Autor Wątek: Podpisy/sygnaturki  (Przeczytany 254851 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpnia 08, 2004, 08:50:26 pm »
Haaaa a Deruku eMu ma teraz fajnego siga :w00t:
Wreszcie nie tylko ja mam japońskich chopków w sygnaturce :lol:

Sergeykens:
Cytuj
end of my live
-nie powinno być czasem "life" ale nie jestem pewien tak tylko proponuje. jak się myle to nie bij prosze biednego niedoinformowanego hakera...

Solidus:Ja proponuje Tenchu... brak grafiki rekompensuje klimat!

Zell-a ty zostaw tego biednego chomika... on 24 godziny na dobe tak skacze i skacze daj mu kiedyś odpoczać :P

Marvell hehe wypaśny ten emocik w twojej sygnaturce :lol:  
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 08, 2004, 09:36:50 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpnia 08, 2004, 10:14:55 pm »
a mi sie podoba podpisik |\/|4|\|!3|< refren piosenki którą normalnie ubustwiam, a ostatnio calu czas slucham (tyz metaliki ofkorz) No leaf Clover  :) ..mmm...

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpnia 09, 2004, 06:21:28 pm »
Gipsi przestań już płakać :D
]


Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpnia 10, 2004, 01:28:06 pm »
on jest tylko blsiki placzu. a sign jest bardzo git

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpnia 10, 2004, 02:33:46 pm »
Na razie możej eszcze sygnaturka trochę będzie bo oglądałem Moon Child'a tylko 2 razy i chciałbym się zabrać zań trzeci raz.. ale nie mam czasu zbytnio ;( ... ale bez kitu naprawdę sie popłakałem oglądając ten film... i to chyba pierwszy raz na filmi... wcześniej przed telewizorem płakałem tylko jak w czarodziejce z księżyca Bane skoczyłą z budynku żeby ratować swoją siostre i jak w Dragon Ballu ginął Vegeta usypiając swjego syna aby mu się nic nie stało... no i jak Son Goku ginął też łza poleciała :P

Tantalus i Dark M: Co oznaczają wasze signy????  :o
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 10, 2004, 02:47:11 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpnia 10, 2004, 02:42:40 pm »
Oto i anglisz wersjon, ale to jest bardzej do celów karaoke.

Being wrapped in the flashback cell membrane, being entwined in the key hole which 40 times becomes depressed in 3 minutes, it sticks instantaneous me who release

It breaks finally and scatters and 3 years ago so it is limited what and it pulls out takes with ƒgƒQƒkƒL which rots and it sticks instantaneous me who release

 
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 10, 2004, 02:44:27 pm wysłana przez Dark M »


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpnia 10, 2004, 04:57:28 pm »
Taaa... Przez kilkanaście minut próbowałem rozczytać o co chodzi w sigu Dark M..... udało mi się rozszyfrować tylko znaczenie frazy "yonjuu-bai", czyli "40 razy". W końcu wpadłem na dziki pomysł wpisania wszystkiego w googla i wyskoczyło mi, że to fragment jakiejś piosenki.... co do mojego siga hmm... chyba też lepiej, żebym to podał w engliszu.. jak to szło..:
"You are my destiny....
You are my death
However, you cannot destroy me...
and this is the poem I like the most...
But.... MY HEAD STILL HURTS!!"

najpierw wymyśliłem prosty tekst po angielsku, a potem go zakodowałem w miarę znajomości języka..... taki szpan hehe..

 

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpnia 12, 2004, 10:37:56 pm »
Skrabson ma bardzo fajną sygnaturke :lol:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpnia 12, 2004, 11:54:56 pm »
Ale i tak Gipsi ma najfajniejszą. Nie ma to jak żółte z niebieskim i z dzieckiem księżca, przy którym łezka w oku się kręci...
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpnia 13, 2004, 12:06:33 am »
Hahahahhahahhahahahhahahhahahhah  :lol:  Nigdy na to w ten sposób nie patrzałem hahhahahahahah dobre :P  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpnia 13, 2004, 06:11:34 pm »
Gipsi, tym razem postanowłeś zrobić ładny fotomontarz. Tutaj widać jak skopiowałeś siebie, postawiłeś na placu tenisowym i zanimowałeś. Tym podpisem to tylko się przechwalasz.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpnia 13, 2004, 08:08:05 pm »
Cytuj
Gipsi, tym razem postanowłeś zrobić ładny fotomontarz. Tutaj widać jak skopiowałeś siebie, postawiłeś na placu tenisowym i zanimowałeś. Tym podpisem to tylko się przechwalasz.
Ehh to jest młody haker... ja mimo że mam wujka w Microsofcie to w twoim wieku jeszcze tyle na temat kompów nie wiedziałem....

Co prawda wyczaiłeś że to fotomontaż jednak troche się pomyliłeś bo tak na serio to było tak że mój ojciec trohe przesadził z liczbą wypitych winek przed monopolpwym i jak wrócił do domu to troche się wkurzył i powiedział że mamy wypier.. yyy to znaczy uciekać na trawnik przed dom i zaczął nas jakimś batem lać po plecach i kazał nam tańczyć... to wszyscy tak się przelękliśmy że i ja i moi bracia robiliśmy te same ruchy.. chyba telepatycznie sobie przekazywaliśmy co robić dalej...
W skrócie to chodziło mi oto że ten jeden chopek nie jest skopiowany bo tam jest każdy osobnik inną osobą... ale brawo dla cibie małoletni hakerze że wyczaiłeś ten sprytny fotomontarz... jak ja oglądałem poraz pierwszy teledysk do tej piosenki myślałem że oni naprawde tak ślicznie tańczą... prawie tak ładnie jak BackStreeBoys...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 13, 2004, 08:10:39 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpnia 13, 2004, 08:11:06 pm »
dobre Gipsi dobre...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpnia 13, 2004, 08:20:11 pm »
Cytuj
dobre Gipsi dobre...
Człowieku co ty gadasz??? Dobre?? Dobre to może i były te winka co mój vater sobie zapodał w ten dzień ale dostać 4 szlagi po plecach ostrym batem to nie taka dobra rzecz uwierz mi... najgrsze było to że ja stoje w pierwszym rzędzie jak widzisz na sygnaturce i mi się dostało najbardziej... i to jeszcze 3 strzały dostałem w twarz dlatego na avku jestem obrócony tyłem bo przeca nie pokaże tej twarzy... moja dziewczyna jak wreszcie po pół roku naszej znajomości powiedziała żebym wreszcie zdjął tę maskę miszki miki bo troche ją dziwi że przez całe pół roku w jej obecności nosze ten dzwiny twór japonśkich panów sprzedających swoje gadżety na Gliwickim bazarze znanym szerzej jako "Balcerek", i gdy uległem jej prośbie i pokazałem jej mój drugi stopień pokemona na twarzy(tzn byłem nieogolony.. pierwszy stopień jest jak jestem ogolnoy) to powiedziała że niechce nie znać bo z dresiarzami nie chodzi a te 3 zakrwawione ślady na pysku przypominają jej dresiki adika...

Nie rozumiem troche sygnaturki Selphie:
..DUŻY SZARY NAPIS...

Nienawidze telewizji. Nienawidze tak samo jak orzeszków ziemnych. Ale nie moge powstrzymać się od jedzenia orzeszków.

Zatrudne dla mnie takie poetyckie rzeczy.. ale co się dziwić ja jestem z gastronomika i takie trudne słówka to dla mej duszy zbyt duża bariera <_<  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpnia 13, 2004, 08:25:43 pm »
mi sie wogole sign Selfi nie podoba...ale DUZY SZARY NAPIS jest nieglupi.


Gipsi...nie mow ze na signie to Ty.....  

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpnia 13, 2004, 09:34:46 pm »
a mi podoba się równierz sign Tantalusa:
Team A: 13.08.2004 sesja trwa
Team B: 14.08.2004
Team C: ??????

Bardzo "kontrowersyjne" (nareszcie wiem co znaczy te słowo)
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpnia 13, 2004, 09:46:05 pm »
taaaaa a mi jak sie ten sign podoba :)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpnia 14, 2004, 04:14:08 pm »
Jak niewiele trzeba, by was zadowolić....

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpnia 14, 2004, 04:23:40 pm »
A mi sie teraz ten sign mniej podoba  :P  



Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpnia 15, 2004, 12:31:27 pm »
16-stego pewnie ci się będzie bardziej podobał...