Autor Wątek: Osiągnięcia  (Przeczytany 16313 razy)

Offline Shmatan

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
    • http://neojsite.cal.pl
Osiągnięcia
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 18, 2006, 11:38:19 pm »
Taka prośba... Jesteśmy w dziale jRPGi to podawajcie osiągnięcia z jRPGów a nie z np. starcrafta...

Moje osiagnięcia.. w sumie większość jest z PSX'a ale co tam :D
1. Suikoden II - nabicie sześciu postaciom wszystkich statsów do cyferki 255.
2. Breath of Fire IV - nabicie wszystkich postaci na 99 LV.
3. Star Ocean 2: The Second Story - wszystkie postacie na 255 Lv
4.Star Ocean 3: Till The End of Time - 6 postaci na 255 LV. Moge skriny pokazać ^^
i więcej nie pamiętam :P
Za 1 i 2 kiedys dostałem nawet nagrode w Psx Extreme :P, a za 4 dostane w tym miesiącu lub w nastepnym :)

Jeszcze taka dygresja - czy pokonanie opcjonalnego bossa to osiągnięcie ? wydaje mi się, że nie ... Chociaz taka Freya z SO3 to wyzwanie nawet jak jestem na 255 lv z najlepszym ekwipunkiem(pociacham sobie około minuty i koniec ><")
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2006, 11:39:07 pm wysłana przez Shmatan »
NEO JSITE - duchowy następca jrpg.pl

W hołdzie kreatywności  *.*

<-mój design ^^''

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Osiągnięcia
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 18, 2006, 11:50:17 pm »
Cytuj
eszcze taka dygresja - czy pokonanie opcjonalnego bossa to osiągnięcie ? wydaje mi się, że nie
Wydaje mi się, że tak. Może małe, ale zawsze. Zresztą definicja pojęcia "osiągnięcie" jest dosyć ruchoma. To co dla ciebie nie jest osiągnięciem, dla innych mże być i to dużym.....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Shmatan

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
    • http://neojsite.cal.pl
Osiągnięcia
« Odpowiedź #42 dnia: Kwietnia 18, 2006, 11:53:44 pm »
W sumie masz rację :D dla mnie aktualnie osiągnięciem jest skończenie jakiegos jRPG'a - nie mam cazus na granie ><" matura sux....
NEO JSITE - duchowy następca jrpg.pl

W hołdzie kreatywności  *.*

<-mój design ^^''

Offline Omega Weapon

  • Soldier
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Osiągnięcia
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 01, 2006, 03:10:27 pm »
Nie iwem czy to jest osiagniecie ale ostatnio jak meczylem FFT to jakos na 40lv walczylem w Deep Dungeon z duzym powodzeniem mimo ze w opisie jakims pisalo aby byc tam okolo 90 lv ponadto bralem ze soba Clouda ktory mial lv 16 i w sumie zadko go zabijali :D reszte osiagniec napisze kiedy indziej jak cos przypomne sobie

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Osiągnięcia
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 05, 2006, 04:10:12 pm »
ostatnie osiągnięcia - ukończenie Chrono Crossa i Final Fantasy VIII - od ukończenia ff7  prawe trzy lata temu miałem taki jRPG-owy kryzys i nie mogłem się zebrać, aby jakąś grę ukończyć. a teraz znów z miłą chęcią mam ochotę grać w jRPG. czyżby kryzys minął ?? :PP terza czekam na ff9
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Osiągnięcia
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 05, 2006, 04:38:23 pm »
A no właśnie... moim ostatnim osiągnięciem jest przejście Radiata Story ze wcześniejszym zgładzeniem wszystkich dodatkowych boss'ów, ze szczególnym uwzględnieniem Ethereal Queen, której poziom trudności porównałbym z Sephiroth'em z Kingdom Hearts...

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Osiągnięcia
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 05, 2006, 09:35:36 pm »
nie wiem czy można to nazwać osiągnięciem :/ ale 7 godzin spędziłem próbując nie przegrać finałowego meczu z Luca Goers w FFX i... oczywiście nie wygrałem :/. Ale chyba nikt nie miał 5 dogrywek z rzędu :P
« Ostatnia zmiana: Czerwca 05, 2006, 09:36:13 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Osiągnięcia
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 05, 2006, 09:38:14 pm »
Dziabeł, to jest prawie niemożliwe... ale weź sobie potem zagraj w Blitzball'a.... ze 2 mecze na rozgrzewke i potem wszystkich kładzie ze średnim wynikiem 5:0

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Osiągnięcia
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 05, 2006, 09:42:19 pm »
mi sie udalo... wprawdzie w troche chamski sposob ale wygralem :F najpierw strzelili mi bramke ale zaraz im oddalem jecht shotem, a potem wejscie wakki i jakims cudem udalo mi sie strzelic na 2:1... i wtedy wzialem pilke i podjechalem pod swoja bramke, przeciwnicy wtedy nie zabieraja i praktycznie mozna przestac caly mecz (chociaz czasami ktorys sie zapedzi pod bramke to wtedy moga byc klopoty)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Omega Weapon

  • Soldier
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Osiągnięcia
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 06, 2006, 03:10:32 pm »
nie wiem czy przejscie CC 7 razy pod rzad bedzie osiagnieciem ale chcialem dobrac sie do wszystkich mozliwych sekretow, zakonczen  i tak dalej a ze gra nie nudzila mi sie wogule to pykalem zawsze do konca mam po kilka plateow od smokow wszyscy maja bron z rainbow shell i tak dalej wiec moze to bedzie osiagniecie na miare:d

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Osiągnięcia
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 06, 2006, 04:36:08 pm »
Własnie grałem mecz w Blitzballa wygrałęm 11-0 to sie liczy ?? :> :lol:
ale pucharu nadal nie wygrałem :/ nie mam szczęścią :/ jak szczeliłem na 1:0 to oni wyrównali a później zszedł Tidus i pupa zbita bo waką za cholere trafić nie mogę :/
]


Offline Shmatan

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
    • http://neojsite.cal.pl
Osiągnięcia
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 06, 2006, 04:53:09 pm »
Devil - jak juz wygrywasz mecz to schowaj sie za swojego bramkarza i nie ma bata żeby wyrównali (ewentualnie jak ci za blisko pod bramkę podjadą to podawaj między obrońcami). CO do wyniku - z tego co widziałem w PE jakis ziomek dowalił ponad 21:0 więc raczej cię przebił, ja miałem maks chyba 15 albo 16 do 0 ;P
NEO JSITE - duchowy następca jrpg.pl

W hołdzie kreatywności  *.*

<-mój design ^^''

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Osiągnięcia
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 06, 2006, 04:56:57 pm »
moim "osiągnięciem" było przejście 15 razy pod rząd FF VII, pokonanie Emeralda w 10 minut <nie miałem underwater materii>

Offline Teodachad

  • Soldier
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
Osiągnięcia
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpnia 03, 2006, 11:18:11 am »
heh moje najwieksze osiagniecia hmm... 80 lvl na 1 plytce Final Fantasy VII, Suikoden skonczony 8 razy z rzedy w tym 6 razy nie patrzalem na fabule hehe 50 lvl Vandal Hearts i to chyba wszysko wkazdym badz razie wiecej grzechow nie pamietam  co do suikodena to szukam suikoden I i II

a i zapomnial bym tenchu misja treningowa 36 sek.  :D

heh ni i jeszcze zapomnial bym Legend of Dragon limit darta pierwszy prawie calego zrobilem napiepszajac bania w pada :D

Edytuj posty, a nie pisz 2 pod rząd alkoholiku jeden
te tant ja alkocholik tak dobra zebym ci nie przypomnial jak sam polewales :)
moge powiedziec kilka slow odnosnie ostatnich dni "it`s a beautifull day Maciek stracil save" :D:D:D:D:D
A ty wiesz? Jak mi memorka padła, to byłem pewien, że Mleczny to od razu zaśpiewa... starzeje się chłopak
nie to przez ten alkochol zapomnial hehehe :D  
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 10, 2006, 10:01:04 pm wysłana przez Teodachad »

HELLSING>GOTT MIT UNS>HELL`S GATE ARRESTED>AND SHINE HEAVEN NOW[/i][/color][/size][/font]

Offline Konohamaru

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Osiągnięcia
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpnia 17, 2006, 11:52:36 pm »
No to będzie tak:
- Quake 3 Arena na poziomie Nightmare - zaliczony
- FF1, FF4-9 przejścione ze wszystkimi brońmii, ablitsami i najgorszymi wrogami zabitymi (FF9 bez Excalibura 2)
- BG1 - przyjściony tylko "jedną" jedyną postacią w drużynie (Drizzta zabiłem 3 udeżeniami
- Icewind Dale ze wszystkimi dodatkami rozkminiony na poziomie serce furii
- Wacraft 3 i Frozen Throne - przejścione na hardzie. (Chociaż to jak przeszedłem ostatnią misję we FT to inna sprawa - qmpel śmiał się najpierw ze mnie, a potem z ludzi z netu którzy wymyślają na tą misję karkołomne strategie. Przy mojej nie trzeba ani dobrego macro, ani nawet minimalnego micro.)
- Seraphic Gate w Valkyrie Profile
- MGS 1 - na poziomie Extreeme i zdobycie rangi Big Boss
- MGS 2 - to samo co powyzej, z tym, ze na european extreeme
Tony Hawk's Pro Skater 2 - wszyscy skejterzy, wszystkie gapy, dosłownie wszystko.
- Chrono Trigger - wszystkie zakończenia
- Nowe seria Prince of Persia - wszystkie gry na hard ukończone.

No...to tyle co sobie przypominam.

Mleczny

  • Gość
Osiągnięcia
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpnia 30, 2006, 06:46:44 pm »
Moim największym osiągnięciem było zdobycie w FF VIII Punisher'a w Balamb i do końca 2 płyty zbijałem bossa 1 uderzeniem gunblade`a
                                                                                                                                                                                                                   
Legend of Legaia 9 lv wszystkich czarów (to bylo straszne hehe)

Przechodziłem 4 razy ff VII i nigdy nie zabiłem ostatniego bossa :D

A jednym z piękniejszych jest  to, że spaliłem kabel od playa przy grze w Legaie

A prywatnym: picie z teodachadem i kumplami przez 44 dni bez przerwy :D
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 30, 2006, 07:17:11 pm wysłana przez Mleczny »

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Osiągnięcia
« Odpowiedź #56 dnia: Września 18, 2006, 08:27:08 am »
Moje osiągnięcie jest małe. Zabranie w FFVIII w drugim śnie Laguny(Lunatic Pandora) 9999 damage) jego limitem "Desperado".Wygranie o ile dobrze pamiętam 3 razy w finale z Luca Goers(dwa razy mojemu bratu i raz samemu).Przejscie Suikodena 1,2 ze wszystkimi postaciami.
« Ostatnia zmiana: Września 24, 2006, 09:39:20 pm wysłana przez Vivi The Black Mage »

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Riskbreaker

  • Soldier
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Odp: Osiągnięcia
« Odpowiedź #57 dnia: Stycznia 19, 2007, 05:21:58 pm »
Moje osiągnięcie to zdobycie wszystkich ostatnich broni oraz pancerzy z damascusa,zdobyte wszystkie tytuły w Vagrant Story.Grę ukończyłem aż 17 razy!!! Stąd mania na Riskbreaker'a!
PS2 SCPH 77004 + Modbo760

Offline Sephiron

  • Soldier
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: Osiągnięcia
« Odpowiedź #58 dnia: Stycznia 28, 2007, 07:53:19 pm »
Konohamaru ,co Seraphic Gate ?
Dotarłeś do końca na save'ie z zakończenia A czy zrobiłeś "hardcore trail" z save'm z połowy gry i zdobyciem w SG  F*,L*,B* oraz pokonaniem I*Q* i G* ?
A z moich osiągnięć w jrpg na razie przypominam sobie :
 - przejście GS2 z niedziałającymi save'ami ( konsolę trzymałem w sleep mode ) w 4 dni ,nabijając 40h. gry ,postacie na 50 lv. i pokonując Dulluhana
 - granie przez rok TYLKO I WYłąCZNIE w Pokemon Crystal , 450 h. gry  i 242 pokemony w pokedex'ie
 - przejście 199 z 200 misji w FFTA ( 280 h. gry )
 - przejcie na 100% FF I ( to akurat było banalne )
 - przejście FFLegend  III na GB Mono ( 60 lv ,ale granie w to to hardcore )
 - FF VI wszystkie postacie na 99 lv. ,wyuczone wszystkich czarów ,120 h. gry i max kasa )
 - FFVII Omnislash na CD 1 ( ale czy to osiągnięcie ? )
 - Chrono Trigger wymasterowanie postaciom  Lv  ( *)oraz statystyk (prawie ... ) przechodząc grę po raz pierwszy
 - oraz aktualnie pakuje ToE ( na razie max HP i MP oraz 130 Lv ) a wkrótce paking VP :L :)

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Osiągnięcia
« Odpowiedź #59 dnia: Stycznia 30, 2007, 04:47:28 pm »
Z tych osiągnięć, które pamiętam, to wszystkie Staty Cloudem, Barretem i Tifą na 255 (bez materii, na czysto) Ile na to zeszło Source'ów... ;)
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?