Autor Wątek: Podpisy/sygnaturki  (Przeczytany 254803 razy)

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #520 dnia: Lutego 26, 2005, 01:42:07 pm »
S&S - spoko, co niektórych pewnie zdezodientuje XD

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #521 dnia: Lutego 26, 2005, 08:56:27 pm »
Morchol:
No super, jeszcze kilka godzin i może mi się połączy z tym twoim serwerem bo już kilkanaście minut chyba mi się próbóje połączyć mój int download manager..  :)

Sergeyboy widze że w sigu taki sam jolk jak i w avie


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #522 dnia: Lutego 26, 2005, 09:00:53 pm »
Cytuj
jeszcze kilka godzin i może mi się połączy z tym twoim serwerem bo już kilkanaście minut chyba mi się próbóje połączyć mój int download manager..

interia rządzi, roxor i wogole ciastko z kremem :D

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #523 dnia: Lutego 27, 2005, 09:19:14 am »
Goha - podoba mi się.
Tant - takie sobie jak na mój gust

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #524 dnia: Lutego 27, 2005, 01:08:55 pm »
Cytuj
Tant - takie sobie jak na mój gust

faqt.. beznadziejne... nie umiem obiektywnie spojrzeć na Guu... za bardzo lubię tą postać, żeby mi się nie podobało... hmm.... znajdę coś lepszego, ale narazie niech zostanie...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #525 dnia: Lutego 27, 2005, 01:17:26 pm »
e tam beznadziejne odrazu.. poprostu lipne i dałnowate.. mi się podoba :)  przypomina mi siebie jak słucham dałniarskich discopolowych piosenek L'Arc en ciel i taniam po pokoju :D

Cytuj
Piękny avek Morchol... to nic, że nie wiem co na nim jest, i tak jest ładny
Panie Maćku moderatorze chyba się panu topici pomyliły? Teraz wszyscy najeżdząć Tanta że offtopicuje-możecie się zemścić ;)
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2005, 01:18:08 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #526 dnia: Lutego 27, 2005, 01:23:17 pm »
UPS... buahahahahahahahahaha.... no tak... bo jak wybierałem topic, to nagle dostałem skurcz i mi myszką zarzuciło.. myślałem, że jest w avatarach, a tu taki zonk... kurde... trzeba to szybko wykasować, bo jeszcze mi ktoś bana da.. ujujuj..

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #527 dnia: Lutego 27, 2005, 02:52:50 pm »
tant - *buerk*.... ale co tu sadzic po takim zamerykanszczonym kadlubku jak ja
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #528 dnia: Lutego 27, 2005, 07:25:51 pm »
Gipsi - teraz zauwazylem piodpis pod obrazkiem...rotfl
Tant - arh ale lipa :P

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #529 dnia: Lutego 27, 2005, 07:55:19 pm »
Też czuję potrzebę skomentowania siga Tantalusa - człeniu, to jest straszne :P Gdyby to jeszcze była Ed... :D
EDIT-------------------------
Eee, teraz to już lepiej XD
-------------------------------
Ja se chciałam zaszaleć i upchnąć na siga zasiorbany niedawno grafik z "Appleseed - Hypernotes", dlaczego taki, spytacie? Bo jestem oczarowana związkiem tych dwojga... Ale że nie chcę Was męczyć tym widokiem, to pozostanę przy Motoko i Batou, i to beż żadnych podtekstów XD

A łyżka na to - niemożliwe! Heh, miłość przełamie wszelkie bariery... :D
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2005, 10:38:02 pm wysłana przez Goha »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #530 dnia: Marca 03, 2005, 01:33:17 pm »
HA! a tant ma błąd w sigu, no chyba ze nastepna sesja nasza bedzie miesiąc temu... :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #531 dnia: Marca 03, 2005, 01:42:28 pm »
heh.. a niech to faktycznie.... miało być 05.02.2006 no ale skoro zauważyłeś mój błąd, to w nagrodę przeniosę wam termin następnej sesji 11 miesięcy wcześniej...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #532 dnia: Marca 03, 2005, 01:52:58 pm »
jeeej ^_^
Tant - z jakiego zrytego anime jest to twoje coś w sigu? :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #533 dnia: Marca 03, 2005, 01:55:54 pm »
Mój nie jest z jakiegoś tam zrytego anime.... on jest z najbardziej zrytego i jednocześniej najlepszego aniem, jakie widziałem, a konkretnie chodzi mi o.... ekhm.. ekhmm:

JUNGLE WA ITSUMO HALE NOCHI GUU

Kocham to anime.. jest poprostu genialne.... a Guu, czyli postać, którą mam w sigu jest... nie mam nawet słów na jej opisanie....  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #534 dnia: Marca 03, 2005, 05:36:55 pm »
Tant:
No teraz jest o wiele lepsze podoba mi się.. szczególnie z tymi podpisami ;] tylko wcześniej wydaje mi się ze czcionka podpisów była większa i jakoś tak bardziej pasowały do siebie... ale sig super.. pewnie zaniedługo i ja poznam tę kobite...

Goha-no teraz to sygnaturka jest dużo lepsza niż poprzednia, ma bardzo fajne kolorki :)
a ten sig który zaproponowałaś to cyba troche duży by był... no ale i tak ten co masz jest o wieeeele lepszy niż jeśli byś ten skan z mangi miała :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #535 dnia: Marca 03, 2005, 05:56:03 pm »
Powiększyłem czcionkę odrobinę... mam zamiar zmieniać tego siga co jakiś czas, bo mam mnóstwo tych animacji.... znalazłem na jakiejś stronie głupiej....

MarvelliX

  • Gość
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #536 dnia: Marca 03, 2005, 06:20:22 pm »
W sssumie nie musiałeś powiększać ja zrobiłem kiedyś tak że miałem duże odssstępy między wyrazami :P tak . . . . . . . jak . . . . . . .  tu :F

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #537 dnia: Marca 03, 2005, 07:29:36 pm »
próbowałem, ale nie chciało wyjść.... nie wiem czemu.... robiłem odstepy i się nie wyświetlały
 

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #538 dnia: Marca 03, 2005, 07:44:14 pm »
to moze w sigach jest html? sproboj zamiast spacji dac "&nbsp" or samfing lajk dat
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #539 dnia: Marca 03, 2005, 07:49:53 pm »
dobrze jest jak jest.. jeszcze sie skończy na przemalowaniu czcionki na 4um na różowo i odwróceniu postów o 90 stopni, czy innym zabawnym kataklizmem...