Autor Wątek: Think for Yourself...  (Przeczytany 18072 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Think for Yourself...
« Odpowiedź #80 dnia: Kwietnia 15, 2004, 08:54:06 pm »
Prędzej efekt cieplarniany...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Think for Yourself...
« Odpowiedź #81 dnia: Kwietnia 15, 2004, 08:59:46 pm »
po co nam gra Fallout 3 jak niedlugo bedziemi mieli na wlasnej skorze postnuklearny swiat ... ide zakladac Power Armor  i na pustynie    :P  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Think for Yourself...
« Odpowiedź #82 dnia: Kwietnia 15, 2004, 10:12:45 pm »
no to dochodzimy do wniosq ze ziemia nie ma zadnych szans na przetrwanie
 

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Think for Yourself...
« Odpowiedź #83 dnia: Kwietnia 15, 2004, 11:26:02 pm »
Fallouta 3 nie ma i nie będzie tak napisało black isle zresztą z tego co słyszałem ostatnio były tam czystki kadrowe...:(
]


Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Think for Yourself...
« Odpowiedź #84 dnia: Kwietnia 15, 2004, 11:27:53 pm »
ziemia napewno nie ale ludzkosc napewno tak ;)  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Quezacotl

  • Soldier
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
    • http://
Think for Yourself...
« Odpowiedź #85 dnia: Kwietnia 20, 2004, 09:13:47 am »
ale wy jesteście pesymistami  :unsure:  
fakt, że jak się patrzy na to co się dzieje dokoła nas łatwo można dojść do wniosku że ludzie dążą do samodestrukcji  <_< , ale według mnie te scenariusz histori ludzkość nigdy nie będzie miał miejśca B)  
"Jest widok ogromniejszy od widoku morza - niebo. Jest widok ogromniejszy od widoku nieba - wnętrze ludzkiej duszy."

MarvelliX

  • Gość
Think for Yourself...
« Odpowiedź #86 dnia: Kwietnia 20, 2004, 10:55:14 pm »
Jęsli optymisssta nie bedzie miał racji to poczuje sssię zdołowany, że coś mu nie wyszło, natomiassst taki pesssymista jessst z góry przygotowany na przegraną więc zawsze może powiedzieć zadowolony "a nie mówiłem". ;)
Człowiek jessst planetarnym passsozytem, jego przeznaczeniem jessst zniszczyć otoczenie w którym żyje i ulec sssamozaładzie :devil: . Oczywiście robi to wszyssstko nie świadomie :(  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Think for Yourself...
« Odpowiedź #87 dnia: Kwietnia 21, 2004, 10:38:33 am »
Hmmm ale nie ma wtym nic strasznego ze jestesmy "planetarnymi pasozytami" robimy wszystko aby nam sie zylo jak najlepiej i jest to rzecza normalna... dla mnie swiat to ja i osoby ktore kocham... jesli umre to bedzie to koniec swiata -dla mnie bedzie to koniec- i nie bedzie mnie obchodzilo ze wymrze po mnie gatunek np. sloni, bo mnie jush nie bedzie tak wiec staram sie zyc tak abym to ja czul sie dobrze... oczywiscie niejestem jakims "huliganem" i nie niszcze smietnikow itp.. ani nie niszcze przyrody czy cos, tylko chce powiedziec ze dla mnie swiat to osoby ktore kocham i dla ktorych zrobie wszystko, wobec ktorych przyroda to tylko tlo... nieobchodzi mnie czy swiat zginie tylko to czy im sie bedzie na tym swiecie dobrze zylo...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 21, 2004, 10:39:48 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Think for Yourself...
« Odpowiedź #88 dnia: Kwietnia 21, 2004, 03:30:42 pm »
a ja tutaj zgodze sie z Marvell'em i agentem Smithem...jestesmy najwieksza choroba naszej planety...jestesmy pasozytami, ktore tylko biora, a nic z siebie nie daja...jestesmy istotami, ktore niszcza (swiadomie) swoj wlasny swiat...czy istoty inteligente (a tak o sobie mowimy) tak sie zachowuja?...nasz swiat zmierza ku samozagladzie i badzmy tego swiadomi...czasami jest mi wstyd ze jestem czlowiekiem...zabijamy sie dla glupich kawalkow papieru...to one nami rzadza...jestesmy samolubni, egoistyczni, zachlanni...wydaje mi sie ze nie wykorzystalismy szansy danej nam przez nature...licze na to, ze kiedys, nasza Matka wyleczy sie z choroby, jaka jest czlowiek...

Offline Gienia

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
    • http://www.fftactics.prv.pl
Think for Yourself...
« Odpowiedź #89 dnia: Kwietnia 21, 2004, 09:41:51 pm »
Oj panowie, panowie.... Dlaczego takie pesymistyczne podejście? Ja powiem tak, że wszystko jest dla nas, dla ludzi myślących (których niestety trochę brakuje). Nie ma co czekać na koniec świata i cieszyć się, że Ziemia pozbędzie się pasożytów, trzeba spróbować coś zrobić, coś co wyjdzie nam i Ziemi na dobre, a narzekaniem to napewno nam się to nie uda.
NO TRESPASSING[/size]
violators will be shot, survivors will be shot again


Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Think for Yourself...
« Odpowiedź #90 dnia: Kwietnia 23, 2004, 07:51:49 am »
Jeśl ludzie by chcieli (a może już chcą) mogli by coś z tym zrobić by uratować swoją planetę...(faktycznie brakuje troche tych ludzi myślących).



BTW:Gipsi znam takie podejście do życia...wydaje mi się żę tak samo mówił Kamui z X'sa ;)  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Think for Yourself...
« Odpowiedź #91 dnia: Kwietnia 23, 2004, 04:29:55 pm »
Hehe B)  Yuzuriha czekalem na odzew z twojej strony (w koncu ksywa do czegos zobowiazuje ;) ) przyznam ze odkad poznalem moja dziewczyne zaczynam robic wszystko aby ona czula sie jak najlepiej... nie wiem dopiero teraz dostrzeglem co jest dla mnie najwazniejsze! Jakos nic innego dla mnie niema znaczenia... ale w suemi to pomysl YUzuriha czy gdybys miala wybor ocalic wszystkie lasy swiata badz to jedyna najwazniejsza dla ciebie osobe(jesli taka masz ofkoz) to co bys wybrala... hmm odpowiedz hyba dla nie ktorych bedzie prosta dla innych mniej

A co do ludzi "niszczacych swiat" to oni tesh na swoj sposob robia to poto aby zapewnic dobry byt sobie i swoim najblizszym (tylko ze oni sie rozpedzaja i chca tej kasy miec zbyt duzo)... ale faqt jest ze czlowiek zabardzo niszczy nasza matke nature, ale napewno bym niepowiedzial ze jestesmy zaraza tej planety... jakby niebylo mimo wszystko jestesmy najpotezniejszymi istotami tej planety i nie ma sily na nas... a tak pozatym t inne gatunki tesh ze soba walcza wiec nie tylko czlowiek jest tym stwozeniem ktore zabija siebie nawzajem jak mowi wiele osob

Aha jesli chodzi o spojrzenie na koniec swiata to goraco polecam mange X jestem dopiero na 10 tomie ale jak YUzuriha zauwazyla ta manga wywarla na mnie wrazenie ;)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 23, 2004, 04:31:41 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Think for Yourself...
« Odpowiedź #92 dnia: Kwietnia 23, 2004, 05:51:55 pm »
Cytuj
mimo wszystko jestesmy najpotezniejszymi istotami tej planety i nie ma sily na nas

ludzie sa slabi...sami o sobie mowiem ze jestesmy potazni...w rzeczywistosci jestesmy bezsilni wobec natury...to ze nie ma na nas sily, to sie zgadzam...tylko my sami mozemy zniszczyc samych siebie, nikt wiecej...

Cytuj
inne gatunki tesh ze soba walcza

zgadza sie, lecz inne gatunki walcza tylko o przetrwanie...zabijaja by przezyc...nie biora wiecej niz potrzebuja...

ludzie sa bardzo dziwni...istnieje kilkadziesiad rodzajow rekinow, z czego moze max. 5 jest groznych dla czlowieka...co roku zdarza sie ok. 20-30 atakow rekinow, z czego 10 % jest smiertelnych...rocznie zabija sie tyle rekinow, ze po woli staja sie gatunkem zagrozonym (wszystkich gatunkow)...a jednego goscia, ktory sam zamordowal 20 osow albo uniewinniaja, albo trafia na 2-3 lata do wiezienia??...dlaczego jego nie zabija na miejscu??...mordujemy inne gatunki, ktore sa dla nas, najpotezniejszych na Ziemi zagrozeniem (???jak to???), a ludzi ktorzy zabija innych ludzi niekiedy puszczamy wolno...dla nie bezsens...wycinamy lasy, a pozniej sie dziwimy ze coraz wiecej kobiet nie moze miec dzieci, lub nie sa w stanie jej doniesc do konca...nic tylko zlapac sie za glowe...

Offline Gienia

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
    • http://www.fftactics.prv.pl
Think for Yourself...
« Odpowiedź #93 dnia: Kwietnia 23, 2004, 06:21:11 pm »
Jeszcze raz poruszę temat pasożyta-człowieka.
Jesteśmy najbardziej rozwiniętym stworzeniem na Ziemi, potrafimy sami myśleć i podejmować decyzje. Zwierzęta posługują się instynktem, większość od samych już narodzin (co do człowieka to po narodzinach jest całkowicie bezbronny i nic nie potrafi) i raczej nie potrafią wybierać co dla nich jest dobre a co nie, liczy się tylko przeżycie a to wąże się z nieustannym zapotrzebowaniem na pokarm - roślinki lub mięsko, a jak mięsko to trzeba coś zabić ale tylko tyle ile jest potrzebne, nic więcej.  Człowiek może jeść różnie, ale jak mięsko to też zabija jakieś świniaki itp.  Czyli na razie wszystko jest normalnie. Dalej to człowiek jako jednoska inteligentna wymyślił pieniądz, który stał się środkiem niezbędnym do egzystencji. Wszystko jest fajnie i ludzie sobie żyją, ale nastał podział na tych co mają więcej pieniędzy i mniej. Ci co mają więcej to nadal mają za mało i chcą mieć więcej, a wtedy zazwyczaj to nieważne są środki. I dochodzę do wniosku, że w wielu przypadkach dalsze zdobywanie pieniędzy staje się bezcelowe (bo i na co je wydać?, ubranie za kilkadziesiąt tysięcy a można za kilkaset itd.).  Co do pasożytów to one mają dwa cele: przeżyć i się jeszcze bardziej rozmnożyć czyimś kosztem.  Są też tacy ludzie co mają dwa cele: przeżyć i nazbierać jak najwięcej kasy...      W tym momencie podzieliłbym ludzi na dwie części: zwykłych (myślących normalnymi standardami) i niezwykłych (takich pasożytów co to dążą dowolnymi środkami do własnych celów).
Myślę, że temat człowieka-pasożyta tym oto nudnym wywodem rozwiązałem - nie można WSZYSTKICH ludzi sklasyfikowac tak samo.
Co do niszenia samych siebie to jak by nie patrzyć  jesteśmy w tym najlepsi i wszystkiemu innemu łącznie z kataklizmami to do nas daleko.  I wydaje mi się że nic z zewnątrz nie da rady nas zniszczyć (Słońce będzie sobie żyło, asteroidy omijają Ziemię (a jak nie to raczej damy im radę), kosmici jakoś nie chcą nas odwiedzać :D ).
Sorka za tak długi i chaotyczny, miejscami bez sensu wywód ale musiałem sobie odreagować po dwóch analizach ze "wspaniałym" człowiekiem (dwie to jak na piątek o jedną za dużo, a jak na normalniego człowieka to o dwie za dużo, a idąc tym tokiem rozumowania dalej to wydaje mi się, że ze cztery bez zaśnięcia to dawka śmiertelna).
NO TRESPASSING[/size]
violators will be shot, survivors will be shot again


Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Think for Yourself...
« Odpowiedź #94 dnia: Kwietnia 23, 2004, 06:36:49 pm »
Słyszałem, że na Bałtyku sa jakieś odpady toksyczne z 2WŚ(a jest tych beczek kilkaset) i te beczki, w których one są, zaczynają rdzewieć, czyli niedługo się wyleją, co zatruje całą wodę na świecie(będzie przesiąkać przez glebę zabijając wszystkie rośliny) i wszyscy umrzemy z pragnienia lub z głodu(wszyscy się zjemy :lol: )
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Quezacotl

  • Soldier
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
    • http://
Think for Yourself...
« Odpowiedź #95 dnia: Maja 04, 2004, 10:09:39 am »
Według mnie ludzie jako gatunek nie są pasożytami, ale niestety część z nas wybiera taki żywot (czy to względem innych ludzi czy natury  :angry: ) bo nie wymaga to wielkiego wisiłku a przynosi duże korzyści (chodzi głównie o kase). Ale to własnie jest wolna wola jaką posiadają ludzie i każdy sam decyduje czy chce być kolejnym pasożytem czy nie.

P.S. jeśli chcemy coś zmienić to nie powinniśmy oglądać się na innych, świat trzeba zacząć zmieniać od siebie.
« Ostatnia zmiana: Maja 04, 2004, 10:10:20 am wysłana przez Quezacotl »
"Jest widok ogromniejszy od widoku morza - niebo. Jest widok ogromniejszy od widoku nieba - wnętrze ludzkiej duszy."

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Think for Yourself...
« Odpowiedź #96 dnia: Maja 05, 2004, 12:23:00 pm »
Wszystkim pesymistą polecam -> http://www.ebaumsworld.com/endofworld.html
Genialna animacja, humor w typowym dla south parka stylu. Po prostu sweet :D

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Think for Yourself...
« Odpowiedź #97 dnia: Maja 07, 2004, 09:56:33 am »
A moja psorka ostatnio przepowiedziała nam niechybną katastrofę:
"W sierpniu tego roku na ziemię zostanie rzucona bomba,nastaną trzy dni mroku,będą okropne wichry i burze morza wyleją część ziemi zostanie zalana.Ci którzy przeżyją nie będą mogli wyść z domów.Nie będą mogli wygladać przez okno bo gdy ujżą co dzieje się na zewnątrz to albo oślepną albo zwarjują....i taki będzie nasz koniec."

Trochę to przerażające no ale cóż....

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Think for Yourself...
« Odpowiedź #98 dnia: Maja 07, 2004, 10:31:20 am »
Twoja psorka chyba oglądała już "Day after tomorrow" :D

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Think for Yourself...
« Odpowiedź #99 dnia: Maja 07, 2004, 04:58:01 pm »
Może ....choć ona mówiła że czytała o tym gdzieś.Ale wiecie ja nie chciałabym żeby tak się wydarzyło i mam nadzieje że to tylko wymysł....