Autor Wątek: Final Fantasy X HELP!  (Przeczytany 45540 razy)

Offline FieryBird

  • Bad girl
  • Soldier
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
    • MĂłj blog na temat Final Fantasy
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #120 dnia: Sierpnia 27, 2006, 08:35:50 pm »
Tylko że mi nie pojawia się żadna tabelka czy wiadomość. Każdy bohater u mnie ma po 4-5 broni i tarczy. Włączyłam gre pare minut temu i co? Znowu zniknęło kilka rzeczy. Czy to może być spowodowane zbyt dużą ilością danych na karcie pamięci?
J-rock is the best!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #121 dnia: Sierpnia 27, 2006, 08:37:19 pm »
Raczej watpie...sadze ze to zwykly bug..bo wielkosc sejwu nie zalezy od progresu w grze

Offline FieryBird

  • Bad girl
  • Soldier
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
    • MĂłj blog na temat Final Fantasy
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #122 dnia: Sierpnia 29, 2006, 03:18:17 pm »
Teraz włączyłyśmy z koleżanką gre i wszystko wruciło do normy. Jest tak jakby nic nie zniknęło. Nic z tego nie rozumiem.
J-rock is the best!

Offline Doti

  • Soldier
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
    • http://www.o-problemach.blog.onet.pl
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #123 dnia: Października 27, 2006, 06:03:16 pm »
Mam pytanko. Kiedy pierwszy raz rozmawiam z Yojimbo, gdy chce go przyłączyć do drużyny ten pyta cię do czego przydadzą się jego umiejętności. Są 3 opcje i nie wiem którą wybrać rzeby było dobrze? Podobno można dostać go za darmo, albo za niską cenę. Jak to zrobić i czy sie w ogóle da?

vri

  • Gość
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #124 dnia: Października 30, 2006, 04:06:11 pm »
mam pytanie,czy ktos moze mi powiedziec jkie przedmioty trzeba zmixowac zeby zalozyc na cala druzyne auto life z gory dzieki :spoko:
 

Offline Paters

  • Soldier
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
    • http://narazie nie posiadam
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #125 dnia: Listopada 08, 2006, 06:07:33 pm »
Doti, o ile mi wiadomo to nie mozesz miec jodzimbo za darmo, ale mozesz sie targowac najpierw zaproponuj polowe ceny potem jakies 200tys. i powinien ustopic.
Miageta sora no hirosa ni tobe nai omoi ni
Ukande itadake
Hitasura tooku wo miteta jikan wa nagareta
Soshite kimi to deaeta

Offline Crashian

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
  • Moc w Zasilaczu!!
    • Zobacz profil
    • Crash Bandicoot World
Odp: Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #126 dnia: Grudnia 25, 2006, 01:54:25 pm »
Jest nowy w świecie FF X i mam pytanie. Kiedy można walczyć z dark aeonami?? I czy jak przejdę grę i pokonam głównego bossa będę mógł dalej walczyć na mapie? A jeszcze 1 pytanie czy można wybierać lokalizacje do których mamy się przemieszczać? Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź :)

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #127 dnia: Grudnia 25, 2006, 07:04:09 pm »
Pierwsze pytanie: Po ucieczce z Bevelle powinny pierwsze się pokazywać (I think).
Drugie pytanie: Jeśli chodzi ci o szybkie przeskakiwanie między lokacjami, to po Zanarkand będziesz miał pełny dostęp do Airshipa.
I'm in Space!

Offline FieryBird

  • Bad girl
  • Soldier
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
    • MĂłj blog na temat Final Fantasy
Odp: Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #128 dnia: Stycznia 31, 2007, 04:54:10 pm »
Posłuchajcie. Ostatnio znalazłam z koleżanką pewien filmik przedstawiający walkę z Dark Animą. Zajrzyjcie tu http://www.youtube.com/watch?v=YZhouS9R9O8&NR i powiedzcie czy to możliwe że postacie zabierają zawsze 99 999 HP? I czy Wakka może mieć ponad 13 000 HP? Szczeże wiątpię. Wydaje mi się ze to jakaś przruba czy coś.
J-rock is the best!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #129 dnia: Stycznia 31, 2007, 05:04:08 pm »
o ile sie orientuje wystarczy break hp limit i break damage limit by tak zrobic. No i mnostwo pakowania ;p

Offline Vincent

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #130 dnia: Lutego 17, 2007, 10:34:05 pm »
Mnie do dark aeonów nie chciało się pakować i rozwaliłem velfora i ifrita jednym ciosem zanmato ;D . Ale z tego co wiem to nie działa na wszystkie aeony.
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2007, 03:31:31 pm wysłana przez Vincent »

Offline warakim

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #131 dnia: Marca 15, 2007, 03:09:24 pm »
Wiec tak mam dwa problemy:

mam airshipa i chce mieć anime i teraz czy ktos moglby mi napisac jak dostac sie do kazdej temple a przynajmiej jak do klika?

drugie:

czemu jak ide na calm land to nie ma tej kolesiowy co daje kurczaka i co sie z nia sciga  za pierwszym razem byla

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #132 dnia: Marca 15, 2007, 08:50:58 pm »
Pierwsze: Cloister zalicza się przy pomocy Destruction sphere przy pierwszym podejściu, gdyż później musisz jeszcze załatwić Dark Aeony po drodze. Chociarz, słyszałem że od kogoś z Besaid możesz się dostać do każdego z Cloisterów. Choć i tak musisz załatwić Dark Valefor.

Drugie: jak nie ma tam, gdzie za pierwszym razem, to szukaj gdzie indziej. Kolesiowa gdzieś jest na Calm Land.
I'm in Space!

Offline warakim

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #133 dnia: Marca 16, 2007, 10:27:26 am »
uadlo sie Zanmato valefor dark lezy ide zadowolony do temple a tu jakis gnom mnie zatrzymuje i mowi Wojowniku Mnichowie i tak cie zlapia co robic zeby mnie przeposcil?

Offline Tihein

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #134 dnia: Kwietnia 13, 2007, 09:23:13 am »
sory że sie wcinam ale mam mały problem

a chodzi o Kimahri - SPIRIT LANCE zdobyłem skrzynie z tym że ona sie otworzyć nie chce co zrobić żeby ja otworzyc gdy chce j otworzyć pisze "it won't open"

Offline Ultimas

  • SemiRedaktor
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #135 dnia: Maja 13, 2007, 01:24:21 pm »
Witam. Mam pytanie- mianowicie jak zdobyć puryfing salt? Bo chciałbym mieć w zbroi zdolność no encounter, żeby sobie bezstresowo pozdobywać celestial weapons, a nie wiem od jakiego potworka puryfing salt wykraść.

Offline Lestat

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #136 dnia: Maja 13, 2007, 01:45:09 pm »
Witam. Mam pytanie- mianowicie jak zdobyć puryfing salt? Bo chciałbym mieć w zbroi zdolność no encounter, żeby sobie bezstresowo pozdobywać celestial weapons, a nie wiem od jakiego potworka puryfing salt wykraść.
Purifying Salt można ukraść od Abadon-a z Monser Arena

Offline Lestat

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #137 dnia: Maja 13, 2007, 01:58:08 pm »
Kimahri - SPIRIT LANCE zdobyłem skrzynie z tym że ona sie otworzyć nie chce co zrobić żeby ja otworzyc gdy chce j otworzyć pisze "it won't open"

Spirit Lance

Cel naszej podróży - Tunder Plains. Zakładamy Encounter None, jeśli mamy i idziemy na poszukiwania 3 kamieni z wizerunkami cactuara. Modlimy (?) się przy nich wciskając kwadrat. Po aktywowaniu trzech wizerunków idziemy do południowej części Tunder Plains. Idąc po prawej stronie ekranu możemy zauważyć ducha cactuara - doprowadzi on nas do zrujnowanej starej wieży - jeśli nie mamy szczęścia w gonieniu kaktusa możemy zniszczonej wieży poszukać na własną rękę - jest po prawej stronie. Na szczycie jest wykuty kolejny symbol - tutaj również należy się pomodlić (choć niekoniecznie wciskając kwadrat). Po krótkiej scence dostaniesz najlepszą broń Kimahriego. (broń po scence sama wyskakuje ze skrzyni, więc o ile dobrze pamiętam to nawet nie ma możliwości podejścia do niej kiedy jest zamknięta)

Saturn Crest

Pewnie już go masz, ale jeśli nie, to udaj się do Mt. Gagazet, w okolice Save Sphery, w której zapisywałeś/łaś grę po pokonaniu Seymoura. Pomiędzy kolumnami znajdziesz skrzynię z Saturn Crestem.

Saturn Sigil

To najtrudniejszy etap całej układanki. Zadanie polega na przejściu questu pt. łapanie motyli w lasach Macalanii, po których należy biec aby złapać 7 niebieskich a uniknąć 21 czerwonych motyli. W lesie są dwie trasy polowań, trzeba przejść obie - na tej drugiej nagrodą będzie właśnie Saturn Sigil. Można go robić już podczas pierwszego przechodzenia przez las, jednak Saturn Sigil można wygrać dopiero gdy mamy już Air Ship'a.

Finał

Jesteśmy w Macalanii, więc tylko kilka kroków dzieli nas od naładowania broni - oto rezultat:

[Break Damage Limit]
[Triple Overdrive]
[Double AP]
[Evade & Counter]
« Ostatnia zmiana: Maja 13, 2007, 02:14:49 pm wysłana przez Lestat »

Offline niro

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #138 dnia: Czerwca 09, 2007, 02:13:32 pm »
Dobry.
Jest problem. Mianowice, kurde balans, jak zdobyc chocobo na calm lands?;) nigdzie nie ma zadnej kobiety na chocobo, ani zadnego chocobo nie umiem dosiasc. Jestem swiezo po ubiciu Yunaleski i mam sposob na Sina, i bylem u Mika. Help ;<

Offline Cloud-Strife

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Prosze o pomoc!!
« Odpowiedź #139 dnia: Czerwca 17, 2007, 01:09:59 pm »
wiec gram w FFX i lapie potworki do monster areny i pisze ze musze jakies  ''za złapanie min. 4 stworów z grupy Eyeball (Stamina Tablet x60)  i dotego odblokowuje One-Eye'' tylko w tym rzecz ze niewiem gdzie są i co to za potworki zgrupy Eyeball moze mi ktos powiedziec???