Autor Wątek: Schyłek serii Final Fantasy  (Przeczytany 24352 razy)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Schyłek serii Final Fantasy
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 19, 2004, 09:24:19 pm »
ja myślę,że kupą na patyku grałoby się całkiem znośnie, no ale skoro chcemy normalnych ludzi, to jaka ma być granica uczuć i wieku? 19-20lat? a jakie mają być "normalne uczucia"?
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Schyłek serii Final Fantasy
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 19, 2004, 10:22:26 pm »
no cos w stylu wzloty i upadki, a nie jestem bo jestem i nic noe mowie albo jestem cwaniak i wogole jestem de besciak

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Schyłek serii Final Fantasy
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 20, 2004, 03:18:29 pm »
czyli chodzi ci o to, żeby bohaterowie mieli uczucia normalnych ludzi..... nie..... to nie przejdzie... zawaliłoby to ideały u japończyków.... poza tym mogli by popaść w depresję, nie mając do dyspozycji żadnego macho, ani "uzbrojonego 9-latka" :D
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Schyłek serii Final Fantasy
« Odpowiedź #43 dnia: Marca 20, 2004, 03:33:15 pm »
ale taki 9-cio latek to nie musi byc glowny bohater a kjeszce jak ma twarz jakas ciotowata to mnie do szalu doprowada.

P.S wiedzieliscie ze ZOAH (CC) ma tylko 16 lat gdy KARSH ma 27 a Glenn 20  

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Schyłek serii Final Fantasy
« Odpowiedź #44 dnia: Marca 20, 2004, 03:44:50 pm »
czepiasz się szczegułó... przecież zawsze to jakieś urozmaicenie
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Schyłek serii Final Fantasy
« Odpowiedź #45 dnia: Marca 20, 2004, 03:46:35 pm »
DLA CIEBIE UROZMAICENIEM JEST HIROŁ-PEDAŁ??

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Schyłek serii Final Fantasy
« Odpowiedź #46 dnia: Marca 20, 2004, 03:47:52 pm »
Cytuj
DLA CIEBIE UROZMAICENIEM JEST HIROŁ-PEDAŁ??
nie krzycz S&S...wiesz ze nikt tego nie lubi

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Schyłek serii Final Fantasy
« Odpowiedź #47 dnia: Marca 20, 2004, 03:52:23 pm »
wybacz ponioslo mnie ale nie rozumiem jak dla kogos (bez urazy W_W) bohater homosexualista moze byc urozmaiceniem (rozumim jakies NPC ale g.bohater)

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Schyłek serii Final Fantasy
« Odpowiedź #48 dnia: Marca 20, 2004, 03:54:30 pm »
kazdy lubi co innego...tak w sumie to sam z chcecia zagralbym jakims skrzywionym umyslowo czy w inny sposob bohaterem :D ...musialaby byc niezla jazda zagrac kims takim...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Schyłek serii Final Fantasy
« Odpowiedź #49 dnia: Marca 20, 2004, 03:57:34 pm »
pewnie..... zatłuc hordy potworów, po czym główny bohater dostaje ataku padaczki :D...... jakoś czarno to widzę
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Schyłek serii Final Fantasy
« Odpowiedź #50 dnia: Marca 20, 2004, 05:45:06 pm »
ja moglbym zagrac gosciem ktory ma rozdwojenie jazni, albo jakies urojenia, ale nie gayem

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Schyłek serii Final Fantasy
« Odpowiedź #51 dnia: Marca 20, 2004, 09:04:34 pm »
może faktycznie to byłoby troche niesmaczne, ale to kwestia gustu.... poza tym nikt w grze nie mówi, że jest pedałem... to tylko twoje skojarzenia...... poza tym trzeba poczekać do kolejnego FF i wtedy zobaczymy na jaki tor wjechał square
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline spike.spiegel

  • Soldier
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
    • http://
Schyłek serii Final Fantasy
« Odpowiedź #52 dnia: Marca 23, 2004, 07:43:21 pm »
oki.. to ja sie wypowiem:

moim zdaniem seria finala nie upada, tylko zmienia sie wraz ze swiatem, czyli zmienia sie na gorsze,  <_<  czyli na jedno wychodzi ...

square chce zadowolic bowiem graczy, ktorzy sa coraz "glupsi" ( bolesna prawda ) i chca tylko ladnej grafiki, przystojnych bohaterow badz pieknych bohaterek, kolorki tez sa mile widziane, jednym slowem tandeta sie szerzy  :angry:  
« Ostatnia zmiana: Marca 23, 2004, 07:45:27 pm wysłana przez spike.spiegel »
see you space cowboy...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Schyłek serii Final Fantasy
« Odpowiedź #53 dnia: Marca 23, 2004, 09:11:50 pm »
dokładnie tak jak mówisz.... gracze już "tumanieją" i dla takich śmiesznych ludków liczy się tylko grafika...... świat schodzi na psy.... jedyne co nas może uratować to square, który mógłby zaryzykować bardziej ambitną gierką.....
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Schyłek serii Final Fantasy
« Odpowiedź #54 dnia: Marca 24, 2004, 08:45:25 am »
no jak dla mnie ambitna giera wcale nie musi byc ryzykiem dla mnie to byl by na 95% sukces, ale oczywiscie dla debili nie rozumiejacych fabuly musiala by byhc tez ladna grafa

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Schyłek serii Final Fantasy
« Odpowiedź #55 dnia: Marca 24, 2004, 10:19:34 am »
oczywiście należy wziąć pod uwagę, że taki pospolity gracz nie zna angielskiego (przynajmniej w polsce) więc tylko gdyby wyszły tłumaczenia to by się jRPGi sprzedawały
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Schyłek serii Final Fantasy
« Odpowiedź #56 dnia: Marca 24, 2004, 11:10:34 am »
Cytuj
oki.. to ja sie wypowiem:

moim zdaniem seria finala nie upada, tylko zmienia sie wraz ze swiatem, czyli zmienia sie na gorsze,  <_<  czyli na jedno wychodzi ...

square chce zadowolic bowiem graczy, ktorzy sa coraz "glupsi" ( bolesna prawda ) i chca tylko ladnej grafiki, przystojnych bohaterow badz pieknych bohaterek, kolorki tez sa mile widziane, jednym slowem tandeta sie szerzy  :angry:
bardzo konkretne i niestety prawdziwe stwierdzenie :huh: ...przez takie cos to wlasnie my, gracze normalnego pokroju, dla ktorych bardziej liczy sie fabula niz grafika, jestesmy pokrzywdzeni i odstawiani na drugi tor... ;(
 nalezy ten na to popatrzec ze strony Squaresoftu...gdyby wydawali tzw."madre" gry to nie mieliby zbytu, gdyz zaledwie garstka ludzi kupilaby gre..."glupki" zagraliby w cos latwiejszego...
zaczynam powoli rozumiec "kwadratowych"...oni serie FF traktuja jako nabijacz kasy...podczas gdy od czasu do czasu wydaja calkowicie inna gre, ktora staje sie sama w sobie hitem...na przykladzie PSX'a...miedzy FF 7, 8 i 9 wyszly tak wspaniale gry jak Vagrant Story, Front Mission 3, Chrono Cross...moze My musimy czekac wlasnie na takie gry, poniewaz w serii FF nie znajdujemy juz tego co chcemy :blink: ...

Offline matek

  • Soldier
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Schyłek serii Final Fantasy
« Odpowiedź #57 dnia: Marca 24, 2004, 12:47:54 pm »
no nie wiem ARD czy to by bylo najlepszym rozwiązaniem. oczywiście przytocczone przez Ciebie tytuły są bardzo dobre, ale rezygnować z Finali to drobna przesada. gdyby to było takie proste to nie pisał bym co mnie boli tylko olał serię. problem w tym że nie jestem w stanie zrezygnować z FF, bo mimo że coraz mniej podobają mi sie jej kolejne odsłony to w dalszym ciągu dobre gry, które szkodabyłoby przegapić.
jednak Square ma jakiś poziom poniżej którego (mam nadzieje:)) nie zejdzie.  

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Schyłek serii Final Fantasy
« Odpowiedź #58 dnia: Marca 24, 2004, 08:17:06 pm »
no i w tym tkwi haczyk.... gry z seri FF może są słabsze, ale jak już stwierdziłeś matek trudno się od nich oderwać. Za każdym razem gracze różnego pokroju kupują gry bo chcą zobaczyć co to będzie..... no ale seria FF zaczyna schodzić na poziom niski, więc square powinen wydać jakieś ambitniejsze gierki, które nie byłyby z pod znaku FF..... no bo z FF zrobił się nabijacz kasy....
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Schyłek serii Final Fantasy
« Odpowiedź #59 dnia: Marca 25, 2004, 05:24:39 pm »
nabijacz kasy to malo powiedziane trzeba powiedziec ze gdyby nie sentymenty to finale bylyby zdecydowanie nizej w hierarchii wielu graczy