Autor Wątek: Zwierzątka  (Przeczytany 43957 razy)

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Zwierzątka
« Odpowiedź #160 dnia: Listopada 30, 2006, 10:50:16 pm »
A czemu nikt nie pokazywal zdjec swoich pupili? :P
chester 1
Mysza III
chester 2 (przez szybę..)
 

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Zwierzątka
« Odpowiedź #161 dnia: Listopada 30, 2006, 11:24:29 pm »
Heh twój chester jakoś mrocznie wychodzi na zdjeciach. ;)
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Zwierzątka
« Odpowiedź #162 dnia: Grudnia 15, 2006, 07:25:10 pm »
Heh twój chester jakoś mrocznie wychodzi na zdjeciach. ;)
Może to jest Dark Chester???

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

MarvelliX

  • Gość
Odp: Zwierzątka
« Odpowiedź #163 dnia: Grudnia 19, 2006, 10:34:07 am »
czy to normalne ze moj kot pachnie jakby sie perfumowal? najgorsze jest to ze ten zapach podoba sie mojemu nosowi <.<

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Odp: Zwierzątka
« Odpowiedź #164 dnia: Grudnia 19, 2006, 10:08:36 pm »
Moim zdaniem to troche dziwne bo mialam kota. Wyobrazam sobie ciebie obwochujacego swojego kota xD

MarvelliX

  • Gość
Odp: Zwierzątka
« Odpowiedź #165 dnia: Grudnia 20, 2006, 01:18:39 am »
ejj on pierwszy zaczol a ja mam nawyki nasladowania zwierzat wiec jak on mnie to ja go ;f pozatym moja kizia ma to do siebie ze sie tuli do twarzy

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Zwierzątka
« Odpowiedź #166 dnia: Grudnia 25, 2006, 09:09:27 pm »
moje króliki powaliło ostatnio zupełnie. Wymyśliły sobie nową zabawę- wyrywanie futerka. Specem w tej nowe dziedzinie jest Goering. Wyrywa sobie sam kłaki z brzucha tak,że ma już łysy [pzynajmniej wiem,że kolor skóry ma jak futra]. Potem Gebels wsadza mu nos [bo tylko tyle może mu wsadzić :P]  przez kratki i Goering wyskubuje mu kłaki z pyska :F Prawdziwe BDSM . Ale podobno jaki pan, taki kram :D

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Zwierzątka
« Odpowiedź #167 dnia: Grudnia 26, 2006, 06:05:28 pm »
moje króliki powaliło ostatnio zupełnie. Wymyśliły sobie nową zabawę- wyrywanie futerka. Specem w tej nowe dziedzinie jest Goering. Wyrywa sobie sam kłaki z brzucha tak,że ma już łysy [pzynajmniej wiem,że kolor skóry ma jak futra]. Potem Gebels wsadza mu nos [bo tylko tyle może mu wsadzić :P]  przez kratki i Goering wyskubuje mu kłaki z pyska :F Prawdziwe BDSM . Ale podobno jaki pan, taki kram :D
Heh ja bym się upewnił czy na pewno nic oprócz nosa się nie przedrze przez kratki (dla chcącego nic trudnego heh) ;] Samiczki króliczków wyrywają futerko chyba, żeby zrobić wyrko dla przybywającego na świat potomstwa. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Odp: Zwierzątka
« Odpowiedź #168 dnia: Grudnia 26, 2006, 08:24:38 pm »
NO to jet moj piesek. Zwie sie Crash. Mam jescze drugiego- Dobira, ale jakos nie mialam czasu zrobic mu zdjęcia.

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Odp: Zwierzątka
« Odpowiedź #169 dnia: Grudnia 26, 2006, 08:36:54 pm »
Piesek bardzo fajny ;b A mieszkasz w domku? Bo jak w blokach to wsoplczuje im ze się gnieżdzą w mieskzaniu.

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Odp: Zwierzątka
« Odpowiedź #170 dnia: Grudnia 26, 2006, 10:52:22 pm »
NIe, w domku jednorodzinnym. Ale kiedys mieszkalam w bloku i troche ciasnawo bylo wiec przeprowadzilismy sie

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Zwierzątka
« Odpowiedź #171 dnia: Grudnia 26, 2006, 11:18:00 pm »
przez kratki przechodzi tylko nos...i to nie dlatego,że moje króliki mają olbrzymie penisy,ale dlatego,że u królikór to jest jakoś schowane-gdzies trzeba nacisnąć, pociągną czy coś takiego i wtedy powinno wyjść. Nawet kiedyś próbowałam,ale królik wpadał z straszną panikę, więc z akcji "płeć Goeringa" nic nie wyszło

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Zwierzątka
« Odpowiedź #172 dnia: Grudnia 27, 2006, 12:41:38 am »
Cytuj
jakoś schowane-gdzies trzeba nacisnąć
Heh cholera je*ane transformersy z tych królików hehe. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Rbi_Traceur

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Uwielbiam grac w tego typu gry:)
    • Zobacz profil
Odp: Zwierzątka
« Odpowiedź #173 dnia: Maja 04, 2007, 09:37:02 pm »
Ja posiadam kota ktory jest bardzo puszysty a to nie pers tylko jakas mieszanina i nazwie bonifacy. mowimy na niego w skrocie - Bonio albo Boniek:P.lubi sie bawic czasami sie lasi i obecnie ma  okolo 3 lat.
Uwielbiam Grac w tego typu gry:)

Offline Calipso17

  • Soldier
  • Wiadomości: 36
  • Komiksiara he he
    • Zobacz profil
Odp: Zwierzątka
« Odpowiedź #174 dnia: Czerwca 07, 2007, 02:59:54 pm »
A ja mam psa Bethowena (rodzina się uparła) chciałam dać mu na imię Bad Lucky bo jest taki dziwny, że przewraca się o swój ogon. Rasa wymi9eszana z Bernardynem i Kaukazkim. Dziwny i zboczony nawet na mojego brata mu staje ???

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Zwierzątka
« Odpowiedź #175 dnia: Czerwca 07, 2007, 04:36:08 pm »
http://img413.imageshack.us/img413/3994/1003102co9.jpg

wielorasowiec, SonGoku, bydle ważące 55 - 60 kilo, które na dzień dobry pożera noworodki i przegryza gardło przypadkowym nieostrożnym gościom. kiedyś dawno temu pogryzł takiego jednego złodzieja ;] sporo krwi potem dookoła domu było. ale złodziej uciekł. I od tamtej pory spokój ;]
Kame Hame Ha

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Zwierzątka
« Odpowiedź #176 dnia: Czerwca 07, 2007, 05:09:47 pm »
Troche nie widać na tym zdjęciu wielkości bo nie ma porównania do niczego, lepiej by było jakbyś postawił obok zapałkę albo pudełko lepiej całe. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Zwierzątka
« Odpowiedź #177 dnia: Czerwca 07, 2007, 11:03:11 pm »
fajne bydle. Tak troche jak krótkowłosy nowofundland wygląda.

Offline Calipso17

  • Soldier
  • Wiadomości: 36
  • Komiksiara he he
    • Zobacz profil
Odp: Zwierzątka
« Odpowiedź #178 dnia: Czerwca 08, 2007, 11:56:29 am »
Śliczny ale mój to jest większy.... opowiadałam jak marnie skończył mój homik? nie. No to w wieku lat6 bawiłam się z nią (hamtarka to jest) i wpadłam na genialny poysł, żeby nauczyć ją latać. Skończyła rostrzaskana na suficie... żyła jeszcze ale się męczyła bo dostała krwotoku... :( :( :( ??? :'( :'(

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?