Autor Wątek: Podpisy/sygnaturki  (Przeczytany 254847 razy)

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpnia 15, 2004, 08:24:20 pm »
Teraz ten sign nie jest aż taki kontrowersyjny, raczej bardziej oczywisty, co cieszy niektórych ludzi.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpnia 17, 2004, 12:08:53 am »
Jak dlamnie obecnie wymiata sygnaturka Gipsi-ego...Dance Mix hehehehehe :D  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpnia 17, 2004, 09:35:54 pm »
Widze fiutek że ty tutaj sobie upatrzyłeś pokrewną pijacą dusze i chwalisz moje atrybuty ;)  W nagrode masz u mnie winacza żulu mały :D
Twój FF też jest lajtowy (i nie mówie tego po to żeby ci posłodzić w nagrode za to że ty mnie pochwaliłeś)

A wypaśną sygnature ma GamePlay dlateg że z jego signa nie powinien znikać FM :)  A Mech jest konkretny i zawsze był.. tyle że w avku


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpnia 17, 2004, 09:45:03 pm »
WE LOVE YOU GIPSI ! ! !

...
we love all of what you have Gipper :D
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpnia 17, 2004, 10:18:57 pm »
Morchol wita Edka żula :D

Offline RiKKu-reloaded

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://brak :D
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #105 dnia: Sierpnia 17, 2004, 10:21:46 pm »
JA tez Ja tez :D Zgadzam sie z GamePlayem :D Gipsi wymiatasz :D ale tamci goscie tanczacy byli dobzi :D tylko jednego nie rozumialem z tym 35-cio latkiem ...   :o  


Cooool ^.~

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #106 dnia: Sierpnia 17, 2004, 10:34:01 pm »
z tamtym to chodziło o miłość Gipsona do niejakiego Hyde'a :P no chyba ze Edziu ma 35 a ja nie weim o pewnym związku :D
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 17, 2004, 10:35:14 pm wysłana przez Morchol »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #107 dnia: Sierpnia 17, 2004, 10:35:33 pm »
Cytuj
Gipsi wymiatasz  ale tamci goscie tanczacy byli dobzi  tylko jednego nie rozumialem z tym 35-cio latkiem ... 
Ehh człowieku bo ty niewiesz co to jest miłość do ojca... ty niewiesz co to znaczy kochać moco swojego ojca... ty niewiesz jaka to frahda gdy twój ojciec za młodu bawił się z tobą w lokomotywe (Tatuś Gipsona:"A teraz synku lokomotywa wjeżdża w tunel -ciuf ciuf", Gipsi"uhuhuhu"), nie wiesz co to znaczy gdy pewnej nocy tato przychodzi do ciebie do klatki i ze łzami w oczach odwiązuje cie z klaoryfera i mówi że obiecuje że już nigdy cie nie przywiąże, nie wiesz jak to jest jak cię ktoś kocha tylko nie umie tego wyrazić jak normalny złowiek i zamiast cię przytulić to cie leje klamrą do pasa po twarzy(ale on mnie kocha.. napewno), nie wiesz jak to jest gdy w super markecie chodzisz z koszykiem pełnym win bo tato cięwysłał po miesięczny prowiant za całą wypłate... człowieku to jest właśnie miłość do 35 latka....

Ale może też chodzić oto że 35 lat ma mój idol Hyde... a ja mam takiego żarcika że mówie że go kocham i wopisach na gg zawsze mam "Kocham Hyde, ach jaki piękny siks" i wogóle żartuje że narysowałem sobie jego podobizne na poduszcze i przytulam się do niej co noc... ehh ale kto mi uwierzy że to żart, przecież każdy wie że ja tak na serio mam z tym Hyde...

7cloud7:
Fiutek łojezusie coś ty zrobił z twoim pięknym lgo FFa.. co to jest?? :o  Czy to w tych lochach się ukrywasz i pijesz winka?? Czy może po wypiciu kilku przenosisz się właśnie do takiego Ancient Landu?? Ile ty musisz tych win obrobić żeby mieć taką kape i przenieść swoją świadomość do tej krainy??^^

EDIT::::
Cytuj
z tamtym to chodziło o miłość Gipsona do niejakiego Hyde'a
Ehh Morchol masz racje, rozszyfrowałeś mnie bestio jedna :D  Hydeeeeeeee gdzie jesteśprzytul mnie miłości ma ;(

EDIT 2:::
Cytuj
no chyba ze Edziu ma 35 a ja nie weim o pewnym związku 
Edzio to mój stary (podobno na takie osoby się mówi ojciec... ale sam niewiem) i mogłeś niewiedzieć o tym związku Morchol ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 17, 2004, 10:38:55 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #108 dnia: Sierpnia 17, 2004, 10:39:29 pm »
Zależy na którym boku sie pijanym leży, ale jak chcesz zabiore cie do tej krainy winem i winem płynącej....będziemy pili na schodach które widzisz na obrazku ;)  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #109 dnia: Sierpnia 17, 2004, 11:24:33 pm »
Ejj wiecie co... ja to naprawde musze być "klawy gość" albo inny "ziomuś w deche" skoro ludzie mnie tak kochają że mnie do swojej sygnatury dają :P  (patrz sign Devila)


7cloud7 zmieniłeś sign jak widze... w sumie to tamten był fajny jak go teraz nie widze ale chyba był za duży i modzi by ci nie pozwolili go mieć... czekaj czekaj to ja jestem modem!(chociaż nie do końca) To nie pozwolilbyśmy ci go mieć. Był fajny ale za duży:/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #110 dnia: Sierpnia 18, 2004, 08:48:40 pm »
Morchol mozesz mi odpowiedzieć na pewne pytanie? :> dlaczego ja jestem vs Capcom :P  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #111 dnia: Sierpnia 18, 2004, 09:02:09 pm »
to sie profesjonalnie nazywa bład zamierzony :P :P :P

Offline RiKKu-reloaded

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://brak :D
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #112 dnia: Sierpnia 18, 2004, 09:03:29 pm »
oj to zwracam hon0r Gipsi :D Ale powiem ci ze kreatywny w pisaniu jestes :D
Morchol nice avek :D


Cooool ^.~

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #113 dnia: Sierpnia 20, 2004, 02:40:28 pm »
Nonono Fiutek teraz to z tą sygnaturą zaszponciłeś maymalnie :)  Konkretny obrazek, bardzo ładny i fajnie kolorowy, aż miło popatrzeć na ekipe z Finala :)

Devil:Dobra dobra już mi wystarczająco dużo dziękowałeś :)  Możesz ściągnąć bo jeszcze inni mi będą zazdrościć że sam diabeł mi pokłada podziękowania :P  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #114 dnia: Sierpnia 20, 2004, 05:28:22 pm »
Gipson co to w tej sygnaturze masz :> Nauka ?? co to ma znaczyć :> tłumacz się :>
]


Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #115 dnia: Sierpnia 20, 2004, 05:32:27 pm »
Zninkeły podziękowania jest tylko ten napis... jednak pamięć po mojej przysłudze nigdy nie zniknie ;)

Nauka jest poto bo miałem się uczyć bo za 7 dni mam komisa a rawie nic nie umiem.. ale niemoge się przemuc i nauka poszła w las :P  heh.. taki już ze mnie głupek...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 20, 2004, 05:32:55 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #116 dnia: Sierpnia 20, 2004, 05:39:14 pm »
Nauka jest przyszłością. Bardzo lubię matematykę, w tym roku szkolnym będziemy dopiero robić "ułamki" a ostatnio zaczeli pytać się mnie, co to jest? Niektórym powiedziałem co to jest, a po tym jak powiedziałem to mieli oni różne nastroje. Teraz będą mnie potrzebowali, a wcześniej mnie odrzucali, teram im powiem: get lost. BTW: Zmieniam blizaie na inne, może gorsze, ale fajnie narysowane wanzery.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #117 dnia: Sierpnia 20, 2004, 05:51:35 pm »
Masz prawo lubić naukę GP ale w szkole średniej ją znienawidzisz i ograniczysz nauke do 2 do 3 przedmiotów które lubisz :P (albo jednego :D u mnie to Historia :P )
]


Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #118 dnia: Sierpnia 20, 2004, 05:54:42 pm »
Ja teraz lubie matematykę i nic po za tym, jak będzie informatyka i fizyka to już będzie fajniej.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #119 dnia: Sierpnia 20, 2004, 05:57:39 pm »
Czego bym nie dał żeby znowu mieć twoje lata :( moja niunia chociaż starsza jest 2 lata woła do mnie staruszku ;(
]