Autor Wątek: Jakiej muzyki słuchacie  (Przeczytany 143734 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #740 dnia: Marca 03, 2006, 07:00:19 pm »
zresztą to o miłości to praktycznie nic w porównaniu z "Świętokrzyska Golgota" i "Ten , który zdradził". Te dwa są znacznie bardziej dynamiczne i "wymowne". Lepsza raczej Golgota.

"Jedynaste" za to podoba mi się tylko z jednego względu-tenor w jednym miejscu strasznie sfałszował [zawył prawie] śpiewając o "niezdradzaj swojego..." [tu nie pamiętaj czy akurat było męża czy żony].  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #741 dnia: Marca 03, 2006, 07:29:01 pm »
mono - life in mono - http://s49.yousendit.com/d.aspx?id=2PNULZK...UZ0IAI790H8VRAB


dammit chyba za malo ostatnio czarnych mszy bylo ze ja takiej niezamkowej muzyki slucham :-/ w kazdym razie zajebisty kawalek, przez niego sie napalilem na film "wielkie nadzieje" bo toto w reklamie leci i wtedy jest jeszcze lepszy efekt...  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #742 dnia: Marca 25, 2006, 04:16:02 pm »
No i póki co przeszła mi faza na Irish i teraz mnie wkręcił Jazz.... ale nie ten taki murzyński heh... takie spokojne nutki pań Renee Olstead (A love that will last np.), czy Katie Melua (9 million bicycles).... smuty o miłości, których nie powinien słuchać normalny 19to letni chłopak.... ale ja jestem wystarczająco nienormalny, żeby mi się te kawałki spodobały....

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #743 dnia: Marca 25, 2006, 06:14:25 pm »
ściągam OST'a do Queen of Damned, bo do tej pory miałam pare piosenek. Oczywiście jak można sie było spodziewać jest mroczny i wogle-tyle,że część kawałków jest na prawdę klimatyczna i może się podobać [szczególnie jak już śpiewa kobieta, to na ogół śpiewa dobrze], ale jest też pare "ryków" Slipknot z Kornem cośtam nagrali do filmu-nie podobało mi się za bardzo. Gdyny zabrał się do tego sam koorn, pewnie byłoby lepiej. Z fajnych kawałkó, które na razie mam to mogę wyliczyć:

-Body Crumbles-przechodzą mnie ciarki jak tego słucham. Podoba mi się.
-Excess-opisywałam w "najlepszej piosence" i to jedna z moich ulubionych [nie tylko z tego albumu]
-Forsaken-smutana ,ale taka "solidna"
-Static X-Not Meant For Me-pełna rezygnacji, ale jednocześnie ostra i z pretensjami. Troche wokalista ryczy,ale nie kaleczy uszu i wogle piosenka jako całość dov\brze wyszła. Poza tym ma fajny text

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #744 dnia: Marca 27, 2006, 08:52:35 pm »
Mol bylbys taki fajny i wzucil mi na MU Placebo Sleeping with Ghost (caly album)? Bo ja mialem tylko na plytce audio a ona mi cos mowi ze jedyne co moze zrobic to najwyzej wyjeb*c sie na plecki i zacina sie calkowicie na wiezy a na mp3 zmienic sie nie da z tegoz samego powodu... jakbys mial kiedys czas to zzuc ^^' No chyba ze cos masz nie tak z netem to pisz smialo ze nie ;]

Tak po zatym to Twenty Years jest piosenka ktora znalazla sie jedynie na ich skladance "once more with Feelings"? Na zadnym albumu chyba jej nie bylo ne?
Ofkoz jednak okazalo sie ze francuskie protect moi mialem na tej skladance ale jestem debilem i zapomnialem ;] i ofkoz francuska wersja elegancka elegancka.

we know we miss her... we miss her picture ~~tarararara  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #745 dnia: Marca 27, 2006, 09:00:09 pm »
Cytuj
Mol bylbys taki fajny i wzucil mi na MU Placebo Sleeping with Ghost (caly album)? Bo ja mialem tylko na plytce audio a ona mi cos mowi ze jedyne co moze zrobic to najwyzej wyjeb*c sie na plecki i zacina sie calkowicie na wiezy a na mp3 zmienic sie nie da z tegoz samego powodu... jakbys mial kiedys czas to zzuc ^^' No chyba ze cos masz nie tak z netem to pisz smialo ze nie ;]
no spoko, zaraz zacznie sie wrzucac ;)

Cytuj
Tak po zatym to Twenty Years jest piosenka ktora znalazla sie jedynie na ich skladance "once more with Feelings"? Na zadnym albumu chyba jej nie bylo ne?
egzakli ;]


a tak apropo - zawsze jakos otym zapominam ;] - wrzuciłbyś jakąśtam najfajniejsza płyte Reni Jusis co sie kiedys nią podniecałes? bo i tak teraz siedze cały czas w popie albo elektronice to bym sobie wkoncu sprawdzil ;] a na dc nikt umnie niema ;\ a zanim z emula by poszlo to bym chyba zapomnial czemu chcialem to sciagac =p

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #746 dnia: Marca 27, 2006, 09:18:06 pm »
no dzieki dzieki, ofkoz ja rowniez juz zaraz zzuce elegancko spakowany plik w programie Win RAR, ale ofkoz mnie pogielo jak sie kiedys tym albumem tak jaralem, no ale wiekszosc piosenek z niego uwielbiam i mimo ze pierwszej trwajacej 9 minut nigdy calej chyba nie przesluchalem bo nawet niewiedzialem ze istnieje i ostatnio dopiero dociaglem, to jest kilka takich ktore moge sluchac i elegancko mi sie na sercu robi ;]
"Kto pokocha?" moge sobie sluchac w kolko i lezec wyluzowany... ofkoz ale ja slucham wiesniackiej muzyki to wiadomka ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #747 dnia: Marca 27, 2006, 09:46:49 pm »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #748 dnia: Marca 30, 2006, 12:32:38 am »
Ostatnio się chyba ze mnie mały wredny punkowiec robi, bo słucham coraz więcej punka i ska. a dokładniej to Dezertera, Podwórkowych Chuliganów, Bladych Loków, Ciemnej Strony Pomidora... heh. teraz właśnie wpadła mi z kolei w łapki płytka "Nie ma zagrożenia - jest Dezerter" - tzw. album Tribute To... naprawdę zajebisty heh
Kame Hame Ha

Offline Garfield

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #749 dnia: Marca 30, 2006, 12:54:51 pm »
ja ostatnio siegnełam do korzeni TSA, naprawde fajna kapela rockowa z lat 80-tych. polecam tym co nie sluchali. ostatnio zreszta miałam okazja live przekonac sie o mozliwościach wokalisty  ;)    

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #750 dnia: Marca 30, 2006, 04:56:09 pm »
Od TSA lepsze jest... Turbo, przynajmnie wg. mnie ;) a jeżeli chce sie wracać do korzeni to tylko przy pomocy Manowara :P
]


Offline Elaviart

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
    • http://knightonline.mzone.pl/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #751 dnia: Marca 30, 2006, 05:37:04 pm »
Ja przeważnie słucham muzyki elektoricznej typu techno, house, progresiv, trance itp. Jednak nie ograniczam się jedynie do tych typów. Słucham równiez hh, rnb, reggeaton, pop, rock :P  
Ela, Elv, Elka, Elviart, Elvirat, Elaviatan, Arafat, Emirat, Elvator,
Elewator, El, Elviant, Eleviant, Elav, Elvariat
wyj**alem sygnaturke bo sie aktualizowac nie chce ;c
najpierw szmal, potem exp na koncu np :D


                                 
             

Offline Miyone

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 81
    • Zobacz profil
    • http://
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #752 dnia: Marca 30, 2006, 06:08:07 pm »
Cytuj
a jeżeli chce sie wracać do korzeni to tylko przy pomocy Manowara :P
Oh Manowar to prawdziwy geniusz! Były czasy, gdy słuchałam tylko tego... całymi dniami... szczególnie uwielbiam 'Swords in the wind'... ^_^ Z resztą pozostałe kawałki też są świetne. :)

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #753 dnia: Marca 30, 2006, 10:14:48 pm »
'Swords in the wind" świetna Heav'y Metalowa ballada, ja natomiast zasłuchiwałem sie w płytce kings of Metal. Za nowszą ich twórczością nie przepadam, bo sssssie jacyś tacy plastikowi zrobili zamiast Metalowi :P
]


Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #754 dnia: Kwietnia 01, 2006, 01:18:53 am »
Cytuj
łiiii http://www.megaupload.com/?d=UJ7ZILQD ;]
dzieki, uwielbiam ten album ^^'

wreszczie udalo mi sie zzucic Reni choc musialem podzielic album na 2 czesci... no ale i tak pewnie masz wiele rzeczy do sluhania wiec sie za bardzo nie denerwowales ze czekac musisz ;] Trzym:

Part 1:
http://rapidshare.de/files/16671332/1.rar.html

Part 2:
http://www.megaupload.com/?d=QG139XWH

ale nie spodziewaj sie raczej za wiele ;]


~dlaczego jestes... jestes taki dziwny. nie robisz tego, tego co inni...
patrzcie ludzie.. z księzyca spaaaadł, z ksiezyca spaaaaadl, z ksiezyca spaaadl -jeszcze jeden mysli ze zmieni swiat. Tralaaalalaaaaaa tralaaalalaaaaaa tralaaalalaaaaaa


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #755 dnia: Kwietnia 04, 2006, 04:18:26 pm »
Gipsi, a masz może jakieś płytki L'Arc~en~Ciel'a ?? bo mi ostatnio wpadł w ucho kawałek New World, który kiedyś wrzuciłeś na forum i z milą chęcią posłuchałbym innych kawałków :) jeśli można prosić, to jakiś YSI albo MU, albo łotewa. byłbym wdzięczny :)
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #756 dnia: Kwietnia 04, 2006, 10:10:52 pm »
No moj ulubiony zespol wiec plytki ofkoz musze miec jakies ;]
Staram sie zzucic ci AWAKE plytke no ale cos na razie srednio wychodzi... jak sie w koncu ud to zedytuje posta i wkleje linka i ci dam cynk na PM ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #757 dnia: Kwietnia 12, 2006, 05:31:48 pm »
Deine Lakaien-dziwny zespół...wokalista ma taki przygnębiony , męski głos i większość piosenek śpiewa jakoś mało porywająco,ale "wybrane" utwory mają bardzo fajne. Takie "kiss" np chodziło za mną przez ładnych pare tygodni,a i do dziś siedzi w moim odtwarzaczy jakbym przypadkiem miała na to ochotę...i o dziwno zdarza się ,ze mam. "The way" zainteresowało mnie tym zepołem. W pierwszej chwili powaliło mnie, potem stwierdziłam,że jest lekko smętne,ale i tak bardzo mi się podoba...i też przez pare miesięcy byłam z deine lakaien. "Venus man" ma chyba jedną zwrotkę,którą sobie przewijałam,albo trzymałam zaklucczoną.

Tarkan-nie wiem czy to turek czy jakiś arab,ale wiem ,że najfajniej śpiewa w swoim ojczystym języku. Jak zabiera się za angielski to już coś tu nie pasuje. Tym bardziej,że w piosenkach dalej zostają te orientalne klimaty-jakieś jęki itp...i ma fajne tancerki w ostatnim teledysku.  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #758 dnia: Kwietnia 15, 2006, 09:24:11 pm »
takiemu marianowi zarzucałem piosenka to dam tez tu, może ktoś skorzysta =p
Republika - tak tak.. to ja
chcoiaz watpie, bo przeciez to niejest ani zamkowe, ani japonskie =p

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #759 dnia: Kwietnia 15, 2006, 09:37:22 pm »
No zaj***sta piosenka ^^'
Pamietam ze keidys slyszalem ja w TV jak pokazywali na VP1 jakis jubileuszowy koncert Republiki... brzmialo super i pozniej pare razy jeszcze w radiu sie slyszalo, no a teraz wreszcie bede mogl posluchac w domu... nawet taki chinczyk jak ja uwielbia takie piosenki ^^'


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?