Autor Wątek: Podpisy/sygnaturki  (Przeczytany 254807 razy)

Offline Mastif

  • Soldier
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
    • http://
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #480 dnia: Stycznia 10, 2005, 03:48:01 pm »
Cytuj
7cloud7 - też mi się podoba, bo lubię to logo  :)
Tak, do tego loga czuje sie sentyment  :D  
When a person wants to protect something or somebody precious to him... He can be truly strong.

Actually posting as Uchiha Shin

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #481 dnia: Lutego 04, 2005, 01:57:10 pm »
marv - sam w sobie sig jest taki sredni na jeza ale dzieki twoim dopiskom jest niezle :F  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #482 dnia: Lutego 04, 2005, 04:35:12 pm »
Marva sing jest fajny^^ tym bardziej jak ta kobita stoi i pisze napis "Next time don't spam"
Gipsiego sing fajnie wygląda z avkiem
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2005, 04:35:35 pm wysłana przez YUzuriha »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #483 dnia: Lutego 04, 2005, 11:44:37 pm »
No Marvela sign z tymi podpisami jst fajny^^ podoba mi sie... wczesniej wczoraj widzialem tylko wersje jak kobieta wstraje i sie rozbiera i nic wiecej, ale dzis juz widze calosc i jest wporzo;]

no i podoba mi się bardzo podpis mastifa, fajny tekst i ładne gify... tekst bardzo fajny ten o przyjaźni...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #484 dnia: Lutego 05, 2005, 01:42:42 am »
ja nadal widze jak wsstaje i sie tylko rozbiera XD jakośśś nie mooże mi sie załadować ten plik <_<

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #485 dnia: Lutego 05, 2005, 11:36:38 am »
Kakashi - wprzeciwieństwie do avatara sign mi się nie podoba wogóle, lipnie rozciągnięty


Cytuj
ja nadal widze jak wsstaje i sie tylko rozbiera zeby.gif jakośśś nie mooże mi sie załadować ten plik dry.gif
to przez tą pieprzoną interie -_-''
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2005, 11:37:03 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #486 dnia: Lutego 05, 2005, 11:52:37 am »
Marvell, Gipsi - oba mi się bardzo podobają.
Kakashi - też ciekawy  
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2005, 11:58:19 am wysłana przez Tamaya »

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #487 dnia: Lutego 05, 2005, 12:58:54 pm »
ojeju jeju wrescie załadował mi sie cały plik z marvellowskiego siga i muse powiedziec ze mi sie bardzo podoba :F



Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #488 dnia: Lutego 05, 2005, 01:05:30 pm »
Marvela sig rządzi =]
a Kakaś hmm niby spoko, chyba niedlugo se wstawie jakis caly odcinek do siga :P

MarvelliX

  • Gość
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #489 dnia: Lutego 08, 2005, 12:25:29 pm »
Ta interia is the bessst :D  ale to jedyny ssserw na który nie miałem problema sssie zalogować i łatwo sssie nim obsssługiwać ;)

A ja musze sssie przyznać że oczywiście nie jessstem twórca całokształtu tego GIFa :F
prawidłowym twórcą jessst Diva pisssało to tam gdzie teraz jesssst mój nick XD

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #490 dnia: Lutego 12, 2005, 04:49:03 pm »
o ile avek Zella jest lipny strasznie o tyle sygnatura bardzo fajna... szkoda tylko że widać tego wieśniackiego pyska zmieczem... boshe ale on ma lipny pysk -__-' ale tak pozatym to sign bardzo fajny, świetne obramowanie ma, kolorki zmieniają sie jako tako fajnie, no i fajna jest ta postać ze skrzydłami, a także i same pióra tych skrzydeł porozżucane po ziemi...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #491 dnia: Lutego 12, 2005, 11:12:28 pm »
nie wiem jak wasss ale mnie bolą oczy od paczenia sie na ten sig :wacko: lepij by wyglądał gdyby sie bardzo powoli zmieniały, tak wolno żeby jeden przechodził w drugi (w sssumie nic trudnego w przeróbce ... 5 min roboty :P)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #492 dnia: Lutego 12, 2005, 11:19:42 pm »
whoopie marvellix mi zrobi ze sie wolniej bedzie zmienialo ^^ <cieszy sie jak panierowany ogorek>

a poza tym chcialem napomniec ze sig yuz jest genialny!!! troszke za duzy ale poprostu nie mozna oderwac od niego oczu
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #493 dnia: Lutego 12, 2005, 11:38:17 pm »
Piękny sig Yuz..... to chyba Wolf's Rain?  

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #494 dnia: Lutego 12, 2005, 11:48:16 pm »
jakby się nad tym głębiej zastanowić to sig zll nie byłby taki zły, ale te zmieniające się kolory są strasznie irytujące i przyprawiają mnie o ból głowy....
Ale za to sygnatura Yuz jest fenomenalna. Po prostu brak mi słów, zeby wyrazić piękno tego sigu
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #495 dnia: Lutego 13, 2005, 09:07:20 am »
Zell - zdecydowanie ciekawszy od awatara,
YUzuriha - po prostu super nic dodać nic ująć.  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #496 dnia: Lutego 13, 2005, 09:55:08 am »
Cytuj
Piękny sig Yuz..... to chyba Wolf's Rain?
Hell NO!!!! nie obrazaj takiego fenomenalnego anime, na tym sigu jest jakiś scoobie doo a nie masywne potężne wilki z Wolf's Raina ;)

ale sig bardzo fajny, troche za duży ale bardzo fajny, jeszcze tylko jakiś ciemniejszy avek Yuzz sobie zapodaj i będzie genialnie... albo jakiś biały avek też by pasował... np. ta postać z Legend of Dragon albo co tam wymyślisz...

mi tam kolorki Zella nie przeszkadzają... badziej mnie irytuje facjata tego wieśniaka z lasu co miecz wbija temu wporzo kolesiowi...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #497 dnia: Lutego 13, 2005, 01:41:03 pm »
Cytuj
troche za duży ale bardzo fajny
Dało by sssie zmniejszyc ale nie wiem czy na jakości by nie ssstracił <_<


Cytuj
badziej mnie irytuje facjata tego wieśniaka z lasu co miecz wbija temu wporzo kolesiowi
To wssstawić mu czarny passsek na twarz XD


.:EDIT:.
Wprowadziłem małą zmianke w moim sssigu :> możecie kliknać na obrazek... jeśli czegośśś tam brakuje lub sssą jakieśśśś błędy to na PM mi wysssyłać, ja go już tyle razy czytałem że mam dosssyć... nie długo zaczne z pamięci rycytować ke?  
« Ostatnia zmiana: Lutego 13, 2005, 10:34:57 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #498 dnia: Lutego 14, 2005, 11:03:13 am »
Mnie się podoba sing Gipsiego,ładnie prezentuje się z avkiem^^

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #499 dnia: Lutego 14, 2005, 11:26:44 am »
Cytuj
badziej mnie irytuje facjata tego wieśniaka z lasu co miecz wbija temu wporzo kolesiowi...
Fakt. Twarz to ma przepaskudną. Typowy małpolud, ale to pewnie ma być czarny charakter. :P