Autor Wątek: Wasza ulubiona Broń  (Przeczytany 59161 razy)

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Odp: Wasza ulubiona Broń
« Odpowiedź #300 dnia: Czerwca 13, 2006, 06:25:21 pm »
Cytuj
Z punktu widzenia praktycznego jest to samobójstwo :) Walka wręcz jest tylko widowiskowa na filmach/pokazach/grach :)
No napewno ;) ale jak już o tym rozmwiamy, to kto wg was z bohaterów wirtualnych najlepiej walczy wręcz?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Wasza ulubiona Broń
« Odpowiedź #301 dnia: Czerwca 13, 2006, 07:42:51 pm »
wręcz ? hm... Bryan, Jin Kazama i Heniek Stary Piernik z Tekkena. Chirstine, Hitomi i Kaumi w DoA... Scorpion, Sub Zero, Liu Kang, Shang Tsung w Mortal Kombat... temat rzeka... jednego bohatera nie sposób podać. ale jeśli miałbym podać imię tego, który im wszystkim sokpał zadki - Son Goku - nikt z nim nie miałby szans :P
Kame Hame Ha

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Wasza ulubiona Broń
« Odpowiedź #302 dnia: Czerwca 13, 2006, 07:46:56 pm »
on nie walczy wrecz tylko jakimis falami i duzymi kulkami :-/
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Cid

  • Soldier
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: Wasza ulubiona Broń
« Odpowiedź #303 dnia: Czerwca 13, 2006, 07:47:03 pm »
Jeśliw wręcz to Tifa :grin: , ale zgadzam się z Dark Cloud'em, że z Goku to nikt szans nie ma  :P  

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Wasza ulubiona Broń
« Odpowiedź #304 dnia: Grudnia 09, 2006, 12:31:16 am »
Kupi mi to ktoś pod choinkę ? ;]
http://japantrip.tripod.com/nodachi/norimitsu.html
Ten moloch trzyma się aż na 3 mekugi.  :ke?:  Nie wiem jak miał właściciel ale mnie by strasznie kusiło, żeby zrobic próbę miecza, jeśli ktoś wie o co chodzi.
Prawdopodobnie na bitwie żadnej nie był użyty, chociaż kto wie. Hehe Sephiroth może się schować bo ma malutkiego przy tym mieczu. ;) Takie miecze cholernie trudno wykuć bo jak z jednej strony kujesz to druga już stygnie. Podziw dla kowala wielki, chociaż widać, że hamon jakiś nierówny ale też nienajgorszy. Ciekawe ile ma warst, bo wiem, że najlepsze katany miały ok. 4 200 000 warst ale nie pamiętam dokładnej liczby.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2006, 12:31:45 am wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Grisznak

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
    • http://
Odp: Wasza ulubiona Broń
« Odpowiedź #305 dnia: Grudnia 13, 2006, 08:25:33 pm »
Szabla batorówka, chyba najwspanialsza broń do walki wręcz.
Jeśli chodzi o palną, to Luger P08, pistolet elegancki i diablo skuteczny. No i niezawodny Awtomat Kałasznikowa - ciśniesz w błoto, w piach czy w cos tam, podnosisz i możesz strzelać. Czegóz chcieć więcej?

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Wasza ulubiona Broń
« Odpowiedź #306 dnia: Grudnia 16, 2006, 11:29:19 pm »
Ja tam bardzo lubie KATANE.Wcina się we wszystko jak w masło.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Wasza ulubiona Broń
« Odpowiedź #307 dnia: Grudnia 21, 2006, 11:33:39 am »
Kupi mi to ktoś pod choinkę ? ;]
http://japantrip.tripod.com/nodachi/norimitsu.html
Ten moloch trzyma się aż na 3 mekugi.  :ke?:  Nie wiem jak miał właściciel ale mnie by strasznie (...)
Ale masz wymagania :) Mi wystarczy jakiś Last Legend :) Chociaż fajny widziałem ostatnio z Hanwei shinto katana w Szczecinie. W ogóle, każdy fajnie wygląda nawet jakiś Coldsteel Warrior vel Maczeta.

Offline Zenny

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 72
  • "I Prefer Gingers"
    • Zobacz profil
Odp: Wasza ulubiona Broń
« Odpowiedź #308 dnia: Grudnia 21, 2006, 03:10:03 pm »
Ja osobiscie Uwielbiam 2-h takiej wielkosci jak tyn http://www.bradygames.com/content/downloads/connected/soulcal3/siegfried.jpg huh niestety zeczywistosc jest bolesna http://www.man.poznan.pl/~ritter/Images/2reczne.gif  :-\ a z broni palnej to rewolwerek abo strzelba na slonie ;D

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Wasza ulubiona Broń
« Odpowiedź #309 dnia: Grudnia 21, 2006, 10:24:29 pm »
Ja osobiscie Uwielbiam 2-h takiej wielkosci jak tyn http://www.bradygames.com/content/downloads/connected/soulcal3/siegfried.jpg huh niestety zeczywistosc jest bolesna http://www.man.poznan.pl/~ritter/Images/2reczne.gif  :-\
Heh oczywiscie dałoby się zrobić taki miecz ale nawet pudzian nie dałby rady nim machać. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Rbi_Traceur

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Uwielbiam grac w tego typu gry:)
    • Zobacz profil
Odp: Wasza ulubiona Broń
« Odpowiedź #310 dnia: Maja 04, 2007, 09:38:27 pm »
Moje to gladiusy i katany. maja klase i posiada ja kazdy sprytny i szybki wojownik.
Uwielbiam Grac w tego typu gry:)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Wasza ulubiona Broń
« Odpowiedź #311 dnia: Maja 06, 2007, 09:18:32 pm »
Kazdy sprytny i szybki wojownik posiada karabin maszynowy i granaty.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Wasza ulubiona Broń
« Odpowiedź #312 dnia: Maja 06, 2007, 09:22:13 pm »
Każdy sprytny wojownik kampuje w krzakach ze snajperką. Każdy szybki wojownik pierwszy wybiega z okopu i dostaje headshota od sprytnego wojownika.

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Wasza ulubiona Broń
« Odpowiedź #313 dnia: Maja 06, 2007, 09:45:36 pm »
goofno prawda każdy sprytny i szybki wojownik jest jak Szwarceneger w takim jednym filmie gdzie rozwala 3k żołnierzy 15 budynków ratuje córke która wyglada jak syn i zabija ostatniego bossa plastikową rurą przebijając go na wylot !

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Wasza ulubiona Broń
« Odpowiedź #314 dnia: Maja 06, 2007, 09:46:54 pm »
Schwarzenegger nie jest ani sprytny, ani szybki

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Wasza ulubiona Broń
« Odpowiedź #315 dnia: Maja 06, 2007, 09:49:48 pm »
Schwarzenegger nie jest ani sprytny, ani szybki
ale mówi z austriackim akcentem :P

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Wasza ulubiona Broń
« Odpowiedź #316 dnia: Maja 06, 2007, 10:01:31 pm »
i umi bez poruszania rękami albo szyją cyckami ruszac ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Wasza ulubiona Broń
« Odpowiedź #317 dnia: Maja 06, 2007, 10:33:51 pm »
Ale tylko Chuck Norris (nie chodzi mi o lipny żart, bo to "fakt" z któregoś Missing In Action) potrafi strzelać z dwóch M60 naraz !
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Wasza ulubiona Broń
« Odpowiedź #318 dnia: Maja 06, 2007, 10:44:19 pm »
Hmm... gdzie jest mod ?! Ja tu niezły offtop widzę ! Nie licząc dwóch M60 i wykluczając również cycki Schwarzeneggera to ostatnią ulubioną bronią o której była tu mowa jest plastykowa rura. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Wasza ulubiona Broń
« Odpowiedź #319 dnia: Maja 06, 2007, 10:45:19 pm »
HIR AJ EM !!!

(najlepsza broń to nogi, albo kogoś pierdykniesz z kopa, albo spieprzysz :P )