Autor Wątek: Jakiej muzyki słuchacie  (Przeczytany 143733 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #720 dnia: Stycznia 15, 2006, 04:59:50 pm »
Nie wiem czy już tutaj to było. Machinae Supremacy. Czyli połączenie metalu i muzyki C-64, czyli dwa rodzaje muzyki, które kocham. Na liście znajduję się również niektórym znane Gianna Sisters.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #721 dnia: Stycznia 24, 2006, 05:49:12 pm »
Tanz der Vampires-praktycznie cała operetka jest super. Pare kawałków jest troche za spokojnych itp,ale jak się słucha wszystkiego na raz, to robi wrażenie.  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #722 dnia: Lutego 10, 2006, 03:26:58 pm »
lipa raczej bo nowego albumu Placebo kompletnie nie chce mi sie sluchac... jak zassalem to od razu sie za niego zabralem i polecial kilkarazy z rzedu ale pozniej to juz ni huhu nie chcialo mi sie do niego wrocic... niby czulem sie zajebiscie go sluhajac ale chyba byl zbyt spokojny i przez to jakos automatycznie mam blokade zeby sie do niego nie zabierac... pewnie bede musial miec siakis dziwny humor zeby go sluhac >.>
« Ostatnia zmiana: Lutego 10, 2006, 03:27:35 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #723 dnia: Lutego 11, 2006, 09:26:47 pm »
hmmm... pamietacie canon in d od jerrego c? kiedys dawalem linka tutaj albo w genialnej piosence... jesli tak, to ladujcie sie tutaj => http://video.google.com/videoplay?docid=59...84&q=canon+in+d

dobrze nastrojona gitara to czad ;F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #724 dnia: Lutego 14, 2006, 08:05:06 pm »
'You give love a bad name'...Mandaryna zgrzeszyła..nie pierwszy i nie ostatni raz. Spierniczyła tragicznie jedną z  moich ulubionych piosenek Bon Joviego. Zmieniła świetnego rocka na techniawę...super...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #725 dnia: Lutego 14, 2006, 09:28:07 pm »
czyli wszystkie odruchy w normie.... mam pomysł - zabijmy ją i będzie święty spokój i już nic nie spierniczy :F ja teraz właśnie niedawno zrobiłem podsumowanie w mp3 na twardym :F

WINAMP

playlist
12155 tracks in playlist, average track length: 4:00
Estimated playlist length: 812 hours 17 minutes 4 seconds
(181 tracks of unknown length)

w sumie sam sie sobie dziwie - okazało sie że mam na dysku przeboje w stylu Bee Gees, M Jackson i inne antyki z lat 80-ych. oprócz tego kupa punka, rocka i metalu, ale też disco polo i przeboje pokroju Fasolek :F

i aż jedna płyta japońskiego punka i nic jRocka :F trzeba nadrobić braki w edukacji, chociaż nie wiem, czy łatwo będzie przestawić się z Metalliki i Iron Maiden na Gackta :F
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #726 dnia: Lutego 16, 2006, 09:07:46 pm »
ehh...teraz to nonstop słucham Naoto Shibata - Requiem for the Nameless Victim....a czemu..to sam dokładnie niewiem, poprostu odpływam przy tym utworze...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #727 dnia: Lutego 16, 2006, 11:22:11 pm »
Cytuj
czy łatwo będzie przestawić się z Metalliki i Iron Maiden na Gackta :F
To niech sie pan przestawia lepiej na Dir en grey - Vulgar a nie na gackta ;]

Non japanese bands at my speakers:
Franz Ferdinand -niektore tracki sa przeswietne -its so maaacz better on holidays tatita tatati ;]

Placebo - beeejbiiii did ju forget to tejk jor meeds

Muse - end aj łooont hoooold ju beek, let jor eeeengeeer groooooł, DIS... IZ... Dy last tajm I... abonden ju, and dis is the last tajm aj forgets ju.... aj łisz aj kuld

Kid Alex - end hał macz das it kost bebji dol tu gejv mi szoł end beri it oll for Fame? For Fame? Sally ju ar maj only gerl aj trit ju lajk maj pritti perl...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #728 dnia: Lutego 17, 2006, 01:40:10 pm »
Cytuj
Cytuj
czy łatwo będzie przestawić się z Metalliki i Iron Maiden na Gackta :F
To niech sie pan przestawia lepiej na Dir en grey - Vulgar a nie na gackta ;]
 
dziękuje wszystkie sugestie będą dla mnie wielce pomocne;) w końcu muszę się wziąć za japońską muzę,a dobrze jest miec jakieś wskazówki czy cuś ;fjeśli jeszcze jakies propozycje, toz miłą chęcią z nich skorzystam ;)
Kame Hame Ha

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #729 dnia: Lutego 17, 2006, 05:12:58 pm »
Cytuj
i aż jedna płyta japońskiego punka i nic jRocka  trzeba nadrobić braki w edukacji, chociaż nie wiem, czy łatwo będzie przestawić się z Metalliki i Iron Maiden na Gackta

Łatwiej niż myślisz. Ja obok Theriona, Hamerfall'a i innychy srogich zespołów słucham jrocka, klasyki i muzyki operowej.Wbrew pozorom wszystko ma nawet pare wspólnych cech.  Jedyne czego nie trawię to chyba techno, jakieś dance [disco polo chyba nawet nie trzeba wymieniać...aż tak daleko mój masochizm nie zaszedł].

Teraz jetsem oczarowana przez Rodneya Caringtona. "man with a hairy ass" i "Carlos, theman of love" rządzą :F Haha. Ta prawdę ma tak kretyńskie texty,że aż śmieszą.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #730 dnia: Lutego 20, 2006, 01:44:00 am »
Metallica - Black Album
Grzybek mnie o to prosił. W sumie pytał, który album jest mój ulubiony, ale tak łatwe do określenia to to nie jest ;p dlatego wrzuciłem mu ten. i Przy okazji daje tu linka, jakby ktoś nie miał, a chciał posłuchać (chociaż pewnie Nothing Else Matters wszyscy znają :F i Enter Sandman też :D )
Kame Hame Ha

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #731 dnia: Lutego 20, 2006, 11:10:24 am »
to ja bym mu wrzucił and justice for all albo master of puppets raczej, nie blacka ;] wsumie daawno metallici niesłuchałem... chyba ponadrabiam zaległośc sobie ;]
ale ale, ja przeciez nie o tym miałem
JUUUUUUHUUUUUUUUUUU WEEEEEEEEEEEEEEEEEEPIIIIIIIII
Placebo i Franz Ferdinand w czerwcu graja 15-20 minut drogi spacerkiem od mojego domku! ;] łuuuuuuuhu ^^ jeeeeeeeeeee łiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii łuuuuuuuuhu
[/SIZE]
a i jeszcze pharell bodajze czy jakis inny nygga ziomus ale w to juz raczej wbite ;] Open air festival jednak piekna sprawa ;] w zeszłym roku sobie White stripes odpuściłem, ale teraz niema bata ^^ łiiiiipiiii noi oczywiście czekamy na zapowiedzi kolejnych zespołów bo to niekoniec, ale mi wystarczy ;]

EDIT
och nie, w tym roku przenieśli miejsce, bedzie trzeba z 10 minut autobusem jechać... eee to mi sie chyba nieopłaca ;] nieno 10 minut w autobusie na taki koncert? pfff chyba dla frajerów to robia tylko ;] ja na taką akcje leje ;] autobusem... pffff...
« Ostatnia zmiana: Lutego 20, 2006, 11:20:34 am wysłana przez Morchol »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #732 dnia: Lutego 20, 2006, 04:50:54 pm »
te też wrzucę, powoli :)
po prostu na razie wrzuciłem ten najbardziej znany ;)
w sumie z mojego punktu widzenia, to bym wrzucił może Kill'em All, ale ten nie zawsze i nie wszystkim się podoba ;F
Kame Hame Ha

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #733 dnia: Lutego 20, 2006, 07:01:04 pm »
Jednak trzeba uważać jakiej muzyki się słucha. Coraz częściej przyłapuję się na podśpiewywaniu sobie np. na uczelni takich dzieł jak "The rise of Sodom and Gomorra" Theriona. Póki robię to w domu, to jest ok,ale na uczelni już pare razy na nie dziwnie spojrzeli. Jak sobie do tego dodadzą moje komentarze, dziwne zainteresowanie płcią tą samą itp , to mogą wysnuć dziwne wnioski.

Do tego przesłuchuje ostatnio starsze płyty z mp3 i wraca mi ochota na taie rzeczy jak "The Dragon Lies Bleeding " Hammerfall'a [typowy powermetal] czy "Rasputin" Quo Vadis- facet był fajny, więc piosenka o nim też musi ;)

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #734 dnia: Lutego 24, 2006, 12:55:11 pm »
Hammerfall świetna kapelka ale jeżeli chodzi o power metal to Kamelot lepszy, przynajmniej ostatnie 3 płyty, ja ostatnio o zgrozo Nu-metalu zacząłem słuchać, ale tylko milczenia owiec :P a aktualnie Evergrey'a przesłuchuje i coraz bardziej sie mnie podoba :)
]


Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #735 dnia: Lutego 25, 2006, 04:28:27 pm »
Ściągam [tzn. część-chyba większość-już ściągnęłam] Oratorium "Te es petrus" Skomponowane po śmierci papieża przez Piotra Rubika. Wbrew pozorom i okolicznościom jest na prawdę światne. Najlepsze utwory:

"Tu es Petrus-epilog"-na początku sama muzyka.Dynamiczna i budująca napięcie. Potem fragment z ewangelii [oczywiście odpowiednoio dopasowany do kawałka] i włanczają się chóry...na serio dobre i taie...potężne. Chyba mój ulubiony fragent. Jednyna wada, to to,że potem trzeba przewinąć z minutę oklasków.

"Ten który zdradził "-jeszcze się całe nie ściągnęło,ale już słyszałam fragmenty [całe oratorium leciało w TVP polonia już dawno i akurat ten utwór łatwo zapamiętać]. Kawałek wybuchowy i pełen szyderczości. O dziwo głosy śpiewaków [oprócz chou są 2 śpiewaczki i 2 śpiewaków], które w większości kawałków są pełne ciepła i raczej serdeczne , tu się zupełnie zmieniają.

"Ten, który nie poznał"-kolejny bardzo ładny i raczej "sympatyczny" utwór. Bardzo melodyjny.

"Ten który nie uwierzył  "-bardzo szybko śpiewają. Chwilami bardzo szybki, potem zwalnia,żeby znowu przyśpieszyć.

Jest jeszcze pare bardzo ładnych piosenek o miłości:

"Niech mówi, ze to nie jest milosc"-mimo,że mromantyczna, to jedna z moich ulubionych piosenek z tego oratorium. Raczej szybka, poirywająca i pokazuje pewną postawę-nie pownno człowieka obchodzić, to co mówią inni,ale powinien kierować się sercem szczególnie w miłości.

 

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #736 dnia: Marca 02, 2006, 07:13:34 pm »
hm... aktualnie słuchane - KAENZET - występ. zajebiste kawałki, swietny koncert :) - to nie moje są słowa - to legenda ludowa :P


BTW Grzybek, jak chcesz więcej Metalliki, to pisz, to ma MU udostępnie

tak BTW2
Cytuj
"Niech mówi, ze to nie jest milosc"-mimo,że mromantyczna, to jedna z moich ulubionych piosenek z tego oratorium. Raczej szybka, poirywająca i pokazuje pewną postawę-nie pownno człowieka obchodzić, to co mówią inni,ale powinien kierować się sercem szczególnie w miłości.

nie podoba mi się... naprawdę. słyszałem wiele piosenek/pieśni/kawałków (niepotrzebne skreślić) o miłości i ten jest taki... nijaki. nie podoba mi się. i ten teledysk do tego kawałka.... be niepodoba mi się
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2006, 07:16:31 pm wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #737 dnia: Marca 03, 2006, 05:35:38 pm »
Po przesłuchaniu płytki co mi Gipsey przysłał...podobają mi sie następujące utwory:
Mind Forest, Kimi ga matsu teiru kara, White Eyes, Kimi ga Oikaketa Yume i Birdcage
Gipsi..jak będziesz miał czas, wrzuć mi jakąś fajną płyte, znów ;]

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #738 dnia: Marca 03, 2006, 06:44:30 pm »
Smogu-nie widziała teledysku do "Cośtam cośtam" nie jest miłość" i pewnie na szczęście, bo z tego co wiem, to wpakowali to w jaiś film o miłości. Cóż-ja to słyszałam jako cały koncert i może dlatego zrobiło na mnie wrażenie [szczególnie,że ciągle mam przed oczami tego dyrygenta z naelektryzowanymi włosami :F]

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #739 dnia: Marca 03, 2006, 06:54:58 pm »
Cytuj
Smogu-nie widziała teledysku do "Cośtam cośtam" nie jest miłość" i pewnie na szczęście, bo z tego co wiem, to wpakowali to w jaiś film o miłości. Cóż-ja to słyszałam jako cały koncert i może dlatego zrobiło na mnie wrażenie [szczególnie,że ciągle mam przed oczami tego dyrygenta z naelektryzowanymi włosami :F]
W teledysku na pewno widziałęm Pawła Deląga. Reszta ludzi co tam ich widzaiłem - nie kojarzę. Nie wiem, może jakieś fragmenty z jakiegoś filmu były, ale jesli tak to tego filmu nie widziałem :)
Kame Hame Ha