Autor Wątek: Podpisy/sygnaturki  (Przeczytany 254812 razy)

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #440 dnia: Stycznia 05, 2005, 10:32:52 pm »
Fajny avater...ale, no własnie zawsze jest to ale ( powiedziałem to żeby niebyć zbyt komercyjnym, ach gdzie się podziały te czasy :( za Gierka to dopiero było) ;)

No i mój kolega od wina Gipsoch ma ładnego ava :)

No i niemożna zapomnieć o moim koledze hakerze Dark M którego sig i avy zawsze podobały mie się najbardziej od strony Anime. (Siostra dziekuje ci za wytłumaczenie jej jak piszemy "ź" na klawiaturze) hehehehehe :D  

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #441 dnia: Stycznia 06, 2005, 01:37:34 pm »
Cytuj
Dopiero tera zobaczyłęm tego siga. Goha wymiatasz !!
Cytuj
Ja też dopiero zabyczełem Goha wymiatasz tym sigiem ;)
Z punktu widzenia wykonania rzeczywiscie ładny, ale żeby się tak podniecać. :rolleyes:  :P  

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #442 dnia: Stycznia 06, 2005, 01:46:38 pm »
Jest piękny :P I już :P Ze wszystkich punktów widzenia. :lol:  :P Idealne rozmiary :lol:  :P .

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #443 dnia: Stycznia 06, 2005, 09:21:25 pm »
Co do siga Gohy to jest fajny, ale niedlatego żem nie podnieca ciało Kusanagi tylko ogólnie jest fajny... kreska w GitS'ie akoś mi się mocno nie podobała, szczególnie twarze, tak więc jej atrybuty jakoś na mnie wrażenia nie robią... chociaż jak oglądałem to anime i byłem w gimnazjum to sie chyba opdnieciłem pewnie tymi dydeczkami i pupką...

Tant co jest w twoim sigu? bo coś mi to kojaży się z tym i mam anwet przeczuie co ale nie powiem bo wyjde na ciecia...

little:
miałem taki sam podpis :D  tylko że ja miałem jeszcze w języku japońskim obok i były 2 avatary albo 3 czasami z gacktem i hydem z moon childa :D
ofkoz podoba mi się twój sig :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #444 dnia: Stycznia 06, 2005, 09:37:09 pm »
Cytuj
little:
miałem taki sam podpis :D  tylko że ja miałem jeszcze w języku japońskim obok i były 2 avatary albo 3 czasami z gacktem i hydem z moon childa :D
ofkoz podoba mi się twój sig :)
Nawet nie wiedziałem, że taki miałeś....
A tak do rzeczy to zapodaj linkiem do jakiegoś avatara z MoonChilda, ja niemogłem żadnego znaleźć...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #445 dnia: Stycznia 06, 2005, 09:52:23 pm »
Cytuj
Tant co jest w twoim sigu? bo coś mi to kojaży się z tym i mam anwet przeczuie co ale nie powiem bo wyjde na ciecia...

Shimokawa Mikuni - Sore ga Ai deshou... opening Full Metal Panic! Fumuffu... piękna piosenka...

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #446 dnia: Stycznia 07, 2005, 11:05:05 pm »
Nigdy niemogłem bliżej sobie wyobrazić osoby którą kojażył bym z nazwą "kżywy mietek", ale to co leśny sziks maciek ma w signie jako 3cia osoba od lewej to Kżywy mietek jak malowany.


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #447 dnia: Stycznia 07, 2005, 11:11:55 pm »
:lol: Gips ma w sigu "najzabawniejsze zwierzeta swiata" :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #448 dnia: Stycznia 08, 2005, 12:24:37 am »
3 to jest maxymalna pipa... on wyglada jakby go starzy bili i zakładali mu ubranka dziewczece w mlodosci... dziazz jak on mnie zawsze rozpier*ala
1 wyglada tutaj jeszcze w miare... ale jakbyscie kufa zobaczyli go na innyh zdjeciah to on jest kufa jakims tajlandczykiem co to sie cale zycie w firmach "sprandi" i "haker" ubiera... i ma buty za kare tak pozatym...
4 wyglada tutaj jeszcze znosnie... ale jak czasami sie ubierze to ja kur*a nie wiem czy mnie stara bije i mi pokazuje za kare swoje zdjecia za czasow gdy byla mloda i chodzila na sztachetówy-dyskoteki czy co to jest...

a 2... drugi... drugi to mój bóg!!!! kufa drugi to Hyde.. moj bóg nad bogami a wyglada jak totalny cieć-_-' gizaz jak on mogl dac takie zdjecie... ale co z tego nwa piosenka tak mi siep odoba ze jest tak pozytywna, ze jestem tak rozbawiony ze takie wiesniackie zdjecie jest w sam raz na moj humor... teraz u nei w domu leci tylko laruku na zmiane z piosenka od bambiego do love hiny... bababambabam obibako... bababambabam obiba biba, ababambabam obibakomon bababambabam aaaaabibakomon... iiirukanda...

i do teg te gwiazdy w tle.. przypominają mi flage ameryki... -_-'... ja wszystko rozumiem ale dlaczego ten kolo na 2 zdjęciu wygląda tak cieciowato... whyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :P

Wizard - fajny ten sig i bardzo pasuje mi pod ava :)  bez ava to by byl lipnie straszny znaczy sie, prawie tak jak mój :P ... ale z avkiem fajnie wyglada :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #449 dnia: Stycznia 08, 2005, 08:28:02 am »
W_W-...ten keyblade...jest...po prostu ....zajefajnyyyyyy....... O_o
Gipsi-hm....w sumie...może Hyde miał nie przespaną noc i już nic mu się nie chciało?Dlatego tak wygląda na tym zdjęciu.... ;)  

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #450 dnia: Stycznia 08, 2005, 09:58:10 am »
Gipsi - Bez kitu wyglądają cieciowato... Miałem kiedyś ich koncert z USA i mieli ten sam image...
W_W - Mnie ten Keyblade jakośnie kręci...
Yuz - aż mi sie czasy podstawówki przypominają....łezka sie w oku kręci :lol:  
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2005, 10:07:57 am wysłana przez little »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #451 dnia: Stycznia 08, 2005, 10:33:08 am »
W_w - super tylko tlo trocher lipne
YUz - XD buehehehehe

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #452 dnia: Stycznia 08, 2005, 12:14:59 pm »
YUzuriha - niezłe. Heh, heh.  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #453 dnia: Stycznia 08, 2005, 12:52:39 pm »
Cytuj
A tak do rzeczy to zapodaj linkiem do jakiegoś avatara z MoonChilda, ja niemogłem żadnego znaleźć...
ja ci zapodam te co sam miałem w avkach i signach bo innyh nie mam:/




Cytuj
Gipsi-hm....w sumie...może Hyde miał nie przespaną noc i już nic mu się nie chciało?Dlatego tak wygląda na tym zdjęciu.... 
mi się wydaje że on nie spał kilka nocy i na pobudzenie zapodał se jakiś powulonik i mu odjeba*o...

Cytuj
Gipsi - Bez kitu wyglądają cieciowato... Miałem kiedyś ich koncert z USA i mieli ten sam image...
wlasnie to znowu wszystko przez to holerne USA :P  jak tam pojehali mieli tak cieciwaty wyglad ze oboshe... ih muzyka ktora promowali w USA tez dla mnie jest cieciowata w porownaniu z wczesniejszymi... ale wali mnie to teraz juz wszystko jest okej, a za niedlugo w sigu bede mial Hyde nago to sie bedziecie cieszyc dopiero...

Yuzuriha-mega zajebisty sig, nie moge z niego smieszy mnie maxymalnie :D  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #454 dnia: Stycznia 08, 2005, 03:11:56 pm »
a mi sie sig yuz nie podoba... ani nie smieszy ani nie wyglada zbyt fajnie...(uff jeszcze sie nie staje jednak dzapancem)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #455 dnia: Stycznia 08, 2005, 03:57:29 pm »
No nie, ja nie wiedziałam, że wy taką debatę podniesiecie, naprawdę... :)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #456 dnia: Stycznia 08, 2005, 05:20:48 pm »
Haha... sygnarura Yuz jest po prostu genialna.... To jes genialne w swojej prostocie.... Hjeje po prostu świetne... A sig Gipsona w sumie to mi się nie podoba..... ci kolesie wyglądają na nieźle zjaranych
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #457 dnia: Stycznia 08, 2005, 08:01:08 pm »
chyba zje*anych :P

Offline Mastif

  • Soldier
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
    • http://
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #458 dnia: Stycznia 08, 2005, 08:09:21 pm »
White_wizard - fajowskie ;)
YUzuriha - rotfl :grin:
Goha - sweeeet  :lol:  :spoko:  
When a person wants to protect something or somebody precious to him... He can be truly strong.

Actually posting as Uchiha Shin

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Podpisy/sygnaturki
« Odpowiedź #459 dnia: Stycznia 08, 2005, 08:13:09 pm »
kurde Matif niedawno miales super siga a teraz taki lipton