Autor Wątek: Jakiej muzyki słuchacie  (Przeczytany 143697 razy)

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #320 dnia: Października 04, 2004, 10:55:41 am »
Słuchałam i oglądałam ten trailer DMC3. Chór bardzo nastrojowy, potem zrobiło się mniej przyjemnie przy samym słuchaniu. Jednak z doznaniami wzrokowymi nawet świetne.
« Ostatnia zmiana: Października 04, 2004, 10:56:54 am wysłana przez Tamaya »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #321 dnia: Października 04, 2004, 03:55:15 pm »
Cytuj
Ściągnąłem oba, ale jak się słucha muzyki bez obrazu to jest o wiele gorzej
to chyba proste... porownaj sobie teledysk i mp3 chocby takiego gackta czy hyda (bo innych rzeczy ty chyba nie sluchasz :P)
Cytuj
Hehe milord to chyba lepiej gra na organkach czy innym tam akordeonie 
milord to wszystko lepiej robi :P
Cytuj
Ehh przeca Dark M nie tylko te 2 piosenki miał <Gipsi uderza Zella pałką po łbie>

Cytuj
jak Dark M podawał linki do swojej twórczości to nikt nie chciał ściągać
no bo wtedy nie bylem jego fanem i idolem nr 1
Cytuj
Zell jak masz jakieś link z muzyką SOAD z http: to zapodaj śmiało tutaj albo lepiej w topicu o MP3... ajak nie to nie  se będę musiał na P2P ściągnąć...
ja muza tylko z dc++ dre wiec za bardzo ci nie dam... i sciagaj najpierw plytke pod tytulem "system of a down" bo najlepsza (tak tak, jednak "toxicity" nie moze byc wiecznie liderem... ale pewnie jeszcze duzo razy bedzie wracac i spadac znow na wice :D), a jak ci sie nie spodoba to i tak sciagnij "toxicity" bo to sa calkiem rozne plytki w moim odczuciu... a jak ci sie nie spodoba.... no coz... sa gusta i bezguscia :P
Cytuj
doszedłem do wniosku że skoro nawet tego nieszczęsnego KORNa słuchałem to trza i SOAD spróbować, w końcu to też podobno HardRock...
bueeee korn to przy soad taki <pokazuje jaki> malutki (heh chyba sobie zastrzege prawa do tego zwrotu)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #322 dnia: Października 04, 2004, 08:14:36 pm »
Cytuj
to chyba proste... porownaj sobie teledysk i mp3 chocby takiego gackta czy hyda (bo innych rzeczy ty chyba nie sluchasz )

jest jeszcze Dir en grey ;)  a co do sedna tej wypowiedzi (łał jakie ja mądre słowa mówie :o ) to właśnie nie, na początku owszem wole mieć teledysk przed sobą ale jeśli słucham posenke przez godzine to objętnę mi jest to czy jest teledysk czy nie... a tej nutki z Devila słuchałem około 2 godzin... i nic... jakieś takie se... ale napewno nie jest bardzo złe :) poprostu am inny gust... bardziej discopolowaty...

Cytuj
milord to wszystko lepiej robi
tak pozatym to ona ma tam jakieś dziwnie duże Dydki :rolleyes:  (piersi dla niekumatych)

Cytuj
no bo wtedy nie bylem jego fanem i idolem nr 1
Jakbyś ściągał to co ci proponuje koleś to byś był wcześniej... i byś nie musiał prosić pewnego zjeba co to nie umie obsługiwać skrzynki e-meail żeby ci wysłał mp3 za pomocą meila... :P


No to poleci ten system of a down... ehh nazwy to gorszej chyba wymyśleć nie mogli.. źle się kojaży :P

Cytuj
bueeee korn to przy soad taki <pokazuje jaki> malutki (heh chyba sobie zastrzege prawa do tego zwrotu)
Każdy tak mówi w zależności od tego co lubi... ja np. z HardRocku uwielbiam Dir en grey i mówie że nie można porównywać KORNa i Deg'a a mój kumpel mówi np. że oba zespoły są tak samo dobre... z lekką przewaą Deg'a (ale to tylko dlatego że to nowość dla niego).. zobaczymy ocenimy czy SOAD naserio jest taki wielkim przy tym nudnawym KORNie...
« Ostatnia zmiana: Października 04, 2004, 08:15:30 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #323 dnia: Października 04, 2004, 09:43:19 pm »
dobra postawmy sprawe jasno, jeszcze jedno złe słowo o Kornie i bedziecie w klatce z wygłodzonymi niedzwiedziami, z jajami posmarowanymi miodem mmm'kay? :P

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #324 dnia: Października 05, 2004, 12:45:42 am »
eee Korn eeee... powiem to wreszcie, robi się z każdą płytą coraz bardziej żałosny... da sie go słuchać do płytki Follow The Leader...a później to już tylko równia pochyła...
« Ostatnia zmiana: Października 05, 2004, 12:46:26 am wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #325 dnia: Października 05, 2004, 09:00:13 pm »
Cytuj
dobra postawmy sprawe jasno, jeszcze jedno złe słowo o Kornie i bedziecie w klatce z wygłodzonymi niedzwiedziami, z jajami posmarowanymi miodem mmm'kay? :P
ymmm czy to była zachęta do bluzgania KORNa? Przeca taka zabawa to czysta przyjemność :D
Nie no nie ma co się stresować każdy znas ma swój gust i jak jedni słuchają In grid, inni Kasi stakiewicz, jeszcze inni rednexu, to jest to rzecz gustu i każdy kto by usłyszał Gackta to by mnie wyśmiał i zmiażdżył że mam go na avie... ale co z tego.. właśnie poto się tu jest żeby dyskutować o muzie...
Tak więc dawaj mi tego niedzwiedzia bo chce aby mi coś polizał :P  bo....
KORN ma dla mnie jedną dużą wade... gitarzyści... ich granie jest dla mnie porpostu za nudne, gitary są raczej wolno i nie ma takich szybkich maxymalnie rozstrojonych gitarek... niesłyszałem wielu utworów ale większość które słyszałem to właśnie mie zabijały przez wolne, smętne gitary
« Ostatnia zmiana: Października 05, 2004, 09:00:53 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #326 dnia: Października 05, 2004, 10:01:14 pm »
e no ja sie niestresuje tożto zarty :P Gackta slyszalem, jedna jakas piosenke, po czym stwierdzilem ze fajnie byloby to zapomniec i sie udalo, znaczy sie juz nie pamietam :P a Korn ma dwie wady dla mnie, Untochables i Take a look in the mirror<znaczy 2 najnowsze plytki> są taka sredniawka z przewaga kisielu :P no i to ze wiekszosc piosenek jest "na jedno kopyto" jakto starsi ludzie mawiaja, tez irytuje :P

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #327 dnia: Października 05, 2004, 11:08:00 pm »
Cytuj

Nie no nie ma co się stresować każdy znas ma swój gust i jak jedni słuchają In grid, inni Kasi stakiewicz, jeszcze inni rednexu
a jeszcze inni ozone :P  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #328 dnia: Października 05, 2004, 11:20:59 pm »
Cytuj
a Korn ma dwie wady dla mnie, Untochables i Take a look in the mirror<znaczy 2 najnowsze plytki> są taka sredniawka z przewaga kisielu
hmm tak sie sklada ze tylko te 2 plytki slyszalem :D moze dlatego tak mi sredniafka zalecialo :P
Cytuj
a jeszcze inni ozone
no no, towarzyszu fala, czego my tu sie o tobie dowiadujemy :P
Cytuj
jedni słuchają In grid
eee? o kim mowa? mnie sie tylko milord podoba reszta to chlam pokroju ich troje :P
Cytuj
Tak więc dawaj mi tego niedzwiedzia bo chce aby mi coś polizał
gipson opanuj sie tu sa nieletni :P nie dosc ze pedofil to zoofil :P
Cytuj
i byś nie musiał prosić pewnego zjeba co to nie umie obsługiwać skrzynki e-meail żeby ci wysłał mp3 za pomocą meila...
hmmm ciekawe o kogo chodzi
Cytuj
KORN ma dla mnie jedną dużą wade... gitarzyści...
popieram :D gdyby korn mial takiego darona co by odstawial solowki.... (daron to od gitary elektrikal w SOAD - przyp. red.)
Cytuj
ich granie jest dla mnie porpostu za nudne, gitary są raczej wolno i nie ma takich szybkich maxymalnie rozstrojonych gitarek...
SOAD jest dla ciebie :P
Cytuj
poprostu am inny gust... bardziej discopolowaty...
mhm... cala prawda o gipsonie
Cytuj
tak pozatym to ona ma tam jakieś dziwnie duże Dydki  (piersi dla niekumatych)
eee.... ty ja widziales wogole? :P
Cytuj
No to poleci ten system of a down... ehh nazwy to gorszej chyba wymyśleć nie mogli.. źle się kojaży
ehh nie chce mi sie wypracowania teraz pisac... w kazdym razie ta nazwa pochodzi od jakiegos ciecia co to zrobil system of a costam i serj i spolka tak sobie obmyslili ze sobie odgapia... jak bede mial czas to strzele jakies wypracowanko na ten temat :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #329 dnia: Października 05, 2004, 11:51:59 pm »
Chcesz szybkiego gitarowego grania... to nie żaden SOAD czy inny SADAM tylko Nocturnal Rites... Gipson może zamiast Disco polo zacznij słuchać Speed Metalu...

Cytuj
Tak więc dawaj mi tego niedzwiedzia bo chce aby mi coś polizał

Powiem szczerze Gipsi czasami mnie przerażasz :D
« Ostatnia zmiana: Października 05, 2004, 11:52:57 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #330 dnia: Października 05, 2004, 11:57:04 pm »
ja mowilem o rozstrojonych gitarkach... niekoniecznie az takich spidowych :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #331 dnia: Października 06, 2004, 09:42:46 am »
Do rossstrojonych gitarek należy dołączyć też Goodsmack'a... z tym że on to ma bardziej roztrojony głosss niż gitare <_<


Sir Gipsi jak thou kce szybka muzyka to niech puści Cradle of Filth jessst na tyle szybka że sssłów nie sssłychać :P z tym że to jessst black metal ;)


Może mi ktoś zaproponować sssiakiś zesspół typu Theatre of Tragedy, Lacuna Coil bądz eventualnie Whitin Temptation, Nightwish ??  :huh: bo sssie nudzi to co Moja ma obecnie.

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #332 dnia: Października 06, 2004, 12:32:25 pm »
Lcrimosa :> :P Mandragora Screem... i jeszcze charon jak coś lżejszego...
]


Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #333 dnia: Października 06, 2004, 02:43:01 pm »
Polecam Mithotyn, Therion zdają się nieco podobne do Theatre of Tragedy według mnie.  

MarvelliX

  • Gość
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #334 dnia: Października 06, 2004, 04:37:11 pm »
A może coś co można znaleść w eMule :P jak narazie tylko Charon sssię znalazł <_<  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #335 dnia: Października 06, 2004, 05:51:48 pm »
to dlatego ze z emula korzystaja głównie niemcy i franzuzi<moje własne obserwacje, bo jak to jest qrdwa mozliwe ze wszystkie anime najwiecej userow maja z francuskim hardsubem lub co gorsza dubbingiem O_O > a oni to słuchaja techniawy tylko, a metalem nazywaja rasmus, a ja lubie stereotypy :P

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #336 dnia: Października 06, 2004, 07:00:26 pm »
Szkopy mają wcale prządne metalowe zespoły no i GOTH :D Lacrimossa :) a mandragora screem jest na pewno bo znalazłem ;)
]


Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #337 dnia: Października 07, 2004, 12:17:16 pm »
Cytuj
hmm tak sie sklada ze tylko te 2 plytki slyszalem  moze dlatego tak mi sredniafka zalecialo
A ja słyszałem tylko Take Look in the mirror i kilka mp3 luzem...

Cytuj
eee? o kim mowa? mnie sie tylko milord podoba reszta to chlam pokroju ich troje
A mi sie pewnie wszystkie Kasi Stankiewicz podobają.... w sumie słyszałem tylko to jedną "Saint etienne" i była fajna... ale powiedz mi z kąd ty wiesz jakie są inne piosenki in grid? Czyżbyś miał jej płyte?:>

Cytuj
QUOTE 
i byś nie musiał prosić pewnego zjeba co to nie umie obsługiwać skrzynki e-meail żeby ci wysłał mp3 za pomocą meila...


hmmm ciekawe o kogo chodzi
o takiego dałna z długą grzywą, co to się w japońskich klimatach lubuje...

Cytuj
QUOTE 
poprostu am inny gust... bardziej discopolowaty...


mhm... cala prawda o gipsonie
To była dygresja... bo tutaj jak ktoś nie słucha HardRocku, metalu albo Gotha to jest cieciem... przynajmniej takie odniosłem wrażenie :rolleyes:

Cytuj
eee.... ty ja widziales wogole?
Widziałem teledysk do milord i w tej piosence jakoś jej dziwnie do przodu koszulka odstawała...o ile się nie myle to w poprzednich aż tak nieodstawała... czyżby stała się już tak znana że trza było sylikony zapodać aby ją pokochało jeszcze więcej małolatów?

Cytuj
Chcesz szybkiego gitarowego grania... to nie żaden SOAD czy inny SADAM tylko Nocturnal Rites... Gipson może zamiast Disco polo zacznij słuchać Speed Metalu...
Hmmm ale mi nie chodzi o mocne uderzenie... tylko szybkie gitarki... coś w stylu brytyjskiego Rocka.. muse... ale pewnie srawdze jakieś z podawanych przez was tytułów..

Ja to jak wiadomo powszechnie słucham tylko japońsko dzwięcznych nutek ale własnie sobie zdałem sprawe że słucham dosyć często pewnej anglosasko języcznej nutki :)
Kamelot - Temples of God
Fajna piosenka, taka spokojna i sprawia że siakoś mi tak miło się w główce czy tam na serduszku robi :)  a zapodał mi ją taki łobuziak co to niszczy i niweczy wszystko co nie jest metalem i Gothem naznaczone ;)
Bardzo fajna ta piosenka i chyba jedna z nielicznych jakie słuchałem w których refren mi się podoba nie tak mocno jak zwrotki :)
Polecam... niewiem co to za gatunek, może Gothik? Może pop-rock.. ale dobre granie :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #338 dnia: Października 07, 2004, 01:43:46 pm »
Cytuj
a zapodał mi ją taki łobuziak co to niszczy i niweczy wszystko co nie jest metalem i Gothem naznaczone ;)
Ciekawe o kogo chodzi ?? Macie jakieś pomysły :>

Cytuj
Kamelot - Temples of God
Posłuchaj jeszcze Sailormans Hymn też kamelot :) to jest utwór o PRAWDZIWEJ miłości :)

Cytuj
Bardzo fajna ta piosenka i chyba jedna z nielicznych jakie słuchałem w których refren mi się podoba nie tak mocno jak zwrotki 
Polecam... niewiem co to za gatunek, może Gothik? Może pop-rock.. ale dobre granie
Gatunek to power metal :) a to jest jedna z piękniejszych ballad power metalowych jakie słyszałęm... do tego możnaby dorzucić jeszcze Ne pleure pas, Kamelotu jedyny utwór w którym trawie język francuski :) jest poprostu tak przesiąknięte emocjami że nie musisz nic rozumieć :)
« Ostatnia zmiana: Października 07, 2004, 01:48:23 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #339 dnia: Października 14, 2004, 02:31:12 pm »
Ostatnio nieźle nasluchalem sie ciezkich brzmien - Sweet Noise, Hallowen, TSA, IRA, Dezerter.... jak ktos lubi metal to niech slucha, bo warto. Ale mimo wszystko i tak na razie dla mnie nr1 to KoRn i SOAD
« Ostatnia zmiana: Października 14, 2004, 02:32:28 pm wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha