Autor Wątek: Dyscyplina!  (Przeczytany 18264 razy)

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Dyscyplina!
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 09, 2004, 11:09:09 am »
Bym był już Zbanowany 5 razy..                            


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Dyscyplina!
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 09, 2004, 11:28:27 am »
Nom faqt nie mozna przesadzac przeciez czasami lekki oftopic jest dobry.... zreszta to nie chodzi o to jakie sa posty, tylko ten smietnik sie robi przez to ze nowi(i nietylko) zakladaja bezssensowne tematy ktore jush sa i niekonicznie musialy byc zakladane...                            


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Dyscyplina!
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 09, 2004, 01:21:52 pm »
Ale jak by nie patrzeć takie są zasady (dokładnie takie jak podał White_Wizard). Mozne by je ułożyć od nowa z większą kożyścią dla użytkowników, ale trzeba sie nad tym zastanowić. 8)                            

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Dyscyplina!
« Odpowiedź #43 dnia: Marca 09, 2004, 06:20:48 pm »
nie no...może troche przesadziłem, ale przynajmniej pozbylibyśmy się spamerów......tak przynajmniej myślę, poza tym można by było wprowadzić jakieś bardziej rygorystyczne zasady.....np. nowi userzy (może ci starzy też....) nie mogą zakładać nowych tematów, dopuki nie zaznają się z wszystkimi innymi tematami w dziale. Wtedy przynajmniej nie byłoby tylu zbędnych tematów                            
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

MarvelliX

  • Gość
Dyscyplina!
« Odpowiedź #44 dnia: Marca 09, 2004, 07:06:46 pm »
Tylko jak by to udowodnili, że przeczytali chociarz kilka. Każdy se może napisać że przeczytał (tak jak to jest w przypadku regulaminów :P ), a w rzeczywistości nawet nie zerknął.
Cytuj
Ale jak by nie patrzeć takie są zasady (dokładnie takie jak podał White_Wizard).

A to jest czysta prawda, (wiem z doswiadczenia na własnym Forum i wielu innych) tylko nie wielu modków i adminów zwraca na to szczególną uwagę.
A jak ktoś już musi tak strasznie offtopicować to znam Forum na którym to jest dozwolone. Zainteresowanym podam linka na Priv\'a (żeby nie robic zbędnej reklamy :wink: )                            

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Dyscyplina!
« Odpowiedź #45 dnia: Marca 09, 2004, 07:08:28 pm »
Cytuj
Ale wiecie co...doszedłem do wniosku, że jest też inna alternatywa...Można by zrobić tak:  
1 głupi/niepotrzebny post - ostrzeżenie
2 głupi/niepotrzebny post - ostrzeżenie
3 głupi/niepotrzebny post - ban  
i wszystko na ten temat

zdaje się że zbanowałbyś połowe forum łącznie ze mną :D                            
]


Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Dyscyplina!
« Odpowiedź #46 dnia: Marca 09, 2004, 07:14:40 pm »
.....hm....może masz rację Marvell.....z głupotą się nie wygra.....można jedynie mieć nadzieje, że znajdą się ludzie myślący, którzy nie będą robić śmietnika. A ty De6v6il6 nie czepiaj się drobiazgów :D                            
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Dyscyplina!
« Odpowiedź #47 dnia: Marca 09, 2004, 07:26:08 pm »
Pomysł W_W jest dobry tylko wprowadziłbym małą zminę.
Wszystko tak jak było tylko pierwszy ban 3 dni, drugi ban tydzień, a trzeci wieczny i jeden spamer mniej                            

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Dyscyplina!
« Odpowiedź #48 dnia: Marca 09, 2004, 07:26:21 pm »
Cytuj
A ty De6v6il6 nie czepiaj się drobiazgów :D
Przecie nasze życie składa się z drobiazgów.... :D
[                            
]


Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Dyscyplina!
« Odpowiedź #49 dnia: Marca 09, 2004, 07:33:48 pm »
...wiecie co wpadłem na inny pomysł (nie wiem czy mądry, ale zawsze pomysł :D ). Niech ktoś założy (za zgodą osób wyżej postawinych :D ) taki temat....dajmy na to....\"Nabijacz leveli\"....i każdy spamer będzie sobie pisał jakieś głupoty, po to aby nabić levele, nie zaśmiecając innych działów...                            
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Dyscyplina!
« Odpowiedź #50 dnia: Marca 09, 2004, 07:37:30 pm »
<rotfl>:D i myślisz że to przejdzie :D hehehe ktoś zajży tam i powie o ten to frajer [spamer]... To nie przejdzie :D Propunuje moze jaką minimalną liczbe znaków żeby nie było już jednolinijkowców...[chociaz też niedobrze bo nieraz nie da się dużo napisać] konkluzje nie ma skutecznego sposobu :)                            
]


Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Dyscyplina!
« Odpowiedź #51 dnia: Marca 09, 2004, 07:45:43 pm »
i tak wiadomo, kto spamuje, a kto nie. Wystarczy poprzeglądać sobie posty niektórych......użytkowników (nie będę wymieniał po kolei wszystkich). A poza tym zakaz jednolinijkowców też nie przejdzie bo każdy spamer będzie walił coś takiego: \"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!\", albo\"?????????????????????\" no isię post zapełni.....Najlepsza jest chyba moja teoria (uzupełniona przez S&S the be) no bo jak inczej można to zrobić ??.........może przeprowadzimy demokratyczne głosowanie? Poza tym niech każdy da jakiś pomysł to będzie tego tyle, że po \"małej\" obróbce mógłby nawet powstać jakiś inny regulamin.....                            
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Dyscyplina!
« Odpowiedź #52 dnia: Marca 09, 2004, 07:50:42 pm »
Heh co racja to racja :D ale cóż poradzić ale dojdziemy do jakiegoś kompromisu proponuje początkowo wysłanie wiadomości prywatnej(powiedzmy jeżeli zrobi ok.10 takich postów, jeżeli przestanie to po miesiącu dwuch przysługuje mu kolejne ostrzeżenie itd.), później ostrzeżenie na forum publicznym, poźniej ban 7 dniowy, później permanentny....                            
]


Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Dyscyplina!
« Odpowiedź #53 dnia: Marca 09, 2004, 07:57:17 pm »
mała uwaga. Czy aby ten czas między ostrzeżeniami nie jest a długi? Przez miesiąc taki spamer może już doszczętnie zawalić forum. Reszta mi się podoba (zwłaszcza ten pomysł z forum publicznym :D )hehehe.....wchodzi sobie taki delikwent na forum i widzi swoje imię w takiej fajnej rubryce \"spamer\"...albo nie...\"spamer tygodnia\" jestem absolutnie za tym. Tylko faktycznie nie mówmy tu o miesią cach ale o tygodniach \"oczekiwania\" na ostrzeżenie. Ale by się działo :twisted:                            
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Dyscyplina!
« Odpowiedź #54 dnia: Marca 09, 2004, 08:52:54 pm »
chodziło mi o to żeby po miesiącu czy jakimś czasie odnawiać mu ten limit ostrzeżeń żeby nie było tak że po poprawie nadal nazywany jest spamerem :)                            
]


Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Dyscyplina!
« Odpowiedź #55 dnia: Marca 09, 2004, 08:58:47 pm »
acha....to w takim razie źle cię zrozumiałem De6v6il6....no ale pomysł z rubryką \"spamer tygodnia\" nie jest chyba taki zły prawda :twisted:                            
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Dyscyplina!
« Odpowiedź #56 dnia: Marca 09, 2004, 09:00:59 pm »
hehehe a za spamera roku możnaby koszulkę ufundować :D jakś zrzutka czy cóś :D hehehe albo w rogu ekranu czerwoną ramkę z takim delikwentem :D                            
]


MarvelliX

  • Gość
Dyscyplina!
« Odpowiedź #57 dnia: Marca 09, 2004, 09:01:05 pm »
A ja jestem za pomysłem ARD żeby namiętni spamerzy dostawali w poprzek avatara napis SPAMER :D , a on musiał by się go w jakis sposób później pozbyć.                            

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Dyscyplina!
« Odpowiedź #58 dnia: Marca 09, 2004, 09:05:54 pm »
hmmmm pytanie brzmi w jaki sposób :D ?? masz jakiś pomysł ??                            
]


Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Dyscyplina!
« Odpowiedź #59 dnia: Marca 09, 2004, 09:21:45 pm »
nie no ja myślę, że nasza załoga na pewno coś wymyśli........możnaby wysyłać takiemu delikwentowi ten napis, żęby sam \"zakuł się w to jarzmo\", a jak nie to ban                            
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!