Autor Wątek: Dyscyplina!  (Przeczytany 18262 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Dyscyplina!
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 08, 2004, 11:25:45 am »
Przy rejestracji nowym urzytkownikom mogłoby się się wyświetlać czego ABSOLUTNIE NIE WOLNO robić i przy każdym punkcie dąc pytanie
czy zgadzasz się nato, tamto, siamto i dwie możliwe odp \"tak\" i \"nie\".
Wtyedy chyba więcej osób by to czytało i się stosowało

Cytuj
Ehhh ARD proboje cosik zrobic zeby nie bylo takiego balaganu(bo moim zdaniem powoli robi sie tutaj smietnik!!) a wy jeszcze go najezdzacie


Ja wcale nie mam zamiaru nikogo najeżdżać, a jeśli to tak wyszło to przepraszam i żeczywiście powoli robi się śmietnik i jak nad tym nie popracujemy Fast red zrobi reset forum i znowu będzie wielka afera, więc mimo iż nie jestem modem wzywam wszystkich użytkowników forum (w tym i siebie) do zastanowienia się nad swoim zachowaniem i wszystkich rookich do przeczytania regulaminu :!:
Mam nadzieje że nikt się nie obrazi że zachowuje się trochę po modowemu, ale jak Gipsi powiedział robi się śmietnik, a ja niechca po raz kolejny odbudowywać forum, nie wiem jak reszta ale podejrzewam że podzielacie moją opinię                            

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Dyscyplina!
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 08, 2004, 11:33:37 am »
Moim zdaniem kolejne czyszczenie nie mialoby sensu bo poraz 3 pisalibysmy te same tematy ja co prawda dolaczylem dopiero ostatniego dnia dzialalnosci forum i tylko widzialem pare topicow z CC i FFa ale i tak niechcialo by imsie poraz kolejny przerabiac tych samych topicow...wiec poprostu wszyscy razem (nie tylko moderatorzy) starajmy sie aby to forum wygladalo w miare schludnie i bez wiekszego balaganu                            


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Dyscyplina!
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 08, 2004, 11:40:20 am »
Cytuj

Moim zdaniem kolejne czyszczenie nie mialoby sensu bo poraz 3 pisalibysmy te same tematy


o to mi wlasnie chodzi.                            

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Dyscyplina!
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 08, 2004, 02:03:34 pm »
Ja się zgadzam. Kolejne czyszczenie nie ma sensu, bo jak już wcześniej było mówione , znowu pisanoby to samo. Poza tym powstaje dużo niepotrzebnych tematów i niepotrzebnych postów, bo nowsi użytkownicy po prostu chcą sobie nabijać levele. Dla mnie jest to urozmaicenie, ale sami pomyślcie. Gduby nie taki \"wykres aktywności\" to by nie było aż takiego śmietnika.                            
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Dyscyplina!
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 08, 2004, 02:44:08 pm »
Cytuj
użytkownicy po prostu chcą sobie nabijać levele
No i znaleźliśmy powód problemu - zlikwidować levele i wszystkie inne \"wyróżnienia\" za ilość to spamerzy się wyprowadzą :twisted:                            
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Dyscyplina!
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 08, 2004, 03:54:42 pm »
to nie chodzi o to, żeby likwidować wszystkie wyróżnienia. Trzeba znaleźć jakiś racjonalny sposób aby wytłumaczyć wszyskim, że nie jest to gra RPG i levele nie są do potrzebne. Levele mają być jakimś \"symbolem\" uczestnictwa na forum....no ale jeśli ludzie nie rozumieją, że tylko zaśmiecają forum to w ostateczności możnaby było usunąć te levele i wyróżnienia (a byłoby szkoda)                            
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Dyscyplina!
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 08, 2004, 04:01:21 pm »
Otóż to White_wizard otóż to :!: :) To mnie czasem denerwuje, że ludzie piszą byle co i w ciągu jednego dnia mają o 10 leveli więcej                            
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Dyscyplina!
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 08, 2004, 05:21:22 pm »
Mi się podoba rozwiązanie z levelami, ale proponuję zatrudnie na squarezone sprawdzaczy, którzy sprawdzali by posty                            

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Dyscyplina!
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 08, 2004, 05:24:05 pm »
A czy to nie jest jedna z funkci modka? :> Przecież scalają oni jak ktoś napisze dwa posty, pouczają i ostrzegają i w prawie 100% ostrzeżenia skutkują. :)                            

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Dyscyplina!
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 08, 2004, 05:47:22 pm »
tak ale mi chodzi o nie przyznawanie expa za coś wtym stylu temat o sadze Chrono powiedzmy np co sądzicie o Chrono crossie i jeden z postów ja lubie ff7 i tyle. Jaki to ma sens :?:                            

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Dyscyplina!
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 08, 2004, 06:31:39 pm »
Cytuj
Jaki to ma sens
Taki, że wszyscy więdzą że dany delikwent lubi FF VII. Krótki i zwięźle przedstawił swoje upodobania.                            
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Dyscyplina!
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 08, 2004, 07:45:28 pm »
Ale temat był co sądzicie o CC, a nie jaką gre lubicie najbardziej, więc za cos takiego owy ludź moim skromnym zdaniem expa dostać nie powinien                            

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Dyscyplina!
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 08, 2004, 08:24:54 pm »
No to usuńcie w ogóle przyznawanie leveli i exp\'a i bedzie spokój. Po tym jak Fast wywalił licznik postów też się chwilowo uspokoiło (ale zaraz przyszły levele).
Ode mnie mozecie nawet zacząć.                            
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Dyscyplina!
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 08, 2004, 08:52:11 pm »
Ja osobiście się przywiązałem do tej fajnej cyferki pod moim avatarem i do tych trzech fajnych kolorowych pasków pasków :D No ale jeśli nic nie zadziała i znowu będzie śmietnik, to myślę, że usunięcie tych liczników byłoby niegłupie....jest to poświęcenie na które jestem gotów                            
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Dyscyplina!
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 08, 2004, 09:34:44 pm »
uważam że lv i exp i wszystko można usunąć tylkjo w ostatecznosci                            

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Dyscyplina!
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 08, 2004, 10:17:01 pm »
eee tam... jak chcecie to usuwajcie levele...tylko po co? Przeciez to byl pomysl Fasta i wyruznia on te forum od innych(chociaz na wielu forah(?!) nie blem wiec niewiem czy na innych czegos takiego nie ma.... a co do tego zeby mod sprawdzal kazdego posta i usuwal punkty z jego levela za wypowiedz nie w temat to kompletna bzdura, przeciez to tesh sa ludzie i oni maja swoje zycie nie beda caly dzien siedziec przed kompem i sprawdzac co kto pisze a poozniej bawic sie z wszystkimi bezsensownymi komentarzami! Po prostu ludzie ktorzy pisza poto zeby miec najwiekszy level ze wzystkich sa bucami...no chyba ze pisza sensownie przynajmniej... ja rozumiem ze ktos moze chciec miec wysoki level ale niech nie pisze nie natemat i bezssensownie                            


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Dyscyplina!
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 08, 2004, 10:46:58 pm »
dzieki Gipsi za slowa otuchy...milo wiedziec ze cos co sie robi nie idzie na marne...dziekuje :D...w ramach podziekowan kupie ci okulary co bys lepiej widzial co dzieje sie na forum  8)  :D

Cytuj
ARD ta propozycja Marvela to pewnie to zebys zostal moderatorem strony


ja mam podejzenie co to za propozycja...cos chodzi mi po glowie, ale moze Marvel powie otwarcie co i jak...

Cytuj
moim zdaniem w Helpie powinno byc cos takiego jak Osobne dzialy do FFow na PSX czyli(VII-IX); PS2; Oldscholowych; ChronoSaga Help, SuikodenHelp; takie zrobic pod rozdzialy i ludzi gdy jush do nich wejda niech zakladaja tam tematy!


w Helpie fakt, czasami cos trudno znalezc, ale zdecydowanie prosciej jest utrzymac pozadek w jednym dziale niz na wszystkich...twoj pomysl jest calkiem dobry, tylko jak powiedzial FaLa, wtedy balagan bylby w tych rozdzialach :D ...wiekszosc osob wchodzac na Help nie patrzy co tam jest, tylko wali od razu temat...

Cytuj
no to prowac Ouer Master i oswietlaj nasza droge po tym forum abysmy niebladzili po nim jak te glopiotkie owieczki


to Forum na juz jednego mastera, ktory prowadzi nas wszystkich :D ...master juz raz wpadl w furie sprzatania :D ...fajnie jakby to sie juz nie powtorzylo...ale to zalezy juz tylko od nas wszystkich...

Cytuj
a co do tego zeby mod sprawdzal kazdego posta i usuwal punkty z jego levela za wypowiedz nie w temat to kompletna bzdura, przeciez to tesh sa ludzie i oni maja swoje zycie nie beda caly dzien siedziec przed kompem i sprawdzac co kto pisze a poozniej bawic sie z wszystkimi bezsensownymi komentarzami!


tak sie sklada Gipsi ze po kazdym wejsciu na Forum czytam kazdego nowego posta jaki sie pojawil i musze przyznac ze tylko z nowymi userami sa jakies problemy...czasami tylko cos sie tam poprawi lub zostawi maly komentarz...nie jest zle :D                            

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Dyscyplina!
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 09, 2004, 05:47:44 am »
Cytuj
chociaz na wielu forah(?!) nie blem wiec niewiem czy na innych czegos takiego nie ma
To ci powiem, że jednak te forum unikatowe nie jest (chociaż prezentuje się całkiem ładnie :P)
Cytuj
.... a co do tego zeby mod sprawdzal kazdego posta i usuwal punkty z jego levela za wypowiedz nie w temat to kompletna bzdura
Jaka bzdura? Chyba nie rozumiesz sposobu otrzymywania tego exp\'a - wystarczy że mod by taki post skasował i już user ma exp w plecy. Jakikolwiek post skasowany = post mniej = mniej exp\'a.
Cytuj
przeciez to tesh sa ludzie i oni maja swoje zycie nie beda caly dzien siedziec przed kompem i sprawdzac co kto pisze a poozniej bawic sie z wszystkimi bezsensownymi komentarzami
OK, ok rozumię że mają swoje sprawy itd., ale w takim razie po co oni są? Mod z założenia to ranga o charakterze porządkowym. Kasuje niepotrzebne posty, upomina userów etc. - taka jego rola, i jak ktoś nie ma na to czasu to....                            
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Dyscyplina!
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 09, 2004, 10:28:25 am »
Ale wiecie co...doszedłem do wniosku, że jest też inna alternatywa...Można by zrobić tak:
1 głupi/niepotrzebny post - ostrzeżenie
2 głupi/niepotrzebny post - ostrzeżenie
3 głupi/niepotrzebny post - ban
i wszystko na ten temat                            
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Dyscyplina!
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 09, 2004, 10:32:21 am »
wiesz ilu musielibyśmy wtedy zbanowac?..... dużo by ich było.                            
Kame Hame Ha