w Polsce na której jak ktoś nie był niech żałuje i niezwłocznie stawwi się w tym roku (miejmy nadzieję, że będzie bo na razie nic oficjalnie nie wiadomo).
NO TRESPASSING[/size]
violators will be shot, survivors will be shot again


Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #37 dnia: Maja 31, 2004, 08:54:13 pm »
ehh...musiales to pisac? tylko mi smaka robisz :D jezuuu ale wam zazdroszcze...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Gienia

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
    • http://www.fftactics.prv.pl
Zjazd
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwca 03, 2004, 07:50:37 pm »
W najnowszym Extrimie jest napisane, że w tym roku nie będzie zjazdu :(  Czyli spotkanie się na Extreme Party odpada.  
NO TRESPASSING[/size]
violators will be shot, survivors will be shot again


Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwca 04, 2004, 06:49:57 am »
leee...to szkoda...a moglo byc tak fajnie...

Cytuj
Jakby co jesteśmy z ARDem ?

widze z emoj wiek w koncu na cos by sie przydal :lol:

Cytuj
Żebym wyjechał z Chełma to musiał bym sssię z kimś zabrać bo sssam raczej bym nie wtrafił tam gdzie czeba  przy mojej orientacji w terenie znanej z PT to bym wyszedł po drugiej stronie Polski 

no tak...to sie akurat zgadza...wiesz co Marv...coraz bardzie boje sie spotkania z Toba (o ile kiedys nastapi)...moje miesnie brzucha moga tego nie wytrzymac (i nie chodzi mi tu o picie :D)

ja zeby gdziekolwiek pojechac musz ewiedziec wszystko z gory wczesniej zeby w robocie sobie wolne zalatwic...i to jedyny moj problem...fundusze sa, rodzice do gadania nic nie maja...jade gdzie chce :P