Autor Wątek: Sny  (Przeczytany 99300 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #520 dnia: Czerwca 07, 2007, 04:17:53 pm »
Cytuj
bardzo śmieszne Zell Dincht, naprawde.
Dziekuje za uznanie ;]
Cytuj
ja jestem bardzo ładna i wszyscy mi to mówią
TITS OR GTFO!!!
Cytuj
(miałam kilku zalotników ale nie takie ładne
To ty oceniasz tych zalotnikow tylko po wygladzie? W takim razie wspolczuje im, bo sobie kiepsko ulokowali uczucia ;]


Dammit.... A ja nigdy nie mam erotycznych snow ;-(
« Ostatnia zmiana: Czerwca 07, 2007, 04:18:28 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Sny
« Odpowiedź #521 dnia: Czerwca 07, 2007, 04:19:53 pm »
nom i wogóle to szkoda ze podrywały cie same dziewczyny ;/

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #522 dnia: Czerwca 07, 2007, 04:22:51 pm »
zostawic was na dwie chwile.... ciesze sie, ze jużod jakiegoś czasu nie mam snów w ogóle. a jak już mi sie coś przysni, to to są tak kretyńskie sny, zę idz i nie wracaj... głównie o zabijaniu się i skakaniu z mostów ;/
Kame Hame Ha

Offline Calipso17

  • Soldier
  • Wiadomości: 36
  • Komiksiara he he
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #523 dnia: Czerwca 07, 2007, 04:28:22 pm »
Ech.. tego snu nie liczyłam jako erotyczny. Jak miałam 11 lat to  śniłam, że kochałam się z przystojniakiem :-[ w polu pośru dużej trawy (jak sawanna czy cuś) i miałam sen przeżyty do końca. lol.
albo kiedyś śniło mi się, że żeniłam się z Taurentsem... hm... 8)
A! przypomniałam sobie jak kolega mi opowiadał swój erotyczny sen. Że kochał się w rowie obok mojego(na przeciwko) domu z Gosią K.

Słuchajcie nie tylko po wyglądzie ale oni byli dziwni np. jeden mówi, że skończył studia, ale poszedł do technikum (szkoła z zawodówką, Technikum i Liceum) bo tam mu nie pasowało
Drugi za to bo miał dzine upodobanie do śmiania się ze wszystkigo np. jak (dałam się z nim umuwić. Fakt) to spojrzał na dziecko z lodem i od razu skojarzenia jakieś

Ja lubie spokojnych, mądrych, zabawnych i takich którzy by mnie utrzymali w ryzach (Kocham silnych mężczyzn)
Zell Dicht np. będziesz kiedyś miał :P

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #524 dnia: Czerwca 07, 2007, 04:32:40 pm »
a podobno teraz jest moda nie na silnych, ale na zniewieściałych metroseksów ;/
Kame Hame Ha

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Sny
« Odpowiedź #525 dnia: Czerwca 07, 2007, 04:33:55 pm »
ze na tanta? chociarz... niee tant ni jest metroseksem

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #526 dnia: Czerwca 07, 2007, 04:40:29 pm »
Cytuj
Ja lubie spokojnych, mądrych, zabawnych i takich którzy by mnie utrzymali w ryzach (Kocham silnych mężczyzn)
Hmm.... Zupelnie jakbym o sobie czytal.
Cytuj
Zell Dicht np. będziesz kiedyś miał
Kiedys? ;-(
A tak nawiasem mowiac, wymigujesz sie od TITS.... Wiec spieprzaj do odpowiedniego topiku i wrzucaj zdjecie ;]

Cytuj
ciesze sie, ze jużod jakiegoś czasu nie mam snów w ogóle.
Ja mam praktycznie tak samo... Juz nie chodzi o to, ze nie pamietam co sie dzialo w snie. Nie pamietam, zebym wogole mial jakis sen ;/ Ostatni mialem miesiac temu (niezbyt mily dla mnie), ale wczesniej dluuuzszy okres ciszy...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Calipso17

  • Soldier
  • Wiadomości: 36
  • Komiksiara he he
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #527 dnia: Czerwca 07, 2007, 04:50:22 pm »
Cytuj
Ja lubie spokojnych, mądrych, zabawnych i takich którzy by mnie utrzymali w ryzach (Kocham silnych mężczyzn)
Hmm.... Zupelnie jakbym o sobie czytal.
Cytuj
Jakie TITS??? ni wim o co ci kuma ale spoks.  a i jeszcze pamiętam jak kiedyś wstałam i zaczełam przesuwać kredens mówiąc, że trzeba zabrać tą skarpetkę bo mikołaj nie wejdzie przez komin (raczej tata  mi to opowiedział:P)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #528 dnia: Czerwca 07, 2007, 05:00:29 pm »
1. tits or GTFO

Cry ofted used on imageboards when a 'noob' posts (usually an image post). It is an exclamation requesting an image of a pari of breasts be posted or the original poster should "GTFO" (get the fuck out).

I hav an pic of a owel sayin "orly" lol - Posted by J0hnny
Tits or GTFO - Posted by Mugatu


Zrodlo: http://www.urbandictionary.com
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #529 dnia: Czerwca 07, 2007, 05:09:26 pm »
1. tits or GTFO

Cry ofted used on imageboards when a 'noob' posts (usually an image post). It is an exclamation requesting an image of a pari of breasts be posted or the original poster should "GTFO" (get the fuck out).

I hav an pic of a owel sayin "orly" lol - Posted by J0hnny
Tits or GTFO - Posted by Mugatu


Zrodlo: http://www.urbandictionary.com
Nieeee ? Zasada 15 internetu ?
http://www.encyclopediadramatica.com/Rules_Of_The_Internet
NSFW-ish...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Sny
« Odpowiedź #530 dnia: Czerwca 07, 2007, 05:24:06 pm »
Cytat: Yume
Cytat: Reaver
Ja nienawidzę jak mam erotyczne sny. Gdy do czegoś dojdzie, to zawsze budzę się z piżamą ... nevermind.
Damn, jakie wyznania xD
To samo mi się nasunęło na myśl XD.
Cytat: Zell
Dammit.... A ja nigdy nie mam erotycznych snow ;-(
Same here....

No ja miałam ostatnio bardzo nie miły sen.
Najpierw śniło mi się,że jeden z moich kociaków się utopił ale go uratowałam(nie pytajcie jak).Potem moja kotka siedziała w łazience z otwartymi ranami na całym ciele tak,że wszystko to co miała pod skórą było jej widać,a ja próbowałam to zatamować.Ostatni dotyczył kolejnego kociaka,którego rozszarpał pies...no i jak na nie szczęście okazało się,że ten który mi się nie śnił zaginął....heh.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Sny
« Odpowiedź #531 dnia: Czerwca 07, 2007, 11:11:50 pm »
Zell-oże po prostu nie pamiętasz. Albo nie hcesz pamiętać, bo śnią ci się np. pośladki tanta,albo jaka Chief'a...

Calipso-jak piszesz "jestem ładna itp" od razu sugerujesz ,że jesteś bazylem, więc nie kuś losu i daj fotkę ...[...bo ostatnio nie mam na czym kalorii palić XD ]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Sny
« Odpowiedź #532 dnia: Czerwca 07, 2007, 11:13:26 pm »
[...bo ostatnio nie mam na czym kalorii palić XD ]
możesz na mnie xD

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #533 dnia: Czerwca 07, 2007, 11:14:45 pm »
[...bo ostatnio nie mam na czym kalorii palić XD ]
możesz na mnie xD
Ja już próbowałem ;P Cienki jesteś nie nadajesz sie do tego ;>
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Sny
« Odpowiedź #534 dnia: Czerwca 07, 2007, 11:28:54 pm »
dlaczego ię nie nadaje? :}

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #535 dnia: Czerwca 07, 2007, 11:54:04 pm »
Raczej nienajlepszy do tych celów. Jest dużo lepszych przystojniaków, nawet na tym forum. ;>
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Sny
« Odpowiedź #536 dnia: Czerwca 08, 2007, 12:24:37 am »
G-1 - a chcesz tego PS2? Wiec lepiej mnie nie wkurzaj :P
His - możesz sama sprawdzić, potrafie gotować, sprzątać ... i takie tam

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Sny
« Odpowiedź #537 dnia: Czerwca 08, 2007, 12:25:20 am »
jak potrafisz gotować, to zapraszam :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #538 dnia: Czerwca 08, 2007, 12:47:38 am »
<sniff sniff> This smell... <sniff sniff>... IT'S THE STENCH OF OFFTOPIC!!!

Niniejszym przywołuję was do porządku i znacząco grożę palcem.

Offline Tanaka

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
  • Książę bez korony
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #539 dnia: Czerwca 13, 2007, 02:32:41 pm »
Zbliża się koniec roku, a mi non stop śni się szkoła! A w szkole same porażki... Nic mi nie wychodzi. Bo chyba za bardzo się przejmuję. Ale 3/4 klasy dziś potwierdziło, że facet z chemii mnie nie lubi. Szkoda że nie może mi się przyśnić jego pogrzeb... ;P
Marnujemy czas na przyjaciół, którzy nie chcą nas znać,
a omijamy ludzi, którzy nas cenią...