Autor Wątek: Podpisy/sygnaturki  (Przeczytany 254848 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #120 dnia: Sierpnia 20, 2004, 06:12:31 pm »
Cytuj
Nauka jest przyszłością. Bardzo lubię matematykę, w tym roku szkolnym będziemy dopiero robić "ułamki" a ostatnio zaczeli pytać się mnie, co to jest? Niektórym powiedziałem co to jest, a po tym jak powiedziałem to mieli oni różne nastroje. Teraz będą mnie potrzebowali, a wcześniej mnie odrzucali, teram im powiem: get lost. BTW: Zmieniam blizaie na inne, może gorsze, ale fajnie narysowane wanzery.
To prawda nauka jest przyszłością i co ja bym dał rzebym mógł się uczyć takich rzeczy jak Matematyka czy inne Fizyki... ale nie ja poszedłem do Gastronomika i mam się uczyć nikomu potrzebnych reguł :shu:  Fizyke i inne Matematyki bez problemu się moge uczyć ale nie głópiej Technologii gastronomicznej. Co mnei obchodzi że:
Żółtko ma większą wartość odżywczą niż białko
jajko to przedewszystkim źródło pełonowartościowego białka, tłuszcz występuje w jajku w postaci emulsji co sprawia że jest lekko strawny,
wit.występujące w jajku to:Retinol,kalcyferol tokeferol występujące głównie w żółtku oraz Karoten i witaminy z grupy B
Jajko nie zawiera kwasu askorbinowego,czyli witaminy C
Skł.Mineralne w jajku to:Fosfor żelazo,wapn,potas,sod,magnez,cynk,miedz,mangan,kobat,jod
Jajko ma znikomą ilość cukrowców
Wartość energetyczna jaj jest niska ponieważ zawierają one mały procent węglowodanów a dużą ilość wody... nic mnie to nieobchodzi i niewiedziałem że takiego gó**a się będe uczyć tak Więc GP zanim pójdziesz do jakejś szkoły zastanów się poważnie..ale ty jesteś rozsądny chłopak więc pewnie dobrze wybierzesz :)

Cytuj
BTW: Zmieniam blizaie na inne, może gorsze, ale fajnie narysowane wanzery.
Co to są blizaie?
Fajna ta nowa sygnaturka :)  
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 20, 2004, 06:13:12 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #121 dnia: Sierpnia 20, 2004, 06:16:37 pm »
blizaia.wanzer.gif a URL do tego GIFu masz tutaj
Teraz wygląda jeszcze lepiej

Widze Gipsi, że masz dużą więdzę o jajku. Jeżeli potrafisz tak samo gotować to kiedyś zaprosze Cie na moje urodziny, jako kucharza.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 20, 2004, 06:18:31 pm wysłana przez GamePlay »
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #122 dnia: Sierpnia 20, 2004, 06:23:17 pm »
To prawda teraz ta blizaia wygląda jeszcze lepiej i nie traci klatki animcaji tak jak wtedy :)

Taką wiedze mam o wielu rzeczach z gastronomi ale ja sie pytam poco?? i jeszcze wiele mam tych pierół umieć ale nie mam już siły i chyba niezdam tego roku:/ A co do gotowania... to nei umem gotować wogóle bo zamiast uczyć gotować to mi każa siakieś pierdoły wkuwać w tej beznadziejnej budzie :shaun:

Fajna piosenka w signu, przypominają się czasy gdy się ciorapało w FM3 :)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 20, 2004, 06:23:38 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #123 dnia: Sierpnia 20, 2004, 07:24:47 pm »
hehe Tobie każą o jajku a mnie o witaminach :D i tak Ci powiem że zrozumiałem co tam napisałeś :D
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 20, 2004, 07:25:13 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #124 dnia: Sierpnia 20, 2004, 07:27:07 pm »
a ja tego nie wiem ale lubie i umiem gotować :P poszedłbym z chęcią do gastronomika, ale niestety wiem ze tam jest za duzo teorii za malo praktyki :P wiec wole sie dalej uczyc sam na bledach :D

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #125 dnia: Sierpnia 23, 2004, 05:54:26 pm »
Śliczne prawda? ^^
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #126 dnia: Sierpnia 24, 2004, 02:59:06 pm »
Nie mogę odsłuchać tej piosenki z twojego signa bo nie mam podłaczonych głośników pod kompa:/ :shu:  :shaun:

Ale połączenie sign i avek u ciebie jest bardzo dobre^^


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #127 dnia: Sierpnia 24, 2004, 05:00:03 pm »
mi sie sig yuzurihy spodobal :D dopiero jakos teraz go zauwazylem... od dawna go masz?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #128 dnia: Września 03, 2004, 05:59:16 pm »
ARD:
Nie wiem jak reszta, ale chciałbym wiedzieć co to jest. Domyślając się to pewnie tak sobie napsałeś, wstawiając wszelkie znaki z klawiatury... albo może mylę się?
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #129 dnia: Września 03, 2004, 06:13:59 pm »
Gipsi....nie prawda...nie czieszymy sie.....

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #130 dnia: Września 03, 2004, 06:18:19 pm »
Sergeboy, ty mi po prostu zazdrościsz. Wtedy Britney była fajna ^^ A zaraz dam jej zdjęcie w ubraniu chirleaderki^^
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

MarvelliX

  • Gość
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #131 dnia: Września 03, 2004, 07:25:00 pm »
ARD napisssał coś w bagiennym ale niechce mi sssię całego takiego textu tłumaczyć więc nie wiem co tam pisze :P  

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #132 dnia: Września 03, 2004, 09:14:53 pm »
A co do sygnaturki ARDa to zaraz ją przetłumaczę.. .ale tylko dla siebie, bo jestem cham i się z wami nie podzielę....


Sczerze współvczuje ci ARD twojego stanu świadomości.... Nie wiem dlaczego tak masz i  nie wnikam w to, ale wiedz, że za jakiś czas napewno ci przejdzie... zawsze przechodzi. I jeszcze jedno. Nie myśl w ten sposób... nie warto :Płakać nad rozlanym mlekiem"
« Ostatnia zmiana: Września 03, 2004, 09:19:29 pm wysłana przez White_wizard »
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #133 dnia: Września 03, 2004, 11:08:45 pm »
OFFTOPIC:
Cytuj
Sergeboy, ty mi po prostu zazdrościsz

czego ?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #134 dnia: Września 03, 2004, 11:45:23 pm »
Cytuj
OFFTOPIC:

QUOTE 
Sergeboy, ty mi po prostu zazdrościsz


czego ?
Wydaje mi się że GP się pomylił... ja pochwaliłem jego sygnaturke a ty 2 posty później skomentowałeś moją... i on może pomyślał że miałeś coś przeciwko jego signowi ;)  Ale tylko tak mi się wydaje, am pewnie wytłumaczy lepiej

Cytuj
Gipsi....nie prawda...nie czieszymy sie.....
Hehe tak jakoś podejżewałem ;)

Cytuj
ARD napisssał coś w bagiennym ale niechce mi sssię całego takiego textu tłumaczyć więc nie wiem co tam pisze 
Ja też nie ale pewnie coś smutnego...

Fajny jest sign Deruku eMu^^ Kenshin dostaje fajne baty od kobiety z męskim imieniem :P

A Signa Fiutka znam z jakiegoś anime chyba.... przynajmniej tego stwora co za marchewą leci.. z czego to Cloud?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #135 dnia: Września 04, 2004, 12:12:06 am »
dopiero teraz zauwazylem super siga WW a On ma juz go chyab od dawna o_O

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #136 dnia: Września 04, 2004, 12:29:56 am »
Cytuj
dopiero teraz zauwazylem super siga WW a On ma juz go chyab od dawna o_O

Ty. Nie podlizuj się tak. Jasne, że jest super i jasne, że mam go od dawna, ale nie róbo sobie żartów, że teraz go zauważyłeś. Masz do mnie interes jakiś i sie nie chcesz przyznać :P
 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #137 dnia: Września 04, 2004, 12:32:58 am »
widzialem go juz wczesniej ale teraz zwrocilem na niego uwagi. A ja nie potrzebuje cudzego interesu bo mam swoj :P

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #138 dnia: Września 04, 2004, 12:49:52 am »
Cytuj
czego ?
eee... (? ? ?) Dużej ilości mojego czasu wolnego. Bo jeżeli nie lubisz chodzić do szkoły to zapewne chciałbyś siedzieć w domu, a ja prawie cały poprzedni tydzień siedziałem w domu.

Gipsi, masz rację. Najwyższy czas do szkoły po dwóch miesiącach leniuchowania i udawania moderatora forum SZ. j/k
« Ostatnia zmiana: Września 04, 2004, 12:51:56 am wysłana przez GamePlay »
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #139 dnia: Września 04, 2004, 12:55:43 am »
Cytuj
ARD:
Nie wiem jak reszta, ale chciałbym wiedzieć co to jest. Domyślając się to pewnie tak sobie napsałeś, wstawiając wszelkie znaki z klawiatury... albo może mylę się?

mylisz sie GMP...jest to jak najbardziej swiadomy tekst...

Cytuj
Nie wiem dlaczego tak masz i nie wnikam w to, ale wiedz, że za jakiś czas napewno ci przejdzie... zawsze przechodzi. I jeszcze jedno. Nie myśl w ten sposób... nie warto

Magu...sa zeczy ktorych zmienic sie nie da...nawet jesli bys chcial...sa sprawy z ktorymi nalezy sie pogodzic...ja staram sie to zrobic, choc trudno jest mi z tym zyc...jakos sie stram...choc jest ciezko...

Cytuj
Sczerze współvczuje ci ARD twojego stanu świadomości

thx ;)