Autor Wątek: Jakiej muzyki słuchacie  (Przeczytany 143701 razy)

Offline Pavel

  • Soldier
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
    • http://
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #360 dnia: Grudnia 04, 2004, 11:44:46 pm »
Ja nie mam określonego gatunku muzycznego. Słucham tego co mi wpadnie w ucho ale i tak rzadko. Praktycznie wogole sie muzyką nie interesuje. Ale z tego co przez ostatni czas słyszalem to spodobal mi się O-Zone i Pump It up Denzela. Pewnie nawet nie wiecie co to ale poprostu wpadło mi to w ucho i mi się spodobało.

Ale dwóch gatunków muzyki których nie lubie to: metal i hip-hop. Chociaż są wyjątki. Metal dobrze sprawdza się w wielu grach. A z hh trafią się czasami piosenki do strawienia.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2004, 11:48:41 pm wysłana przez Pavel »
Według mnie każdy człowiek pownien potrafić nie tylko śmiać się z innych ale również z samego siebie.
--------MOJE MOTTO--------

Używaj prezerwatyw, co godzinę rodzi się NAUCZYCIEL !!

SZKOŁA JEST JAK MEDIAMARKT POWINNI TEGO ZABRONIĆ !!!

.. . . . . . . . . . . . . ... . .. .... . . .. . .. . . . .. . .. . .. .... .. .. . . . . ..... ..... . .. Co? Zaczęło kropić?!

Gra: Lineage 2/Serwer: Escape/Nick: PavelPL/LVL: 36/Rasa:Elven/Profesja: Elven Wizard/Kox: Dookoła Cruma Tower

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #361 dnia: Grudnia 04, 2004, 11:56:48 pm »
Cytuj
O-Zone i Pump It up Denzela
boshe uchowaj mnie od złego, albowiem zbłądziłem i zakazane nazwy przeczytałem O_o
ee to tego sie da słuchac? znaczy sie tak słuchac - słuchac? znaczy eee... dobra o gustach sie nie dyskutuje ;)
ja ostatnio odkrylem taki całkiem spoko zespol co się zwie Breaking Benjamin a to co graja to chyba punk<takie cos w stylu blink 182 ale troche ostrzej>
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2004, 11:57:09 pm wysłana przez Morchol »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #362 dnia: Grudnia 05, 2004, 12:45:49 am »
Cytuj
Ja nie mam określonego gatunku muzycznego. Słucham tego co mi wpadnie w ucho

To właściwie tak jak ja...

Cytuj
Ale z tego co przez ostatni czas słyszalem to spodobal mi się O-Zone i Pump It up Denzela

O_O... O_o.... o_o.... no to trzeba ci pozazdrościć rozwiniętej tolerancji muzycznej... ja osobiście "numanumajej numanumanumajej" zawdzięczam wiele chwil kręcenia sobie beki i robienie domowego karaoke z tym utworem...

Cytuj
Ale dwóch gatunków muzyki których nie lubie to: metal i hip-hop

a to ciekawe... bo to są dwa gatunki całkowiecie przeciwstawne... jak bardzo lubię metal i jestem do szpiku kości przepełniony nienawiścią do hip-hopu we wszelkich jego przejawach (chociaż Reggae, które jest gatunkiem podobno pokrewnym bardzo lubię)...

Cytuj
Breaking Benjamin a to co graja to chyba punk<takie cos w stylu blink 182 ale troche ostrzej>

to jest tzw. Nu metal ? Kurcze.. ja bardzo nie lubię tego gatunku, bez szczególnego powodu. Gitara jest zazwyczaj dobra, ogólne zgranie instumentów niezłe, text też niczego sobie, ale jak się wszystko naraz zbierze to mnie wnerwia... takie coś jak Good Charlote, czy... hmm.... nie pamiętam zespołów... w każdym razie nie trawię tego gatunku... a tak przy okazji... czy tylko ja zauważyłem, że muzyka ltóra ostatnio wychodzi to właściwie sam chłam? Bo jak ja włączam TV (żadko, ale się zdarza) to nie wytrzymuję zbyt długo na Viva'ie czy czyms podobnym i od razu przerzucam się na MTV Classic, żeby odreagować...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2004, 12:47:43 am wysłana przez Tantalus »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #363 dnia: Grudnia 05, 2004, 12:59:34 am »
Cytuj
to jest tzw. Nu metal ? Kurcze.. ja bardzo nie lubię tego gatunku, bez szczególnego powodu. Gitara jest zazwyczaj dobra, ogólne zgranie instumentów niezłe, text też niczego sobie, ale jak się wszystko naraz zbierze to mnie wnerwia... takie coś jak Good Charlote,
nie wiem jak ten zespół co podał Morchol, ale Punk Rock to nie to samo co nu metal.... punk rock to jest bardziej darcie się wmomencie i raczej takie szybciutkie utworki pozytywne... przynajmniej ja tak go odbieram, ale słucham go tylko czasami, tak dla odetchnięcia i poszalenia... a nu metal i linkin park zbytnio nie lubie... chociaz nie wiem czemu...


Cytuj
a tak przy okazji... czy tylko ja zauważyłem, że muzyka ltóra ostatnio wychodzi to właściwie sam chłam? Bo jak ja włączam TV (żadko, ale się zdarza) to nie wytrzymuję zbyt długo na Viva'ie czy czyms podobnym i od razu przerzucam się na MTV Classic, żeby odreagować...
ja sam nie wiem... nie mam kablówki... ale od dłuższego czasu ani wradiu, ani u znajomych jak siedze w domu to jakoś nigdy się nie znajdzie nic ciekawego a raczej utwory do polewki tylko... ale i tak najlepsze są hity lata... i musze powiedzieć że są z roku na rok coraz lepsze.... rok temu chichuachua, a teraz numa numa hej... nie pamiętam co było 2 lata temu i wcześniej, ale mniemam że utwory były przednie :spoko:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #364 dnia: Grudnia 05, 2004, 10:08:25 am »
Cytuj
ja osobiście "numanumajej numanumanumajej" zawdzięczam wiele chwil kręcenia sobie beki i robienie domowego karaoke z tym utworem...
Miła piosenka na poprawę nastroju. Właśnie jej wczoraj słuchałam na dobranoc.  :grin:  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #365 dnia: Grudnia 05, 2004, 10:32:56 am »
gipson - jeszcze bylo aserehe czy jak to sie tam pisze keczupow :F

Cytuj
czy tylko ja zauważyłem, że muzyka ltóra ostatnio wychodzi to właściwie sam chłam?
muzyka wyhodzaca ostatnio na siakis vivah to sam hlam bo hip hop jest na topie... w sumie to jak tydzien temu byla impra i przez jakies 4-5 godzin to leciala bodajze tylko jedna (sic!) fajna piosenka... a mianowicie nightwish - wish i had an angel
 
« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2004, 10:34:14 am wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Pavel

  • Soldier
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
    • http://
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #366 dnia: Grudnia 05, 2004, 02:41:05 pm »
Nie dziwie się że mówicie że mam zły gust ale mi się to poprostu podoba może techno by mi się podobało gdyby nie to że moj brat słucha tego naokrągło. Nawet mi kiedyś pan od  muzyki powiedział że mi " Śłoń na ucho nadepnął". Nie dziwię się
w podstawowce za spiewanie mialem zawsze 4 ale i tak zawsze na koniec roku mialem 5 za granie na instrumentach. A w gimnazjum  mam 4 na koniec za śpiewanie łapię 3 ale ratuje mnie rysowanie na 5-liniach itp.
Według mnie każdy człowiek pownien potrafić nie tylko śmiać się z innych ale również z samego siebie.
--------MOJE MOTTO--------

Używaj prezerwatyw, co godzinę rodzi się NAUCZYCIEL !!

SZKOŁA JEST JAK MEDIAMARKT POWINNI TEGO ZABRONIĆ !!!

.. . . . . . . . . . . . . ... . .. .... . . .. . .. . . . .. . .. . .. .... .. .. . . . . ..... ..... . .. Co? Zaczęło kropić?!

Gra: Lineage 2/Serwer: Escape/Nick: PavelPL/LVL: 36/Rasa:Elven/Profesja: Elven Wizard/Kox: Dookoła Cruma Tower

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #367 dnia: Grudnia 05, 2004, 08:34:14 pm »
Cytuj
Cytuj
Ale dwóch gatunków muzyki których nie lubie to: metal i hip-hop

a to ciekawe... bo to są dwa gatunki całkowiecie przeciwstawne... jak bardzo lubię metal i jestem do szpiku kości przepełniony nienawiścią do hip-hopu we wszelkich jego przejawach (chociaż Reggae, które jest gatunkiem podobno pokrewnym bardzo lubię)...
 
Już to gdzieś pisałem ale powtórze się... Do muzykuf hip hopowych trzeba strzelać lub humanitarnie rzecz ujmując należałoby wydać zarządzenie rady ministrów co do hh jeden taki muzyk w Zoo każdego miasta...  
]


Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #368 dnia: Grudnia 05, 2004, 09:00:56 pm »
Gust mi się ukształtował, oh mój gust!
Rock Progressive, Grunge, Alternative-progressive, heavy-industrial oraz Chill-out OMG!
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #369 dnia: Grudnia 05, 2004, 09:05:48 pm »
rock i tak nigdy nie umrze heh
bla

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #370 dnia: Grudnia 11, 2004, 11:26:56 pm »
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #371 dnia: Grudnia 12, 2004, 12:30:15 am »
Coś ci zbytnio nie wyszło... nie da się tego ściągnąć ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #372 dnia: Grudnia 12, 2004, 12:47:09 am »
Coś jest nie tak z tym serwerem.
...znów
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #373 dnia: Grudnia 12, 2004, 10:20:06 am »
Ja coś sciągnęła, ale to ma tylko 12 sekund. :huh:  

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #374 dnia: Grudnia 13, 2004, 11:06:42 am »
Mam pytanie,kto wie z jakiej strony można ściągnąć sobie muzykę Nightwish'a(najlepiej nowy album),bo bardzo chciała bym go posłuchać,ale szukam jakoś bez skutku...jak ktoś znajdzie to niech poda linka

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #375 dnia: Grudnia 13, 2004, 11:52:07 am »
hmm ja tam nie wiem
a tak w ogóle to słyszałam że ocean born (nie wiem jak sie pisze) to najlepsha plyta nightwish, to prawda?  O_o  ja mam niestety tylko wishmaster :(
a no i jeszcze Apocalyptica fajny zespolik ;)

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #376 dnia: Grudnia 13, 2004, 11:58:40 am »
"Oceanborn" zawiera rzeczywiscie kilka świetnych piosenek, ale dla mnie wszystkie są śliczne. Najładniejsza z tej ich płyty jest Sleeping Sun moim zdaniem, ale tak i ostatnio słucham tej najnowszej "Once".

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #377 dnia: Grudnia 13, 2004, 12:03:22 pm »
z nowej to słyszałam tylko Nemo które jest swietne i Wish I Had An Angel które mi sie nie podoba za bardzo..  :grin:
a ja zaczełam słuchać Nightwish'a od Come Cover Me  ;)  
« Ostatnia zmiana: Grudnia 13, 2004, 12:04:12 pm wysłana przez Selphie »

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #378 dnia: Grudnia 13, 2004, 12:04:29 pm »
Cytuj
Mam pytanie,kto wie z jakiej strony można ściągnąć sobie muzykę Nightwish'a(najlepiej nowy album),bo bardzo chciała bym go posłuchać,ale szukam jakoś bez skutku...jak ktoś znajdzie to niech poda linka
MP3 SEARCH
ANOTHER MP3 SEARCH
JAK TO WSZĘDZIE! NIGDZIE NIE SZUKAŁAŚ!
« Ostatnia zmiana: Grudnia 13, 2004, 01:00:09 pm wysłana przez GamePlay »
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #379 dnia: Grudnia 13, 2004, 11:07:00 pm »
Boshe co to za herezje o Nightwishu... co do tego że Oceanborn jest najlepszy się zgodzę ale później notuejmy tendencje spadkową a singiel nemo jest poprostu żałosny, troche się podciągnęli w płytce once[czyżby drgawki przedśmiertne??]... chociaż jak dla mnie to jedna z najsłabszych płyt nightwisha... zupełna odmiana w stulu grania... to nie jest to co było na oceanborn ani wishmasterze... Nightwish robi skok na kasę wydał płytke the best of zatytułowaną "tales from the elven path" kto słyszał już wcześniejsze albumy Nightwisha nie ma co na tej płycie szukać... jeżeli Nightwish nie powróci do stylu z Oceanborn czy wishmastera to straci starych fanów, przyjdą fani na jeden sezon i kapela umrze śmiercią naturalną...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 13, 2004, 11:10:14 pm wysłana przez De6v6il6 »
]